Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11
  1. #1

    Overpair against fish

    Vastane 39/8/3 fish over 119 kätt
    c/r turn on 25% (4) sample küll väike, kuid mingi ettekujutuse ehk annab ..
    Kuidas käitub hero? Kui mingeid statee veel vaja lemme know

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 451897
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $4.25
    SB: $5.15
    BB: $31.45
    UTG: $25.00
    UTG+1: $6.50
    UTG+2: $25.00
    MP1: $5.70
    MP2: $25.30
    Hero (CO): $27.35

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with A A
    4 folds, MP2 calls $0.25, Hero raises to $1.25, 3 folds, MP2 calls $1

    Flop: ($2.85) 4 J 4 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $2, MP2 calls $2

    Turn: ($6.85) T (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $5.25, MP2 raises to $10.50, [color=red]Hero ??

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Overpair against fish

    turni min check-raise lõhnab reeglina monstri järgi aga arvestades et ta PFR on 8 siis ma pigem välistaks JJ ja TT tal võib vabalt siin JT olla ja ta kujutab endale ette et tal top 2 wo realizing et overpair teda biidib. Vbolla teeb QQ v KK slowplayd oma arust, who knows aga imo oleme siin igast random pasast tihti ees ja mina shoven.


  3. #3

    Re: Overpair against fish

    aga kui paneks turnis 1/2 potti? Selline suur bet hirmutab 55-99 minema ma usun ja Jx kah eriti ei calli. kuna tal on nii suur VPIP siis mingi random 4 on ta ranges küll. Turni shovel ei näe küll mõtet. Calliks veel korra ja riveri kaardi beti järgi otsustaks

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Overpair against fish

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    aga kui paneks turnis 1/2 potti? Selline suur bet hirmutab 55-99 minema ma usun ja Jx kah eriti ei calli. kuna tal on nii suur VPIP siis mingi random 4 on ta ranges küll. Turni shovel ei näe küll mõtet. Calliks veel korra ja riveri kaardi beti järgi otsustaks
    Kui Sul viitsimist on siis ehk seletad mulle miks shove nii halb on, tahaks oma leagist aru saada :P Küsimused järgmised:
    1. Callime, River blank ja vastane donkab AI , mis teeme siis? tema bet on 11,55, pot on 27,85, kas me pole siis enivei committed callima (stove järgi hävib meie equity minu poolt pakutud range osas ainult J ja T vastu) ?
    21,120 games 0.077 secs 274,285 games/sec

    Board: 4h 4d Js Tc
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 55.000% 55.00% 00.00% 11616 0.00 { AA }
    Hand 1: 45.000% 45.00% 00.00% 9504 0.00 { KK-TT, 44, AJs-ATs, A4s, KJs, K4s, JTs, 54s, 43s, AJo-ATo, A4o, KJo, K4o, JTo, 54o, 43o }

    Panin enda arvamuse ta broke minemise rangest, mida arvad sellest?

    2. Kui talle anda eespol kirjeldatud range, kas siis turnil nupud sisse ajada on väga halb move, imo villain siin enam nagunii ei foldi ja seda effekti, et ainult paremad meid callivad ei teki nagunii?

    3. Callime ja river blank, villain checkib, betime 4 value ja kui palju, või checkime järgi?

    Tänud ette kui leiad aega mu küsimustele vastata!

  5. #5

    Re: Overpair against fish

    Erilist vastukaja pole, hero shippis ja vastane callis net ideas mis tal olla võis :D?

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Overpair against fish

    A4

  7. #7

    Re: Overpair against fish

    Mina tegeleks rohkem vastase turni minraise rangega ja see ei sisalda minuarvates Jx ja Tx. QQ-KK-ga ta ehk ei limpcalliks pre. Kui hero betiks vähem turnis või üldse checkiks, siis jääks need käed ilusti sisse ja saaks riveris valuet.

    Samas paljud kasutavad ära seda "turni reraise on nuts" mingi random floadiga. Samamoodi võib ta oma kätt üle hinnata siin. Ta võib hero bluffi peale panna mingil põhjusel, mis eelnevalt juhtus. Ta võib tiltis olla pidevast isoleerimisest. Need oleks otsuse juures abiks. Kui 24 tabling ja paardunud flop, turni reraise ja 39/8 fish, siis mina suureks potti ei ajaks või oleks valmis foldima ülepaari suure actioni peale.



  8. #8

    Re: Overpair against fish

    Flopis pane ikka suurem bet, et rohkem valuet võtta. Kui callib 2$, siis callib ka 2,5$. Selles mõttes, et T on turnis ju suhteliselt blank kaart ning mina läheksin seal bustoks. Eriti arvestades just fakti, et laud on paardunud.

    Ja imo on turni panus väga hea, sest plaan peaks olema fishi vastu igatahes nupud sisse saada. Imo ei ole see koht, kus pot'i kontrollida.

    Ja imo fishi min-raise korral range paikapanemine on nagu hambapasta tuupi tagasi ajamine.

  9. #9

    Re: Overpair against fish

    flopi betis imo ei ole vahet kas 2 voi 2,5

  10. #10

    Re: Overpair against fish

    Tsitaat Algselt postitas leits
    flopi betis imo ei ole vahet kas 2 voi 2,5
    Sa tahad ju nuppe sisse saada ning poti iga tänavaga suuremaks ajada?

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Overpair against fish

    Ma ka shoveks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES