Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 49, kokku 49
  1. #41
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Väga huvitav lugemine, ootan huviga krayzie postitust. Pls hurry.

  2. #42
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    PokerStars Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Loomulikult on mul antud tekst ammu läbi loetud, aga laisk nagu ikka, pole ma viitsinud vastata.

    Olgu öeldud, et tegin täna FTP-s sessiooni 3mel laual 6 max ja ilma HUDI kasutamata, sest see lihtsalt ei suvatsenud ette tulla. lol

    Igatahes, mis ma avastasin oli see, et kui mängida ilma hudita, siis obv jääb meil hunnik informatsiooni ilma programmi abita saamata. Mistõttu me oleme sunnitud jälgima rohkem mängu ennast kui neid keerulisi numbereid mis mängu lihtsustavad, et saada oma eelis. Me tunneme samamoodi ära kes on fish ja kes on regular. kellega olla ja kellega mitte olla (potis).
    Tegin hunniku note ja jõudsin käed paremini ja kauem läbi mõelda kui abiprogrammiga, sest ma ei jäänud mõnele kindlale statsile peatuma ja mõtlema "oh foldib turnis 70% järelikult laksan iga kaardiga teise barreli. Vaatasin aint boardi oma käe parenemise võimalust ja vastase stacki.
    Näiteks HUSNG-s ei kasuta peaaegu keegi HUDI vaid kõik adjustimised tehakse niiöelda gameflow järgi.

    Ah mis siis tühja ikka lobiseda, proovin kätt ka analüüsida.


    1.Tundmatu regular avab UTG ning me callime buttonil 88'ga. Flop tuleb 47Q rainbow. Regular cbetib ning me callime. Turn tuleb meie jaoks õnnelik 8. Regular betib uuesti ning mängija ütleb „Kui ma siin tõstan jätkab ta ainult settide ja
    ridadega“ ning otsustab callida.

    Avab UTG-lt, 22+ AQ+ ütleme,

    Flop, standard c-bet, meil on mõtetu oma käsi blufiks pöörata, parem püüame ühte.
    Kuna board on väga hea.

    Turn, hitime oma gin kaardi ja raisedes lükkame õhu välja ja parimal juhul saame TPTK ja ülepaarid callima. Nii, et mängiks rahuliku südamega riverit, ja seal on tal juba raskem foldida kui teha väike value raise, et saada call laialt ulatuselt.


    2.Pool tundi hiljem avab üks teine tundmatu regular UTG+1 ning me callime buttonil 67s'iga. Flop tuleb 46J rainbow. Regular betib, me callime ning turn tuleb 8. Regular tulistab 2nd barreli. Mängija ütleb „tal on nähtavasti mingi monster, mul pole oddse callida ning ma ei saa teda ka midagi foldima panna“ ning foldib.

    Miks tal peaks monster olema (standard ülepaar), kui esimene regular oleks foldinud TPTK turnis oletame, siis 8 sobib meie btn range juba väga hästi ja ma kasutaks siin mõnikord kindlasti raise nuppu Sest ta võibs eal barreleid lasta ikkagi vell AQ ja AK ning mõned taskupaarid. Lisaks on meil outse välja imeda, kui saamegi calli, readless annaks riveril alla.

  3. #43

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Viimane post astus lahendile sammu lähemale, wd.

    Tegelik probleem nende kätega on see et nad on üksteist välistavad. Vaatame käsi lähemalt vastavalt antud infole :

    Mõlemas käes on villain sisuliselt sama (unknown reg)
    Mõlemas käes on positsioonid sarnased
    Mõlemas käes on board sarnane
    Mõlemas käes on action turnini sarnane

    Ainus asi mis erineb on meie enda hand value. Kui ühes käes annab hero villainile äärmiselt kitsa range mis talle actionit annab (sets, straights) siis teises käes ei usu hero et ta turnil tõstes villaini overpairide/2pairide/combodrawde maha saaks. Teisisõnu peab hero otsus callida turn käes nr 1 tähendama seda et ta peaks tõstma turnil käes nr 2 (hero saab välja foldida kogu villaini õhu, overpairid, 2pairid ja drawd) ja vastupidi - kui foldides turni käes nr. 2 peab hero raisema turni käes nr.1

    Tegelikult on käe puhul tegu mindset leakiga mis on tüüpiline suurele osale mängijatele aga võib olla raskesti tuvastatav. Iga beti või raise taga nähakse monsterit (mille puhul kiputakse oma 2nd best kätt foldima) ning alternatiivselt kardetakse nutsiga raisedes value kaotada. Mängu kipuvad juhtima emotsioonid, mitte loogilised otsused.

    Antud ülesandes tuli analüüsida hero mõttekäiku, mitte niiväga seda kuidas peaks neid käsi ideaalis mängima (tegelikult võib leida pointi mõlemas käes ka turn lihtsalt flattida) kuna see sõltub suuresti asjast millest suurel osal mängijatel aimu pole - meie imagost.

    Kui tight või loose me teiste jaoks näime?
    Kas me foldime flopil pea igale cbetile kui me just flushi / seti / rida ei floppa?
    Kas meie betsizing on üks-ühele seotud meie käe tugevusega?
    Kas me 3betime lightilt rohkem kui korra nädalas?
    ......
    jne

    Selleks et käte analüüs foorumis parmini töötaks tuleks selline info iga käega kaasa anda, vastupidisel korral on käed sisuliselt vaakumis postitaja enda kasu tihti marginaalne.

    ty.

  4. #44
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Tsitaat Algselt postitas muicelago Vaata postitust
    ma tõestaks, mis tal ikka saab olla, AQ-KJ-AJ-KQ mida iganes noh, fuck it ... vaja pot ju suureks ajada, kui tal AQ on



    misassja, ma mõtleks küll, et mul just on oddse ja calliks iga kell, kui ta mingi 50-65% potist turnil betib, vabalt iga kell
    kui aga 100% potist turnil, siis aga viskaks minema
    Wow, seda ma ei pannudki varem tähele, iz nice.
    Krayzie, millal uut tükki oodata on? Saaks veidi kaasa mõelda ja hiljem pehmet huumorit veel lisaks lugeda. Peab meeldima.

  5. #45
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Krayzile väga hea point ja ma olen ise ka süvenenud sellesse ning viimasel ajal väga palju kasutanud. Kõige paremad näited on bluffid. IMO kui teil tuleb täiesti lambi board siis mõelge nii, et kui teil käes on suur käsi kas see on hea board vbetiks? J83hh laual ma tunnen AA-ga sitaks suurt valuet, sest keegi ei foldi ju aga bluffimiseks see ei ole hea board. See muidugi ei tähenda, et ühel juhul bet-bet-bet ja teisel juhul check-fold. Value puhul on asi lihtne, et bet (või check-raise harevaml juhul) aga bluffi kohapeal sõltub, et mis meil käes on, mis vastane jne.

    See on päris suur viga, mida paljud teevad, et "äkki ta foldib" ja teisalt karjub AA-ga, et supper hea board, ta ei foldi midagi.

  6. #46
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Hand example kohta:

    Kirjutasin mõned enda mõttekäigud välja erinevate kätega samasuguses spotis. Sellise ratsionaalse mõtlemise kõrval jookseb peast läbi alateadvuslikult imidži, ajaloo ja timingu kaalumine, aga suurem roll on ikkagi käel/laual. Kes viitsib lugeda, kommenteerige palun!

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players -

    BB: $143.75
    UTG: $186.15
    MP: $125.65
    CO: $60.50
    Hero (BTN): $103.25
    SB: $117.60

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 5 5
    1 fold, MP raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 8 5 K (2 players)
    MP bets $6, Hero requests TIME, Hero raises to $18

    "Floppasin tugeva käe. Vastasel on palju käsi, millelt ma reisides value saan(AK, flush draw-d, teised ühe paari käed). Callida ja trappida ei saa, sest laud on liiga märg. Kui üle tõstetakse, siis lähen all in; kui callitakse, siis lähen turnil all in."

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players -

    BB: $143.75
    UTG: $186.15
    MP: $125.65
    CO: $60.50
    Hero (BTN): $103.25
    SB: $117.60

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with J T
    1 fold, MP raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 8 5 K (2 players)
    MP bets $6, Hero requests TIME, Hero raises to $18

    "Floppasin backdoor flush draw ja backdoor straight draw. Callimiseks on mu käsi liiga nõrk; bluffimiseks on hea lisatud equity. Vastane foldib reisile igasuguseid ühe paari, ülekaardi ja nõrga tõmbe käsi. Kui callib, siis on mul häid 2 barrel kaarte(annavad mulle flush draw või straight draw). Kui flopil üle reisitakse, siis on easy fold."

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players -

    BB: $143.75
    UTG: $186.15
    MP: $125.65
    CO: $60.50
    Hero (BTN): $103.25
    SB: $117.60

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with T 9
    1 fold, MP raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 8 5 K (2 players)
    MP bets $6, Hero requests TIME, Hero calls 6$

    "Floppasin hea draw. Pole piisavalt tugev, et flopil all in minna. Kardan reisida, kuna ei taha oma kätt ületõste vastu foldida. Implied oddsid on olemas - callin ja proovin oma kätt hittida."

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players -

    BB: $143.75
    UTG: $186.15
    MP: $125.65
    CO: $60.50
    Hero (BTN): $103.25
    SB: $117.60

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 6 4
    1 fold, MP raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 8 5 K (2 players)
    MP bets $6, Hero requests TIME, Hero raises to $18

    "Floppasin kehva draw. Pole piisavalt hea callimiseks. Bluffimiseks on hea lisatud equity. Vastane foldib reisile igasuguseid ühe paari, ülekaardi ja nõrga tõmbe käsi. Kui callib, siis on mul turnil võimalus hittida tugev peidetud käsi ja võita suur pott turni ja riveriga. Kui callib ja ma ei taba, siis annan alla. Ühe tänava bluff."

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players -

    BB: $143.75
    UTG: $186.15
    MP: $125.65
    CO: $60.50
    Hero (BTN): $103.25
    SB: $117.60

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with A Q
    1 fold, MP raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 8 5 K (2 players)
    MP bets $6, Hero requests TIME, Hero raises to $18

    "Ei flopanud midagi, aga mu käsi omab endiselt head equityt paljude käte vastu. Käsi on liiga nõrk callimiseks. Vastane foldib bla bla bla. Kui callib, on mul turnil 2 barrel kaarte(, A) ja maha checkimise equity."

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players -

    BB: $143.75
    UTG: $186.15
    MP: $125.65
    CO: $60.50
    Hero (BTN): $103.25
    SB: $117.60

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 2 2
    1 fold, MP raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 8 5 K (2 players)
    MP bets $6, Hero folds

    "Ei flopanud midagi. Vastasel on palju käsi, millega reisile vastu mängida. Fold."
    Viimati muudetud sixmax poolt : 28.12.10 at 15:25

  7. #47
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with T 9
    1 fold, MP raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 8 5 K (2 players)
    MP bets $6, Hero requests TIME, Hero raises to $18

    "Floppasin hea draw. Pole piisavalt tugev, et flopil all in minna. Kardan reisida, kuna ei taha oma kätt ületõste vastu foldida. Implied oddsid on olemas - callin ja proovin oma kätt hittida."
    Su post paistab olevat raamatust: "100 põhjust miks võiks teha flopil 18bb ületõste (isegi kui põhjust ei leia)".

  8. #48

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Kirjuta parem iga käe kohta ajaloo, timingu ja image mõttekäik.

  9. #49
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Lulu's sexy adventures, part II

    Kui ma mängin oma A+ mängu, siis mõtlen kolmel järgul kas teadvuslikult või alateadvuslikult.

    1) Situatsiooniline mõtlemine - Vastane reisib MP. Mis on ta range reisimiseks. Vaatan 3bet/4bet statse. Kuidas vastase range hitib seda lauda, kuidas minu range hitib seda lauda, kas vastane cbetib sellel laual palju jms.

    2) "Mis mul on?" mõtlemine - Vaatan lauda ja oma kätt. Mõtlen oma equityle, backdooridele, käsi vs käsi situatsioonidele. Mõtlen nagu ma postitaks foorumisse oma käe käe ja kas kommentaarid oleksid positiivsed.

    3) Metagame mõtlemine - Ajalugu, timing, metagame, momentum, spetsiifilised riidid, image. Kas mu image on hea bluffimiseks? Kas ta blufiks sellise bet sizinguga? Kas ta value betiks nii kiiresti päris käega?

    Tavaliselt mõtlen selles järjekorras. Esimene ja kolmas käivad enamasti alateadvuslikult. Teine järk tagab balansseeritud ja solid mängu. Readless käiks teise järgu mõtlemine ja esimese järgu üldistus. Mängides oma käe selle väärtuse järgi leian ennast headest spotidest.

    Kui esimeses või kolmandas tasemes tuleb välja midagi spetsiifilist, siis see võib mõjutada minu teise taseme mõtlemist. Ehk mängija järgi modifitseerin oma "balansseeritud" mängu osa. Modifitseerin oma vastase järgi, et tema harjumusi või tema readi ära kasutada.

    Ma arvan, et iga hea mõtteprotsess peaks tegelikult hakkama lausega "Tema range siin on..."

    See järkudes mõtlemine võib tunduda veider, aga raske on kirjeldada seda, mis nii iseeneselikult toimub.
    Viimati muudetud sixmax poolt : 28.12.10 at 13:25

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES