Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 149 EsimeneEsimene ... 1624252627283676126 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 2963
  1. #501
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    einoh, kui laudu on 4+ :D
    Paistab, et selle double clickiga pead sa siiski leppima: http://www.holdemmanager.net/faq/afm...aspx?faqid=133

    Muid võimalusi nagu ei mainita.

  2. #502
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Wtf mis mul juhtus. Sõber viskab kodu ukse ette ja hakkab ära sõitma, mina samal ajal kõnnin ukse poole ja panen juba võtme lukuaukku kui näen, et kaks suurt vanti jooksevad minu poole täiega(mingi 10m kauguselt maja nurga pealt hakkasid jooksma). Ühel on käes mingi pikem asi. Tundsin, et midagi on ****** ja hakkasin ruttu ust lahti tõmbama, vend karjub 0.5 m kauguselt eemalt daite mne svoi telefon, tõmban ukse lahti ja pauh kinni tema silme ees(väike klaas on näen teda, vant vahib otsa). Tra süda peksab räigelt. See näitab, et keegi pole kuskil safe, ka oma koduukse ees võivad faking naarikud tulla ja sind röövida. 2 a tagasi sai naaber kõrval paraadnas lõuga ja kõik asjad võeti ära. Tegemist on õismäega ja ei tohiks nagu väga karm koht olla.

  3. #503
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Wtf mis mul juhtus. Sõber viskab kodu ukse ette ja hakkab ära sõitma, mina samal ajal kõnnin ukse poole ja panen juba võtme lukuaukku kui näen, et kaks suurt vanti jooksevad minu poole täiega(mingi 10m kauguselt maja nurga pealt hakkasid jooksma). Ühel on käes mingi pikem asi. Tundsin, et midagi on ****** ja hakkasin ruttu ust lahti tõmbama, vend karjub 0.5 m kauguselt eemalt daite mne svoi telefon, tõmban ukse lahti ja pauh kinni tema silme ees(väike klaas on näen teda, vant vahib otsa). Tra süda peksab räigelt. See näitab, et keegi pole kuskil safe, ka oma koduukse ees võivad faking naarikud tulla ja sind röövida. 2 a tagasi sai naaber kõrval paraadnas lõuga ja kõik asjad võeti ära. Tegemist on õismäega ja ei tohiks nagu väga karm koht olla.
    Päris rets ja sul ikka juhtub. Pärnus ründavad ninjad, kes löövad kannaga pähe läbi auto katuseluugi ning Tallinnas jõhkard-snõrrid raudkangidega ründavad.

  4. #504
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    aga ei olnud tahtlik ju.
    ma saatsin igatahes ära neile kirja pole veel vastust saanud
    Selgitan natuke teile aegumist. Antud juhul on aegumistähtajaks siiski 3 aastat, mis tuleneb TsÜS §146 lg 1. (tehingulise aegumise puhul kohaldatav)Nii arvan mina. Kui osta tahab väita, et tegemist on sinu puhul kohustuse tahtliku rikkumisega, peaksin nad minema kohtusse ja seda tõestama.

    VÕS § 104 lg 5 järgi on tahtlus õigusvastase tagajärje soovimine võlasuhte tekkimisel, täitmisel või lõpetamisel.

    Tahtlusega on tegemist, kui isik soovib õigusvastase tagajärje saabumist õigussuhte tekkimisel, täitmisel ja lõppemisel. Tahtluse sisu avamiseks peab järelikult aru saama, milline tagajärg on õigusvastane ja mida tähendab soovimine.
    Võttes aluseks isiku soovi õigusvastase tagajärje saabumisel saab tahtluse jagada otseseks või kaudseks tahtluseks. Esimesel juhul võlgnik teab, et tema selline käitumine toob kaasa sellise õigusvastase tagajärje, see on tema eesmärk.

    Kaudse tahtlusega on tegemist, kui kohustuse rikkuja teab ja saab aru, et ta oma kohustust ei täida, kuid möönab sellise tagajärje saabumise võimalikkust, kuid ta ei võta kohustuse täitmiseks midagi ette (nt ei võta võlausaldajaga ühendust, ei tasu võlgnevust). Seega saab öelda, et isik, kes ei täida endale lepinguga võetud kohustust, käitub õigusvastaselt. Kui ta teab ja möönab oma sellist käitumist, on tegu tahtliku kohustuse rikkumisega ning nõue aegub kümne aasta möödumisel nõude tekkimisest.

    Võrdlus tahtluse ja hooletuse vahel viitab kvalitatiivsele erinevusele. Hooletuse korral isik ei teagi oma kohustuse olemasolust või kui ta teab endal lasuvast kohustusest teha mingi sooritus, siis usub, et täitmiseks antud tähtaeg ei ole veel saabunud, soovib täita kohustust mittekohaselt jms. Seevastu tahtlikult kohustust rikkuval isikul puudub üldse soov oma kohustust täita. Kohustuse tahtliku rikkumise sisustamisel on oluline jälgida kohtupraktikat
    Antud juhul ei käitunud kollane ma arvan pahauskselt


    Ma arvan et kollase soov antud õigussuhte tekkimise ajal(kui ta laptopi pani müüki) ei olnud huiata ostat ära ja seda läpakat mitte maha müüa ja oksjoni tasu maksta.

  5. #505

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    mul polnud õrna aimugi igatahes, et mul selline arve üldse olemas on ja ootab kuskil.

    sain kirja siis hakkasin ka reageerima ja kirjutasin ka neile koheselt ja pärisin aru. kusjuures see oli ka esimene mingi teavitus, et mul selline asi on kuskil
    küll tuli milllalgi mingi uudiskiri mida ma ei lugenud.

    nii, et peaks ikka jah 3a alla minema


  6. #506
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Jah võs ju ütleb selgelt VÕS § 104 lg 5 järgi on tahtlus õigusvastase tagajärje soovimine võlasuhte tekkimisel, täitmisel või lõpetamisel.

    Mingil juhul ära maksa seda! Küsisin just igaks juhuks mag õppivalt sõbralt üle - reeglina ikkagi 3a nagu kirjutasin .

  7. #507

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Jah võs ju ütleb selgelt VÕS § 104 lg 5 järgi on tahtlus õigusvastase tagajärje soovimine võlasuhte tekkimisel, täitmisel või lõpetamisel.

    Mingil juhul ära maksa seda! Küsisin just igaks juhuks mag õppivalt sõbralt üle - reeglina ikkagi 3a nagu kirjutasin .
    pane sulle privasse kirja.
    sain vastuse

  8. #508

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Wtf mis mul juhtus. Sõber viskab kodu ukse ette ja hakkab ära sõitma, mina samal ajal kõnnin ukse poole ja panen juba võtme lukuaukku kui näen, et kaks suurt vanti jooksevad minu poole täiega(mingi 10m kauguselt maja nurga pealt hakkasid jooksma). Ühel on käes mingi pikem asi. Tundsin, et midagi on ****** ja hakkasin ruttu ust lahti tõmbama, vend karjub 0.5 m kauguselt eemalt daite mne svoi telefon, tõmban ukse lahti ja pauh kinni tema silme ees(väike klaas on näen teda, vant vahib otsa). Tra süda peksab räigelt. See näitab, et keegi pole kuskil safe, ka oma koduukse ees võivad faking naarikud tulla ja sind röövida. 2 a tagasi sai naaber kõrval paraadnas lõuga ja kõik asjad võeti ära. Tegemist on õismäega ja ei tohiks nagu väga karm koht olla.
    Mul on Paldiskis elamisest skill, et kui ma öösel pean kuskilt koju tulema, siis ma pmst teekonda alustades võtan juba välisuxe võtme õigetpidi kätte, et saaxin ruttu uxest sisse, kui mingi killer peax taga hakkama ajama, seda ma tean ka, et minusugusele spordihaile mingi donk kergesti järgi ei jõua ka ja probably uxeni joostes suudan ka väixe edumaa kasvatada :D

    Tegelikult polegi väga palju intsidente olnud, aga no liigne ettevaatlikus ei tee paha ;D

  9. #509
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Gaasi ei ole mõtet (või üldse tohibki?) kaasas kanda? Sellega ikka sussutaks päris usinasti, kui mõni endine marutõves snõrr arvab, et on nüüd rambo.

  10. #510

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Keegi piljardit viitsib playrays teha :D ?

  11. #511
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Gaasi ei ole mõtet (või üldse tohibki?) kaasas kanda? Sellega ikka sussutaks päris usinasti, kui mõni endine marutõves snõrr arvab, et on nüüd rambo.
    muidugi tohib seda kaasas kanda ja rünnaku korral lase või terve purk talle näkku seda, hädakaitses oma elu pärast kartes on see piisavalt proportsionaalne küll, sest Sa eeldad, et ta naljalt rünnakut ei lõpeta ju

  12. #512
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    A ma mingi paar aastat tagasi käisin pop sessionil ja siis ööseks pidin minema sinna mis see balti jaamast veel edasi on, mingi kopli vm. Tulin kuskilt trammi pealt öösel maha, selline suur lai tänav oli seal, hakkasin kõndima, kui avastasin, et mingi 3 vanti hüppasid sappa. kiirendasin oma sammu nats, kui avastasin, et juba jooksevad. Mis ega ma sitem mees ole, andsin aga tuld ja nii ma seal ümber kopli kuskil jooksin majade vahel. Ma ei saa aru kuidas mingid narkartongid nii kaua jaksasid joosta. 1 küll kadus ära tho, aga kaks jälitasid ikka. Lõpuks hüppasin kuskilt tänavale jälle välja ja nägin tulika taksot, lendasin sisse ja ütlesin et tahan maardusse. Läksin seal teise sõbra jurde hoopis. Fak nevrever pole läinud sinna kopli enam :D

  13. #513
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    A ma mingi paar aastat tagasi käisin pop sessionil ja siis ööseks pidin minema sinna mis see balti jaamast veel edasi on, mingi kopli vm. Tulin kuskilt trammi pealt öösel maha, selline suur lai tänav oli seal, hakkasin kõndima, kui avastasin, et mingi 3 vanti hüppasid sappa. kiirendasin oma sammu nats, kui avastasin, et juba jooksevad. Mis ega ma sitem mees ole, andsin aga tuld ja nii ma seal ümber kopli kuskil jooksin majade vahel. Ma ei saa aru kuidas mingid narkartongid nii kaua jaksasid joosta. 1 küll kadus ära tho, aga kaks jälitasid ikka. Lõpuks hüppasin kuskilt tänavale jälle välja ja nägin tulika taksot, lendasin sisse ja ütlesin et tahan maardusse. Läksin seal teise sõbra jurde hoopis. Fak nevrever pole läinud sinna kopli enam :D
    lol.. sick place..
    tegid 100m jooksu rekordi?

  14. #514
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    see oli pigem maraton. Ma jooksin nagu sitaks :D pask oli suht püksis ikka :D

  15. #515
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    A ma mingi paar aastat tagasi käisin pop sessionil ja siis ööseks pidin minema sinna mis see balti jaamast veel edasi on, mingi kopli vm. Tulin kuskilt trammi pealt öösel maha, selline suur lai tänav oli seal, hakkasin kõndima, kui avastasin, et mingi 3 vanti hüppasid sappa. kiirendasin oma sammu nats, kui avastasin, et juba jooksevad. Mis ega ma sitem mees ole, andsin aga tuld ja nii ma seal ümber kopli kuskil jooksin majade vahel. Ma ei saa aru kuidas mingid narkartongid nii kaua jaksasid joosta. 1 küll kadus ära tho, aga kaks jälitasid ikka. Lõpuks hüppasin kuskilt tänavale jälle välja ja nägin tulika taksot, lendasin sisse ja ütlesin et tahan maardusse. Läksin seal teise sõbra jurde hoopis. Fak nevrever pole läinud sinna kopli enam :D
    ei saanud häid oddse kolme tondi vastu kaklemiseks :D?

  16. #516
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    aga kas koplis juhtub sellised asju tihti et keegi saab kannaga näkku?

  17. #517
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    obv olin ma seal dog :D

  18. #518
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Mäletan, et miski 4 aastat tagasi me Pumpsiga tulime ujumast ning läksime ta naisele lilli ostma viru tänavale. 55 krooni jäi üle ja mõtlesim, et hüppame keskturult läbi, sealt saame odava viinuska ka. Mõeldud tehtud, roosid käes ja keskale minek. Saime viinsuka kätte ning kohe lasime rõõbates paar mahti sisse nurga taga. Samal ajal 3 vanti tulid ja tõmbasid meile kardulakotid pähe raisk ja järgmine pilt on seal, et ärkasin mustaka garaazis.

    Garaaz oli kõik piinariistu täis - orasid ja värke (neid millega suguhaiguste teste tehakse) ning vana ziguli ka (See vana gaasikambrina töötaS). Siis kutsuti ümara laua taha ja öeldi - SIDI MALTSIKI! Istusime ja öeldi "Telefonitami no stole". Panime siis laua pelae telefonid, tulid veel 3 meest ja panid oma telefonid ka. Samal ajal miski chick tuli, laotas kaardipaki ja segas ning jagas kõigile kaks kaart. me sittagi aru ei saanud ja enne kui mõistsime reegleid olime riveris ja telefonides suht ilma.

    Sellepäevast peale hakkaisngi pokkerit õppima, et sinna mustaka gaaraazidesse tagasi minna ja nendele onudele raisk kätte maksta.

  19. #519
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Gaasi ei ole mõtet (või üldse tohibki?) kaasas kanda? Sellega ikka sussutaks päris usinasti, kui mõni endine marutõves snõrr arvab, et on nüüd rambo.
    mul lasti kolmele tuttavale ndv gaasi näkku. Seda muidugi tegid pubi turvad sest nood kaklesid omavahel

  20. #520
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    aga kas koplis juhtub sellised asju tihti et keegi saab kannaga näkku?
    obv. päevas keskmiselt 4-5 korda minule teadaolevalt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES