Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 28 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 555

Teema: Cake Poker

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Cake Poker

    Kuidas NL50 6maxi tase on võrreldes starsiga ? Kas on raske kohaneda ka ilma statsideta ? Kui kaua 4 lauda nl50 6max 2h/day boonust umbkaudu lahti mängida võiks ? Kui kellelgi on nende küsimuste osas kogemusi, siis oleks teretulnud, kui neid jagaksite !

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
    Kuidas NL50 6maxi tase on võrreldes starsiga ? Kas on raske kohaneda ka ilma statsideta ? Kui kaua 4 lauda nl50 6max 2h/day boonust umbkaudu lahti mängida võiks ? Kui kellelgi on nende küsimuste osas kogemusi, siis oleks teretulnud, kui neid jagaksite !
    bumb

  3. #3
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Cake Poker

    Kaua cakest cashout moneybookersisse aega võtab? Kirjas on, et 24-48h, aga reaalselt kiirem-aeglasem?

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Kaua cakest cashout moneybookersisse aega võtab? Kirjas on, et 24-48h, aga reaalselt kiirem-aeglasem?
    täiesti reaalne aeg.

  5. #5
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Cake Poker

    Cake Beta 2.0 nüüd kättesaadav kõigile
    http://cakepoker.com/en/Promotions/c...ions/BETA.aspx

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Cake Poker

    Njaa. Soft ei ole halb (tundub välimuselt ja lahendustelt parem kui praegune) aga time-panka ikka ei ole? :(

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Cake Poker

    tõesti on märksa selgem, laudu saab palju väiksemaks teha ja ikka on täiesti arusaadav.
    nad võiks nooleklahvidega betisuuruse muutmise ka teha, nagu Starsis on, siis oleks nuts.

    edit: ja see krdi uus vinge lobby võiks kohe näidata, kus laudades sa juba istud, et ma ei peaks player liste klõpsima
    Viimati muudetud nomerlot poolt : 09.06.10 at 20:26

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Cake Poker

    Tellisin endale punnide eest telgi ja mingi alla nädala oli see kohal. Koogis on ikka väga võimas support ja teenendus, mis käib kõik sekundiga.

  9. #9

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Tellisin endale punnide eest telgi ja mingi alla nädala oli see kohal. Koogis on ikka väga võimas support ja teenendus, mis käib kõik sekundiga.
    Doylesis läheb ikka väga kõvasti aega, et support vastaks.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Cake Poker

    Doyle ju vana mees, ikka võtab rohkem aega ':D

  11. #11
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Cake Poker

    Mina siin ka mõlgutan mõtteid Cake Pokeri ära proovida, aga kas seal ei saa endiselt trackerit kasutada? :)

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
    Mina siin ka mõlgutan mõtteid Cake Pokeri ära proovida, aga kas seal ei saa endiselt trackerit kasutada? :)
    Trackerit saab kasutada aga HUD ei funksi!

  13. #13

    Re: Cake Poker

    PTR lehel on hoiatus ja pikem artikkel, et Cake on nende testi järgi turvalisuse koha pealt nagu üks suur lahtine uks.
    Kes seal vähegi tõsisema raha peale mängib võiks artikklile pilgu peale visata.
    Edu.

  14. #14
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas rmartin Vaata postitust
    PTR lehel on hoiatus ja pikem artikkel, et Cake on nende testi järgi turvalisuse koha pealt nagu üks suur lahtine uks.
    Kes seal vähegi tõsisema raha peale mängib võiks artikklile pilgu peale visata.
    Edu.
    Väga pro artikkel, paistab, et PTR paneb pokkeritoad ja softi arendajad kiiremini tööle.

    Ma arvan, et kui kõvasti skännitakse seda ruumi, siis PTR leiaks kohe posu botte aga kahjuks seal saab nime muuta jne siis raskem neid avastada, kui pokkerituba just ise sellega väga ei tegele.

    Seal ju kõva rakeback ja bottidele peaks see väga meeldima koos teiste tingimustega.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Väga pro artikkel, paistab, et PTR paneb pokkeritoad ja softi arendajad kiiremini tööle.

    Ma arvan, et kui kõvasti skännitakse seda ruumi, siis PTR leiaks kohe posu botte aga kahjuks seal saab nime muuta jne siis raskem neid avastada, kui pokkerituba just ise sellega väga ei tegele.

    Seal ju kõva rakeback ja bottidele peaks see väga meeldima koos teiste tingimustega.
    Seal on laudade valik liiga väike, et tegeleda bottindusega.

  16. #16

    Re: Cake Poker

    Ei saa

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Cake Poker

    See turvalisuseleke on suur siis kui mängite turvamata, eeldatavasti avalikes võrkudes (näiteks kuskil kohvikus vms). Aga veel suurem turvarisk või isegi lauslollus on üleüldse logida pokkerituppa turvamata võrgus, eriti kui sul ei ole security tokenit. Minule tundub, et see on suht mõttetu leke või siis sain asjast valesti aru.

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Cake Poker

    Cakes saab nüüd kuldkaarte osta ja ka müüa. Ise panete hinna oma kaartile. Poti kunn lendas $200-ga müüki.

  19. #19

    Re: Cake Poker

    Kas mulle aint tundub või ongi Cake rigged? set vs set, set vs. 2 pair jne täiesti tavalised. Action flopid täiesti standard. Ma tean tegelt, et ükski sait pole rigged, aga ma tahaks ikkagi sellele mingit loogilist seletust, miks seal juhtub selliseid asju rohkem, kui kuskil mujal...:S

  20. #20
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas mass Vaata postitust
    Kas mulle aint tundub või ongi Cake rigged? set vs set, set vs. 2 pair jne täiesti tavalised. Action flopid täiesti standard. Ma tean tegelt, et ükski sait pole rigged, aga ma tahaks ikkagi sellele mingit loogilist seletust, miks seal juhtub selliseid asju rohkem, kui kuskil mujal...:S
    riggggggggggggged!

Lehekülg 21, kokku 28 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES