Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 28 EsimeneEsimene ... 81617181920 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 555

Teema: Cake Poker

  1. #341
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Cake Poker

    Mis värk sellega on, et kõik goldcardi turniirid tahavad 2006 aastakäiku, on see migni perioodiline värk või läbisegi aastakäikudega?

  2. #342
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Cake Poker

    perioodiline. mida vanem on kuldkaart seda kangemat turniiri saad mängida ehk teisisõnu mida vanemast ajast sul kaarte on seda väärtuslikumad nad on!

    aastal 2015 on tänase päeva kaardid sitaks väärtuslikud, eriti tugevad.

  3. #343

    Re: Cake Poker

    Loodame et cake ka 2015 tegutseb :D

  4. #344
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Cake Poker

    Kui ta nii jätkab nagu praegu ning nende uus lubatud soft on veel vingem siis ennustan sellele toale vääääga heldet tulevikku.

    Minu arvates on Cakes hetkel parim poliitika (no huds, nime vahetus), parimad promod (üld promod, iga kuu uus promo, pidevalt täienev programm), maailma teine klienditugi (väga kiire ja proffesionaalne), väga hea soft, väga vilets tase ja väga hea rakeback.

  5. #345
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Cake Poker

    Aga hemi seal jätkuvalt ei saa kasutada ? Vähemalt varem vist ei saanud, vb panen mööda ka.

  6. #346
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Cake Poker

    HEMi saab kasutada oma käte ja statistika jälgimiseks, küll aga mitte vastaste kohta. Mis arvad, et kust mu graafikud tulevad?

  7. #347
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Cake Poker

    Seda jah, ei teadsingi, et mingi väike jama hemiga on seal. Aga jah muidu solid soft, kuldkaardi turnad ja kõikvõimalikud muud promod on head. Mängijaidki võiks korralikult olla.

  8. #348

    Re: Cake Poker

    Kuukdavasti saab siiski mingit programmi kasutada mis kuvab lauda infot ... mingi poker .... oli nime ei mäelta. No idea kui tõene see jutt on ja kui vahele j22d mis siis saab

  9. #349
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis arvad, et kust mu graafikud tulevad?
    Mitmetoonilised rapidograafid ja Ranka nobedad näpud paneks lukku.

  10. #350

    Re: Cake Poker

    Mul on 62 kaarti aastast 2007. Praegu käib mingi 2006 a kaartide teema, igal õhtul turniir nendega. Loodetavasti tuleb varsti 2007. a kord :)

  11. #351
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Cake Poker

    no proovin ka selle cake pokeri ära

  12. #352

    Re: Cake Poker

    Kuidas teil läheb cake pokeris?

  13. #353

    Re: Cake Poker

    veel ei oska ütelda aga kavatsen nädalavahetusel järgi proovida.

    Siit ka üks küõsimus, kui ma esimese deposiidi teen, kas peab kusagile mingi koodi ka panema või läheb see 110% boonus automaatselt jooksma?

  14. #354
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas rmartin Vaata postitust
    veel ei oska ütelda aga kavatsen nädalavahetusel järgi proovida.

    Siit ka üks küõsimus, kui ma esimese deposiidi teen, kas peab kusagile mingi koodi ka panema või läheb see 110% boonus automaatselt jooksma?
    Boonuse saamiseks ei pea enam mingit eraldi koodi panema, kui juba account tehtud.

    Aga, et PokkeriProde rakebacki saada, siis liitumisel peab koodi kasutama ja boonus kantakse igale ühele nii või naa lisaks..

  15. #355

    Re: Cake Poker

    Ok, tänud!

  16. #356
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Cake Poker

    tra cakeeeeeeees on 200NL+ FR lauad viimasel ajal kutud. päris tilti ajab,

  17. #357

    Re: Cake Poker

    Mul kh kalad sees, aru ei saa koguaeg tilgun ja koguaeg olen aru saanud, et elu agro mäng vist toidab. flopis t6stan poti ja turnis kh, ja siis t6mbab vastastel jahedaks. Siuke tunne, et nitte täis aind ja vahest mõni donk callib lopuni ja näen et tal pole mitte muhvigi. Q,Q totaaalne fail, mis sööb mu PR

  18. #358
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Cake Poker

    Tahaks ka kuulda lähemalt nendelt microgrinderitelt, kes on kusagilt nitivabrikust (stars, fulltilt) Cake pokerisse kolinud. Kas adjustimine seal on keeruline, nii teistsuguse mängu kui HUDi puudumise tõttu?

    Starsis tundub, et ainult nädalavahetusel öösiti lähevad lauad softimaks, muidu vaatan lobbys järjest, et player listid puhta punased (äramärgitud nitid)

  19. #359

    Re: Cake Poker

    Mängisin cakes nl20, alguses läks kohanemiseks ~150$...mäng on seal hoopis teine, aga peale mõnda päeva hakkas raha jubedalt tagasi voolama, kullasoon on seal.

  20. #360

    Re: Cake Poker

    ma panin 30 doltsi peale, peaaegu mängisin busdoks 4 doltsipeal olin aga ara rabelesin ja siis panin nats ule 100 doltsi ara ja jalle nadal otsa paevas keskmiselt 10 doltsi miinust. Olen aru saanud, et kui pot poti kaupa t6sta, siis viskvad kaartid maha ja seal selliseid lambaid palju, kes ei viska iial A,K maha, kuigi ei taba. Ja siis minuarust passiivne niti mangimine eriti ei toida, aga ma proovin nadal aega, siis saab rohkem teada. Asi selles, et kuna palju donke, siis arvatavasti ka palju bad beate ja sööb jälle kohe kasumi ära :( Aga eks ma ise kh täis donk.
    Mõtlesin mujale kolida prooovida seal aga samas mõtetu, ei saa alla anda. Ja otsustasin, et ma üritan, isegi kui jooksen busdoks aga alla ei anna. Aga tore oleks mõnda head nõu kuulda :)

Lehekülg 18, kokku 28 EsimeneEsimene ... 81617181920 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES