Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 555

Teema: Cake Poker

Hübriidvaade

  1. #1
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Cake Poker

    Mul ka elion, aga saidi avab ilusti. Kui võrrelda starsi ja cake taset max NL5 FR siis kuidas on ? Eestpoolt lugesin, et 3 päeva jooksul pole ühtegi AI näinud. Tõsi ka?

  2. #2

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Mul ka elion, aga saidi avab ilusti. Kui võrrelda starsi ja cake taset max NL5 FR siis kuidas on ? Eestpoolt lugesin, et 3 päeva jooksul pole ühtegi AI näinud. Tõsi ka?
    Ma alles paar päeva cakes mängind ja ei oska täpselt öelda aga vajab veel harjumist. Soft on kl kovasti aeglasem kui PS :D sain vist 16 lauda korraga paugutada. Õnneks cake river ei keera sitta nagu starsis oli. Võis juba ennustada mis kaartid tulid. Aga mulle suht cake meeldib. Ja seda panin ka tähele, et slowplayd tehakse kovasti isegi K nelikuga tuup riveris ei t6stnud :D ja kui ise teed, siis enamus ajast tuubid t6stavad ja peale seda nad ei suuda maha midagi panna, kuigi neil pole midagi käes. Ja kui flopis pluff teha, siis vahepeal roomasid koik kaasa ja see oli suur ülla ülla. Starsis kui kellelgi midagi ei olnud, siis kindel fold.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES