Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 21
  1. #1

    Egiptusesse keegi?

    Tere!
    Asjalood nüüd nii et mul siiber olemast kodutu ja väga enam ei viitsi ringi ka trippida.
    Seega lähen järgmine nädal Sharm el Sheiki (egiptus) ja jään sinna tõenäoliselt elama.
    Oleme kahekesi tüdrukuga, aga plaan on võtta vähe suurem elamine üürile.
    Üürihinnad on seal väga madalad ja mõistlikud. Korraliku suure maja heas piirkonnas saab alla 10k tugevalt.
    Kohapeal on mul olemas tuttav ja on uuritud juba välja ka internetilahendus. See on seal suht suur küsimärk, aga asi on lahendatav ja saab ka duubelneti. Et kui keegi kardab väga nüüd eestis jõustunud uut hasartmänguseadust, võiks ka ehk kampa lüüa. Edasine huvi ps teel.

  2. #2
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Egiptusesse keegi?

    kena plaan ... edu

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Egiptusesse keegi?

    gl, btw edasine huvi pokerstarsi teel :D?

  4. #4

    Re: Egiptusesse keegi?

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    gl, btw edasine huvi pokerstarsi teel :D?
    Pakun võimalust teistele pokkeriprodele, ma ise ei lähe sinna muidugi ideega hakata pokkeriga miljoneid kokku ajama. Olen endiselt kaotav mängija , kui kunagi breakeven saan on hästi, eks ma elatun muudest allikatest ja mul seal muud eesmärgid. Kuid kunagi ei ütle ära heast seltskonnast

  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Egiptusesse keegi?

    Miks otsustasid Egiptuse kasuks? Oled varem seal käinud?

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Egiptusesse keegi?

    Egiptuses mina isiklikult küll elada ei tahaks. Ma võiksin terve listi põhjuseid kirjutada, miks näiteks Tai parem paik elamiseks on. Egiptuse kasuks räägib vaid see, et ta on Eestist 3,5h lennu kaugusel.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Egiptusesse keegi?

    Tallinnast sharm, el sheiki on 5h lendu

  8. #8

    Re: Egiptusesse keegi?

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Tallinnast sharm, el sheiki on 5h lendu
    üldjuhul kairosse saab siiski ca 3.5hga. need tsarteri kärud, mis eestlasi egiptusse veavad on ajast ja arust (lennukid)

  9. #9

    Re: Egiptusesse keegi?

    oleneb millega lennata, ma lendasin bangkoki ka 16 tundi samas kui teised Finnairiga olid 9-ga kohal , muide tagasi tulin 24 tundi, mis oli ikka inimvõimete piiril

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Egiptusesse keegi?

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Tallinnast sharm, el sheiki on 5h lendu
    Minu viimased lennud sinna jäävad paari aasta taha, aga siis oli lennuaeg küll kindlasti alla 4h.
    4,5-5h on lennuaeg Kanaaridele ja need on märksa kaugemal Atlandi ookeanis.

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Egiptusesse keegi?

    tallinnast sharm el sheiki on 3580 km (google earth), boeing 737 keskmine lennukiirus on 800 km h, ehk siis puhast lennuaega 4,5h. nii et stardi ja maandumisega kokku 5h tuleb küll ära.

  12. #12

    Re: Egiptusesse keegi?

    Tallinn-Sharm El Sheik - sõltuvalt ilmast ja lennukist 4,5h-5h
    Tallinn-Kanaarid - umbes 6h

    Lennunduses loeb olukord liikluses (lennatakse mööda koridore, mitte "linnulennult"), ilm ja tuule suund, lennuki tüüp ja mark (pole vahet, kas tegemist on 3 või 13 aastat vana lennukiga; 20-aastat vana kolmeliitrine bemm sõidab ka vajadusel kiiremini kui tutikas Dacia Logan) ning rentaablus. "Punn põhjas" ei lennata pea kunagi, sest kütusekulu on palju suurem ning ajaline võit üsna tühine.

  13. #13

    Re: Egiptusesse keegi?

    Mina ei soovitaks Egiptusesse elama küll minna. Kliima on pehmelt öeldes vastik (meeletu kuivus ja palavus tüütavad põhjamaa inimese kiiresti ära, iseäranis suvel), riik vaene, toit vilets, enamus asju p...s ning valitseb üldine pohuism ja milleski ei saa kindel olla. Pigem võiks siis kolida näiteks Kanaaridele, ikkagi Euroopa, kõik on korralik ja kohapealsed kulud samuti väga mõistlikud.

  14. #14

    Re: Egiptusesse keegi?

    Yea nii on nagu Maheaatom rääkis. Samas ega selelst midagi tahta ka ju lennukist pole. Kui Egiptusesse saad viimasehetke pakkumisega 7,5k eest 5* hotelli ning selles on ka lennusõit .. siis mnja.
    Üldiselt on total piin nnende väikeste lennukitega lennata. Ise olen 190cm no ja jalgadel ruumi enam pole. Aga noh, egitpuse otsa jaoks poleig vaja meil mingeid Airbus 340'sid vms elukaid :D

    Ise plaanin märsis egiptusesse imlselt korraks nädaks tõmmata mingi viimase hetke pakkumisega kuhugi 5* hotelli lebosse.

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Egiptusesse keegi?

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Üldiselt on total piin nnende väikeste lennukitega lennata. Ise olen 190cm no ja jalgadel ruumi enam pole. Aga noh, egitpuse otsa jaoks poleig vaja meil mingeid Airbus 340'sid vms elukaid :D
    Mina olen täpselt samasuguse väikese parsaga Tallinnast Bangkokki lennanud 16 tundi, mis sisaldas kahte tankimispeatust + istusin varuväljapääsu reast üks rida eespool st. et istmete seljatoed olid ainult püstises asendis. Ise ka 190+ :D Vot see oli elu lend ;D

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Egiptusesse keegi?

    sain oma elurõve kogemuse saksamaal siselennul (GermanWings) kus ma 185 pikk, pidin ka jalad süles hoima - muidu poleks ära mahtunid. aga noh 21 € eest tunni ajaga berliinist kölni saada - selle nimel võis kannatada

  17. #17

    Re: Egiptusesse keegi?

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane
    sain oma elurõve kogemuse saksamaal siselennul (GermanWings) kus ma 185 pikk, pidin ka jalad süles hoima - muidu poleks ära mahtunid. aga noh 21 € eest tunni ajaga berliinist kölni saada - selle nimel võis kannatada
    saksamaal ju rongid, mis kordi mugavamad :)

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Egiptusesse keegi?

    Tsitaat Algselt postitas leits
    saksamaal ju rongid, mis kordi mugavamad :)
    rongiga ca 50 euri ja ca 4h

  19. #19

    Re: Egiptusesse keegi?

    Egiptuse kasuks sai otsustatud kuna mul seal teised ettevõtmised ees. Muidu valik kah midagi muud, aga ära on vaja elada. :)

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Egiptusesse keegi?

    Tsitaat Algselt postitas carpc
    Egiptuse kasuks sai otsustatud kuna mul seal teised ettevõtmised ees. Muidu valik kah midagi muud, aga ära on vaja elada. :)
    kauaks ennast sinna sisse plaanid seada? kui saladus pole, siis mis valdkonnas tegutsema hakkad?

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES