Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 28 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 555

Teema: Cake Poker

  1. #141

    Re: Cake Poker

    Umbes kolm tundi tagasi saatsin kirja neile...tagasiside puudub siiani. Kogu mu teenitud kasum on mult ära võetud (minu jaoks oluliselt suur osa mu rollist) ja see summa, mis sai alguses sisse kantud pandi mulle vist netelleri poole teele (vähemalt praegu on pending cashout selle summa väärtuses, kohale pole veel tulnud)

  2. #142
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Umbes kolm tundi tagasi saatsin kirja neile...tagasiside puudub siiani. Kogu mu teenitud kasum on mult ära võetud (minu jaoks oluliselt suur osa mu rollist) ja see summa, mis sai alguses sisse kantud pandi mulle vist netelleri poole teele (vähemalt praegu on pending cashout selle summa väärtuses, kohale pole veel tulnud)
    Saa kahjuks siin mina mitte kuidagi aidata vaid peate suhtlema klienditoega. Kindlasti võtab kokkumängu uurimine rohkem aega, kui tavaliselt ja see eeldab, et kohal oleksid kindlad inimesed. Võid proovida veel minna 2p2 cake pokkeri teemasse ja seal saata PM Lee Jones'ile kes võib aidata protsessi kiirendada.

    PS! Kindlasti olge kogu kirjavahetus viisakad ja kannatlikud. Sellistel hetkedel ähvardamine, ropendamine, sõimamine jms. ei vii mitte kuhugile.

    Loodan, et saate oma kontod taaslahti ning rahad kantakse Teile tagasi. Vähemalt seegi hea, et uurimise käigus originaalrahad kantakse Teile tagasi ning ei jää päris tühjade pihkudega, teades veel seda, et uurimine võib võtta aega.

  3. #143

    Re: Cake Poker

    Lihtsalt selline huvitav juhus: http://forumserver.twoplustwo.com/29...player-702204/

    Lee Jonesi vastus:

    Hi folks -
    Unfortunately, at the moment, this appears to be real. What's bizarre is how it happened this one time out of the tens of millions of hands we've dealt. Needless to say, our software people have dropped everything else to track this down. I'll update you as soon as we understand what happened.

    Best regards,
    Lee Jones

    Cake Poker Cardroom Manager

  4. #144

    Re: Cake Poker

    Hello Kaido,

    Please be informed that we won’t reopen your account and future emails regarding this issue won’t be answered.

    Kind Regards,

    Walter

    CakePoker Security.


    Lihtsalt nii võeti raha ära...saatsin küll neile ilusa kirja, kus oli kõik seletatud ja palusin ka täpsemat materjali asja kohta, aga ei.

  5. #145
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Cake Poker

    Huvitav, kas selliseid juhtumeid saab vältida nii, et enne annad teada toa suppordile, et näe, me oleme 2 erinevat inimest eri kontodega, aga sama IP peal? Või on lahenduseks võtta ISP käest lisa-IP?

  6. #146
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Cake Poker

    Ei kutsu just eriti mängima.

  7. #147

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Huvitav, kas selliseid juhtumeid saab vältida nii, et enne annad teada toa suppordile, et näe, me oleme 2 erinevat inimest eri kontodega, aga sama IP peal? Või on lahenduseks võtta ISP käest lisa-IP?
    Ei oska öelda...praeguse teema järgi ma arvan, et su konto pannakse automaatselt kinni, kui sa neile sellist asja teavitaksid. Kõige parem on see, et eile lihtsalt lamp kiri, et ma olen pettur ja mu konto suletud, ei mingit tõestust ega midagi. Selle peale saadan ma neile ilusa ametlikus vormis viisaka kirja, kus palun rohkem infot ja hande, mis tõestaks seda jama ja saadetakse, et keri minema siit ja meie enam ei vasta sulle...vot sulle kooki moosiga

  8. #148
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Hello Kaido,

    Please be informed that we won’t reopen your account and future emails regarding this issue won’t be answered.

    Kind Regards,

    Walter

    CakePoker Security.


    Lihtsalt nii võeti raha ära...saatsin küll neile ilusa kirja, kus oli kõik seletatud ja palusin ka täpsemat materjali asja kohta, aga ei.
    Siis saada Lee Jones'ile PM kogu oma jutuga. Küll tema uurib aga millegipärast tahaks uskuda, et päris lampi ei panda kontosid kinni. Ei pruukinud olla kokkumäng aga kas mängisite tihti potte koos, eriti suuri, kui vahel oli teisi mängijaid jne?

    PS! Kui lahti ei saa lähipäevadel siis võiksin peale Orlovit natuke aidata "pushimisega" aga siis tahan 100% garantiid, et tõesti mitte midagi ei juhtunud ja ise peate leidma mooduse, kuidas saate garantii anda.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Huvitav, kas selliseid juhtumeid saab vältida nii, et enne annad teada toa suppordile, et näe, me oleme 2 erinevat inimest eri kontodega, aga sama IP peal? Või on lahenduseks võtta ISP käest lisa-IP?
    Kindlasti tuleks pokkerituba teavitada, veel-enam ei tohiks üleüldse enne mängida samades laudades kui oled saanud vastuse pokkeritoalt.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Ei kutsu just eriti mängima.
    Kui tihti sa ühelt ja samalt IP-lt mängid?

  9. #149

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ei pruukinud olla kokkumäng aga kas mängisite tihti potte koos, eriti suuri, kui vahel oli teisi mängijaid jne?
    Kindlasti oli ka vahel teisi mängijaid koos meiega potis, aga need polnud kunagi suured potid, vähemalt mul küll ei tule praegu ette, tavalised blind steal olukorrad vms. Küll aga on mitmed korrad juhtunud seda, et me oleme oma vahel suuri pote mänginud (kus siis teisi mängijaid pole osalenud). Kui Allanaator ärkab, siis äkki oskab tema täpsemalt öelda, igatahes mul ei tule ühtegi suurt poti praegu ette kus keegi kolmas peale meie oleks ka olnud.

    Ma varsti lähen loengusse, peale seda üritan siis Lee Jones'iga ühendust võtta.

  10. #150
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Cake Poker

    jama värk teil , kuid kahtlen et nad oma meelt muudavad aga edu proovimisel.


  11. #151
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kui tihti sa ühelt ja samalt IP-lt mängid?
    Sõbraga? Pole kunagi mänginud, sest pole pokkerisõpru. Te olete mul ainukesed. :-*

  12. #152

    Re: Cake Poker

    I start at cake ASAP i need a site where they protect the best hand
    Parim quote selle eile alanud softiprobleemi kohta ;D

  13. #153

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Huvitav, kas selliseid juhtumeid saab vältida nii, et enne annad teada toa suppordile, et näe, me oleme 2 erinevat inimest eri kontodega, aga sama IP peal? Või on lahenduseks võtta ISP käest lisa-IP?
    Kindlasti tuleks pokkerituba teavitada, veel-enam ei tohiks üleüldse enne mängida samades laudades kui oled saanud vastuse pokkeritoalt.
    Ühe IP pealt ei olegi võimalik ühes lauas istuda. Viskab ette errori: Invalid IP vms.

    EDIT: Vaatan kohe järgi ka omavahel mängitud käed (Kui ma kuidagi leian trackerist). Postitan need siia ka?

  14. #154

    Re: Cake Poker

    Panen ainult suuremad potid, mingid blind stealid jätan panemata.

    1.
    ( Click to show/hide )


    2.
    ( Click to show/hide )


    3.
    ( Click to show/hide )


    4.
    ( Click to show/hide )


    5.
    ( Click to show/hide )


    6.
    ( Click to show/hide )


    7.
    ( Click to show/hide )


    + veel mingi blindivargused ja mingid väiksemad 1-4 $ potid.

  15. #155

    Re: Cake Poker

    Ilmselgelt on Hero süüdi tohutus luckboximises ja ebanormaalselt suures setihittimises (kuigi see on Cake'is suht standard )...a collusionit ei paista nende käte põhjal küll kuskilt.

  16. #156

    Re: Cake Poker

    Dear Mr.Jones

    I and my friend were poker players at your Cake Poker room. Until recently something wierd happened, your support accused us of cheating ( I enclosed this letter at the bottom of our letter) , what was a big surprise for us. Your support did not give us any explanation nor evidence about why we were suspended, we tried asking them nicely but they just took our winnings away and sent our firstly deposited money to our neteller accounts. We would like you to help us find justice. We will tell you anything needed and will give any documents needed. Also we will tell how we started and what we did in Cake poker room.

    It all started when we didn't want to play anymore at Pokerstars so we decided do join Cake Poker. One evening we went to Kaido's ( The friend I have been talking about, information below) house to cash out our money from Pokerstars and to register and make our first deposit in Cake Poker. We maybe made an error by registering from the same IP? After that we started playing at your site, mostly in our different homes where we had different IP addresses. We often played at the same tables because lack of tables in NL20 ( We were multitablers). We few times played at Kaido's home from the same IP but we never played in the same tables when we were playing together in the same IP address. (As a note, your Poker room does not allow playing the same IP in the same tables so we even couldn't play in the same tables). Until one day we got that email, after the previous night some players at the table started accusing (Kaido was not playing at the moment) us of cheating, because we had big stacks on many tables, we lived in the same city and we played in most of the tables.

    Here is the letter we got:

    Hello Allan,

    Please note that your account has been suspended for colluding with user anatoli1978. We have significant evidence from the hand histories we have reviewed that the user anatoli1978 who is sharing the same IP address as you is committing collusion. Collusion is strictly prohibited by Cake Poker, as per the terms of service you agreed upon. More informatiion on this can be seen below:

    http://cakepoker.com/en/Help/Integri...OfService.aspx

    We have now requested that your purchases be refunded, please allow 10 business days for these transactions to be completed.

    Kind Regards,

    Freddie,

    Cake Poker Security.


    Our information:

    My name is Allan Siimann, username is Allanaator, email allan@kkviimsi.ee

    My friend is Kaido Mikk, usernames were Painkiller72 and anatoli1978, email kaidomikk@hotmail.com


    Selline tuli siis kiri, pole veel ära saatnud. Kas midagi oleks vaja teie arust juurde lisada või muuta. Samuti äkki keegi oskab aidata kuidas 2p2 foorumis PM'i saata, tegin nagu kasutaja ära aga ühtegi posti ei ole ja ei leia võimalust kuidas see kiri Lee Jonesile edastada.

  17. #157
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Ei oska öelda...praeguse teema järgi ma arvan, et su konto pannakse automaatselt kinni, kui sa neile sellist asja teavitaksid. Kõige parem on see, et eile lihtsalt lamp kiri, et ma olen pettur ja mu konto suletud, ei mingit tõestust ega midagi. Selle peale saadan ma neile ilusa ametlikus vormis viisaka kirja, kus palun rohkem infot ja hande, mis tõestaks seda jama ja saadetakse, et keri minema siit ja meie enam ei vasta sulle...vot sulle kooki moosiga
    julm värk. ma üldse ei saa aru kuidas tuba lubab sama IPdega tüübid ühte lauda ? ise oleks pidanud selle peale tulema, et ei peaks mängima samades laudades. need fraud & collusion investigatorid on enamuses suht pädevad ja ilma asjata kontosid lukku ei panda. kindlasti ei aidanud ka see chati väljavõte mis te (üle)eelmisel lehel postitasite.

    kui ei tagasi rahasid ei saa, siis on lihtsalt valus õppetund. kahjuks.

  18. #158

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    julm värk. ma üldse ei saa aru kuidas tuba lubab sama IPdega tüübid ühte lauda ? ise oleks pidanud selle peale tulema, et ei peaks mängima samades laudades. need fraud & collusion investigatorid on enamuses suht pädevad ja ilma asjata kontosid lukku ei panda. kindlasti ei aidanud ka see chati väljavõte mis te (üle)eelmisel lehel postitasite.

    kui ei tagasi rahasid ei saa, siis on lihtsalt valus õppetund. kahjuks.
    Sa vist ei lugenud teksti korralikult läbi või sain mina valesti aru. Nad ei mänginud kordagi ühe IP alt samades laudades, soft juba ei lase seda teha.

  19. #159
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas olympus999
    Sa vist ei lugenud teksti korralikult läbi või sain mina valesti aru. Nad ei mänginud kordagi ühe IP alt samades laudades, soft juba ei lase seda teha.
    sry jah, sain valesti aru.. konto tegid sama IP pealt ja mängisid erinevate IP-de pealt samades laudades.

    EDIT : kusagil teemas üks neist postitas chatlogi kah kus neid millegis süüdistati. peab ikka ajuehitus olema, et selliste idiootidega vaidlusesse laskuda ja neile midagi selgeks hakata tegema. vaikimine on kuld.

  20. #160

    Re: Cake Poker

    Ise oleks ka selle koha pealt vait olnud, aga midagi pole teha ja pole siin mõtet hakata kedagi maha tegema, mis tehtud see tehtud( ei saa ju enam ajas tagasi minna, et see koht paremini lahendada). Seega süüdistamine on kasutu, samas kui oskad aidata, siis abi on alati teretulnud.

Lehekülg 8, kokku 28 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES