Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 49
  1. #21

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    esimene käsi flopil Raise , sest meil valmis käsi ning turnis high kaarti näha ei taha. (call jube mõttetu imo, sest isegi kui kobistame seti siis väriseme et vastane võib foldida ja kui tuleb ülekaart siis väriseme jälle). Callimisega ei pane yhtegi vastast foldima ega maksma.

    teine käsi : 3betiks PF või foldiks. antud mängija PF callis ja sai flopil cbeti . kuna meil keskmine paar siis ma reraiseks sest meil positsioon ja sõltuvalt vastasest valiks edasise strateegia.(turnil check-check, või check - bet , kui ta oop turnil betib siis foldi obv)

  2. #22

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Tsitaat Algselt postitas kardpleier
    esimene käsi flopil Raise , sest meil valmis käsi ning turnis high kaarti näha ei taha. (call jube mõttetu imo, sest isegi kui kobistame seti siis väriseme et vastane võib foldida ja kui tuleb ülekaart siis väriseme jälle). Callimisega ei pane yhtegi vastast foldima ega maksma.

    teine käsi : 3betiks PF või foldiks. antud mängija PF callis ja sai flopil cbeti . kuna meil keskmine paar siis ma reraiseks sest meil positsioon ja sõltuvalt vastasest valiks edasise strateegia.(turnil check-check, või check - bet , kui ta oop turnil betib siis foldi obv)
    Päriselt kah mängiksid nii? Raiseksid oma 88 flopil? Millelt sa valuet tahad saada, 66?

  3. #23

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    ee, ei tahagi valuet saada, pot maha ja uus käsi. Callides oleme raskes olukorras. praegu vähemlt selline mõte


  4. #24

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    sa siis eeldad, et ta cbet on bluff?

  5. #25

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    jeps. kuna ta tundmatu, siis me ka suure tõenäosusega tundmatud talle ning ei tea et me oleme super agrod ning foldib bluffi oop. ja kui peakski callima siis hitime turnil seti pot läheb kergemini suureks. kui callib ja turnis me setti ei saa, siis saame riveri ilmselt tasuta(check-check). või foldime turni beti peale

  6. #26

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Kui ma nüüd mõlemad Krazye teosed üle lugesin, meeldis mulle see teine väga - esimene tundus lihtne tõlk kusagilt pokkeripiiblist. Väärt lugemine paarikümneks minutiks. Käte kohapealt infot ei jaga - olen siiski mõtlemist vältiv pokkerimängija. Aitäh.

  7. #27

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    Ma ei usu, et need käed üldse selles kontekstis tähtsadki on.
    Tähtis on tema jutu sisu, mitte mingi kindla käe mängimine :D
    Ma ei imestaks, kui ta need käed lambist välja mõtles :D
    +1

  8. #28
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    käed on olulised, et sa hakkaksid mõtlema. see on illustreeriv näide.

  9. #29
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Väga hea seeria Krayzie!

    Käte osas püüdes ise mõelda kui vastane (kujutan ette, et võiks kehtida kuni NL100 keskmine regular):

    1. Turni calliks, sest kui ma UTG/l - oletame, et oma AQ või KK (meelevaldne osa rangest) saaks seal turnis reraise, siis oleksin sunnitud isegi setti aegajalt bluffiva regulari vastu ilmselt foldima, sest 44 77 kahtlustele lisanduv 88 teeb seisu juba väga kahtlaseks. Raise korral on ka lihtsam (arvestades poti) foldida.

    2. Turni reraise korral straight-forward mängija ülepaari või TPTK-ga sellisel boardil enamasti paneb kaardid ja annab alla.

  10. #30
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    väga hea krayzie.
    Sain sinu kahest kirjatükist rohkem targemaks kui eestikeelse pokkeriteooria läbi lugemisest

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    tahan aastasse 2006 ja tahan teada mis luluga edasi sai ja tahan 1 päeva kuulda
    kõiki teema autori mõtteid nii elus kui ka pokkeris ja tahan rohkem poste saada.

  12. #32
    Räme Fish
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    3

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    (klikake vastavale nupule)
    Krt klikkasin igale poole, ei leidnud neetud nuppu.

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Tsitaat Algselt postitas wallah
    Krt klikkasin igale poole, ei leidnud neetud nuppu.
    lol

  14. #34

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    krayzie kirjutatu on üks parimaid õpetusi, mis siin foorumis leida võib. Inimesed peaksid tõesti MÕTLEMA, et miks tehakse mingi otsus kuskil. Paljud juhendid on kuivalt toksimiseks ja inimesed lihtsalt ei mõista, et miks nad teevad nii nagu neile öeldakse ette. Keegi nagu ei seleta ka, et miks siin raiseda ja miks seal foldida.

    Mitte, et ma mingi vägev mängija oleks aga näen siiski, et asi ei ole üldse niiväga kaartides, vaid sinu enda käitumises olenemata kaartidest. Juba NL5 tuleb päris korralikult raha, kui vaatad, et kes sinuga lauas on ja mida nendega peale hakata. Ei ole mingit mõtet foldida oma 28o kätt buttonilt, kui lauda on jäänud veel blindidel istuvad 2 nitti. Teen nüüd ise rahulikult standard raise ja 90% nad foldivad. Kui mitte siis omakorda on 80% tõenäosus, et nad foldivad flopis cbetile.

    Peab mõtlema, et MIKS sa ühe või teise otsuse teed. MILLAL seda teha ja millal mitte. Kuivalt etteantud reeglite järgi tagudes ei arene kuhugile.

  15. #35
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Kolmandat kuldmuna ei ole lähiajal oodata?

  16. #36

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    dno

    mingid mõtted on isegi peast läbi käinud, eks näis.

  17. #37

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    1.Tundmatu regular avab UTG ning me callime buttonil 88'ga. Flop tuleb 47Q rainbow. Regular cbetib ning me callime. Turn tuleb meie jaoks õnnelik 8. Regular betib uuesti ning mängija ütleb „Kui ma siin tõstan jätkab ta ainult settide ja ridadega“ ning otsustab callida.
    ma tõestaks, mis tal ikka saab olla, AQ-KJ-AJ-KQ mida iganes noh, fuck it ... vaja pot ju suureks ajada, kui tal AQ on

    2.Pool tundi hiljem avab üks teine tundmatu regular UTG+1 ning me callime buttonil 67s'iga. Flop tuleb 46J rainbow. Regular betib, me callime ning turn tuleb 8. Regular tulistab 2nd barreli. Mängija ütleb „tal on nähtavasti mingi monster, mul pole oddse
    misassja, ma mõtleks küll, et mul just on oddse ja calliks iga kell, kui ta mingi 50-65% potist turnil betib, vabalt iga kell
    kui aga 100% potist turnil, siis aga viskaks minema

  18. #38

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    You are missing the point.

    ( Click to show/hide )

  19. #39
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Tsitaat Algselt postitas muicelago Vaata postitust
    ma tõestaks, mis tal ikka saab olla, AQ-KJ-AJ-KQ mida iganes noh, fuck it ... vaja pot ju suureks ajada, kui tal AQ on



    misassja, ma mõtleks küll, et mul just on oddse ja calliks iga kell, kui ta mingi 50-65% potist turnil betib, vabalt iga kell
    kui aga 100% potist turnil, siis aga viskaks minema

  20. #40

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Härrad

    Peagi möödub aasta selle threadi tegemisest aga adekvaatseid replysi võib siin ühe käe sõrmedel kokku lugeda. Annan teile veel natuke aega enda rehabiliteerimiseks, siis postitan enda vaatenurga asjast.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES