Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 31, kokku 31
  1. #21
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muckyourcards avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    352

    Re: rahade vahetamine?

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    tehke juba teema, kus kõik, kellel poste puudu on saavad kirjutada tähestikku 1 täht korraga ..nii kasvõi 100x ringi :P
    LOL ;D ;D

  2. #22
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: rahade vahetamine?

    ostan 300+ postitusega kasutajat

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: rahade vahetamine?

    Tsitaat Algselt postitas isutuba
    ostan 300+ postitusega kasutajat
    hahaaaa insta ban ;D

  4. #24

    Re: rahade vahetamine?

    vahetan sulle kasutaja, sa mulle $50 starsi, ma sulle kasutaja PMi.
    teema digimuutus kasutajavahetuseks

    ( Click to show/hide )


  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: rahade vahetamine?

    tegelikult ma ei mõista kus moded on :-\ ..see on 101% pointless teema..

    üritasin korralik foorumi kasutaja olla:

    An Error Has Occurred!
    You can't report your own post to the moderator, that doesn't make sense!

  6. #26
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: rahade vahetamine?

    kiire check palju poste mul on..

  7. #27

    Re: rahade vahetamine?

    Eks ta jah, lollide kaitseks tehtud uus reegel on, mis teha. Nii palju, kui ise jälginud seda ülelaskmise teemat on 100% tünga saanud vennad ise lollusega hakkama saanud. No kes kurat käsib teha diili mingi lambivennaga. Ja kui juba teed, siis pole mõtet pärast kurta, et üle lasti. Võib teada anda, et seda venda ei tasu usaldada, kuid kiunuda pole mõtet. Kui võhivõõraga diile teed, siis tee selliste summadega, millest kahju pole. Kui tõesti on nii kohutavalt kiire, et võtad mõttetuid riske, ei tasu pärast krokodillipisaraid valada.

  8. #28
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: rahade vahetamine?

    Tsitaat Algselt postitas kalkaan
    Eks ta jah, lollide kaitseks tehtud uus reegel on, mis teha. Nii palju, kui ise jälginud seda ülelaskmise teemat on 100% tünga saanud vennad ise lollusega hakkama saanud. No kes kurat käsib teha diili mingi lambivennaga. Ja kui juba teed, siis pole mõtet pärast kurta, et üle lasti. Võib teada anda, et seda venda ei tasu usaldada, kuid kiunuda pole mõtet. Kui võhivõõraga diile teed, siis tee selliste summadega, millest kahju pole. Kui tõesti on nii kohutavalt kiire, et võtad mõttetuid riske, ei tasu pärast krokodillipisaraid valada.
    Ütle nüüd , mida tähendavad krokodillipisarad?

  9. #29

    Re: rahade vahetamine?

    CLose this piece of shit thread!
    Absolute bollocks

  10. #30

    Re: rahade vahetamine?

    Tsitaat Algselt postitas isutuba
    tegelt see on nii debiilne ikka et nii tehti,k6ik mu 26 postitust oli nagunii aind rahade vahetuses tehtud pean t6esti spammima hakkama et seda n2ha saada?ma pool aastat siin passind ja lugend aind mitte mingi m6ttetu kommetaari j2rgi kirjutand got damn bullshit,ja mis kuradi scammrite vastu anyway?kui keegi kahtlane saadab ennem ongi k6ik mis seal nii faking rasket oli ma aru ei saa ma saatsin alati ennem.
    ei ole mõtet hakata rääkima mingist spammimisest postide täis saamise eesmärgil.
    postide ajalugu vaadates on selge, millega tegu ja selline käitumine(ja ülbe toon) ei ole ilus ja ei saa kuidagi kasuks tulla.
    samas on saanud osad usaldusväärsed kasutajad ka alla 300 posti loa. selleks on tulnud saata soov modele ja arutatakse läbi, kas antakse luba või mitte.
    seda(rahavahetuse) teemat tuleks vaadata, kui foorumi lisahüve, mitte iseenesest mõistetavat nähtust, kus iga vant taob rusikaga rinnale ja nõuab, mida tahab.
    rahade liigutamiseks pokkeritubadest on mõeldud muud viisid ja foorum on oma kehtestatud reeglite alusel siin lihtsalt abiks olnud.
    olge mõistlikud.


  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: rahade vahetamine?

    Tervist!

    See on viimane hoiatus ja rohkem neid ei tule. Üks selline bullshit veel ja rahade vahetused on PokkeriProd.com foorumist alatiseks kadunud. Mina olen see õrnahingeline idikas, kes hetkel veel toetab rahade vahetamist aga kahjuks ei saa kasutajaid sellest aru.

    Rõhutan veelkord - VIIMANE HOIATUS. Sellega läheb see teema ka lukku ning alates 12 - jaanuar - 2010 ei tahaks näha ühtegi sellist teemat ega vingumist. Niigi oleme kaua juba petturite pärast oma nime mustanud -- kaua ma kannatame "pättide" nimel?

    Ranka

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES