Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 145
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tervist foorumirahvas,

    Viimasel ajal on väga päevakohaseks ja kuumaks teemaks "Non Showdown" winnings. Küsitakse küsimusi - Miks ma kaotan? Kui palju on normaalne kaotada ja kuidas saada võitvaks?

    Ka mina olen kaotaja non-SD pottides aga õnneks või kahjuks, mitte liiga suur. Samuti ma mängin natuke suuremaks limiidis, kui enamus foorumiakasutajaid ning seeõtttu võib seegi muuta minu graafikut. Samuti on väga suur erinevus full-ringi ja 6maxi vahel ning enne oma tulemuste/graafikute postitust lisada juurde ka oma mängu tüüp.

    Alustame graafikust ja oleks vaja suuremat käte samplet - 100,000 kätt oleks ideaalne. Kui Te kasutate HEM 1.06.04 beta versiooni siis lahtrist, kust saab kuupäeva valida, valige Last 100,000 hands ja joonistage graafik big blindides. Kui teil on vanem versioon, siis võite oma versiooni uuendada betaks, kasutades viimast uuendust: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmU....06.04beta.exe Tegu ei ole stabiilse versiooniga, võib esineda vigu aga oma kogemustest võin öelda, et pole hullu midagi. Kui Te aga ei taha uuendada versiooni, siis tehke käsitsi umbes 100,000 käe graafik.

    [img width=800 height=474]http://arion.pri.ee/images/muu/nonsd.jpg[/img]

    Minu graafikult saab välja lugeda, et ma kaotan 100,000 käe kohta 1,700 big-blindi ehk 17 buy-ini jagu raha non SD pottides. Ise olen sellega rahul ja arvan, et kui 100,000 käe kohta kaotad 25 BI või vähem, siis see on päris OK. Kui kaotad rohkem siis on kindlasti su mängus probleem.

    Samuti peale oma graafiku või vähemalt tulemuste (X buy-ini, 100,000 käe kohta) postitamist postitage ka järgmised statid:

    VPIP: 16
    PFR: 13
    Flop AF: 4.9
    Turn AF: 4.4
    River AF: 2.9
    Total AF: 4.4
    Flop Fold vs Cbet: 58
    CBet Flop: 64
    Cbet Turn: 50
    Cbet River: 59
    Fold to SB: 88
    Fold to BB: 83
    Went to SD: 23
    W$WSF: 40

    Kui Teil ei ole 100,000 kätt siis pange need, mis on aga vähemalt olgu 30,000 kätt!!! Kui saame suurema sample (10 postitust näiteks) kokku, siis teeme kokkuvõtte ja otsime ühised nimetajad kõige rohkem Non SD pottides kaotanute kohta ja kõige rohkem võitnute kohta.

    Ja kuna ma olen ise Primas räigelt dataminenud siis järgmise postitusega panen ka paari venna statid, kes on jõhkrad kaotajaid non SD pottides.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    [img width=800 height=474]http://arion.pri.ee/images/muu/wolffive.jpg[/img]

    Too vana primas Wolf_Five, 100NL ja 50NL regular:
    92,000 käe kohta kohta kaotanud 12272 big blindi, mis teeb ühe käe kohta 0.1334 big-blindi ja 100,000 käe kohta 13,339 big blindi ehk ~ 130 buy-ini.

    VPIP: 20
    PFR: 3.6

    Flop AF: 5.3
    Turn AF: 4.3
    River AF: 3.9
    Total AF: 4.8
    Flop Fold vs Cbet: 71
    CBet Flop: 88
    Cbet Turn: 60
    Cbet River: 78
    Fold to SB: 94
    Fold to BB: 93

    Went to SD: 18
    W$WSF: 34

    Jarva

    [img width=800 height=474]http://arion.pri.ee/images/muu/jarva.jpg[/img]

    52,000 käe kohta kaotanud 5488 big-blindi ehk ühe käe kohta 0.1055 big blindi. Seega 100,000 käe kohta kaotab: 10,553 big blindi ehk ~100 buy-ini.

    VPIP: 13
    PFR: 3.4
    Flop AF: 2.7
    Turn AF: 2.8
    River AF: 2.7
    Total AF: 2.7
    Flop Fold vs Cbet: 63
    CBet Flop: 79
    Cbet Turn: 46
    Cbet River: 59
    Fold to SB: 90
    Fold to BB: 86
    Went to SD: 21
    W$WSF: 31

    * punasega tähistatud statistika siis tähendab kindlasti suurt leaki.

  3. #3

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    [img width=747 height=422]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/nl25_2.jpg[/img]

    VPIP: 10.7
    PFR: 6.5
    Flop AF: 4.02
    Turn AF: 1.99
    River AF: 1.6
    Total AF: 2.8
    Flop Fold vs Cbet: 64
    CBet Flop: 73
    Cbet Turn: 46
    Cbet River: 47
    Fold to SB: 91
    Fold to BB: 83
    Went to SD: 24
    W$WSF: 35

    mulle paistavad juba endalegi suured leakid silma

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tuul palun ole nii kena ja joonista graafik big-blindides. Kui sa mängid 1000NL, siis su non SD winningistel pole häda midagi, kui aga 10NL, siis on see katastroof.

  5. #5

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Rääkige mulle parem kuidas ma pt3 graafiku BBdesse saan, et nonsd ja sd jooned peal oleksid...

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas Andr3s
    Rääkige mulle parem kuidas ma pt3 graafiku BBdesse saan, et nonsd ja sd jooned peal oleksid...
    Trackeriga ei saagi... Ainus võimalus, et filtreeri ainult ühte ja samat limiiti ning tee non SD graafik dollarites ja siis ise teisenda big-blindidesse.

  7. #7

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    ma olen nl cashis ikka fish ja sel kuul teen alles esimesi samme selles vallas aga seni (u10k kätt) on mul non-showdown kasvav. showdown käis alguses nagu ameerika raudtee aga kui nüüd natuke foldimine ka selgemaks saab/ks, siis on seal ka kasv olemas.

    tribet alguses:
    [img width=800 height=525]http://img140.imageshack.us/img140/535/prima08novky2.jpg[/img]

    full tilt viimastel päevadel:
    [img width=800 height=525]http://img523.imageshack.us/img523/5475/ft08novar8.jpg[/img]

    aga noh, käsi veel vähe

  8. #8

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    statid kah:

    trio - ft
    VPIP: 16.6-17.1
    PFR: 12.0-12.5
    Flop AF: 4.81-2.44
    Turn AF: 2.88-2.66
    River AF: 1.94-2.44
    Total AF: 3.57-2.5
    Flop Fold vs Cbet: 63-43
    CBet Flop: 84-81
    Cbet Turn: 44-46
    Cbet River: 64-40
    Fold to SB: 85-88
    Fold to BB: 70-72
    Went to SD: 20.4-23.3
    W$WSF: 37-41.9

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Väga hea aga ootaks veel paari mängija statistikat.

  10. #10

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?


    Pole küll päris 30000 kätt aga äkki sobib. Käed siis peaaegu mu pokkeri mängimise algusest aga eks seda on ka statsidest näha.

    [img width=800 height=463]http://img404.imageshack.us/img404/2052/56576948bc6.jpg[/img]


    Statid:

    VPIP: 17,8
    PFR: 6.3
    Flop AF: 2,29
    Turn AF: 1.29
    River AF: 1.17
    Total AF: 1.69
    Flop Fold vs Cbet: 66
    CBet Flop: 80
    Cbet Turn: 46
    Cbet River: 63
    Fold to SB: 90
    Fold to BB: 76
    Went to SD: 26
    W$WSF: 33

  11. #11

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    [img width=150 height=93]http://img134.imageshack.us/img134/3272/222el5.th.jpg[/img][img width=1 height=1]http://img134.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]

    Eelmise kuu graafik, iseenesest ma olen tulemusega rahul ja bb/100 käe kohta on 8,3, mis nl25 kohta pole küll mingi eriline tulemus, aga ajab asja ära.

    Kaotan nonsd pottides ca 60 BI-d
    Muideks seda ka, et mida kõrgemat limiiti uurid seda väiksemaks peaksid minema kaotused nonsd pottides, sest sind ei maksta enam nii kergesti kinni top paaride ja nõrkade lehtedega, seega ei jõua sa nii tihti showdownini ja see tõstab nonsd graafikut? või olen ma millestki aru valesti aru saanud? Mõtlen seda et, me ei saa ranka graafikut nl10 kuttide graafikutega 1:1-le võrrelda.

    VPIP: 11,9
    PFR: 8,4
    Flop AF: 2,96
    Turn AF: 2,18
    River AF: 2,04
    Total AF: 2,51
    Flop Fold vs Cbet: 66
    CBet Flop: 62
    Cbet Turn: 37
    Cbet River: 47
    Fold to SB: 92
    Fold to BB: 90
    Went to SD: 23
    W$WSF: 31


  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Hetkel siis ei leidu mitte ühtegi venda, kes oleks võitev mängija non SD pottides peale suurt samplet?

  13. #13

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    VPIP: 12.7
    PFR: 10.4
    Flop AF: 5.79
    Turn AF: 2.31
    River AF: 1,93
    Total AF: 3.74
    Flop Fold vs Cbet: 70.1
    CBet Flop: 70
    Cbet Turn: 38.4
    Cbet River: 71.8
    Fold to SB: 91.5
    Fold to BB: 88.0
    Went to SD: 24.2
    W$WSF: 34.9

  14. #14
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    m,uiud kukkus, aga toweis laseb 16k kätt täiesti paigal, suht sirge joonena. pilti aint ei saa visata

  15. #15

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Hetkel siis ei leidu mitte ühtegi venda, kes oleks võitev mängija non SD pottides peale suurt samplet?
    Kõik praegu postitajad üritavad Tag stiilis selgeks saada ja sellise stiiliga ei saagi nonsd võite plusspoolele, sa palu estpatrickul oma graafik postitada, ma arvan tal on see positiivne, tundus et ta laseb suht LAG stiili ;D

  16. #16
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Kõik praegu postitajad üritavad Tag stiilis selgeks saada ja sellise stiiliga ei saagi nonsd võite plusspoolele, sa palu estpatrickul oma graafik postitada, ma arvan tal on see positiivne, tundus et ta laseb suht LAG stiili ;D
    Kahjuks ei ole kuna hakkasi antud stiili paar kuud tagasi alles rohkem kasutama ja harjumine võtab oma aja ja praegu on veel kindlasti non-sd winnings miinuses kuid eesmärk on plussi saada see küll ja kuna ma saan sitaks vähe respekti viimastel nädalatel siis on hakatud mind riveris raisima, mistõttu on non-sd kolinal alla kukkunud, proovin edukamalt kohaneda oma uue imidziga ja tulevikus masteriks saada. näha on, et imidz on kuldne praegu paljude regularide silmis - võib saada

    ja kuigi ma olen võib-olla veidi LAG, siis mu stiil ei ühti päris sellega. ise ütleks, et olen proovinud Loose-agg ja loose passivat ühildada, milletulemusena tekitada imidz et ole spewy station, kes ei saa aru mida ta teeb - lihtsalt et oleksin ettearvamatu, mis on multitabler vastastele keeruline väljakutse ja seetõttu nad mind vähem bluffiksid

  17. #17
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Arvan, et väiksete limiitide TAGid võivad ainult unistada, sellest, et joon võtaks suuna ülespoole.

  18. #18
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Arvan, et väiksete limiitide TAGid võivad ainult unistada, sellest, et joon võtaks suuna ülespoole.
    EI. tag ei tähenda, et ta ei tohi post-flop väikseid kuni keskmisi potte varastada. Imidzi pealt peaks ju saama lasta küll.

  19. #19
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    EI. tag ei tähenda, et ta ei tohi post-flop väikseid kuni keskmisi potte varastada. Imidzi pealt peaks ju saama lasta küll.
    Jep aga, väikstes limiitises nii palju udupäid, et lihtsalt ei lasta neid potte niipalju varastada, callitakse otseseses mõttes maha. Keegi ei respecti üldse.

  20. #20
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Jep aga, väikstes limiitises nii palju udupäid, et lihtsalt ei lasta neid potte niipalju varastada, callitakse otseseses mõttes maha. Keegi ei respecti üldse.
    Lightimalt valuetama siis

Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES