Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 30, kokku 30
  1. #21
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL200 call river vs fish

    Tsitaat Algselt postitas nadasurf
    Mis mõttega sa kätt postitad, kui sa pole rahul feedbackiga?
    Kui sul endal on käsi juba peas välja mõeldud ja ma eeldan, et õieti, sest sa siin tegid esimesi poste maha, siis miks sa üldse postitad seda kätt?
    ONTOPIC : kui ise ka natukene mõtled, siis nagu ennem juba öeldud - ühtegi drawd boardil polnud ja isegi 56, mis on kindlasti ta ranges, nagu ka kõik 23;34;45;33,22,55,44. Ainuke käsi mida ma näen, et sa beatid on A9, aga vaevalt ta seda kätt nii mänginud oleks, seega see on muck käsi, ega overpair pole isegi fishi vastu nii hea kui board selline on.
    Ilmselt oli Davy natuke rahulolematu põhjustel, millest ka siin juttu - http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2884.0.html. Asjaliku arutelu on siin ka muidugi kommentaarides, aga palun - eriti need kellel eriti postitusi pole - pange enda mängitav limiit nime alla kasvõi. Häbeneda pole vaja, sest ka ise olen fish. Annaks lisaväärtuse kommentaaridele.

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL200 call river vs fish

    call

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL200 call river vs fish

    Tsitaat Algselt postitas nadasurf
    LIMIIT NL 50-400 + max 100$ buyin turkad.
    Kuidas saab inimene mängida nl50-nl400 ..pm kui sa oled ennast ühes limiidis kinnitanud nt nl400 , siis sa ei mängi ju järgmine päev nl50 ?? sorry , et offtopicusse, kuid see on mulle seletamatu. See kehtib ka pastilaa puhul nl25-nl100. Ma ei mõtle midagi halba oma küsimusega, lihtsalt huvitab selline asi .

  4. #24
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL200 call river vs fish

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    Kuidas saab inimene mängida nl50-nl400 ..pm kui sa oled ennast ühes limiidis kinnitanud nt nl400 , siis sa ei mängi ju järgmine päev nl50 ?? sorry , et offtopicusse, kuid see on mulle seletamatu. See kehtib ka pastilaa puhul nl25-nl100. Ma ei mõtle midagi halba oma küsimusega, lihtsalt huvitab selline asi .
    Vabandan OT pärast Davy ees - aga korraks seletan. NL25 biidin soliidselt, NL50 vähemalt nädala sees Starsis on laudade poolest kehvem minu meelest kui NL100. Detailidesse ei hakka laskuma.

  5. #25
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL200 call river vs fish

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus
    Ok, mängin 4 laua holdemit. Multitablvennad ja sajalauagrinderid võivad nüüd karjuma hakata.
    Kui kätt ei soovi arutada, siis niisama pole mõtet teemasse postitada.

  6. #26

    Re: NL200 call river vs fish

    Ma mängin ise väga fishises toas ja sarnaseid olukordi tuleb päris tihti ette ja kui meil kindlat readi ei ole taolise river leadi kohta, siis ma foldin kohe kindlasti sellisel boardil. Sellise villaini range võib kuuluda väga vabalt 5x, 2 paari, set ja meil on kõigest JJ ning ma ei näe siin mõtet callida. Oddsid jätan ka praegu tahaplaanile.

  7. #27
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: NL200 call river vs fish

    Ristijeesus, meie armas NL10 grinder, palun ära avalda enda arvamust kuskil kõrgematel limiitidel kuhu sinu IQ ega pokkeri IQ ei küündi.
    See mis sa siin kirjutad on lihtsalt nii nuts, et kui saan cooleri kuskil ja paha tuju, tulen loen sinu kirjutatud pas*a siin :)
    Aitäh donk, selle meelelahutuse eest .

  8. #28

    Re: NL200 call river vs fish

    idee järgi saame jah head oddsid, kuid kui fish on kõik streetid check callinud ja riveril donkab välja, siis on miskit mäda. Ise teeksin selle calli siiski ära

  9. #29

    Re: NL200 call river vs fish

    Kuna ma ei viitsi põhjalikult vastata, siis peaksin loobuma?
    Fold.

  10. #30

    Re: NL200 call river vs fish

    Mina calliksin 100 korda sajast seda panust. Enda kogemused ütlevad, et fish riveris valuebetib tugeva käega poti, mitte pool potti. Erandina võiks siin välja tuua mingid madalad 2 paari.
    Kusjuures mina loeks siit välja nõrgema käe kui JJ. Soovitan sul sellise käe juures kindlasti callida, pigem tekiks küsimus siis, kui riveri panus oleks 80 olnud.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES