Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10

Teema: NL5 AK, PF

  1. #1
    InternetiPervert
    Guest

    NL5 AK, PF

    Mul üks kätetabel, mis ütleb, et peale esimest reisi AKd alata ise rereisida. Mis te teeksite? Põhimõtteliselt siin on teada, et kas vastane läheb AI või foldib.

    No-Limit Hold'em, $0.05 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($5.02)
    Button ($6.10)
    SB ($5)
    BB ($5.51)
    UTG ($1.07)
    Hero (MP1) ($4.90)
    MP2 ($3.41)

    Preflop: Hero is MP1 with A, K
    UTG bets $0.20, Hero raises $0.60

  2. #2
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: NL5 AK, PF

    tore oleks, kui oleks vastase kohta infot ka. see aitab oluliselt

  3. #3
    InternetiPervert
    Guest

    Re: NL5 AK, PF

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    tore oleks, kui oleks vastase kohta infot ka. see aitab oluliselt
    Vastane oli 23/18 ja 40 käe põhjal

  4. #4
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: NL5 AK, PF

    call, kui AI. vennal on napilt üle 21bb ja selliste stättidega ta ei ole kindlasti mingi hea SS. Seega sa oled ta rangest ees.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: NL5 AK, PF

    Ma arvan vastane läheb AI ja AK on piisavalt hea et callida tema AI. Ja ma arvan selliste statidega vend ei jaga suurt midagu positsioonist ja ta võib UTG vabalt mingi K10 ja muu sellisega raise sisse lükkata.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL5 AK, PF

    Kui vastane läheb all-in siis pank on $1.07 (vastase stäkk) + $0.60 (sinu ületõste) = $1.67 ja sul on callida $0.47 ($1.07 - $0.60)

    Pot oddsid: 1.67 : 0.47 ~ 3.5 : 1 ehk sa pead võitma 22% ajast. Kui vastane läheb all-in AINULT KK+ (kindlalt läheb aga kätevalik võib olla laiem) siis on meil 18% võidutõenäosust ehk fold. Aga mina arvaks, et mingi aja läheb ta siin all-in QQ-ga ja AK. Siis on meil stove järgi küll 39% võidutõenäosust aga teinekord võib ta AK foldida ja isegi QQ. Aga ikkagi on tal piisavalt tihti AK ja QQ (või isegi veel nõrgemad käed), et kompenseerida puudujäävad 4%. Seega pärast ületõstet sa ei saa siin mitte kunagi enam foldida - sa oled nn. "commited".

    Seega võta otsus vastu juba enne ületõste tegemist, eriti 20BB deep stäki vastase vastu. Kui sa teed ületõste (mina soovitan) siis calli-d ka all-ini.

  7. #7
    InternetiPervert
    Guest

    Re: NL5 AK, PF

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kui vastane läheb all-in siis pank on $1.07 (vastase stäkk) + $0.60 (sinu ületõste) = $1.67 ja sul on callida $0.47 ($1.07 - $0.60)

    Pot oddsid: 1.67 : 0.47 ~ 3.5 : 1 ehk sa pead võitma 22% ajast. Kui vastane läheb all-in AINULT KK+ (kindlalt läheb aga kätevalik võib olla laiem) siis on meil 18% võidutõenäosust ehk fold. Aga mina arvaks, et mingi aja läheb ta siin all-in QQ-ga ja AK. Siis on meil stove järgi küll 39% võidutõenäosust aga teinekord võib ta AK foldida ja isegi QQ. Aga ikkagi on tal piisavalt tihti AK ja QQ (või isegi veel nõrgemad käed), et kompenseerida puudujäävad 4%. Seega pärast ületõstet sa ei saa siin mitte kunagi enam foldida - sa oled nn. "commited".

    Seega võta otsus vastu juba enne ületõste tegemist, eriti 20BB deep stäki vastase vastu. Kui sa teed ületõste (mina soovitan) siis calli-d ka all-ini.

    All ini callimises olin juba ennem kindel aga tahtsin rohkem teada seda, et kas tasub hakata reraisema, kui tean, et üsna tõenäoliselt ta läheb all inni. See lõpplahendus, mis sellel käel tuli oli lihtsalt hämmastav :D

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL5 AK, PF

    Tsitaat Algselt postitas InternetiPervert

    All ini callimises olin juba ennem kindel aga tahtsin rohkem teada seda, et kas tasub hakata reraisema, kui tean, et üsna tõenäoliselt ta läheb all inni. See lõpplahendus, mis sellel käel tuli oli lihtsalt hämmastav :D
    Nüüd vajad sa juba infot, et mis on tema UTG range.

  9. #9

    Re: NL5 AK, PF

    Miks ajada nii lihtsa käe juures asi nii keeruliseks? Tegemsit ikkagist NL5, kus ei ole elukutselisi SS ning anyway on SS vastu AK igast positsioonist nupud.

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: NL5 AK, PF

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Miks ajada nii lihtsa käe juures asi nii keeruliseks? Tegemsit ikkagist NL5, kus ei ole elukutselisi SS ning anyway on SS vastu AK igast positsioonist nupud.
    reeglina jah siin mingit küsimust ei ole, foldida (preflop) võiks aint mingi 4/4 SS vastu kelle EP range koosneb ainult QQ+ ja AK, mulle pole veel sellist ette sattunud ja nagu Sa ütlesid siis ilmselt neid NL5 just suur tõenäosus kohata ei ole.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES