Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 28 EsimeneEsimene ... 18262728
Näidatakse tulemusi 541 kuni 555, kokku 555

Teema: Cake Poker

  1. #541

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Kuidas praegu olukord on seal ? On midagi muutunud või peaks sealt ikka eemale hoidma.
    Ikka suht surnud, aga neil märtsis mingi suht hull 100k rake race ning vähegi kõrgema limiidi vennad võiksid sinna kolida. Kuna vähe rahvast on lihtne ära võita.

  2. #542

    Re: Cake Poker

    minu 135 usd laekus ilusti lubatud aja ( alla 48h ) jooksul MB-sse.

    tegemist oli cakega samas võrgus (ja sama operaator) asuva toaga.

  3. #543

    Re: Cake Poker

    Kui keegi mängib veel Cakes, siis ehk oskab seletada, mida nende kuldkaartidega teha. Mu sõbral neid 113 ja oleks vaja rahaks vahetada. Kuidas see ostmine ja müümine seal täpsemalt käib? Kas kõiki kaarte peab eraldi müüma või saab kõiki koos ka müüa? Seal on mingid standard buying-selling hinnad ka. Kas nendega on võimalik insta lahti saada?

    ( Click to show/hide )

  4. #544

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Kui keegi mängib veel Cakes, siis ehk oskab seletada, mida nende kuldkaartidega teha. Mu sõbral neid 113 ja oleks vaja rahaks vahetada. Kuidas see ostmine ja müümine seal täpsemalt käib? Kas kõiki kaarte peab eraldi müüma või saab kõiki koos ka müüa? Seal on mingid standard buying-selling hinnad ka. Kas nendega on võimalik insta lahti saada?

    ( Click to show/hide )
    Nagu ma aru saan, siis on ilmselt tegemist mingi turu moodi asjaga, et teised mängijad saavad osta? Ilmselt siis peab nagu müüki panema ja võimalikult odava hinnaga?

  5. #545
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Cake Poker

    Paned jah mingi hinna oma kaardile, kes jagavad asja, siis ostavad puuduvad kaardid ja teenivad sellepealt kui neil mingi kollektsioon täis rohkem raha.

  6. #546
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Kui keegi mängib veel Cakes, siis ehk oskab seletada, mida nende kuldkaartidega teha. Mu sõbral neid 113 ja oleks vaja rahaks vahetada. Kuidas see ostmine ja müümine seal täpsemalt käib? Kas kõiki kaarte peab eraldi müüma või saab kõiki koos ka müüa? Seal on mingid standard buying-selling hinnad ka. Kas nendega on võimalik insta lahti saada?

    ( Click to show/hide )
    Nagu eelloetud kõnelesid. Jama selles, et alguses sai kaartide pealt head raha - ala poti kunni pealt tuli mõnisada doltsi aga aastatega on pakkumisi tulnud tohutilt, mis on lükanud hinnad nii alla ja ei näe üleüldse mõtet neid kaarte müüa. Parem passida peale mõnele spets turniirile või promole, mis nõuab kaarte. Reeglina mida tugevam kaart, seda magusam on turniiri või promo auhind ja seda väiksem on ka konkurents.

  7. #547
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Cake Poker

    Hei Cake mängijad, kuidas hindaksite Cake mängijate taset (NL200-NL600 SH NLHE) võrreldes teiste tubadega (Stars, Microgaming, Enet, Party jne). Hakkasin seal hiljuti mängima ja lihtsalt räigelt toodab miinust. Blufid ei tööta, normaalse käega saad dominatetud ja monsteri vastu tehakse võimsaid herofolde. Kas on tõesti on hea tase või olen veitsa variancega vasta pead saanud lihtsalt.

  8. #548

    Re: Cake Poker

    mis nipiga uues cakes hem1 tööle saada? käed leiab üles ja tõstab isegi sinna hemarchive kausta, kuid ei impordi, olen siin erinevaid uuendusi proovinud, ei miskit.

  9. #549
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas bounce Vaata postitust
    mis nipiga uues cakes hem1 tööle saada? käed leiab üles ja tõstab isegi sinna hemarchive kausta, kuid ei impordi, olen siin erinevaid uuendusi proovinud, ei miskit.
    sama jama mul. panin selle isegi siia holdemmanageri topicusse, aga vastuseid ei saanud. ranka soovitas PT3 proovida

  10. #550

    Re: Cake Poker

    1.12.10b vms see viimane update on, sellega töötab perfectly

  11. #551

    Re: Cake Poker

    sain korda, viga oli selles, et kliendis oli currency eurodes, seda ei suutnud hem välja lugeda.

  12. #552
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas bounce Vaata postitust
    sain korda, viga oli selles, et kliendis oli currency eurodes, seda ei suutnud hem välja lugeda.
    kas sa muutsid kliendis currency $-ks? kuidas sa seda tegid? krt ma ei saa kuidagi käsi importima. annab ikka neid importing erroreid cake käte kohta.

  13. #553
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    kas sa muutsid kliendis currency $-ks? kuidas sa seda tegid? krt ma ei saa kuidagi käsi importima. annab ikka neid importing erroreid cake käte kohta.
    Mul on general optionsite all "display currency".

  14. #554
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Cake Poker

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Mul on general optionsite all "display currency".
    ok. aga siis ilmselt nüüd edaspidi impordib normaalselt kuid kui senist history tahad näha siis peab ika PT3-e proovima jah ? tänud vastuse eest.

  15. #555
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Cake Poker

    Kuna esimeses postituses oleva informatsioon on tänaseks vananenud ja hetkel oleme suurema osa tähelepanust ning energiast koondanud Muchosesse, mis opereerib ka Cake (nüüd Revolution nime all) võrgustikus siis panen selle teema lukku ja palun jätkame Cake küsimustega Muchose teemas aadresil:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...%BCsimused-***

    Kui te ei mängi Muchos Cakes vaid muus skinnis siis võib vabalt postitada Cake teemalisi küsimusi ka Muchos Poker'i teemasse.

Lehekülg 28, kokku 28 EsimeneEsimene ... 18262728

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES