Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 13 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 248
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Relamz @ NL 0.32

    Tervist :)

    Siinpool monitori siis Janno Võrust

    Otsustasin ka siis lõpuks foorumiga liituda .Kirjutan siis väikse stoori kuidas pokkeriga algust tegin jne...

    Põhimõtteliselt mängisin juba 6-7 aastaselt vendade ja sugulastega five card drawi..sentide peale ;D .Umbes 2 aastat tagasi puutusin kokku ma holdemiga .Ei mäletagi kuidas see alguse sai aga kohe tegime sõpradega partypokkerisse kasutajad ja hakkasime koos seal playmoney peale mängima ;D .Siis sai avastatud juba unibeti ja triobeti freerollid .Rahadesse jõudsin ma suht harva ja see ka oli siis mingi 0.2$ kanti .Hiljem sai siis väikseid sissekandeid ka tehtud .Mängisin any2 kaarte ,busto busto busto .Sõpradega sai ka vahepeal laivis mängitud ,25 eek buyini ,vahest 50 .Endal läks alati üllatavalt hästi .Sõbrad juba mainisid poolnaljaga ,et nad enam mind ei kutsu ,teen nad koguaeg tühjaks :) .Muidugi hiljem kui kõik said mängu natuke rohkem selgemaks siis hakkati mind ikka beatima ka :P .

    Mäletan kui Eddi (foorumis kasutaja) rääkis septembri paiku ,et ta mängib onlainis ja saab mõnusat pappi .Muutusin natuke kadedaks selle peale :D tahtsin ka moneyy .Ed rääkiski siis Everesti boonusest mida läbi pokernewsi sai ,tegin ka selle teema ära .25$ peal ja hakkasin kohe NL2 tinistama...ja oioi...hakkas kohe vägahästi minema .Päris kiiresti liikusin juba NL10 peale .Sai siis mõnusalt palju cashoute tehtud ja Tallinnas joomas käidud ja niisama peeneks lastud .Ega roll vist üle 400$ ei liikunudki .Vahepeal mängisin 1$-5$ turnasi ja harva 10$-20$si .Põhimõtteliselt kui nendega alguse tegin siis kohe teine päev suutsin 2hel turnal esimeseks saada ja veel mõnusaid(minujaoks) rahakohti..põhimõtteliselt suutsin turnadega mingi nädalaga teha ~350$ .Siis aga ei võitnud enam ühtegi head rahakohta ja tagasi cash gamei juurde .
    Detsembri algusepoole suutsin lollusega hakkama saada.Tegin ~200$ cashouti ja 100$ jäi peale .Pidu jälle pealinnas värkisärki .Koju jõudes hakkasin siis NL10 tinistama ja boom roll langes mingi 40$ peale .Edasi mängisin NL2 2 tundi kuni suutsin tilti minna (tagasi NL10) ja ennast 10$ peale mängida .Siis mõned SNGd ja busto käes .Väike paus oli tegelikult hea :) .

    2 nädalat tagasi pakus Ed mulle varjandi välja...liitun Pacific pokkeriga ja ta kannab mulle 30$ ,et jalad uuesti alla saaks .Mängisin NL6 ja suutsin 2 päevaga rolli juba 100$ peale ajada .Natuke veel mängu ja laksti NL10 peale jälle .Täitsa normaalselt on läinud nüüd .Eelmine nädal aga mõtlesin ,et võtan mõned shotid NL20nes .Oh täitsa lahe ,kui poti võidad siis täitsa pirakas teine .Ed ütles ,et kui endaarust biidin seda siis go ahead .Ahneks läksin raisk ,lasin siis seda limiiti mõnda aega ."Oh võtaks mõned shotid NL30" (a ärge Eddile öelge..äkki saab kurjaks ).tegin siis 250$lalat rolli 330$ peale .Vahepeal oli väike paus ,pealinnas kangemat lastud .Tagasi tulles ostsin poest kohvi ja pakk suitsu ,et grindida terve öö .Plaan oli roll pirakaks kasvatada .Boom tilt külastas mind ja langesin 210$ peale ,ma loll lasin seal muidugi edasi täie rauaga .JESSS sain 330$ peale jälle .Täna umbes sama värk..roll praegu 207$...aga enam ma ei julge sama limiidi peale rolli tagasi teha .

    Plaan ongi nüüd hakkata korralikuks poisiks ,bankroll mannagment :P .
    Meil oli Eddiga diil kah kui ta mulle selle 30$ andis .Pean hakkama foorumisse käsi postitama ja üldse natuke rohkem õppima .Praegu ma teengi siis selle kõigega algust .
    Karmi kriitikat kannatan...niiet kui käsi ja graafikuid siia toppima hakkan siis võite täie rauaga kütta...a muidugi tarka juttu :) .

    Vabalajal teen pilti (http://relamz.deviantart.com/gallery/) .Elumotoks "Dream as if you'll live forever..Live as if you'll die tomorrow" .Muud tarka juttu ma kirjutada ei oska .Kui mingeid küsimusi siis võite küsida .

    ja btw ,ELUPIKK POSTITUS :o ..segane kokkupressitud tekst mis unise peaga kirjutatud
    Viimati muudetud Relamz poolt : 31.08.10 at 16:59

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    edu. Väga lahedad pildid :) !!

  3. #3

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    Vau, pildid on jah väga viis! Edu ka minupoolt :)

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    8) pildid 8)

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    Fcking nuts pildid + pealkirjad!

    Edu!

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    postitasin omaarust aga ei salvestanud. igatahes jah, relamziga sõbrad olnud ligi 10 aastat vist juba. hea et lõpuks blogi avasid. saan oma steiki jälgida mugavalt :D kuigi ma midagi tagasi ei võta.
    tulevane high stakes mängija :D minu tingimuseks talle oli, et enne 500$ cashouti ei tee ja peale seda vaatab edasi.
    aga ok, gl, postita siis jah siia mõnusalt käsi
    edit. ära jah hakka hetkel nl30 ronima, pole mõtet kiirustada, aega on :)

  7. #7

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    Kenad pildid ja edu laudades!

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    Pildid tõesti head. Soovin kõige paremat.

  9. #9
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    ma ei tea kas uuel ajal õpetatakse kuidagi teisiti, aga minu teada peaks tühik käima peale kirjavahemärki, mitte enne.
    jubedalt riivas silma see tekstis :D

    aga pildid on ausad. kui palju neis photoshoppi on? ses mõttes, et skilli on sul raudselt nende peale, aga kui palju selliseid pilte editima peab hiljem?
    ega sa tartu kanti ei satu? laseks sul oma majast mõnel täiskuuõhtul talve pildi teha. fking nuts loodus on praeguse külmaga.

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    tänud kõigile :)

    kirjavahemärkide teema on jah mul loll harjumus

    photoshoppi kasutan ma suht tihti, vahest ikka vaja natuke kontrastsust juurde panna või pilt sirgeks keerata :P

    tartu kanti kahjuks ei satu lähiajal

  11. #11
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    Tsitaat Algselt postitas Rigged
    Pildid tõesti head. Soovin kõige paremat.
    this

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    Kandsin pacificust kõik raha välja praegu, kolin mujale...pokerstars või fulltilt

    Plaanis hakkata kasutama Ranka tabelit fullringis :)



    dnb sõpradele üks äge lugu kah
    http://soundcloud.com/lm1/blu-never-...this-lm1-remix

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    Tsitaat Algselt postitas Relamz
    Kandsin pacificust kõik raha välja praegu, kolin mujale...pokerstars või fulltilt

    Plaanis hakkata kasutama Ranka tabelit fullringis :)
    lähed siis full ringile üle uuesti? :)

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    ma arvan küll ,eks näis mis saama hakkab

  15. #15

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    sõidad/sõitsid bmxi kah jah.
    ma starving tartust
    muidu edu, istun nl4 praegu sinuga isegi samas lauas (duhkie)

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk
    sõidad/sõitsid bmxi kah jah.
    ma starving tartust
    muidu edu, istun nl4 praegu sinuga isegi samas lauas (duhkie)
    oi tervist
    üritasin jah kuidagi kontakti võtta aga mul chat disabled
    ratast mul praegu ei ole aga teiste tüüpide velodega tiirutan küll vahest ringi
    vaikselt grindin unis niisama kuluraha :P

  17. #17

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    sul pilte suurema resoga ei ole, wallpaperiks oleks need super imo.
    muidu edu laudades!

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    enamus pilte mul suures resos ei ole :-\

    mingiaeg ütles mul kõvakas ülesse ja 20000+ pilti kadus nagu niuhti :) ,sick

    aga kui täpsemalt linki annad siis võin uurida

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Relamz ja tema lahe pealkiri

    Mis kaameraga pildistad?:D

  20. #20

Lehekülg 1, kokku 13 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES