Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 28 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 555

Teema: Cake Poker

  1. #281
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
    Mul kh siis selline küss, kas U-netiga saab edasi tagasi kanda???
    Ei saa ja seda on juba ennemgi räägitud, et kasutage e-walleteid kodupankade asemel.

  2. #282

    Re: Cake Poker

    Kas keegi on veel peale minu cake-st banni saanud? Huvitab sellepärast, et cake saadab mulle endiselt kirju, tahaks teada, kas kellegil veel nii? Hakkab juba vaikselt üle viskama see, tahaks saata nad kuhugile, kus pime on.

  3. #283
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: Cake Poker

    Eip ja härra Lee ei ole ikka veel vastanud, ometi saatsin talle uue kirja.

  4. #284

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Eip ja härra Lee ei ole ikka veel vastanud, ometi saatsin talle uue kirja.
    Ilmselt sealt vastust ei tule ka. Tahaks cakes mängida küll, aga ma oletan, et uut kontot pole mul mõtet teha, kuna see läheks samma auku?

  5. #285
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Ilmselt sealt vastust ei tule ka. Tahaks cakes mängida küll, aga ma oletan, et uut kontot pole mul mõtet teha, kuna see läheks samma auku?
    Ära uut tee -- see ei ole lahendus ja ma sisimas loodan, et see vastus ikkagi saabub. Ei oleks uskunud Lee-st seda, et ta ei vasta :S

  6. #286

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ära uut tee -- see ei ole lahendus ja ma sisimas loodan, et see vastus ikkagi saabub. Ei oleks uskunud Lee-st seda, et ta ei vasta :S
    No väga väga palju aega on möödas juba sellest. Ja kui ma ise neile kunagi kirja saatsin, kus vaid tõendeid küsisin, siis saadeti vastu, et me ei vasta su kirjadele enam( mitte midagi ei mainitud, milles ma täpselt süüdi olen ), ju nad siis ei vasta sinu kirjadele ka, kuna mina olen seotud sellega.

  7. #287
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: Cake Poker

    Ma võtsin Lee-ga 2p2-st personaalselt ühendust ja ta käskis saata sama jutu talle cake pokkerisse, et kiri oleks serveris olemas ja et ta saaks selle edasi saata security teamile. Lee-lt ma never-ever ei ootaks sellist suhtumist, isegi kui ei oleks kontosid lahti saanud oleks ta (vähemalt ma eeldan) ka öelnud, et sorry asi jääb nii.

    Kas tõesti pean siis oma arvamust temast muutma hakkama?

  8. #288

    Re: Cake Poker

    Ma ei saa praegu täpselt aru, kas oma arvamust Lee suhtes, või minu suhtes. Aga asi tundub kahtlane ja olegem ausad, mina küll lootust enam ei näe. Nii kaua ei saaks sellise asja uurimine eales aega võtta, saan aru, et seal võib veel olla neid juhtumeid, mida uurida on vaja, aga no esimesest kirjast on möödas ~1,5 kuud??. Kahtlen, et käte läbi vaatamiseks kuluks rohkem kui paar tundi, kuna olin cakes ainult nädal aega mänginud ja ei olnud ka mingit mass multitablemist, seega pakun umbes 10k kätt. ( PT3 ei näita enam cake, seega täpselt ei oska järgi vaadata )

  9. #289
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: Cake Poker

    Ikka lee suhtes ja pean sinuga nõustuma.

  10. #290

    Re: Cake Poker

    Aga arvad, et uus kasutaja blokeeritaks mul ära v? Sest väga tahaks cake fishide taskusse trügida..sellist taset on raske mõnest teisest toast leida..

  11. #291
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: Cake Poker

    Kui kellegi lähedase nimele teed siis ei tohiks olla probleemi. Aga sel juhul kindlasti on sul vaja saada ligi lähedase dokumentidele, aadressidele jne.

    EDIT: aga satikate mängimine unusta siis kohe ära. Vastasel juhul pead saatmagi oma tüdruku/ema/vanaema (kelle iganes, kelle lähedaseks valisid) saatma näiteks WSOP-le :)

  12. #292

    Re: Cake Poker

    Küsiks kas seal on ka reaalne ennast freerollidest üles mängida ja kas neid üldse on. Ei tahaks hetkel deposiiti teha kui võimalik

  13. #293

    Re: Cake Poker

    On võimalik, kuid ise ei kujuta sellist jamamist ette. On satikad freerollidele, kus on Cake mõistes ülisuure osalejate arvu vahel mängu pandud piletid (mingi 10 piletit 1000 inimese peale vm) 1k guaranteed turkadele. Närvi ja ajakulu on tohutu, kuid kõik on võimalik.
    Viimati muudetud Sinnerman poolt : 18.03.10 at 15:51

  14. #294

    Re: Cake Poker

    Ma ise tegin kl depo sinna ära MB kaudu ja olen rahul. Kui raha ei investeeri, investeerid tohutu aja sinna!!! Aega kuluta parem õppimisele!

  15. #295

    Re: Cake Poker

    Mul cake client ammu alla laetud ja töötab ilusti. Google DNSi kasutan ka juba paar päeva. See töötab ka ilusti. Cake veebilehele sain eile veel vabalt minna. Praegu aga ütleb: You do not have permission to view this directory or page. Muud (Pokerstars, Unibet, Triobet jne) lehed läbi DNSi ligipääsetavad. Kellelgi sama probleem? Kuigi probleem ta otseselt pole, sest cashout ja muud asjad peaks saama kõik läbi clienti tehtud.

  16. #296
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Cake Poker

    Ma ise küll cakes ei mängi, aga huvi pärast vaatasin ja kodulehele saamisega mul probleeme polnud.

  17. #297

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Ma ise küll cakes ei mängi, aga huvi pärast vaatasin ja kodulehele saamisega mul probleeme polnud.
    Kummaline. Ei oskagi kohe arvata siis, milles mul asi võib olla.

  18. #298
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas pendula Vaata postitust
    Kummaline. Ei oskagi kohe arvata siis, milles mul asi võib olla.
    Sama probleem ka siin. Elioni kaabel.

    You do not have permission to view this directory or page.

  19. #299

    Re: Cake Poker

    Mul ka elion. Vapsik, mis ühendust kasutad?

  20. #300
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Cake Poker

    Ühikas hetkel. Capmusnet vist, aga täna päeval Starsi ja FT kodukale ei saanud ja hetkel kasutan ka DNS-i.

Lehekülg 15, kokku 28 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES