Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 555

Teema: Cake Poker

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    no aga cake jookusga on midagi viga.. kui nelikuid tuleb peaaegu samapalju kui fullhousesid siis peab midagi viga olema
    NEID NELIKUID TULEB SELLEPÄRAST "ROHKEM", KUNA MITTE KEEGI EI FOLDI MITTE ÜHTEGI TASKUPAARI MITTE ÜHELEGI 3BETILE!!!!

    ÕPI MÄNGIMA MITTE ÄRA HÄDALDA OMA RIGGED JOOKSU ÜLE. PRIMAS KA EI OLE RIGGED JOOKS AGA MA LIHTSALT EI SUUTNUD ADJUSTIDA SEAL, KUIGI NÜÜD ARVAN, ET MA OWNIKS SEAL.

  2. #2

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    NEID NELIKUID TULEB SELLEPÄRAST "ROHKEM", KUNA MITTE KEEGI EI FOLDI MITTE ÜHTEGI TASKUPAARI MITTE ÜHELEGI 3BETILE!!!!

    ÕPI MÄNGIMA MITTE ÄRA HÄDALDA OMA RIGGED JOOKSU ÜLE. PRIMAS KA EI OLE RIGGED JOOKS AGA MA LIHTSALT EI SUUTNUD ADJUSTIDA SEAL, KUIGI NÜÜD ARVAN, ET MA OWNIKS SEAL.
    Mis sa karjud?! Olen mitmel erineval saidil sadu tuhandeid käsi mänginud ja kinnitan, et Cake network on ka mulle silma hakanud selliste asjadega. See on lihtsalt tähelepanek ja võrdluses teiste saitidega tuleb nentida, et sh nelikuid on tõesti väga palju.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ÕPI MÄNGIMA MITTE ÄRA HÄDALDA OMA RIGGED JOOKSU ÜLE. PRIMAS KA EI OLE RIGGED JOOKS AGA MA LIHTSALT EI SUUTNUD ADJUSTIDA SEAL, KUIGI NÜÜD ARVAN, ET MA OWNIKS SEAL.
    VOT VOT!! Ära siis imesta kuidas primas biiditakse mängu.

    Ei aga tegelt uurin nüüd teema läbi ja tulen teen ka pokkeriprodele reiki.

  4. #4

    Re: Cake Poker

    Cake Poker: Gold Stacks Program Upgraded

    Cake Poker has just announced that starting with the 1st of April, its Gold Stacks loyalty program will undergo improvements. All Gold Stacks will be cut down by up to 50%, so you will be able to earn your rewards twice as fast.

    Ehk siis gold stackid saavad täis 2 korda kiiremini ja alates 11 levelist kantakse raha otse kontole, mitte pending bonuse alla.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES