Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 28 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 555

Teema: Cake Poker

  1. #121
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 484

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Aga siis kuu graafikut nt ei saagi vaadata, peab olema rahul nädala omadega jh?
    Aliaseid saad kokku liita.

  2. #122

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Hahahhaa. Gold Spree Goaliks sain ainult 1000 FPP-d
    Damn mul pandi goaliks 4000 FPP-d, tundub mission impossible minu jaoks

  3. #123
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 484

    Re: Cake Poker

    Mille alusel neid goale pandi?

  4. #124
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Cake Poker

    no nelikutest niipalju et ma olen pool kuud seal m2nginud
    pole olnud päevag kus pole nelikut n2inud ise saand kesmiselt mingi 3 päeva jooksul vähemalt 1he... aga yks päev oli kyll solid.. vist 4 tablesin... nägin 6te nelikut, neist 4 sain ise

  5. #125
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 484

    Re: Cake Poker

    Cake pokkeri vastased ei taha foldida taskupaare ERITI 3bettidele. Kui nad callivad ja missevad siis check-foldivad (ei näe SD-d) aga kui hitivad siis 3betted pottides minnakse suurema tõenäosusega SD-le setmineja vastu, kuna 3bettija range on reeglina tight. Lisaks slowplaytakse ka kole-kole palju, mis veelgi suurendab SD-le mineku protsenti. Seega ma arvan, et see ongi põhjus, miks tihti näete SD-l kolmikuid ja nelikuid.

  6. #126

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Ranka
    Mille alusel neid goale pandi?
    Ajaloo põhjal, mul tuli detsembris kokku mingi 5k Fpp-d ja sju siis nüüd väänati täiega. Kuna tegin vahepeal suurema cash oudi ja mängin jälle nl20, siis nüüd on selliste punktide kokkusaamine võimatu

  7. #127
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Cake Poker

    wtf cakega lahti on.. ei leia enam RB-d yles?

  8. #128

    Re: Cake Poker

    My account->VIP status->Balances, siis leiad rakebacki.

  9. #129
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Cake Poker

    ty

  10. #130

    Re: Cake Poker

    no fakk, mis värk selle cake -ga on, jälle näitas mingeid Stepse ja doyle'i turnasid, mida tegelt olemas ei ole :-[

  11. #131

    Re: Cake Poker

    Mängin ise nüüd Cakes, kuid huvitab, kas PT3 vähemalt mu enda statistikat ei suuda salvestada? Sooviks graafikut näha ja enda hande jms analüüsida.

  12. #132
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 484

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas minuraha
    no fakk, mis värk selle cake -ga on, jälle näitas mingeid Stepse ja doyle'i turnasid, mida tegelt olemas ei ole :-[
    Need peaksid olema Doyle skinni turnad.

  13. #133
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 484

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas IceCold
    Mängin ise nüüd Cakes, kuid huvitab, kas PT3 vähemalt mu enda statistikat ei suuda salvestada? Sooviks graafikut näha ja enda hande jms analüüsida.
    Tõenäoliselt PT3 uuendamata.

  14. #134

    Re: Cake Poker

    Nonii, juhtus nüüd selline asi:

    Hello Allan,

    Please note that your account has been suspended for colluding with user anatoli1978. We have significant evidence from the hand histories we have reviewed that the user anatoli1978 who is sharing the same IP address as you is committing collusion. Collusion is strictly prohibited by Cake Poker, as per the terms of service you agreed upon. More informatiion on this can be seen below:

    http://cakepoker.com/en/Help/Integri...OfService.aspx

    We have now requested that your purchases be refunded, please allow 10 business days for these transactions to be completed.

    Kind Regards,

    Freddie,

    Cake Poker Security.


    Kõik meie võidud võetakse ära ja sissekantud summa tagastatakse. Oskab keegi abi pakkuda? Võib-olla tekkis selline asi sellest, et kui mõlemad cakei end registreerisime siis tegime seda Mislinna juures. Samuti oleme mõned väiksed sessid ka tema juures teinud kuid ühes lauas pole istunud.

  15. #135
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Cake Poker

    Siis saaks ju nagu vaidlustada kui ühes lauas pole istunud?

  16. #136
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 484

    Re: Cake Poker

    Lampi kontosid kinni ei panda ja collusion peaks ikkagi tähendama, et istusite ühes lauas.

    Kui oled süütu siis küsi lisa.

  17. #137

    Re: Cake Poker

    Kuna cakeis on vähe laudu nl20s, siis kui me oma kodust enda IP alt mängisime siis sattusime tihti samadesse laudadesse..


    EDIT: Ei oska nagu midagi enam teha, Mislinn saatis ka mingi kirja.. nüüd nagu ainult ootame..

  18. #138
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 484

    Re: Cake Poker


    Tsitaat Algselt postitas Allanaator13
    Kuna cakeis on vähe laudu nl20s, siis kui me oma kodust enda IP alt mängisime siis sattusime tihti samadesse laudadesse..

    EDIT: Ei oska nagu midagi enam teha, Mislinn saatis ka mingi kirja.. nüüd nagu ainult ootame..
    Misasja?

    Tsitaat Algselt postitas Allanaator13
    Samuti oleme mõned väiksed sessid ka tema juures teinud kuid ühes lauas pole istunud.
    Räägid ju oma jutule vastu. Kui tegid kokkumängu siis tunnista oma viga. Kui ei siis loomulikult aja asju edasi aga hämada ei ole mõtet.

  19. #139

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Räägid ju oma jutule vastu. Kui tegid kokkumängu siis tunnista oma viga. Kui ei siis loomulikult aja asju edasi aga hämada ei ole mõtet.
    Ei ole mingit kokkumängu toimunud, lihtsalt oleme mõned korrad koos (samal ajal) minu IP alt mängima sattunud, eri laudades.


    //Asi on nüüd selles, et kuidas neile selgeks teha, et mingit kokkumängu pole olnud. Kui me samas lauas oleme istunud (erinevad IP-d, mõlemad oma kodudes), siis oleme mänginud üksteise vastu täpselt nii, nagu kõigi teiste vastu ja see on ka hand historys kenasti näha (suured potid jne).


  20. #140
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 484

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Ei ole mingit kokkumängu toimunud, lihtsalt oleme mõned korrad koos (samal ajal) minu IP alt mängima sattunud, eri laudades.
    Siis klienditoele viisakas vormis kiri. Selgitage ära oma olukord ja küsige äkki on võimalik näha ka tõestusi, mille kohta Te olete nõus selgitusi andma. Õnneks/kahjuks teeb kurvaks asjaolu, et Te ei saa enne HEM'is käsi üle kontrollida, mida omavahel olete mänginud, sest mängijate nimed on moondatud ja seetõttu ei tea, kust laks tuleb.

Lehekülg 7, kokku 28 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES