Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 149 EsimeneEsimene ... 3442434445465494144 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 2963
  1. #861

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    tahaks pannkooki

  2. #862
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Kui siin juba lauatamisest jutt oli.. siis minge keegi žagarkalnsi ja võtke mind raplast peale :)

  3. #863
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    zagarkalnsi?

  4. #864

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    zagarkalnsi?
    Lätis.

    Oled sa taasver käinud seal? Muljeid.

    Väike mõte järgmine nv sinna minna.

  5. #865
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Rohkem infot: http://www.zagarkalns.lv
    Päris palju seal käinud. Etem kui kuutsemägi IMO. Kuigi üleeile kuutsekal oli ka päris tore.
    Mäepiletid veits odavamad kui Eestis. Park on seal lahe(eelmine aasta Liptoni park, see mingi imelikum nimi sellele pandud vist) Ma sain seal oma esimesed hüpped tehtud :)

  6. #866

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!


  7. #867

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Ma ei pea miskit konkreetset silmas - huvitab lihtsalt, mis vidinaid vaja 3D dvd / blueray vaatamiseks, et effekt ka korralik oleks. Leidsin amazonist ntx sellise kiti http://www.amazon.com/nVidia-GeForce...f=pd_sbs_op_13 .
    Sellel on jah see IR transmitter kaasas. Mõeldud arvutile see komplekt ja ei tea kommenteerida TV ja projektoriga vaadates. Aga nuts oleks...

    3d toega projektor ( http://www.3dmovielist.com/projectors.html )
    Bluray või DVD 3D peale ja kodus 3m ekraanilt vaadata nendega... ei pea obv ostma 5 komplekti prille vaid piisaks koju 2... ( http://www.amazon.com/XpanD-X101-Ste...2954054&sr=1-1 )

  8. #868
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    ok, aga seleta nüüd see osa ära.. et ringtee peale sõites suunda ei näita.. ja vasakpoolsel real sõites võid miljon tiiru ümber ringi teha.. aga suunda ikkagi näitama ei pea.. huvitav küll miks?

  9. #869
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    http://ee.pokernews.com/uudised/2010...stada-2891.htm

    Belgiasisesed netipokkeri toad vajaksid aga tegutsemiseks Belgia valitsuse nõusolekut. Plaanid internetipokkeri riigistamiseks esitati Euroopa Komisjonile 2009. aastal, kuid lükati tagasi, sest need rikkusid mitmeid vabakaubanduse leppe aspekte. Nendes kavades oleks Belgia valitsuse poolt antavate litsentside arv piiratud, kodanikud, kes mängiksid litsentseerimata saitidel, saaksid kriminaalsüüdistuse ning teistel Euroopa rahvastel ei oleks võimalik Belgia saitidel mängida.

  10. #870
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    http://ee.pokernews.com/uudised/2010...stada-2891.htm

    Belgiasisesed netipokkeri toad vajaksid aga tegutsemiseks Belgia valitsuse nõusolekut. Plaanid internetipokkeri riigistamiseks esitati Euroopa Komisjonile 2009. aastal, kuid lükati tagasi, sest need rikkusid mitmeid vabakaubanduse leppe aspekte. Nendes kavades oleks Belgia valitsuse poolt antavate litsentside arv piiratud, kodanikud, kes mängiksid litsentseerimata saitidel, saaksid kriminaalsüüdistuse ning teistel Euroopa rahvastel ei oleks võimalik Belgia saitidel mängida.
    Chiren80 elu läheb happuks :)

  11. #871
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    Tahaks lauda sõita :D
    aga mis takistab?

    http://www.valgehobuse.ee/?SID=e60fb...e967e33d&n=109
    http://www.kuutsemae.ee/est/?part=html&id=26

    muidu laupa läheb päris külmaks -18.. siis ma vist pigem piirdun tiiruga nõmme mäel ja hüppetorni juures..

  12. #872
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    Tahaks lauda sõita :D
    Järgmine nv algab väljasõit Trysil, Norra.

  13. #873
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Sellel on jah see IR transmitter kaasas. Mõeldud arvutile see komplekt ja ei tea kommenteerida TV ja projektoriga vaadates. Aga nuts oleks...

    3d toega projektor ( http://www.3dmovielist.com/projectors.html )
    Bluray või DVD 3D peale ja kodus 3m ekraanilt vaadata nendega... ei pea obv ostma 5 komplekti prille vaid piisaks koju 2... ( http://www.amazon.com/XpanD-X101-Ste...2954054&sr=1-1 )
    Olen antud valdkonnas täielik fish, aga tundub, et sa jagad teemat - mida see 3D tugi projektoril tähendab? St 3D filme saab ju vaadata tavalisest telekast, miks siis tavalise projega ei saa?

  14. #874

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Ei ole ma ka mingi guru aga tuhnisin natuke netis sel teemal kuna endalgi huvi. Saab ka tavaprojektiriga aga nagu lingil kirjas siis see on "time-sequential" 3d toega list DLP projektoritest. LCD projektorid väidetavalt ei toimi selle formaadiga.

  15. #875
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ok, aga seleta nüüd see osa ära.. et ringtee peale sõites suunda ei näita.. ja vasakpoolsel real sõites võid miljon tiiru ümber ringi teha.. aga suunda ikkagi näitama ei pea.. huvitav küll miks?
    Sest see on ringtee?

  16. #876
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    jrgn_hell vist postitas mingi aeg siia lingi eramaa leppetrahvide kohta, et nendest saab mööda hiilida, aga leppetrahve teeb vist mingi Citypark OÜ vms ma mäletan artiklist...

    Ma siis targa näoga parkisin Kalev SPA ette, sest sissesõites oli silt "ERAMAA" ja mingi leppetrahvide bs, aga see eramaa kehtis vist ainult mõndadele kohtadele seal Kalev Spa juures, ma parkisin ilusti tänavale. Igatahes trahvi on teinud AS Ühisteenused, see tähendab seega, et see ei ole eramaa leppetrahv ja mööda hiilida ei saa jah?

  17. #877
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    imo on suht ainult eestis see nii, et ringile minnes ei näidata suunda. mujal euroopas olen ikka näinud, et näidatakse. eriti inglismaal, kus ma pikemalt olen viibinud, näidatakse ringile sõites suunda. kui sa keerad esimesest paremale, siis näitad paremale. kui tahad ringilt vasakule minna, siis seda ka näitad jne.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Sest see on ringtee?
    ei ole ringtee...on ringristmik

  18. #878

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    jrgn_hell vist postitas mingi aeg siia lingi eramaa leppetrahvide kohta, et nendest saab mööda hiilida, aga leppetrahve teeb vist mingi Citypark OÜ vms ma mäletan artiklist...

    Ma siis targa näoga parkisin Kalev SPA ette, sest sissesõites oli silt "ERAMAA" ja mingi leppetrahvide bs, aga see eramaa kehtis vist ainult mõndadele kohtadele seal Kalev Spa juures, ma parkisin ilusti tänavale. Igatahes trahvi on teinud AS Ühisteenused, see tähendab seega, et see ei ole eramaa leppetrahv ja mööda hiilida ei saa jah?
    Ühisteenuse trahvid on ainukesed, mida maksta (eeldusel, et sa muidugi ei tasunud parkimise eest), ülejäänud saada üle t*ra.

  19. #879

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ
    Ühisteenuse trahvid on ainukesed, mida maksta (eeldusel, et sa muidugi ei tasunud parkimise eest), ülejäänud saada üle t*ra.
    Ära aja segadusse. Ühisteenused teevad ka eramaal trahve. Lihtne vahe on , et kui saad VIIVISTASU kesklinnas siis maksa ära ja pargi paremini edaspidi. Aga kui saad eramaal LEPPETRAHVI siis viska prügikasti ja ignoreeri lihtsalt. Halvim mida teha saad on nendega ühendust võtta ja vaidlema hakata. Siiani ei ole ÜHTEGI kohtusse antud sest see ei lähe seal eluaeg läbi.

  20. #880
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Ära aja segadusse. Ühisteenused teevad ka eramaal trahve. Lihtne vahe on , et kui saad VIIVISTASU kesklinnas siis maksa ära ja pargi paremini edaspidi. Aga kui saad eramaal LEPPETRAHVI siis viska prügikasti ja ignoreeri lihtsalt. Halvim mida teha saad on nendega ühendust võtta ja vaidlema hakata. Siiani ei ole ÜHTEGI kohtusse antud sest see ei lähe seal eluaeg läbi.
    Tänud, viivistasu ongi ja läheb maksmiseks :P

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES