Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 14, kokku 14
  1. #1

    50NL AA raise turnis

    13/12/8
    3bet 2
    3,5k kätt
    fold to cbet 67

    mingeid note pole
    easy fold?

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG joe/20hmv ($52.20)
    UTG+1 Tyre75 ($49.25)
    MP1 Hero ($50)
    MP2 Kensee007 ($23.75)
    MP3 er_mendita ($50)
    CO SHOGUN1000 ($57.85)
    BTN arkkw987 ($49.25)
    SB Huector ($25)
    BB PokerLannie ($37.65)

    Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is MP1 A A
    2 folds, Hero raises to $2, 3 folds, arkkw987 calls $2, 2 folds

    Flop: J 10 10 ($4.75, 2 players)
    Hero bets $3, arkkw987 calls $3

    Turn: Q ($10.75, 2 players)
    Hero bets $7.50, arkkw987 raises to $17, Hero ??? ???


  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 50NL AA raise turnis

    ainus reaalne käsi millega ta turni raisida võib ja mis sinust taga on oleks 99. palju tal muidu buttonil 3 bet pross on?

  3. #3
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: 50NL AA raise turnis

    67% ikka tekitab tõsiseid kahtlusi. Kui turni AF on suurem, kui flopil, siis teeksin nuppe ja saaksin ühtteist notedesse lisada. Kui turni AF väiksem, siis foldiksin. Huvitav oleks siin masterite kommentaari näha - jällegi tore käsi Kollane!

  4. #4

    Re: 50NL AA raise turnis

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    ainus reaalne käsi millega ta turni raisida võib ja mis sinust taga on oleks 99. palju tal muidu buttonil 3 bet pross on?
    2%

    6/324

    AF LP 1,8

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 50NL AA raise turnis

    ma ei oskakski midagi siin teha. arvatavasti timebankiks lõpuni ja shoveks. no QQ-ga oleks ta ju 3 bettinud sind pre.
    ainsad biidivad käed siis JJ, TT-vähetõenäoline ja JTs. QTs tuleks ka vist välistada eks. no kurja. ei oskaks muhvigi teha jah.

  6. #6
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: 50NL AA raise turnis

    Ma kardan seda, et kui Hero on villani silmis straight-forward standard vend, siis võib 67% cbetile foldiva venna peas olla plaan juba varem siin üks float korda saata, kui ei hiti. Mistahes pocket, sc.

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: 50NL AA raise turnis

    Maybe AK? Ei tea kas nit calliks flopist aukureaga, aga võibolla callis. :)

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: 50NL AA raise turnis

    Ma paneks villaini siin selgelt AQ/AK/TT peale. 99'ga ei tohiks nii nitiste stattidega mees 3 ülekaartiga boardil küll optimistiks kätte minna turnil. Kuivõrd quads ja broadway võiksid siin veel tihti slowda, siis calliks turni ja check-calliks riveri. Turni ei shoveks, sest meile sobimatuid rivereid on vähe ja shove peale jätkaks vaid meist tugevam käsi.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: 50NL AA raise turnis

    13/12/8
    3bet 2
    3,5k kätt
    fold to cbet 67


    Preflopis tight-agressiivne, postflopis super agressiivne aga jällegi nit, kes tihti foldib või raiseb.

    Kui agressiivne mängija callib siis on tal kas nõrk käsi, millega tahab SD (ülepaar või TP) või siis ülitugev käsi, millega slowplayb. Turnil ju ta ütles ära kumb käsi tal on.

    + lisame Baluga teoreemi ning mina foldin.

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: 50NL AA raise turnis

    Turni peaaegu min raise on tihti kõige odavam viis tema jaoks SD jõuda, kuivõrd väga tihti checkitakse talle riveril ette. AQ'ga teeksin ise ilmselt sama liigutuse. Aga muidugi Baluga + pot buildingu jaoks tehtud raise on väga võimalikud. Väga halb koht tõesti, aga ma maksan sellised uudishimust kinni.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: 50NL AA raise turnis

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Turni peaaegu min raise on tihti kõige odavam viis tema jaoks SD jõuda, kuivõrd väga tihti checkitakse talle riveril ette. AQ'ga teeksin ise ilmselt sama liigutuse. Aga muidugi Baluga + pot buildingu jaoks tehtud raise on väga võimalikud. Väga halb koht tõesti, aga ma maksan sellised uudishimust kinni.
    See väike raise on mulle ka argument foldiks. Ta ei valuebeti nii sitemaga ning ta ei bluffi ka. Kui sa nii näiteks AQ-ga teed siis mis kätelt sa calli loodad saada, mida sa biidid? QK on ainus...

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: 50NL AA raise turnis

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See väike raise on mulle ka argument foldiks. Ta ei valuebeti nii sitemaga ning ta ei bluffi ka. Kui sa nii näiteks AQ-ga teed siis mis kätelt sa calli loodad saada, mida sa biidid? QK on ainus...
    AJ/AQ/KQ. Päris suur osa rangest. Ja kuivõrd olime pf agressor ka, siis me võime siin scary boardil villaini arust niisama ka barreldada igasuguste rääbiste ja drawdega, mis vähendab tema soovi oma käsi maha panna.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: 50NL AA raise turnis

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    AJ/AQ/KQ. Päris suur osa rangest. Ja kuivõrd olime pf agressor ka, siis me võime siin scary boardil villaini arust niisama ka barreldada igasuguste rääbiste ja drawdega, mis vähendab tema soovi oma käsi maha panna.
    Kui sul on AQ ja minraised siis AQ-ga on split, KQ-d küll võidad aga kahtlen, et AJ tahab siin jätkata (eriti kui juba AA-ga on foldimõtted enamus villainitel peas --> eeldame, et vastane on TAG nagu selles käes Hero).

    Teiseks kui tihti TAG siin laseb 2-nd barreli. Ma paneks ta rangeks TT+, KQ, AQ, AK, JT, AT, QJ, FD-s. Võib-olla ka 99, 9X, AJ aga nendega kindlalt vähem. Kui sa minraised siis jätkab ta kindlalt majad, kolmikute, ridadega ja võib-olla ülepaaride ning top paaridega. Su AQ biidib sellest rangest ainult KQ!!!! AJo call oleks liiga optimistlik ja parem ootaks siis juba riverini ja laseks seal thin vbeti.

  14. #14

    Re: 50NL AA raise turnis

    ma igatahes foldisin ei uskunud, et ta seal nõrgemata kätega raiseb.
    tänd vastuste eest sain mõtteid juurde

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES