Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 28 EsimeneEsimene ... 122021222324 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 555

Teema: Cake Poker

  1. #421
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Cake Poker

    See turvalisuseleke on suur siis kui mängite turvamata, eeldatavasti avalikes võrkudes (näiteks kuskil kohvikus vms). Aga veel suurem turvarisk või isegi lauslollus on üleüldse logida pokkerituppa turvamata võrgus, eriti kui sul ei ole security tokenit. Minule tundub, et see on suht mõttetu leke või siis sain asjast valesti aru.

  2. #422
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Väga pro artikkel, paistab, et PTR paneb pokkeritoad ja softi arendajad kiiremini tööle.

    Ma arvan, et kui kõvasti skännitakse seda ruumi, siis PTR leiaks kohe posu botte aga kahjuks seal saab nime muuta jne siis raskem neid avastada, kui pokkerituba just ise sellega väga ei tegele.

    Seal ju kõva rakeback ja bottidele peaks see väga meeldima koos teiste tingimustega.
    Seal on laudade valik liiga väike, et tegeleda bottindusega.

  3. #423
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Cake Poker

    Cakes saab nüüd kuldkaarte osta ja ka müüa. Ise panete hinna oma kaartile. Poti kunn lendas $200-ga müüki.

  4. #424

    Re: Cake Poker

    Kas mulle aint tundub või ongi Cake rigged? set vs set, set vs. 2 pair jne täiesti tavalised. Action flopid täiesti standard. Ma tean tegelt, et ükski sait pole rigged, aga ma tahaks ikkagi sellele mingit loogilist seletust, miks seal juhtub selliseid asju rohkem, kui kuskil mujal...:S

  5. #425
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Cake Poker

    inb4 me

  6. #426
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas mass Vaata postitust
    Kas mulle aint tundub või ongi Cake rigged? set vs set, set vs. 2 pair jne täiesti tavalised. Action flopid täiesti standard. Ma tean tegelt, et ükski sait pole rigged, aga ma tahaks ikkagi sellele mingit loogilist seletust, miks seal juhtub selliseid asju rohkem, kui kuskil mujal...:S
    riggggggggggggged!

  7. #427
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas mass Vaata postitust
    Kas mulle aint tundub või ongi Cake rigged? set vs set, set vs. 2 pair jne täiesti tavalised. Action flopid täiesti standard. Ma tean tegelt, et ükski sait pole rigged, aga ma tahaks ikkagi sellele mingit loogilist seletust, miks seal juhtub selliseid asju rohkem, kui kuskil mujal...:S
    Sest sealsed regularid on nii fucking passiivsed nit-fishid ja SD-le lähevadki ainult megakõvad käed.

  8. #428
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas mass Vaata postitust
    Ma tean tegelt, et ükski sait pole rigged
    I lol'd

  9. #429

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sest sealsed regularid on nii fucking passiivsed nit-fishid ja SD-le lähevadki ainult megakõvad käed.
    No mina ei julge enam flopist saadud kahte paari mängida sest liiga tihti on vastane setti tabanud. Igasugused gutshotid tulevad ka rohkem läbi kui see. Kui mul aega on ja viitsin siis ma teen video sellest, kui rigged kook on.

  10. #430

    Re: Cake Poker

    PS! Turniiride kohta ma sedasama väita ei saa, sest nendes on mul õnnestunud väga kenasti paar korda rahadesse ilma vaevata tulla. Aga see on ka loogiline, sest turnadel maksad oma rake ära, ja action floppe pole vaja. Cashis peab raha pidevalt potis olema, et Cake saaks suurema tüki oma koogist.

    Ma üritan asju tavaliselt loogiliselt võtta ja andke andeks kui see mõte liiga naiivne on. Vbla ma olen sattunud lihtsalt väga valel hetkel mängima, et mul selline arvamus on kujunenud.
    Viimati muudetud mass poolt : 23.10.10 at 23:53

  11. #431
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Cake Poker

    Korralik level?

  12. #432
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Korralik level?
    Tundub et vennal on tõsi taga omaarust... which makes this so looooooolwtf!

  13. #433

    Re: Cake Poker

    Peaaegu nagu see vend kes pealtnägijas väitis, et eesti loto on rigged ja läheb lätti mängima.

  14. #434
    Jube Noob Kasutaja pukkmaster avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    126

    Re: Cake Poker

    ainult jookseb kokku, väga imelik..olen olnud seal toas 30minutit ja juba käsi valutab vastu lauda peksmisest. auto top up ei tööta ka korralikult :(
    Viimati muudetud pukkmaster poolt : 27.10.10 at 16:00

  15. #435

    Re: Cake Poker

    kui ma muutsin cake´s oma nickname, kas mul on võimalik siiski selle portaali kaudu rake saada.? praegu on mu kontol rake näidud nullitud, kuid raha ei ole tulnud.(olen mänginud see nädal uue nimega).

  16. #436
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Reploid Vaata postitust
    kui ma muutsin cake´s oma nickname, kas mul on võimalik siiski selle portaali kaudu rake saada.? praegu on mu kontol rake näidud nullitud, kuid raha ei ole tulnud.(olen mänginud see nädal uue nimega).
    Nime muutmine ei loe, rakeback peab ikka jooksma, see süsteem toimib e-maili järgi, seda sa ju ei muuda.

  17. #437

    Re: Cake Poker

    Ai, aga kui mu pokkerprode email ja cake´i registreerunud email on erinev, siis mul polegi loota rakebacki? on sellele lahendust ka.?

  18. #438
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Reploid Vaata postitust
    Ai, aga kui mu pokkerprode email ja cake´i registreerunud email on erinev, siis mul polegi loota rakebacki? on sellele lahendust ka.?
    Kas ma saan aru, et sul on olemas konto ilma rakebackita ja tahad saada rakebacki.

    Kui nii, siis ole hea saada cake supporti kiri, et mängiksid hea meelega aga tahad saada rakebacki, et ilma on pointless, et kas on võimalik et teed uue kasutaja ja nad kustutavad vana ära ja siis liitud näiteks läbi pokkeriprod rakebacki ja ongi olemas.

  19. #439

    Re: Cake Poker

    ei, ma olen kenasti liitunud läbi pokkerprode cake pokkeriga ja kui sisse login pokkerprosse siis näitab et on mängimiseks valmis.

  20. #440
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Reploid Vaata postitust
    ei, ma olen kenasti liitunud läbi pokkerprode cake pokkeriga ja kui sisse login pokkerprosse siis näitab et on mängimiseks valmis.
    Siis peaks kõik toimima, vaata Cake pokkeri lehel, vip status-e all olevat rakebacki summat ja see kantakse sulle cake pokkeri kontole.

Lehekülg 22, kokku 28 EsimeneEsimene ... 122021222324 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES