Tsitaat Algselt postitas mkva
2. mõnitasin vastast, sest ta limpis terve mäng ja oli otsast lõpuni callingstation, hittides mitu korda midagi riveril ja ma mitu korda peaaegu busto!
20.jaanuar.

Tsitaat Algselt postitas mkva
Sõimamine laudades?!?!?

Niisiis olen viimasel ajal seda palju tähele hakkanud panema. Ma ei tea kas siis sellepärast, et ainult HUd mängin või millest asi, aga varem turniire mängides selline asi küll silma ei hakkanud.
Ma ei saa aru vendadest kes seal chatis sõimavad. Ma saan sellest aru, kui vastane lükkab ilmselgelt ees olles nupud sisse ja saab mingi täieliku rääbisega callida ja siis riveris kolme oudine välja imeda ja siis vastane kirjutab ala 'fu donk' vms.
Aga millest ma kohe üldse aru ei saa on see, kui saab mängida täiesti korraliku pokkerit, tulistada kõik tänavad ja riveril kõik omad nupud sisse lükkat, siis tuleb vastaselt sõimu, kuna arvatavasti tal oli mingi käsi aga riveril siiski ei julgenud callida.. Nagu why? Mis on selle mõtte?

Ma pead ei anna, aga olen üpris kindel, et mina pole kunagi kedagi chatis sõimanud, kui olen nupudest ilma jäänud. Jah ma olen mõelnud ja isegi hakkanud kirjutama, aga siis kohe mõtlen, et see ei anna mulle absoluutselt mitte midagi ja näitab ainult minu nõrkust välja. Selline on minu arvamus ja nii arvan ma nendest kes chatis sõimavad. Ma saan aru, et kõik põhineb hetkeemotsioonidel, aga selle väljaütlemine ei anna minuarust siiski mitte midagi..

Üks päev ma ei mäleta milline oli täpne olukord, aga vastane oli saanud pool minu stackist ja ma vist pushisin ala mingi QJo ja sain calli AK ja floppasin Q ja see pidas lõpuni. Vend siis kirjutas mulle chatis, et 'i hope u die!' Kui tavaliselt mulle midagi öeldakse, siis ma kirjutan vastu ala lol vms, aga tookord kirjutasin, et '1. i dont want to die' '2. And its not nice to say to the others something like that' Vend peale seda palus vabandust, et nii ütles ja ma ütlesin, et np..

Igatahes kuidas teil sellega on? Kui tihti ütlete kellegile midagi chatis ja kuidas üldse suhtute sellesse?
28. jaanuar

1. hea, et pead ei andnud.
2. progress on üli-kiire olnud. tõsiselt hea meel!

ma ei kirjuta reeglina mitte midagi chati(va kui mõni tuttav või eestlane midagi küsib vms).