Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1

    TOI: Table Of Interest

    Leidsin siis sellise asja Starsi mängijate jaoks 2p2-st

    Stack modes mängijatele peaks see väga hea uudis olema. Hakkas endale ka meeldima.
    Põhimõtteliselt ei pea enam siis hiirega vajutama kuhu tahad lauda paigutada vaid see teeb sinu eest ära selle.
    Valid mitut sloti kasutad ekraanil ja sinna hakkab siis paigutama actioni all olevaid laudu.

    Lihtne seadistada, tasub proovida.
    Trialit saab testida kõige madalmas sendilauas.

    2p2 link:
    http://forumserver.twoplustwo.com/45...rstars-651960/

    koduleht:
    http://www.tableofinterest.com/index.html

  2. #2

    Re: TOI: Table Of Interest

    Mõte on hea ja selle tegija Thois ka cool tüüp. Kas seal on ka sellised featured nagu default bet tuleb preflop (3xbb+limper), ja hiir liigub automaatselt laule ning sina pead ainult raise nuppu sõtkuma? Kui on siis vahetaks isegi table ninja vastu ära. Samas selline feature võib ka kunagi tableninjasse minna, sest konkurente matkitakse tihti.

  3. #3

    Re: TOI: Table Of Interest

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Mõte on hea ja selle tegija Thois ka cool tüüp. Kas seal on ka sellised featured nagu default bet tuleb preflop (3xbb+limper), ja hiir liigub automaatselt laule ning sina pead ainult raise nuppu sõtkuma? Kui on siis vahetaks isegi table ninja vastu ära. Samas selline feature võib ka kunagi tableninjasse minna, sest konkurente matkitakse tihti.
    ei sellist bet (3xbb+limper) ei ole

  4. #4
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: TOI: Table Of Interest

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Mõte on hea ja selle tegija Thois ka cool tüüp. Kas seal on ka sellised featured nagu default bet tuleb preflop (3xbb+limper), ja hiir liigub automaatselt laule ning sina pead ainult raise nuppu sõtkuma? Kui on siis vahetaks isegi table ninja vastu ära. Samas selline feature võib ka kunagi tableninjasse minna, sest konkurente matkitakse tihti.
    TN-l on see funktsioon juba ammu olemas

  5. #5

    Re: TOI: Table Of Interest

    TN on 35$ , rohkem võimalusi ja põhjalikumalt testitud. Ei näe erilist põhjust hoopis TOI osta.

    Anyway mul nädalapärast TN trial läbi (juba 70pv trialis olnud) ja vaja otsustada kas osta TN, alustada scriptide testiga (siin neist räägitakse aga ei ole proovimiseni jõudnud või midagi muud. Igatahes mängin stackis gamepadiga ja 16-22 lauda - seega mingi selline abilahenud on essential.

  6. #6
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: TOI: Table Of Interest

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    TN on 35$ , rohkem võimalusi ja põhjalikumalt testitud. Ei näe erilist põhjust hoopis TOI osta.
    $35 võimalust mu meelest enam ei pakuta. Eluagne ja $60.

  7. #7

    Re: TOI: Table Of Interest

    Oh krt... ongi nii :( See 35$ kulutus oli veel mõistlik teha ja oleks kõige tõenäolisem variant olnud mulle.. aga 60 küll ma välja ei taha käia. Õhtul siis scripte nokkima :(

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: TOI: Table Of Interest

    TN ju ei saa sedasi laudu jooksma panna, kui selle TOI-ga või saab? Mul TN küll ostetud aga pole seda eriti näppinud peale standart asjade. See TOI süseem mulle täiega meeldis, peab proovima sellise setupiga mängida.

  9. #9

    Re: TOI: Table Of Interest

    Mismoodi jooksma? Laudade liigutamist mõtled? Saab ikka määrata asukohad-suurused ja hotkey vajutades lendab laud stackist välja valitud kohta. Mul endal ekraan 4ks jagatud - 1 põhistack ja 3 kohta väljatõstetavatele laudadele. Kogu juhtimine gamepadilt ja hiirt vaja vaid lobbys uute laudade avamiseks.

  10. #10

    Re: TOI: Table Of Interest

    sa ei vaadanud TOI kodukal seda videot. Seal hüpavad lauad ise kõrvale kui sinu kord on käija ja on stäksit väljas nii kaua kui sa foldinud pole. Selleks on ekraanil rohkem kui 3 kohta peale põhi stäkki

  11. #11
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: TOI: Table Of Interest

    Tsitaat Algselt postitas Kodu
    sa ei vaadanud TOI kodukal seda videot. Seal hüpavad lauad ise kõrvale kui sinu kord on käija ja on stäksit väljas nii kaua kui sa foldinud pole. Selleks on ekraanil rohkem kui 3 kohta peale põhi stäkki
    Jah, see süsteem annaks just võimaluse hästi multitableda 24 laual, sest kui peaks tõesti vahest tekkima vajadus mõnes lauas pikemalt timebanki kasutada, siis teised lauad sitoudivad ja sellest suurest timebangist pole mingit kasu. Selle skirptiga saaks panna teised lauad fold, bet või mis iganes ja keskenduda sellele tähtsale käele pikemalt, ilma et teised lauad sitoudiksid.


  12. #12

    Re: TOI: Table Of Interest

    Ei näe videot siin arvutil ja eks vaatan üle. Vähemalt kõlab tüütult kui aus olla - ise on ikka parem otsustada millal midagi välja tõsta ja millal tagasi. Stacki pluss see ongi, et ekraan ei ole kirju ja laudu täis pidevalt. Lihtne jälgida IMO.

    Laudade tõstmine on gamepadiga ülilihtne. Mul pandud see 4suunaline nool selleks. Iga suund tähendab ekraanil kindlat laua asetust.

    Aga jah, uurin täpsemalt ja ehk on siiski kuldmuna siin peidus.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES