Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 17, kokku 17

Teema: Pakun steiki!

  1. #1

    Pakun steiki!

    Otsustasin, et steigin kedagi 250$ algbankrolliga HUSNG-sid mängima Full tilti. HUSNG-sid siis sellepärast, et imo on see kõige kiirem viis BR ehitada ja samas arendab üleüldist skilli - handreadingut adjustimist s.t. kõige tähtsamaid oskuseid pokkerimängija arsenalis. Olen ka ise HUSNG mängija ja saan natuke vb ka coachida. Niiet saatke PM, kes huvitatud :)

  2. #2
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pakun steiki!

    Samas on HUSNG oskuste puudmisel ka kõige parem viis kuidas kiiresti rahast lahti saada :)

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Pakun steiki!

    Mis sisseostuga turniiride jaoks stake pakud? HUSNG oleks normaalne omada 50-100 sisseostu, et variatsiooni välja kannatada.

    Millised on nõuded kandidaadile? Stake on äritehing mitte heategevus, kuid kahjuks selgub päris tihti, et need kes stake tahavad ei biidi mängu ... need kes biidiks jälle ei küsi stake...

  4. #4

    Re: Pakun steiki!

    Tsitaat Algselt postitas sorm
    Mis sisseostuga turniiride jaoks stake pakud? HUSNG oleks normaalne omada 50-100 sisseostu, et variatsiooni välja kannatada.

    Millised on nõuded kandidaadile? Stake on äritehing mitte heategevus, kuid kahjuks selgub päris tihti, et need kes stake tahavad ei biidi mängu ... need kes biidiks jälle ei küsi stake...
    Kindlasti tuleb enne steigi korraldamist kõik punktid paika panna.
    Mina avaldasin ka soovi steigi saamiseks, mina ei biidi HUSNG-sid, aga ma tahaks seda ala õppida.
    Ise olen viimasel ajal mänginud põhiliselt NL10 FR.

  5. #5

    Re: Pakun steiki!

    Ma arvan, et $5+ 0.25 BIga alustuseks, kandidaat peaks olema arenemisvõimeline ja hingega asja juures, igal pool on piisavalt materjali peab lihtsalt olema viitsimist, et õppida.

  6. #6
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: Pakun steiki!

    Natuke OT, aga äkki on mõnda head artiklit või linki üldise HUSNG strateegiaga. Tutvuks natuke selle värgiga. VB oleksin stakest huvitatud.
    EDIT: Kuigi ma ei pruugi olla sobiv kandidaat ja raha mõttes väga stake'i ei vaja. Lihtsalt tundub hea võimalus HUSNG'sid mängima õppida.

  7. #7

    Re: Pakun steiki!

    Tsitaat Algselt postitas taasver
    Natuke OT, aga äkki on mõnda head artiklit või linki üldise HUSNG strateegiaga. Tutvuks natuke selle värgiga. VB oleksin stakest huvitatud.
    EDIT: Kuigi ma ei pruugi olla sobiv kandidaat ja raha mõttes väga stake'i ei vaja. Lihtsalt tundub hea võimalus HUSNG'sid mängima õppida.
    2p2-s Spamz0ri HH reviewid on nutsid:
    http://forumserver.twoplustwo.com/58...y-11-a-588741/
    http://forumserver.twoplustwo.com/58...ge-5-a-591280/
    http://forumserver.twoplustwo.com/58...e-33-a-601215/
    http://forumserver.twoplustwo.com/58...-110-a-612363/
    http://forumserver.twoplustwo.com/58...e-80-a-632052/
    Ja 2p2 HU teemade FAQ-is on päris häid artikleid basic stuffiga..

  8. #8
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Pakun steiki!

    Pmst on nii, et ise siis olengi ainult mänginud heads upe. ja juba aasta otsa. ja kogu profit sealt teenitud ka.
    Mõned hu turna võidu pildid võin ka panna. Kuid probleem vist on selles, et olen uus kasutaja siin foorumis ja mind ei tunta ega usaldata, et arvatavasti ei julgeks sa mind steikida. 3-4 tabeldan muidu 6.25 nlhe husid starsis ja siiamaani läheb mul üsna hästi.
    Ja samuti on probleemiks see, et pole näidata ette graafikuid. Kuna ei kasuta hemi ega pokertrackerit, aga kui see takistuseks jääb saab selle ka sebida.
    2 pilti lihtsalt 2 võidust. 1 on winner takes all turna, kus sain 256$ ja teine 32 inimese oma.


    neid muidugi rohkem aga need ainsad mis leidsin. Samuti võid mind mingi nädalase katseajaga stakeda, ja vaadata kuidas mul läheb ja siis otsutada, kas tahad edasi. PM kui oled huvitatud.


    // mai saa täpselt reeglitest aru, et kas teemat ei või teha kui lubatud arv poste või ei või ka teemadesse vastata ka kui ei ole lubatud arv poste täis, et ärge mind kohe ära bannige kui eksin reeglite vastu.

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Pakun steiki!

    Huvipärast küsin lihtsalt: miks stake üldse tahad kui suudad 3-4 tabeldades kuue taalaseid beatida?

  10. #10
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Pakun steiki!

    EE üks põhjus on see, et hiljuti sai ostetud auto. Nolifesin kuu aega lives ja netis boostides oma br peris kõrgele. 10 dollarist suutsin ära ehitada peaaegu 1000 dollarit. Netis 700 ja lives kuskil 300. Sai ostetud auto, ja rahad otsas. Just sellepärast.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pakun steiki!

    VisaHing:
    sharkscopest saab trackida tulemusi.

    BillAivy 1.185 $1 $5 11% $646 LWWWLWLL N/A PokerStars Heads Up SNG Only x

    edit: ja võta laudu vähemaks, ilmselgelt on 3-4 tabledamine algajale üle jõu, sest sa ei suuda deepi minna oma mõtlemisega(adjustimisega, exploitimisega) ja areng on raske tulema

  12. #12

    Re: Pakun steiki!

    Olen päris palju HUSNG'sid mänginud. Enamjaolt mängin siiski HU Cashi aga noh cashoute on vaja teha ja siis plegi nagu siiamaani saanud oma rolli ülesse ehitada.

    Kõige rohkem olen mänginud 5$ omasid. 10$seid vähem.

    Nüüd tahaks just FullTiltis proovida. Varem olen ainult Starsis neid mänginud.

    Loodan, et võtad ühendust :).

  13. #13

    Re: Pakun steiki!

    Niisiis, olen oma valiku teinud ja steigin siis mkva-d. Aitäh kõigile kes applysid ja loodan, et keegi ei kurvasta. Kui see diil läheb libedalt siis kindlasti steigin ka tulevikus kedagi.

    GL

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Pakun steiki!

    Edu, kas tulemusi saab ka siin näha?

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pakun steiki!

    Tsitaat Algselt postitas sorm
    Edu, kas tulemusi saab ka siin näha?
    Esmaspäevast peaks asi käima minema. Ja kursis hakkan hoidma tulemustega enda päevikus.

    edu.

  16. #16
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Pakun steiki!

    kus kohas su blog asub, tahaks lugeda

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pakun steiki!

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing
    kus kohas su blog asub, tahaks lugeda
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,3091.0.html

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES