Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 28 EsimeneEsimene ... 132122232425 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 555

Teema: Cake Poker

  1. #441
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Cake Poker

    Cake networkis / Doyle room huvitab rohkem... On seal võimalik otse pangast ja panka ülekandeid teha?

  2. #442
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Cake networkis / Doyle room huvitab rohkem... On seal võimalik otse pangast ja panka ülekandeid teha?
    Valikus on küll direct bank transfer, ehk on aga ise pole seda kasutanud, MB ja Neteller töötavad vingelt.

  3. #443
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Reploid Vaata postitust
    ei, ma olen kenasti liitunud läbi pokkerprode cake pokkeriga ja kui sisse login pokkerprosse siis näitab et on mängimiseks valmis.
    kui sul on kinnitatud RB konto siis sa RB-d ka saad, olenemata kas vahetad screen-name või emaili.

    ma ise ei mäleta enam RB maksmise tsükleid aga see peaks paari peäva jooksul pärast viimast tsüklit üle tulema. kui ei tule, siis saada mulle oma screen-name ja uurin asja.

  4. #444
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Cake networkis / Doyle room huvitab rohkem... On seal võimalik otse pangast ja panka ülekandeid teha?
    Ei oska Doyle kohta öelda, kuna ei ole seal mänginud aga MINU teada saab üks mängija Cake Poker võrgustikus omada ainult ühe rakeback kontot. See tähendab, et kui sul on juba Cake pokkeris konto olemas, siis Doyles seda enam teha ei saa.

    Valiga hoolikalt! :)

  5. #445

    Re: Cake Poker

    jah kenasti ilmus kohale. Olen nii teadmatu(räme fish), et see muudab kärsituks.

  6. #446
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Cake Poker

    Anyway, doyle-i supporti kohta, et kahel päeval eri aegadel kirju saatnud ja vastused tuliga 4-5min.

  7. #447
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Cake Poker

    Kolisin ise ka cake m6ned p2evad tagasi - see on talumatu.
    Jube hea iseloom ja taluvusepiir peab ikka inimestel olema, et j2rjepidevalt m2ngida mingi urkasoftidega.

    -random hetkedel tulevad mingid disconnectid jms pask.
    -random hetkedel mingiks perioodiks ei t88ta see autopopup teema. et piiks k2ib kuskil,
    aga laudu ette ei pillu.
    -vahepeal ei n2itagi lobbys realmoney all yhtegi lauda, ees on lihtsalt see mingi eucalyptus schmucalyptus banner ja k6ik. peab clienti kinni panema ja uuesti avama.
    -waiting list suckib mu karvast ****. miks ei saa panna kuskil, et pane k6ikidesse sarnastesse laudadesse waitima, jesus fucking christ.

    Nendest goldchipidest ja kaartidest v6ib micros aind unistada vist.
    Ja oleks sellele k6igele vastukaaluks siis see koht jube fishine, hui ongi.
    NL10s joostakse yle minust.

  8. #448

    Re: Cake Poker

    cool story bro


    ( Click to show/hide )

  9. #449
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Cake Poker

    kle haba klahvi, retard, sa ei pea igat teemat trollima.

  10. #450
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Kolisin ise ka cake m6ned p2evad tagasi - see on talumatu.
    Jube hea iseloom ja taluvusepiir peab ikka inimestel olema, et j2rjepidevalt m2ngida mingi urkasoftidega.

    -random hetkedel tulevad mingid disconnectid jms pask.
    -random hetkedel mingiks perioodiks ei t88ta see autopopup teema. et piiks k2ib kuskil,
    aga laudu ette ei pillu.
    -vahepeal ei n2itagi lobbys realmoney all yhtegi lauda, ees on lihtsalt see mingi eucalyptus schmucalyptus banner ja k6ik. peab clienti kinni panema ja uuesti avama.
    -waiting list suckib mu karvast ****. miks ei saa panna kuskil, et pane k6ikidesse sarnastesse laudadesse waitima, jesus fucking christ.

    Nendest goldchipidest ja kaartidest v6ib micros aind unistada vist.
    Ja oleks sellele k6igele vastukaaluks siis see koht jube fishine, hui ongi.
    NL10s joostakse yle minust.
    Kui Cake taas ellu ärkaks oleks see mulle number #1 tuba. Selliseid softi probleeme, mis sa räägid ei ole mul endal kunagi olnud. Pigem on need probleemid ikka sealses tihendis, mis asuvad ekraani ja arvutitooli vahel.

    Minu arvates Cake soft konkureerib tugevalt FTP ja PokerStarsiga. Mängijate tase, boonused, klienditugi, cashoutide kiirus ja screen-name vahetamine on need, mis minujaoks teevad Cake parimaks toaks maailmas.

    Aga noh tänu skinnide lahkuminekule lagunes too võrk ära.

  11. #451
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Cake Poker

    Pakkuda kellegile cake pokkerisse 20$ mis sain kuldkaartide müügist. Ise ei viitsi seal mängida ja pole summaga midagi teha kuna miinimum cashout on 50$.
    Kui huvi siis PM. Päris tasuta siiski ära ei anna.

  12. #452

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui Cake taas ellu ärkaks oleks see mulle number #1 tuba. Selliseid softi probleeme, mis sa räägid ei ole mul endal kunagi olnud. Pigem on need probleemid ikka sealses tihendis, mis asuvad ekraani ja arvutitooli vahel. Minu arvates Cake soft konkureerib tugevalt FTP ja PokerStarsiga.
    Ei. Viimane kuu-poolteist on suht jube olnud, kuigi viimane uuendus vist aitas.

  13. #453
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Cake Poker

    Cake softi Starsiga v6rrelda on ikka jah puhta naiivsus. Selle tihendujutuga v6id ka kus kurat minna :D

  14. #454
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ei. Viimane kuu-poolteist on suht jube olnud, kuigi viimane uuendus vist aitas.
    Oot, mis siis Cake pokker softil starsist niipalju erinevust on? Lauad hüppavad ette niinagu peab, autoreload töötab, ei kiilu/freezei, märkmeid saab kirjutada ja ka color coding olemas, laua layout väga OK. Miinuseks, et ei ole niipalju mängijaid ja HUD'i ei saa kasutada. Aga mulle oli see boonus.

  15. #455
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oot, mis siis Cake pokker softil starsist niipalju erinevust on? Lauad hüppavad ette niinagu peab, autoreload töötab, ei kiilu/freezei, märkmeid saab kirjutada ja ka color coding olemas, laua layout väga OK. Miinuseks, et ei ole niipalju mängijaid ja HUD'i ei saa kasutada. Aga mulle oli see boonus.
    see, et softil on autopop funktsioon, ei tee sellest veel starsi. ja nagu ma mainisin, mingil hetkel ei popinud mul neid yldse ette. autoreload ei t88ta 100bb juures. Sageli laseb kukkuda seal 5+bbd stackist, enne kui loadib end. ja hoia sa end selle eest kui sul peaks kogu raha olema laudades ja autoreload activatetud - siis v6id endale juba ise kuuli p2he lasta, on kergem. Selliseid pisiasju on seal sitaks, mis h2irivad. Ja need k6ik kokku panna, saadki softi, mida ei tohiks v6rrelda starsi softiga.

  16. #456

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oot, mis siis Cake pokker softil starsist niipalju erinevust on? Lauad hüppavad ette niinagu peab, autoreload töötab, ei kiilu/freezei, märkmeid saab kirjutada ja ka color coding olemas, laua layout väga OK. Miinuseks, et ei ole niipalju mängijaid ja HUD'i ei saa kasutada. Aga mulle oli see boonus.
    Esiteks näiteks freeizis ja väga palju. Teiseks võttis meeletult ressurssi. Starsiga pole siin midagi võrrelda.

  17. #457
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    see, et softil on autopop funktsioon, ei tee sellest veel starsi. ja nagu ma mainisin, mingil hetkel ei popinud mul neid yldse ette. autoreload ei t88ta 100bb juures. Sageli laseb kukkuda seal 5+bbd stackist, enne kui loadib end. ja hoia sa end selle eest kui sul peaks kogu raha olema laudades ja autoreload activatetud - siis v6id endale juba ise kuuli p2he lasta, on kergem. Selliseid pisiasju on seal sitaks, mis h2irivad. Ja need k6ik kokku panna, saadki softi, mida ei tohiks v6rrelda starsi softiga.
    Esimesel juhul pane autoreload 110BB peale ja töötab kui tõusev päike.

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Esiteks näiteks freeizis ja väga palju. Teiseks võttis meeletult ressurssi. Starsiga pole siin midagi võrrelda.
    Ei ole olnud mul selliseid vigu. Ei kujuta ette ka, mis Te valesti teete. Aga noh on ka mehi kellel Stars ja FTP iga päev freezivad ja mina ei nimetaks seda softi poolseks veaks.

    PS! Cake võttis mul vähem resurssi kui FTP või Stars. Õigemini soft võttis rohkem aga kokku kamba peale oli kompu kiirem kuna ei pidanud HEM'i/PT3-e tööle panema.

  18. #458
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Cake Poker

    Ehk see uue softi värk, ma mängisin alati vanaga ja seal kõik toimis vingelt.

  19. #459

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei ole olnud mul selliseid vigu. Ei kujuta ette ka, mis Te valesti teete. Aga noh on ka mehi kellel Stars ja FTP iga päev freezivad ja mina ei nimetaks seda softi poolseks veaks.
    Kas ma tõesti pean sulle 2+2st nende enda vabandusi linkima hakkama?

  20. #460
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Cake Poker

    Päeva tõetera: Teatud laadi pokkerisoftiga on täiesti reaalne ja loogiline ka see, et kui lahti on kaks headsuplauda, siis mingist hetkest ühel neist mängid sa normaalselt edasi, samal ajal kui teine aken freezeb kauaoodatud top pairi hittides ning vastaselt calli saades ja jääbki selliseks.

Lehekülg 23, kokku 28 EsimeneEsimene ... 132122232425 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES