Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 28 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 555

Teema: Cake Poker

  1. #81
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Cake Poker

    Muideks. 2p2 on ametlik Cake pokkeri teema: http://forumserver.twoplustwo.com/28...thread-464370/ kus võite vabalt oma ideedest, muredest ja probleemidest teada anda. Seda teemat loeb Cake Pokkeri manager Lee Jones, kes annab teada uuendustest, muudatustest ja kindlasti tihti vastab ka Teie poolt antud tagasisidele.

    Lee Jones oli siis kunagine PokerStarsi Poker Manager ja juhtis sealste mängude arengut ja tööd ning pärast PokerStarsist lahkumist ja enne Cake pokkerisse minekut oli EPT sarjades tähtis ninamees ning isegi oli vahepeal CR director või midagi sellist. Peale selle peaks ta olema üks SAGE "leiutajatest". Ütleme nii, et Andres Burget on Eesti Lee Jones või siis Lee Jones on maailma Andres Burget :)

  2. #82
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Cake Poker

    Mitu kätt kulub limiiditi NL25 NL50 NL100 et see $600 boonus clearida?

    EDIT: Äkki keegi teab seletada, kas PT3 seda player aliase funktsiooni ka saab kasutada? Alternatiivina mingi süsteem?

  3. #83

    Re: Cake Poker

    Ebareaalne on NL4... Juba 3. päev mängin FR, 3 lauda korraga. Ma ei ole selle aja jooksul ÜHTEGI ALLIN näinud, v.a. ühel korral short oma 0,70 doltsi stackiga!
    Haige mind setimine käib, kõik poisid nagu mängiksi Ranka tabeli järgi...

  4. #84
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas faronel
    Ebareaalne on NL4... Juba 3. päev mängin FR, 3 lauda korraga. Ma ei ole selle aja jooksul ÜHTEGI ALLIN näinud, v.a. ühel korral short oma 0,70 doltsi stackiga!
    Haige mind setimine käib, kõik poisid nagu mängiksi Ranka tabeli järgi...
    Steal steal steal, easy game

  5. #85
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas faronel
    Ebareaalne on NL4... Juba 3. päev mängin FR, 3 lauda korraga. Ma ei ole selle aja jooksul ÜHTEGI ALLIN näinud, v.a. ühel korral short oma 0,70 doltsi stackiga!
    Haige mind setimine käib, kõik poisid nagu mängiksi Ranka tabeli järgi...
    cash out?

  6. #86
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas faronel
    Ebareaalne on NL4... Juba 3. päev mängin FR, 3 lauda korraga. Ma ei ole selle aja jooksul ÜHTEGI ALLIN näinud, v.a. ühel korral short oma 0,70 doltsi stackiga!
    Haige mind setimine käib, kõik poisid nagu mängiksi Ranka tabeli järgi...
    Mina võrdlen Cake pokkerit Live mänguga. Regularid preflopis enam-vähem teavad, mis tuleb teha aga ikkagi ollakse ülipassiivsed. Vähemalt 72o floppi ei vaadata aga tihti callitakse KK-ga SB-lt Buttoni avanguid või open-limp callitakse väikse paariga/AJ/AQ EP.

    Postflop aga kui ei ole neil nutsi ollakse vägagi passiivsed ja kui mõni võimalik tõmme saab täis siis lihtsalt keeldutakse mitte nuts käega tõstmast. Sind pannakse tõmbe peale aga samas ei foldita ka. Tüüpiline Live game. Tihti tehakse väga halbu calle ja kui ise võtad käigud maha siis pööratakse vägagi tugeva showdown valuega käed bluffiks. Näiteks, kui sul AK ja flop on AT9. Vastane check-callib flopi ja check-raiseb turni - WTF nagu? Või kui sa OOP siis laksivad ise bette ja nii kaks tänavat. Samuti teevad väga ebaloogilisi slowplaysid näiteks top setiga super drawy boardil callivad 2 tänavat ja riveirl check-raisevad.

    Passiivseid vendi karista nii, et sa stealid palju ja cbetid palju. Turnist alates ära enam bluffi ja isegi tõmmetega võiksid hoogu mahal, sest check-call flop + check-raise line on seal standard. Kui aga turni järgi checkid ja tõmme tuleb maha ja sa näitasid turnil nõrkust siis olen näinud küll tihti potsize betiga valuebette/bluffe ja callitakse veel raise/all-in ka ära. Samuti ära pane neid eriti bluffi peale. S.t. et hero callimine on out of question.

    Ning tee märkmeid!

  7. #87

    Re: Cake Poker

    Üks küsimus veel, kas rakeback saabumisest on kuskil märku ka? History alt pole täna nagu näinud..

  8. #88

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Allanaator13
    Üks küsimus veel, kas rakeback saabumisest on kuskil märku ka? History alt pole täna nagu näinud..
    On küll, history alla tuleb märge.
    Ja mis asja et pole näinud allin NL4?
    See on seal väga tavaline asi igasuguste kätega.. A9, JJ, 99, 55, on seal standart all-inn käsi.

  9. #89

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas carpc
    On küll, history alla tuleb märge.
    Ja mis asja et pole näinud allin NL4?
    See on seal väga tavaline asi igasuguste kätega.. A9, JJ, 99, 55, on seal standart all-inn käsi.
    Sorry, ma istusin ikka oma jagu kätt ja ei näinud ühtegi tõesti. Äkki sattusin väga imeliku variatsiooni peale või mingi regularide kokkutulek oli.

    Mu närvid ei pidanud vastu igatahes, ronisin NL10-sse. Kinnitan Carpci juttu. Palju rohkem actionit: lim-call su korraliku raise peale preflop on standard mäng vendade jaoks. Mõni maksab. Mingi madala boardi juures vennad callivad AJo-ga (pm A high-ga), kui teine pushib mingi QQ-ga allin. Hoopis teine teema kohe, vana hea NL10! :)

    P.S. Short stackeride needus on küll nõme asi... Mu lauas oli mingi hetk 7 mängijat, kes olid ennast sisse ostnud 2 dollariga... :D

  10. #90

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas faronel
    Sorry, ma istusin ikka oma jagu kätt ja ei näinud ühtegi tõesti. Äkki sattusin väga imeliku variatsiooni peale või mingi regularide kokkutulek oli.

    Mu närvid ei pidanud vastu igatahes, ronisin NL10-sse. Kinnitan Carpci juttu. Palju rohkem actionit: lim-call su korraliku raise peale preflop on standard mäng vendade jaoks. Mõni maksab. Mingi madala boardi juures vennad callivad AJo-ga (pm A high-ga), kui teine pushib mingi QQ-ga allin. Hoopis teine teema kohe, vana hea NL10! :)

    P.S. Short stackeride needus on küll nõme asi... Mu lauas oli mingi hetk 7 mängijat, kes olid ennast sisse ostnud 2 dollariga... :D
    Võibolla mu sample liiga väikene, aga mingi umbes kell 12 õhtul meie ajajärgi käib mingi klõks läbi ja lauad lähevad järsku fishisemaks. Enne seda peab rõhku panema varastamisele, peale seda sisse limpimisele + hittimisele ja siis raha välja võtmisele. Omamoodi nuts on veel see, et avad ise mõne uue laua ja siis tuleb mingi vend kohe ka, kellega hu lasta = võta raha välja, oota oma kaarti, las ta tõmbleb ja raiseb ja möllab ja korjab neid sente, vahepeal ise anna ka nimelt mõni talle, et tal hea tuju tekiks, et tal tõsine skill.

  11. #91
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Cake Poker

    Uurin veel korra - palju FPPsi käe peale tuleb limiiditi?

  12. #92
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Uurin veel korra - palju FPPsi käe peale tuleb limiiditi?
    Kahjuks ei oska öelda, 100NL ca 0.2 teiste kohta ei oska öelda.

  13. #93
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka


    Kahjuks ei oska öelda, 100NL ca 0.2 teiste kohta ei oska öelda.
    Tänud.

  14. #94

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Lõhnab selle järgi, et su PT3 on uuendamata. Kas su PT3 versioon on ikka 3.00 beta 30.1 ??? Kui ei ole siis uuenduse saad tõmmata: http://www.pokertracker.com/products...3.00.b30.1.dmg


    Tõmbasin ära, aga kuna ei ole eriti arvutispets ei tea mis sellega edasi teha. Oskab keegi aidata?

  15. #95
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Allanaator13

    Tõmbasin ära, aga kuna ei ole eriti arvutispets ei tea mis sellega edasi teha. Oskab keegi aidata?
    Sulged PT3 ja installid tõmmatud uue upgrade faili ära. Me ei ole arvuti support, et peame ütlema, et klilki failil kaks korda jne.


  16. #96

    Re: Cake Poker

    Mul läks ükspäev software täiesti lolliks, kuna arvatavasti oli mingi update või mina vähemalt arvan, et oli. Kõik freezis, midagi siis käppisin ja üritasin arusaada, et mis toimub. Kuna parajasti olin ühele STTle jõudnud regada ja mõtlesin, et nahui nüüd crashima pidi, jään veel oma buyinist ilma, sest kõik oli ikka maksimaalselt koos. Näppisin, mis ma näppisin, järgmine hetk näitas tournamentide all sinises kirjas Stepse(1-6) ja veel mingeid ime turniire. Umbes 30minutit hiljem, kui kõik jälle normaalselt töötas, hakkasin huvipärast otsima neid samu Stepse. Paraku ma neid ei leidnud mitte kuskilt,sama lugu oli ka teiste turniiridega, siis mul oli wtf!? ??? Hakkasin mõtlema, et tra ma ei ole ju pilves, nägin oma enese silmaga neid.

    Uskuge mind ma sügavalt enne mõtlesin sellele, kas on mõtet seda kõike siia kirjutada, kuna eeldatavasti keegi mind ei usu ja sõimu osaliseks saan niikuinii, sest ma olen uus liige ja mul ei ole 544897889984 postitust. Samas nõme on ka see, et ma oleksin võinud pilti teha, aga antud hetkel olin lihtsalt liiga tiltis, kuna arvasin, et oma buyin-ist jäin fo shou ilma. Hiljem õnneks selgus, et selle sai tagasi.

  17. #97

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas minuraha
    Mul läks ükspäev software täiesti lolliks, kuna arvatavasti oli mingi update või mina vähemalt arvan, et oli. Kõik freezis, midagi siis käppisin ja üritasin arusaada, et mis toimub. Kuna parajasti olin ühele STTle jõudnud regada ja mõtlesin, et nahui nüüd crashima pidi, jään veel oma buyinist ilma, sest kõik oli ikka maksimaalselt koos. Näppisin, mis ma näppisin, järgmine hetk näitas tournamentide all sinises kirjas Stepse(1-6) ja veel mingeid ime turniire. Umbes 30minutit hiljem, kui kõik jälle normaalselt töötas, hakkasin huvipärast otsima neid samu Stepse. Paraku ma neid ei leidnud mitte kuskilt,sama lugu oli ka teiste turniiridega, siis mul oli wtf!? ??? Hakkasin mõtlema, et tra ma ei ole ju pilves, nägin oma enese silmaga neid.

    Uskuge mind ma sügavalt enne mõtlesin sellele, kas on mõtet seda kõike siia kirjutada, kuna eeldatavasti keegi mind ei usu ja sõimu osaliseks saan niikuinii, sest ma olen uus liige ja mul ei ole 544897889984 postitust. Samas nõme on ka see, et ma oleksin võinud pilti teha, aga antud hetkel olin lihtsalt liiga tiltis, kuna arvasin, et oma buyin-ist jäin fo shou ilma. Hiljem õnneks selgus, et selle sai tagasi.
    Kinnitan, et Cake-i soft läheb kohati väga hulluks.

  18. #98

    Re: Cake Poker

    Mänginud Cakes pea aasta ja selle aja jooksul on ainult paar, kolm korda crashinud, nii et mul erilisi probleeme pole olnud. Kõik korrad olen oma raha, mis rikete tõttu kaotsi läinud, kätte saanud. Support on kiirelt toimiv, lauad on magusad, rakeback on hea ning lisaks goldchipid, kaardid ja nüüd ka stackid, annavad suht hea lisa. Mina olen siiani rahul ja muus toas mängimist hetkel ette ei kujuta.

  19. #99

    Re: Cake Poker

    A ma ainuke kellele tundub et võrreldes teise tubadega tuleb cakes ikka maru maru tihti 4-a-kind?
    Mujal nägin seda haruarva, cakes iga sessioon 1-2 korda kindlasti. Mujal (trio, stars, ft) ei osanud seda karta(noh kui on siis on), siin aga peale mõne bi minekut hakkan juba tõsiselt kaaluma selle võimaust alati.
    Aga muidu tundub et pole eriti rigged... donkide riveri skill pole nii võimas kui mujal:D
    Seda siis 6000kätt NL4 ja 3000kätt NL10

  20. #100

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas carpc
    A ma ainuke kellele tundub et võrreldes teise tubadega tuleb cakes ikka maru maru tihti 4-a-kind?
    Mujal nägin seda haruarva, cakes iga sessioon 1-2 korda kindlasti. Mujal (trio, stars, ft) ei osanud seda karta(noh kui on siis on), siin aga peale mõne bi minekut hakkan juba tõsiselt kaaluma selle võimaust alati.
    Aga muidu tundub et pole eriti rigged... donkide riveri skill pole nii võimas kui mujal:D
    Seda siis 6000kätt NL4 ja 3000kätt NL10
    kusjuures ma olen ka seda tähele pannud, ise olen suhteliselt lühikese aja jooksul juba kaks korda saanud 4-a-kind ja vastastel olen samuti mitmel korral näinud.

Lehekülg 5, kokku 28 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES