Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 28 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 545
  1. #41

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    mislinn, 2nd best 3oak on piisav käsi all in callimiseks NL5, nähes laual rea võimalust ja flushdraw võimalust. Sa oleks võinud vabalt ka 4jade või 2tede pocketiga passida seal, või AT suited

    EDIT: betsizing % ??? sorri ma olen juhm terminoloogia koha pealt ;D

  2. #42

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Ehk siis mitu % hetke poti suurusest palju tõstad flopis jne... Kui jõuad floppi näiteks 0,5$ potiga siis mitu % sellest summast paned järgmise beti.

  3. #43

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    no üldiselt preflop läheb alati 4bb+1bb*limper, flopis umb 66% potist, turnis oleneb aga kuskil 60% ja 90% vahele jääb(see suurus oleneb poti suurusest ja vastase maniakaalsusest, ehk mõnikord on 90% bet hea valuebet), riveris bettimine loeb väga vastasest, enamuste vastu läheb siiski tavaline 66% bet, samas osad on nõus ka pasaga suuremat betti callima ja seal võib minna mõnikord ka potsized bet, ja osadel vastupidi.

  4. #44

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Tsitaat Algselt postitas seep
    mislinn, 2nd best 3oak on piisav käsi all in callimiseks NL5, nähes laual rea võimalust ja flushdraw võimalust. Sa oleks võinud vabalt ka 4jade või 2tede pocketiga passida seal, või AT suited

    EDIT: betsizing % ??? sorri ma olen juhm terminoloogia koha pealt ;D
    Muidugi on, ma niisama ajasin paska, ma oleks ise ka insta callind seal 66ga :D

  5. #45

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Woooohooo, mängisin 450 kätt, KK AI preflop vastas A3, kutt saab riveriga kokku 5 kõrge rea, yess. Järgmine käsi KK 3bet flop XdXdXc, pushin all in, vastas KJd river d. Üks järgnev käsi käes JTo bblt, mingi 5-6 limperit, checkin, flop QJT rainbow, raisen 3/4 potist, 1 callija, turn JT, saime mõlemad nupud sisse, vastane näitab QJ FML! Nii tulebki mängida NL5! ;D

  6. #46

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Kõlab sul taustaks hullumeelne naer või oledki nende standard vastaste donkamiste üle õnnelik? :D

  7. #47

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    hullumeelne naer. Ega siin muud midagi üle ei jää ju... Ja ma ei saa aru kuidas inimesed suudavad öelda, et NL5 on loogilisem kui NL2 ???

  8. #48
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Tsitaat Algselt postitas seep
    Limpimine limpimiseks, ma saan aru kui ta poleks selline kusik olnud ja lasnud turnis raise, kuid milleks??? Igastahes mängisin tunnikese 10,5/8 stiilis... Vaatasin, et toitab NL25 täiesti hästi(eelmine graafik), et prooviks NL5 ka. Toimis, kuid mingi räige rollercoaster käib... 6,51BB/100 siis ehk kasumit tuli 6,08$. Ma harjusin ära täitsa selle stiiliga! Loodan, et toidab kuni NL100, ja arendan kõige selle kõrvalt oma postflop oskust lugeda floppe paremini.

    Tänaseks ma välja. Edu laudades!
    Oot, graafik on ju NL2 kohta?
    Liikusid juba veel kõrgemale? :O

  9. #49

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Ee typo oli seal, mybad ;D See on see kui mängid liiga pikalt

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    PTR rating sul 70 ja hotornotis 100 :D
    Päris hästi paned :D:D

  11. #51

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    erinevalt sinust ma ei beati NL5te :'(

  12. #52

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Tsitaat Algselt postitas seep
    erinevalt sinust ma ei beati NL5te :'(
    You made my day :D

  13. #53

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Ühe mehe õnn on teise mehe õnnetus!

    Tegin ühe NL2 sessi, käsi:509; Winrate:53,98BB/100; võidetud:10,99$

    Aagh, selle kuu sees mängitud käsi
    NL2: 6238 Winrate: 27,8BB/100
    NL5: 4244 Winrate: -3.01BB/100

    Kuidas ma suudan crushida NL2 nagu tank kolba, aga NL5 olen peksukott??? Masendav! Hande NL5 ka liiga vähe, et miskit postitada, mille üle saaks juurelda.

  14. #54

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Calli kasuks otsustasin, sest vastane oli mind jälginud, ja ma olin viimase 5 käe jooksul 3 korda poti võitnud kätt näitamata. Seega mõnikord on QQga õige olukorra hindamise puhul kasulik callida! ;D
    ( Click to show/hide )

  15. #55

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    suht coinflip võit ikkagist

  16. #56

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Ma ei ütleks... Siin oleneb ju ka, kui deep vastane on, minu imidž. Donkid vaatavad, ohh minemetsa, see on ju mingi üli loose agressive kutt, JJ;AK on piisav shovemiseks! Ainult AA ja KK oli siin karta ning võimalus et laual kellegil on käes AA või KK on 1% umb kui ma ei eksi.

  17. #57

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular



    Ma olen august välja tulnud! Ja mul on tunne, et ma suudan samas vaimus jätkata! Tänud Ranka! Võtsin oma lolli aru pähe ja mängisin Sinu tabeli järgi, va paar situatsiooni, mis vajasid mänguolukorra lugemist mitte abc pokkerit.

  18. #58

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Tsitaat Algselt postitas seep
    Ma ei ütleks... Siin oleneb ju ka, kui deep vastane on, minu imidž. Donkid vaatavad, ohh minemetsa, see on ju mingi üli loose agressive kutt, JJ;AK on piisav shovemiseks! Ainult AA ja KK oli siin karta ning võimalus et laual kellegil on käes AA või KK on 1% umb kui ma ei eksi.
    donke imidž küll ei koti..

  19. #59

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    No kui ikka viimastel pottidel raisen, reraisen kutte rahuga ja siis võidan, isegi kõige pimedam fish näeb, et see on mingi loose agressive kutt. Muidugi kõik korrad ma tegin seda kaartidega, aga see ei tähenda midagi, sest nad ei tea seda...

  20. #60

    Re: Seep - suveks nl50 suurelt beativ regular

    Oehh, käisin sõbra sünnipäeval, mängisime turniiri 3mekesi, suutsin pmst iga olukorra ära lugeda, aga ma ei uskunud oma olukorra lugemisoskusesse, ning mu chipid said otsa. :'( Aga nalja sai, ning 25 krooni eest oli kino piisavalt. Vahepeal sai täitsa palju taotud sõpradega cashi 0,5/1 blindidega. Ulme metagame käib, kedagi mingile käele on üpriski raske panna. Kuid lives on ikka hoopis teine tunne mängida, netis on nagu mänguraha. :D

Lehekülg 3, kokku 28 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES