Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 8 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 148

Teema: mkva's blog

  1. #81

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    2. mõnitasin vastast, sest ta limpis terve mäng ja oli otsast lõpuni callingstation, hittides mitu korda midagi riveril ja ma mitu korda peaaegu busto!
    20.jaanuar.

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Sõimamine laudades?!?!?

    Niisiis olen viimasel ajal seda palju tähele hakkanud panema. Ma ei tea kas siis sellepärast, et ainult HUd mängin või millest asi, aga varem turniire mängides selline asi küll silma ei hakkanud.
    Ma ei saa aru vendadest kes seal chatis sõimavad. Ma saan sellest aru, kui vastane lükkab ilmselgelt ees olles nupud sisse ja saab mingi täieliku rääbisega callida ja siis riveris kolme oudine välja imeda ja siis vastane kirjutab ala 'fu donk' vms.
    Aga millest ma kohe üldse aru ei saa on see, kui saab mängida täiesti korraliku pokkerit, tulistada kõik tänavad ja riveril kõik omad nupud sisse lükkat, siis tuleb vastaselt sõimu, kuna arvatavasti tal oli mingi käsi aga riveril siiski ei julgenud callida.. Nagu why? Mis on selle mõtte?

    Ma pead ei anna, aga olen üpris kindel, et mina pole kunagi kedagi chatis sõimanud, kui olen nupudest ilma jäänud. Jah ma olen mõelnud ja isegi hakkanud kirjutama, aga siis kohe mõtlen, et see ei anna mulle absoluutselt mitte midagi ja näitab ainult minu nõrkust välja. Selline on minu arvamus ja nii arvan ma nendest kes chatis sõimavad. Ma saan aru, et kõik põhineb hetkeemotsioonidel, aga selle väljaütlemine ei anna minuarust siiski mitte midagi..

    Üks päev ma ei mäleta milline oli täpne olukord, aga vastane oli saanud pool minu stackist ja ma vist pushisin ala mingi QJo ja sain calli AK ja floppasin Q ja see pidas lõpuni. Vend siis kirjutas mulle chatis, et 'i hope u die!' Kui tavaliselt mulle midagi öeldakse, siis ma kirjutan vastu ala lol vms, aga tookord kirjutasin, et '1. i dont want to die' '2. And its not nice to say to the others something like that' Vend peale seda palus vabandust, et nii ütles ja ma ütlesin, et np..

    Igatahes kuidas teil sellega on? Kui tihti ütlete kellegile midagi chatis ja kuidas üldse suhtute sellesse?
    28. jaanuar

    1. hea, et pead ei andnud.
    2. progress on üli-kiire olnud. tõsiselt hea meel!

    ma ei kirjuta reeglina mitte midagi chati(va kui mõni tuttav või eestlane midagi küsib vms).

  2. #82
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100

    1. hea, et pead ei andnud.
    2. progress on üli-kiire olnud. tõsiselt hea meel!
    HAHAhaa

    Mul oli 1 kord turniiril mingi olukord kui mul oli Ac9c, callisin BB pealt mingi tõste ja flopp oli Kc6c2h. Check callisin mingi mini beti flopis ja turnis (umbes mingi 400-ne bet 3000-sse potti), river risti ja check-raise AI ja snäpcall KK käest. Ma sain kaa mingi jõhkra sõimu osaliseks a la "nice catch fish".
    Mul oli mingi teises lauas tegemist sel hetkel niiet ei jõudnud midagi vastu kirjutada aga enamasti ma midagi vaimukat ikka kirjutan.

  3. #83
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas forell
    HAHAhaa

    Mul oli 1 kord turniiril mingi olukord kui mul oli Ac9c, callisin BB pealt mingi tõste ja flopp oli Kc6c2h. Check callisin mingi mini beti flopis ja turnis (umbes mingi 400-ne bet 3000-sse potti), river risti ja check-raise AI ja snäpcall KK käest. Ma sain kaa mingi jõhkra sõimu osaliseks a la "nice catch fish".
    Mul oli mingi teises lauas tegemist sel hetkel niiet ei jõudnud midagi vastu kirjutada aga enamasti ma midagi vaimukat ikka kirjutan.
    Too mõni näide palun.

  4. #84
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Too mõni näide palun.
    nice catch - nice throw !
    Sorry ne hablas angles!
    Sry, bye !

    edit:
    2p2 foorumis on selle kohta teema kui endal fantaasia ei lenda.

  5. #85

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Ma kirjutasin ükskord kui 2 outer sain "i hope you slip on banana peel and fall hard on your balls". Suht nõme on jah imo see kui inimesed paari dollari pärast kellegu surma soovivad vms.

  6. #86
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Vsiu, seal kus kirjutasin, et mõnitasin vastast siis tegemist polnud chatimõnitamisega vaid ajaga, nii et jah ..

  7. #87
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Vsiu, seal kus kirjutasin, et mõnitasin vastast siis tegemist polnud chatimõnitamisega vaid ajaga, nii et jah ..
    100000000x hullem

  8. #88
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    100000000x hullem
    Tra ma ausalt ei viitsi siin teemas jälle seda jälle võtma hakkata. See, et ma üks kord slowrollisin noh.. las ta olla. Tehti selgeks mulle kuidas ja mis.. Põhiline on see, et ma ütlesin, et pole CHATIS midagi paugutanud.

    omgwtf SFLKDsghg sdrer tra hommikul hakkatakse tilti ajama

    peace

  9. #89
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    omgwtf SFLKDsghg sdrer tra hommikul hakkatakse tilti ajama
    lol. :D
    Aga, et niisama ei postitaks, siis blogil hoian silma peal ja edu Sulle HU's. :)

  10. #90

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Im sorry miss jackson.

    tegelt on kõik cool nüüd.
    edu HUga, hakkasin isegi seda pisut uurima...

  11. #91
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Hea laul. Ülikõva film. Ja muidugi Legend! Frankie Wilde!

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Wni_SPKDUX0[/youtube]

  12. #92
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Räägi parem kuidas husng maailmas tulemused on juba?
    Ise ka vaikselt flirdin vahel nendega, kui fullring nittimine ära tüütab.

  13. #93
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Räägi parem kuidas husng maailmas tulemused on juba?
    Ise ka vaikselt flirdin vahel nendega, kui fullring nittimine ära tüütab.
    Aam. Pole just millegiga kiidelda. Kolm nädalat tagasi kui alustasin, sai iga päev coachiga läbi mikogo mängitud siis aga vajus see kuidagi ära ja ma lasin toorest grindi lihtsalt. Muidugi ma ei kahetse, sest praktikat on vaja, kuna HU koha pealt oli see mul olematu, aga siiski oleks võinud varem midagi ette võtta oma mänguga. Kuna BR hakkas katastroofiliselt bustolandile lähenema siis otsustasin, et niisama mängimisest enam asja pole. Võtsin asja kätte ja hakkasin õppima iseenda mängu, sest muidu strateegilisi artikleid ja videosid ma olen küllaga lugenud ja vaadanud.
    Niisiis tegin ükspäev video valmis mille postitasin 2+2 HU foorumisse. Sain väga head ja kasulikku tagasisidet. Peale igat sessis võtan nüüd HH läbi ja vaatan ning mõtlen, kuidas ma nüüd oleks käitunud, kui saaksin nö ajast tagasi minna. Ja seda mitte sellepärast, et olen näinud vastase kaarte vaid sellepärast, et tagantjärgi rohkem aega mõelda käe kulgu läbi.
    Selle mõne päeva jooksul olen leindud oma tohutud suured leakid, mis alati ka mult raha ära imesid. (Siinkohal mõtlengi, et oleks võinud varem asja ette võtta, oleks palju raha säästnud ehk..)
    Nüüd teen 2+2 HU foorumis HH review teemat, kus võtan läbi oma HH (osaliselt) ja seletan kuidas ja mida ma mõtlesin. Teema tuleb pikk ja ilmselgelt täna öösel ma ei maga, aga tean, et kui see valmis saab ja foorumi, kui ka HU regid selle üle vaatavad ja oma sõna avaldavad, siis see töö on ennast rohkem, kui kuhjaga ära tasunud.

    Üldiselt see kuu ma volüümi enam ei anna. Mängin natuke ja enamus aeg õppin ja uurin oma HH ja üritan samm sammu haaval välja imeda kõik oma leakid, et siis kuu alguses juba täiesti uuest vaatenurgast suure volüümiga mängima hakkata. Vot nii :)

  14. #94

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Minu arust see chatis sõimamine on igati pull asi:P Mul teeb alati tuju heaks kui keegi mul midagi halvasti ütleb ja ma kurjalt vastu. Ju ma olen siis kuri inimene:O

  15. #95
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Kas sa oled kasutanud seda parttimepoker.com strateegiat low-level husng jaoks, et esimese paarikümne käe jooksul lükkad ATo+ preflop nupud, et saada hourly rate huvides end kiirelt 60/40 olukorda?

  16. #96
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Kas sa oled kasutanud seda parttimepoker.com strateegiat low-level husng jaoks, et esimese paarikümne käe jooksul lükkad ATo+ preflop nupud, et saada hourly rate huvides end kiirelt 60/40 olukorda?
    Lugesin seda aga pole kasutanud..

  17. #97
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    oo mis vana hea laulu leidsin..

    ( Click to show/hide )

  18. #98

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    Tsitaat Algselt postitas cacapall
    Minu arust see chatis sõimamine on igati pull asi:P Mul teeb alati tuju heaks kui keegi mul midagi halvasti ütleb ja ma kurjalt vastu. Ju ma olen siis kuri inimene:O

    Sõimamine on standard ju haha:D
    Emanaljad on alati kohased a la "you know who else sucked out?"

  19. #99
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    chat võib olla vahend nagu betting size ja pattern. kui keegi viitsib muidugi seda endas arendada, tiltama või valele teele ajada võib ju skilli omades küll saada. Huvitav, kas sellest ka keegi põhjalikumalt kirjutanud on?

  20. #100
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: HU löörner grinding from late night to daylight

    täna öine grind toimub selliste rütmide saatel :P

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z2zjp2hy2qg[/youtube]

Lehekülg 5, kokku 8 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES