Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 8 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 148

Teema: mkva's blog

  1. #61
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Aastast 2006. Mäletan täpselt kuidas tokyo drifti vaadates armusin sellesse laulu. Senimaani pole veel koppa ette visanud. Sõnad head tho..

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GzkJgumRDow[/youtube]

  2. #62
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Pikalt mõtlesin enne, kui riveril callisin, aga kõikide arvutuste järgi ei näinud, et ma beat oleks olnud.. Riide oli. Mida teie oleksite teinud?

    Full Tilt, $2 + $0.20 NL Hold'em Tournament, 10/20 Blinds, 2 Players
    LeggoPoker.com - http://www.leggopoker.com/hh"]Hand History Converter[/URL]

    BB: 1,550
    Hero (BTN): 1,450

    Pre-Flop: (30) 9 A dealt to Hero (BTN)
    Hero raises to 60, BB raises to 140, Hero calls 80

    Flop: (280) J 4 K (2 Players)
    BB bets 180, Hero calls 180

    Turn: (640) 4 (2 Players)
    BB bets 240, Hero calls 240

    River: (1,120) 3 (2 Players)
    BB bets 990 and is All-In, Hero calls 890 and is All-In

    Results: 2,900 Pot
    BB showed 8 T and LOST (-1,430 NET)
    Hero showed 9 A and WON 2,900 (+1,460 NET)

  3. #63

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Pikalt mõtlesin enne, kui riveril callisin, aga kõikide arvutuste järgi ei näinud, et ma beat oleks olnud.. Riide oli. Mida teie oleksite teinud?

    Full Tilt, $2 + $0.20 NL Hold'em Tournament, 10/20 Blinds, 2 Players
    LeggoPoker.com - http://www.leggopoker.com/hh"]Hand History Converter[/URL]

    BB: 1,550
    Hero (BTN): 1,450

    Pre-Flop: (30) 9 A dealt to Hero (BTN)
    Hero raises to 60, BB raises to 140, Hero calls 80

    Flop: (280) J 4 K (2 Players)
    BB bets 180, Hero calls 180

    Turn: (640) 4 (2 Players)
    BB bets 240, Hero calls 240

    River: (1,120) 3 (2 Players)
    BB bets 990 and is All-In, Hero calls 890 and is All-In

    Results: 2,900 Pot
    BB showed 8 T and LOST (-1,430 NET)
    Hero showed 9 A and WON 2,900 (+1,460 NET)
    Vot ei tea sinu neid arvutusi ega riide mis sul saab vastase kohta olla SnG täielikus algfaasis..
    Aga sick call oli küll, ise oleks ilmselt juba flopil muckinud.

  4. #64
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Jah mäng algfaasis. Unustasin öelda, et olen täna sattunud mitmeid kordi selle vastasega mängima..

  5. #65

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Nice call!

  6. #66

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    SNG HU ma ei mängi, aga imo see on küll sitt call. Sa callid 3 streeti A high peale sellisel boardil?

  7. #67
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas leits
    SNG HU ma ei mängi, aga imo see on küll **** call. Sa callid 3 streeti A high peale sellisel boardil?
    obv callin! Sa veel küsid :/

  8. #68
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Viski avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    IN YOUR MAMA !
    Postitusi
    393

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Mille peale sa panid ta ? Muidu NC aga ise poleks seal kindlasti call'i näinud.

  9. #69
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas Viski
    Mille peale sa panid ta ? Muidu NC aga ise poleks seal kindlasti call'i näinud.
    Panin ta täpselt sellise käe peale nagu tal on, ainult et Tc8c või TcXc

    E: Samamoodi ta kokuaeg 3betis kätega nagu Q5 ja J3 etc.

  10. #70

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Mis loogika on panna ta Tc8c peale >???>?

  11. #71
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Mis loogika on panna ta Tc8c peale >???>?
    Just kirjutasin üleval: E: Samamoodi ta kokuaeg 3betis kätega nagu Q5 ja J3 etc. seda et ta oli flushdrawil se oli mulle kindle. Kunagi ta ei 3-4betinud suuri käis. Alati kui ta seda tegi sisi oli täpselt sellised marginaalsed käed

  12. #72

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Kui oled kindel, et villian on võimalik 3 tänavat bluffima siis on OK, imo. Nagu Hero ütles, et villian ei 3bettind value käsi, Jx ta kindlasti ei betiks 3 tänavat samuti väikset PP. Kui ta näitabki sealkohas Kx v 3x siis see on ainult väike osa tema rangest ja tihtipeale võib ta riveris shoveda oma busted drawi v totaalset õhku. Siiski on board üsna märg mis teeb selle spoti väga marginaalseks. But still Wp sir, ilus riid :)

  13. #73
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    "Ma panen ta Tc8c peale ja callin maha" FTW? Loo oma vastasele igal tänaval handrange parem ja lähtu sellest.

  14. #74
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Ei tea piisavalt vastast, et of, flopi ja turni mängu kommenteerida, aga river oli minu meelest üsna OK call kui vastane pole just mingi x levelil mõtlev winning reg. Kui ta riveril nii suurelt shoveb, siis on tal kas nuts või mitte midagi. Ja nutsiga tahaks ta pigem valuet võtta, sest oled talle 2 streeti maksnud juba ja võid Jx, Kx tüüpi käega veel maksta. Seega nutsiga paneks ta ka tõenäoliselt vähem, siinkohal tundub selgelt, et vastane üritab Hero käe pealt maha saada. A high call HU-s sellisel kohal ei ole vale imo.

    Konkreetsel juhul oleks vastase ranges AQ tüüpi käsi sees, millest oleme taga ja mille ta võib üritada bluffiks pöörata. Aga kui Hero ütleb, et villain 3-bettis vaid rääbisega, siis võib AQ ilmselt välistada jah.

  15. #75
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Kui sa juba flopis kindel oled, et tal T8 siis, raise up 400$ and ship, või voldid veel, muidu juhtub see, et ta hitib oma 1 paari ja oled riveriks ikka beat.

    videos midagi eriti huvitavat polnud, AK dongi overbetshove call ei tundu väga hea, ta teeb seda tavaliselt vähemalt setiga. või flopatud reaga. A8 flop K8x seal kindlasti bet bet bet. Ja nagu pahvak mainis, liiga palju saasta mängid OOP. Coineri luckbox oli päris hea, ja leht jooksis normaalselt.

  16. #76
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Sõimamine laudades?!?!?

    Niisiis olen viimasel ajal seda palju tähele hakkanud panema. Ma ei tea kas siis sellepärast, et ainult HUd mängin või millest asi, aga varem turniire mängides selline asi küll silma ei hakkanud.
    Ma ei saa aru vendadest kes seal chatis sõimavad. Ma saan sellest aru, kui vastane lükkab ilmselgelt ees olles nupud sisse ja saab mingi täieliku rääbisega callida ja siis riveris kolme oudine välja imeda ja siis vastane kirjutab ala 'fu donk' vms.
    Aga millest ma kohe üldse aru ei saa on see, kui saab mängida täiesti korraliku pokkerit, tulistada kõik tänavad ja riveril kõik omad nupud sisse lükkat, siis tuleb vastaselt sõimu, kuna arvatavasti tal oli mingi käsi aga riveril siiski ei julgenud callida.. Nagu why? Mis on selle mõtte?

    Ma pead ei anna, aga olen üpris kindel, et mina pole kunagi kedagi chatis sõimanud, kui olen nupudest ilma jäänud. Jah ma olen mõelnud ja isegi hakkanud kirjutama, aga siis kohe mõtlen, et see ei anna mulle absoluutselt mitte midagi ja näitab ainult minu nõrkust välja. Selline on minu arvamus ja nii arvan ma nendest kes chatis sõimavad. Ma saan aru, et kõik põhineb hetkeemotsioonidel, aga selle väljaütlemine ei anna minuarust siiski mitte midagi..

    Üks päev ma ei mäleta milline oli täpne olukord, aga vastane oli saanud pool minu stackist ja ma vist pushisin ala mingi QJo ja sain calli AK ja floppasin Q ja see pidas lõpuni. Vend siis kirjutas mulle chatis, et 'i hope u die!' Kui tavaliselt mulle midagi öeldakse, siis ma kirjutan vastu ala lol vms, aga tookord kirjutasin, et '1. i dont want to die' '2. And its not nice to say to the others something like that' Vend peale seda palus vabandust, et nii ütles ja ma ütlesin, et np..

    Igatahes kuidas teil sellega on? Kui tihti ütlete kellegile midagi chatis ja kuidas üldse suhtute sellesse?

  17. #77
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Täiesti mõttetu tegelased. Ise räägin chatis ikka väga harva ning tõesti igast haigeid inimesi ikka on olemas. Pakun, et mõistlik on nendest mitte välja teha, las ohivad seal omaette.


  18. #78
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Note aken sobib ilusti chati kohta täitma FTP-s aga kui 2 outine riverisse tuleb siis ma vahest ikka panen OMG ja GG.

  19. #79
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Kui keegi mölisema hakkab, siis panen vastu stiilis (eilsest HU-st 1:1 võetud)
    Villain: 'OMG, what a donk move'
    Hero: 'I'm sorry, Sir. I'm just a beginner. I apologize for taking this pot from you, Sir'
    Villain: 'LOL, nice bluff donk'
    Hero: 'I'm glad to have given you these chips, Sir. I do feel bad for taking any of your time, Sir'.

    Vastane läks ilmselt kergelt tilti ja mingi +15% ROI reg tiltas oma 3:1 edu üsna kiirelt maha. Lõpuks võtsin asja kokku 'Thanks for your money, Sir'. Enam ei vastanud midagi. Rematchist keeldus.

  20. #80
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Vasta "I'm just pressing buttons".

Lehekülg 4, kokku 8 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES