Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 211
  1. #21

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    suht asjalikud videod ka. moore raamatuid olen lugenud, suht pointless ägisemine, omal konkreetseid tõendeid ei ole. sama nende videodega. vähem möla, pikem samm. inimestel, kellel pole tööd, (80% sellepärast, et nad ei ole viitsinud õppida / on lihtsalt käpardid või saamatud) on liiga palju vaba aega ja siis on vaja mingit sitta hakata ajama või otsima kedagi, kes süüdi nende saamatuses. fking masendav.
    Esimeses postis sa neid sõnu ei maininud, eks ma ka täpselt ei tea kas asjad on nii nagu seal videos mainitakse, aga samas ma ei tea kas see video on ka vale, niiet jh nullseis.
    Aga tõsised faktid sõdade ja nine eleveni asjus, ma ei näe põhjust tõõtuses.
    Ja kui jälgida neid mainitud fakte meelelahutuse kohta, siis ega jah kes ikka viitsiks õppida piisavalt et ilgelt targaks saada, parem jookseks koju multikaid vaatama. Ja raha on vaja ning samas keegi pole nii loll et ei suudaks paari nuppu vajutada ja teenida äraelamiseks raha ning siis koju telekat vaatama minna.
    Vb eksin aga ma tõesti ei oska midagi arvata.

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    mhm.. jah, asjalik jutt

    Btw, ma ei öelnud, et teema mind ei huvita, et sa ütled mulle miks ma siin teemas sõna võtan. Ütlesin, et mind ei huvita mis Tehakse ja kuidas keerutatakse, niikaua kuniks see Mind ei puuduta :)

  3. #23
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Pealegi on kurjus juba võitnud siis, kui head inimesed ei tee midagi. See lauses on rohkem sisu, kui kogu nendes videodes kokku Ning kõige hullem seisukoht ongi, et kui ma mõtlen või teen head, mis siis ikka muutub (maailmas on ju nii palju inimesi) :)

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    hmm, kui vaba aega tekib vaatan ära :)

  5. #25
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    oeh.
    mingi hääl kadus ära (14/15).

    kena ~2:30h kestavad videod kokku,üht videot on mõttetu vaadata.
    Teine osa oli ikka päris :o

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    kuskil võiks ühes tükis olemas olla siis oleks hea omale see soetada ja vaadata siis kui aega on.

  7. #27
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    kellele tavaline meedia ei meeldi siis on see lehekülg....

    Kõik mis seal on, on nuts ja viimasepeal

    www.sprword.com

  8. #28

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    ei hakanud vaatama, aga reaktsiooni järgi arvan et see on mingi zeitgeisti taoline film. kindlasti annab vaatenurki juurde, muutma oma elu sellepärast aga ei hakkaks.

  9. #29

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Kahjuks polnud ma ise sellel päeval Londonis.

    [youtube]http://www.youtube.com/v/chqi8m4CEEY[/youtube]

  10. #30
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Pealegi on kurjus juba võitnud siis, kui head inimesed ei tee midagi. See lauses on rohkem sisu, kui kogu nendes videodes kokku Ning kõige hullem seisukoht ongi, et kui ma mõtlen või teen head, mis siis ikka muutub (maailmas on ju nii palju inimesi) :)
    ma seda pigem mõtlesingi, et võimalikult palju ei vaeva oma pead suurte asjadega, aga enda ümber saab nii mõndagi ära teha, isegi kui selline võimalus ise su juurde jõuab ja sa ei otsigi.
    a´la mingi õli kuskil peksab looma tänaval oma lõbuks, siis lähed paned lõuga või aitad muude heategudega

  11. #31

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas volde
    Sama siin, kunagi vaatasin ja ei viitsnd väga edasi mõelda, aga kuulates Georg Carlinit ,tärkas minus suurem huvi ja uudishimu asja vastu.
    Ja nüüd see video, see on täistabamus.
    Haha. Minu "üles ärkamine" sai ka alguses t2pselt samast mehest. Ta oli geenius imo. Ma mäletan, et see päev kui teada sain olin tõsiselt kurb, ainuke inimene keda kunagi näinud pole ja kelle surm kunagi mind kottinud on.

    faronel, absoluutselt nõus sinuga, väga tark jutt imo. Matrix oli kohe peale esimest vaatamist mu lemmik film. Teist korda vaatasin siis hakkasin vaikselt aru saama mis point on, kolmas kord vaatada oli kõige lemmikum kord üldse, praeguseks on seda ikka väga palju vaadatud. 1 asi, mida matrix ennustas veel, mis võibolla 1-2 vaatamisega võib kahe silma vahele jääda on see, et "üles ärkamine" toimub peamiselt interneti abil, arusaadav sest kogu meedia ja poliitikud on bs. Neo, Trinity olid häkkerid, teiste seas oli veel Mouse, Link ja 1 neti alase nimega oli veel. Matrix ja V for Vendetta on samade režissööride tehtud minu teada. Matrixi teemal võiks pikalt rääkida, iga number ukse peal, iga väiksemgi sõnavahetus, žest ja märk tähendavad midagi. Kui esimese filmi poindist aru ei saa tunduvad teised v2ga igavad, a muidu teised filmid on ka kehvemini tehtud natukene, liiga palju võitlemist ja väga palju auke käsikirjas, esimene film on nuts.

    Sorry, ei viicind kõiki neid videosid läbi vaadata, point on ilmselt teada. Zeitgeisti filmide kohta nii palju, et teine osa on tunduvalt parem minu arust kui esimene. Paljud faktid esimeses osas ei ole tõesed ja mingisugust kokkuvõtvat pilti sellest eriti ei saa, teine film pakub ka lahendusi.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=--Wpz4NAHtY[/youtube]

  12. #32
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    mhm.. jah, asjalik jutt

    Btw, ma ei öelnud, et teema mind ei huvita, et sa ütled mulle miks ma siin teemas sõna võtan. Ütlesin, et mind ei huvita mis Tehakse ja kuidas keerutatakse, niikaua kuniks see Mind ei puuduta :)
    videot vaatasid?
    inimesi manipuleeritaksegi mõtlema et üks või teine asi ei tee meile midagi halba.. et mind see ei koti kui nad mulle kiibi perse topivad.

    ja sa tahad üldiselt öelda et meie ühsikonnas ei ole midagi viga?

    ___
    ma ei hakka näiteid tooma aga mind häirib "uus hasartmänguseadus" ja õine alkoholi müügikeeld :D :D

    edit: ja sitaks hea algus oli sellel filmil.
    (matrix on obv mu lemmik film)

  13. #33
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    aga imo see dok käsitles seda "9/11 on inside job" tõestamist veits halvasti.. youtubes on palju paremat materjali selle kohta.
    kindlasti ka sprword.com-is

  14. #34

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Väide, et 9/11 oli inside job ei vasta küll tõele. 1 teises foorumis sai selle üle päris kõvasti vaieldud. Igasugused videod mis youtubes tehtud on on sellised, mis kas ei anna kogu pilti(kogu vajalikke fakte) või on lausa valed. Üldiselt ei ole eriline vandenõuteooriate fänn, see mis toimub ei pea olema mingi vandenõu, see on hoolikalt juhitud väga rikaste inimeste poolt tehtud töö. Neil on raha e. võimu nii palju, et saavad suuresti mõjutada maailmat. Keegi soovitas raamatut matrixi lapsed, autor on David Icke, nii palju kui mina tema kohta tean siis ta on suht hull(mitte heas mõttes) ja 1 inimene kelle tegevust absoluutselt ei poolda, kes ka seal nendes videodes räägib on Alex Jones, ta on ka igasuguste vandenõuteooriate fänn. Selleks, et inimesi "üles äratada" ei pea tõde väänama.

  15. #35
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Väide, et 9/11 oli inside job ei vasta küll tõele. 1 teises foorumis sai selle üle päris kõvasti vaieldud. Igasugused videod mis youtubes tehtud on on sellised, mis kas ei anna kogu pilti(kogu vajalikke fakte) või on lausa valed. Üldiselt ei ole eriline vandenõuteooriate fänn, see mis toimub ei pea olema mingi vandenõu, see on hoolikalt juhitud väga rikaste inimeste poolt tehtud töö. Neil on raha e. võimu nii palju, et saavad suuresti mõjutada maailmat. Keegi soovitas raamatut matrixi lapsed, autor on David Icke, nii palju kui mina tema kohta tean siis ta on suht hull(mitte heas mõttes) ja 1 inimene kelle tegevust absoluutselt ei poolda, kes ka seal nendes videodes räägib on Alex Jones, ta on ka igasuguste vandenõuteooriate fänn. Selleks, et inimesi "üles äratada" ei pea tõde väänama.
    :P sa ei ole ainuke kes nii arvab.

  16. #36

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Mkay, teiskordsel mõtlemisel pean tõdema, et ei saa päris väita, et ma kõiki vandenõuteooriaid ei pooltda. JFK, MLK ja Malcolm X-i surmadega seoses on suht kahtlased sündmused. Seda, et WTC mingid pommid paigaldati ja kogu asi valitsuse poolt organiseeriti ma kohe kindlasti ei usu. Kuul mitte käimine ja paljud muud vandenõuteooriad on ka bs imo. Ma arvan, et ülal pool olevad inimesed saavad aru, et mida suurem operatsioon ja mida rohkem inimesi ja "hammasrattaid" selles on, seda tõenäolisem on, et kuskilt midagi lekib(surivoodi stsenaarium nt), Watergate on hea näide. Seda, et Bush ja muud kõrgemal olevad isikud midagi planeerisid imo küll arvata ei saa, maksimaalselt ma arvan, et võibolla võis olla selline variant, et teadlikult ei põõratud niipalju tähelepanu e. ressursse terroristide püüdmiseks vms, seda ka eriti ei usu.

  17. #37
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Mkay, teiskordsel mõtlemisel pean tõdema, et ei saa päris väita, et ma kõiki vandenõuteooriaid ei pooltda. JFK, MLK ja Malcolm X-i surmadega seoses on suht kahtlased sündmused. Seda, et WTC mingid pommid paigaldati ja kogu asi valitsuse poolt organiseeriti ma kohe kindlasti ei usu. Kuul mitte käimine ja paljud muud vandenõuteooriad on ka bs imo. Ma arvan, et ülal pool olevad inimesed saavad aru, et mida suurem operatsioon ja mida rohkem inimesi ja "hammasrattaid" selles on, seda tõenäolisem on, et kuskilt midagi lekib(surivoodi stsenaarium nt), Watergate on hea näide. Seda, et Bush ja muud kõrgemal olevad isikud midagi planeerisid imo küll arvata ei saa, maksimaalselt ma arvan, et võibolla võis olla selline variant, et teadlikult ei põõratud niipalju tähelepanu e. ressursse terroristide püüdmiseks vms, seda ka eriti ei usu.
    no siis sa ei ole piisavalt palju uurinud imo.

    http://www.sprword.com/9_11.html
    näiteks siin on ca 30 dokumentaali 9/11 kohta..
    ilusti seletatakse mis tegelikult juhtus.

  18. #38

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    variatsioon, ma ei saagi aru, kas sa arvad, et WTC oli siis "inside job" või mitte? Ma olen suht palju uurinud, vaadanud neid väiteid et see teras ei sula ja et teised majad ei kuu niimoodi kokku ja seda hõõgumise värki jms. Võibolla kui viitsin kunagi vaatan rohkem üle. Sellest ma saan täiesti aru, et sündmust kasutati ära ja et see oli suur kingitus USA juhtidele ning et Iraagi sõda nad poleks saanud selles ulatuses ilma 9/11 korraldada.

  19. #39
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    variatsioon, ma ei saagi aru, kas sa arvad, et WTC oli siis "inside job" või mitte? Ma olen suht palju uurinud, vaadanud neid väiteid et see teras ei sula ja et teised majad ei kuu niimoodi kokku ja seda hõõgumise värki jms. Võibolla kui viitsin kunagi vaatan rohkem üle.
    no oleneb mida sa mõtled inside jobi all..
    aga ma arvan et kogu see värk mida 9/11 kohta meedias räägitud on bs..
    arvan et WTC oli lõhkeaine täis, "no Boeing hit the Pentagon" jms.

  20. #40

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Korra hakkasin 1 soovitatud filmi vaatama WTC teemal, üle 5 minuti ei suutnud vaadata. Kohe alguses, keegi Dario Fo selletas seal midagi, all oli et Nobeli preemia laureaat, 10 sec hiljem google abiga selgus, et muidugi mitte füüsika ega keemia alal, vaid kirjanduspreemia irw. See näide on väga tüüpiline, tavaliselt ei valetata, aga ei esitata kõiki asjakohaseid fakte ja vastuargumente. Ei saa ainult toetuda nendele videodele, ma pole veel ühestki videost leidnud sellist asja, mida ei oleks ümber lükatud. Pentagoni kohta leidsin 10 seciga selle : http://www.debunk911myths.org/topics/Pentagon . Pommide värki olen ka vaadanud, vastus on olemas.

Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES