Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15
  1. #1

    Miks non showdown winnings nii miinustes?

    Graafiku viimased 9k kätt on nl10, eelnevad 10k kätt oli nl2 ja ei olnud sellist probleemi. VPIP:12.0 PFR:7.1 3BET%:1.0 vs3BetBall%:38.4 4BetRange: 0.8 Sqz%: 1.0 WTSD%: 25.6 W$SD%: 54.4 W$WSF: 37.1 FlopAgg%: 29.1 TurnAgg%: 28.0 RiverAgg%: 29.7 FlopCbet%: 83.1 FlopCBetsuccess%: 45.1 TurnCbet%: 58.8 FlopfoldvsCbet%: 45.8 Rohkem vist pole vaja. Tundub, et postflop mängus on puudujäägid, või mis... Igatahes võrrelge oma stattidega ja öelge, mida parandada saaksin, kui nendest võib mõne leaki välja lugeda. 2+2 foorumist leidsin asjaliku leakfinderi microlimiitide jaoks, äkki tasuks sedagi proovida.



  2. #2
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    NL10 on see igati fain - seal ei saagi mehi foldima!

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    Ei pea end nii skillirohkeks et põhjapanevaid märkusi teha, aga võin öelda, mis minu arvates võiks teistmoodi olla:
    VPIP ja PFR vahe liiga suur 12/10 võiks olla, ise lasen 12/9 umbes
    3bet tundub ka madal olevat, endal on 3 % see
    flopi cbet fine imo endal umbes 75 see aga turnis peaaegu 60 sul, seda tundub palju, kuna fold equitit on vähe siis pole vast mõtet 2nd barrelit panna nii palju. Flopil sa ka väga foldida ei taha cbetile, floadid liiga palju äkki ja turnis foldid siis?

    Ehk on abi sulle, ja kui keegi minu postis midagi valet näeb siis andke kohe teada saan oma leagile ka pihta :)

  4. #4

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    madalal flopil jään hätta AK või keskmise paariga, kui vastane 10st 10 on cbettinud ja teeb seda taas... kui ei ole drawl, tavaliselt ei 3beti ja teen lihtsalt calli ja kuna olukord turnis ei muutu, viskan lihtsalt maha ja kaotan jälle $

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    Tsitaat Algselt postitas Strateeg

    VPIP ja PFR vahe liiga suur 12/10 võiks olla, ise lasen 12/9 umbes
    Läheb küll vähe OT see teema, aga mind hirmsasti huvitab. NL25 mängib selline huvitav vend:
    http://www.pokertableratings.com/sta...arch/Obamaboyz

    Vend laseb minu statside põhjal 16/6. Paistab mängivat sellist üsna konservatiivset mängu ja samas biidib limiiti väga edukalt. Küsimus ise on selline, et igal pool käib jutt, et stats peaks olema miski 11/9 või sinna lähedale ja VPIP ja PFR vahe ei tohiks liiga suur olla jne. Kas madalamates limiitides ei oleks otstarbekam selline stiil nagu see vend laseb? Ja milline paeaks olema üldse stats kui lasta ntx 20 lauda korraga?

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Läheb küll vähe OT see teema, aga mind hirmsasti huvitab. NL25 mängib selline huvitav vend:
    http://www.pokertableratings.com/sta...arch/Obamaboyz

    Vend laseb minu statside põhjal 16/6. Paistab mängivat sellist üsna konservatiivset mängu ja samas biidib limiiti väga edukalt. Küsimus ise on selline, et igal pool käib jutt, et stats peaks olema miski 11/9 või sinna lähedale ja VPIP ja PFR vahe ei tohiks liiga suur olla jne. Kas madalamates limiitides ei oleks otstarbekam selline stiil nagu see vend laseb? Ja milline paeaks olema üldse stats kui lasta ntx 20 lauda korraga?
    kinnitan et on samade stattidega 2,8k käsi mul tema kohta

  7. #7
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    Vaatasin just järgi - endal Starsis NL25 FR viimased 120k käsi: 14,4/12,9/3,5 - winrate 11,4bb/100. Vapsikul peaks wr nati suurem olema, aga ma arvan, et statid ka kuskile sinna kanti? Kindlasti on võimalik ka edukalt 16/6 lasta - kahtlen, kas suurema winratega.

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    Ega ei peagi olema väga väike see vahe. Ehk siis mitut moodi on võimalik mängida ja ka võita.

    Aga minu teada suuremad võitjad on siiski sellised mõnevõrra agresiivsemad vennad, kelle VPIP ja PFR vahe väiksem. Xerox teen, pokerlarry ja nestle ning odi. http://www.pokertableratings.com/sta...earch/nestle00 http://www.pokertableratings.com/sta...rch/pokerlarry http://www.pokertableratings.com/sta...-search/odi385

    Kui ma õigesti mäletan, siis mingi hälfstäkker http://www.pokertableratings.com/sta...h/alliinwith22 peaks ka üsna korraliku winratega panema ja summade poolest on PTRi järgi üks parimaid. Ta vist ka üsna samas augus kui Obamaboys.

    Kindlasti saab ka sellise Obama poiste stiiliga võita, aga isegi meie väikses foorumis on päris mitu venda, kes temast tublisti suurema winratega ning lasevad väikse VPIP ja PFR-iga stiili.

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Vaatasin just järgi - endal Starsis NL25 FR viimased 120k käsi: 14,4/12,9/3,5 - winrate 11,4bb/100. Vapsikul peaks wr nati suurem olema, aga ma arvan, et statid ka kuskile sinna kanti? Kindlasti on võimalik ka edukalt 16/6 lasta - kahtlen, kas suurema winratega.
    Noh siin ongi rohkem isiklik huvi multitablemise osas. Nagu ma aru olen saanud, siis oma 10/8 statsiga (ja täiesti olematu postflop mänguga) ma seda limiiti suurt ei biidi 20 laual lastes. Et kas sellest oleks abi, kui proovida rohkem selle venna moodi mängida? Mängu õppimise ja arenemise koha pealt ütlen kohe ära, et plaan on saada rakeback proks, mitte ei ole eesmärk võimalikult suurt winrate näidata (aga mingisugune sümboolne võiks ikka olla). Ärge pahaks pange palun

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Vaatasin just järgi - endal Starsis NL25 FR viimased 120k käsi: 14,4/12,9/3,5 - winrate 11,4bb/100. Vapsikul peaks wr nati suurem olema, aga ma arvan, et statid ka kuskile sinna kanti? Kindlasti on võimalik ka edukalt 16/6 lasta - kahtlen, kas suurema winratega.
    Täitsa samas augus statid jh, winrate hetkel 13,9 ning keskmiselt 16 lauda pole suur probleem. 20 laual 8bb+ winrate ei tohiks eriti suur takistus olla.

  11. #11
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    To Janek: Kuna näha on, et sa suudad vaat et parimat volüümi terve selle foorumi peale näidata (siiras respekt selles osas!), siis kindlasti on sul meeletult püsivust ja kannatlikkust ka võtmaks kasvõi nädalaks kõrvale kedagi, kellega oma mängu suuresti korda saaksid. Küsimus ei ole niivõrd statistikas numbriliselt (need ju ainult preflop numbrid) vaid põhiasjades - ABC - s mängu biitimiseks. Statistika paikatimmimise mõju üksi on resultaadile minimaalne.

    Mingi ime ei oleks, kui peale seda sa laseks sama volüümi juures stabiilselt 5-7bb/100 ja liiguks peagi edasi.

  12. #12
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Noh siin ongi rohkem isiklik huvi multitablemise osas. Nagu ma aru olen saanud, siis oma 10/8 statsiga (ja täiesti olematu postflop mänguga) ma seda limiiti suurt ei biidi 20 laual lastes
    PF on ebaoluline, need vennad on ka 10/8:
    http://www.pokertableratings.com/sta...search/ronfar3
    http://www.pokertableratings.com/sta...h/vinivici9586

    Keskendu postflopile.

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    Ok, risustan seda teemat veel ühe postiga. Väga mõistlikku juttu ajate kõik ja suured tänud arvamusavalduste eest. Küsimus ei ole siin loomulikult ainult preflop statsides. See poiss jäigi silma sellepärast, et preflop on ta üsna loose, flopist ja sealt edasi aga väga passiivne. Kuna üks mu suurimaid leake ongi vähene agressiivsus (seda juba loomu poolest) ja ma ei ole eriti kindel, kas seda nii üleöö on võimalik juurde õppida, siis sellepärast ma arvasingi, et terve selline stiil sobiks ehk mulle isiklikult paremini (mis ei tähenda muidugi, et mängu ennast õppima ei peaks).
    Üks hea inimene lubas natuke mu postflop mängu ka üle vaadata, nii et ehk saab must mingit asja ikka.
    Tänud veelkord kõigile.

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    ma kaotan Non shodown pottides iga 1000 käe kohta 1buy inni, kuid sellegipoolest biidin NL25 5bb 100-le.
    üks suuremaid leake minu mängus. niipalju ei tohiks kindlasti kaotada.

    sul pole hullu miskit

  15. #15

    Re: Miks non showdown winnings nii miinustes?

    Kui sa hakkaksid meeletult c/r rivereid ja tegema veel hulle fany move siis saaks punase joone plussi. Samas sinine oleks räigelt miinustes. Endal tundub sama asi olevat NL10s vb peabki nii olema ja see on kõige +EV'm antud limiidil. Imo mikro limiitides on tähtis volüüm ja suure volüümiga punast joont on raske tõsta.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES