Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 3, kokku 3
  1. #1

    Mis tähendab "pöörad oma käe blufiks"?

    Põhimõtteliselt ma saan aru, mis situatsioonis see juhtub, aga mis kahju sellest on? Fold equity väheneb? Imidzile kahjulik? Ma ei oska täpsemalt küsida, aga äkki keegi viitsib panna siia mõne käe ja väikese seletuse juurde sellisele olukorrale.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Mis tähendab "pöörad oma käe blufiks"?

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Põhimõtteliselt ma saan aru, mis situatsioonis see juhtub, aga mis kahju sellest on? Fold equity väheneb? Imidzile kahjulik? Ma ei oska täpsemalt küsida, aga äkki keegi viitsib panna siia mõne käe ja väikese seletuse juurde sellisele olukorrale.
    Põhimõtteliselt tähendab see seda, et hakkad esindama paremat kätt kui sul käes on. Näiteks kui turni tuleb 3s mastikaart ja siis betid poti nagu sul oleks mast ja kõik muud analoogsed situatsioonid.

    Miinuseks on , et hakkad marginaalse käega stackide peale mängima.

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Mis tähendab "pöörad oma käe blufiks"?

    näiteks: maas on 2-4-T-7-J ning sul on QT ning oled vastasega HU riverini jõudnud. vastane betib riveril välja ning sa oled kindel, et tal on sinust parem käsi kuid arvad, et suudad ta vähemalt osa neist raisega foldima panna.

    ütleme, et eeltoodud boardil vastane betib riveril T-7'ga ning sa oma Q-T'ga raised. sa ei tee seda mitte sellepärast, et sa arvaksid et sul on parim käsi vaid et ta foldiks sinu kümnepaarist paremad käed (T kõrgema kickeriga, madalad 2-paari jne).

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES