Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 11 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 211
  1. #101

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    3. The date that the Titanic sank was 4/15/1912. (4+1+5+1+9+1+2=23)

    5. The date the Twin Towers were hit was 9/11/2001. (9+11+2+0+0+1=23)

    Vaata nyyd ise üle see jama ja ytle mulle, kus erinevused on.. tra masendav
    anna mulle kuradi lusikas ja riisipulgad, ma liidan neid ka nii et 23 saab.
    Jama, tra, kuradi.

    Kas said haiget vennike?

  2. #102
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas hillu
    Jama, tra, kuradi.

    Kas said haiget vennike?
    jah, sellise jama lugemine tekitab füüsilist valu. pane järgmine kord spoilerisse ja hoiatus juurde palun.

  3. #103

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    "Ja kust tuleb üldse see, et rikkad tahavad enda võimu suurendada?"

    see lause oli kontekstis, "KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!" kontekstis

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Aga ebakaine?
    veel segasem :)

  4. #104

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Wow, lammutada on siin palju, päris palju on selles bsi imo. Und ei tule ja telekat ka vahtida ei viici, nii et hakkan pihta siis.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau
    ok. võimu ja rikkuse suurendamine ning rahvaarvu vähendamine, nende hirmutamine, jälgimine, kontrollimine jms on vähemalt rikkuse osas vastu käivad. Rahvaarvu vähendamisel jääksid rikkad vaesemaks, mitte ei saaks rikkamaks. NL moodi meetmeid kasutades, ehk siis turu kui infovahendaja osakaalu majanduses vähendades samuti. Ehk siis võimu suurendamine üksikisikute arvelt = rikkuse vähendamine, ja seda on ajalugu ka alati näidanud, vähemalt pikas perspektiivis. Ja kust tuleb üldse see, et rikkad tahavad enda võimu suurendada? Ühes neist videotest põhjendati seda sellega, et mõned üksikud neist samal ajal samas hotellis on. Ei tundu väga täie mõistuse juures oleva inimese arvamusena. Ja siis veel eeldaks see mingisuguse konsensuse, juhtorgani vms olemasolu. Milline näeb välja maailma rikkaimat n% (nüüd ka küsimus, palju = n) inimesi ühendav ühendus, enda võimu niiväga suurendada tahab?
    1. Rahvaarvu vähendamine - Pole teemat jälgind, aga kust selle nüüd võtsid. Kui keegi seda väitis, et nad tahavad rahvaarvu vähendada, siis seda seisukohta ma küll ei poolda. Samuti ei näe sellel mingit mõtet.

    2. "arvelt = rikkuse vähendamine, ja seda on ajalugu ka alati näidanud, vähemalt pikas perspektiivis." - Esiteks rikkad, või õigemini rikas inimene ei ole selline, kelle jaoks on pikk perspektiiv, pikem kui tema elu, eriti oluline. Mäng mida tema mängib on ikka tema elu aja kohta peamiselt, nu varanduse pärandab lastele küll kuna produktiivsus teda ei koti(pole vaja hakata ajama et Gates ja Buffet, on suht selge, et nemad on erandid). Rikkad ei mõtle nii, et oh teeme töölisklassi rikkamaks ja saame ise ka rikkamaks, praegune majanduskriis näitab seda väga hästi(inimene kes majandusest midagigi jagab teab, et see Adam Smithi värk on tänapäeva maailmas totaalne BS.)

    See hotelli värk ei ole ka tähtis. On kindlasti neid, kelle eesmärk on lihtsalt päikse käes lesida, aga enamus rikkaid inimesi on nii rikkaks saanud, sest raha teenimine ja oma varanduse kokku ajamine pakub iseenesest neile lõbu. Rannas nad kindlasti peesitavad vahel kuid see ei esita väljakutseid, mis on seda sorti inimesele väga vajalikud. Rikaste ühenduse kohta ei oska öelda, kindlasti on midagi sellist olemas, kuid ei näe suurel organiseeritusel põhjust, ma arvan et enamus asjad viiakse läbi lihtsalt üksteisele silma tehes ja noogutades.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau
    Pealegi on ajalugu näidanud hoopis teistsugust tendentsi. Just seda, et rikkad jäävad suhteliselt vaesemaks, et need hüved, mis jäävad ainult rikkaimale 1-10% elanikkonnast kättesaadavaks, väheneb tohutu kiirusega. Suvaline töötu tont suvalises heaoluriigis saab kasutada palju rohkem hüvesid kui kõige vingem monarh (ehk rikkaim inimene) 2-3 sajandit tagasi. Ja sel ajal on ometi "rikkad rikkamaks" saanud. Ja see tendents jätkub ka praegu ja kiireneb järjest, 20 aastat tagasi olid ainult "bossidel" helistamiskastid, praegu juba jõuab suur osa ka arenevate riikide elanikest nutitelefone osta. Point on selles, et rikkust ei mõõda niiväga kui suur on inimese netokogus $'i, vaid tema reaalne ostujõud.
    See, et kasutad terminit nagu ostujõud on õige, dollarite kogus iseenesest on mõttetu näitaja (inflatsioon). Just hiljuti olen rohkem süvenenud majanduse värki ja inimeste ostujõud on viimastel kümnenditel märgatavalt vähenenud(hetkel kasutasin USA näidet, sest Euroopa kohta ei leia nii kergesti selliseid huvitavaid numbreid. Kindlaid numbreid ei hakka üles kaevama, aga vähenes ning see algas 80nendatel minu teada). Ostujõu definitsioon - raha suhteline väärtus, mis väljendub rahaühiku eest saadaate kaupade ja teenuste hulgas. Kui varem pidi USAs ainult mees tööl käima maja/auto ostmiseks ja ülal pidamiseks, siis nüüd mõlemad perepead ja tihti isegi kaks tööd. "Suurte asjade" hind, asjade mis inimese elus on kaalukad on kindlasti tõusnud. Tõsi, moblasid ja vidinaid on rohkem, aga nagu ma ütlesin, rikaste jaoks pole point saada paremat mobla jms. Pealegi, tehnika areng ei ole toimunud tänu rikaste ettevõtlikusele.

    Ei ülteks et rikaste ja vaeste vahe palju vähenenud, lihtsalt vaestel elu parem kui varem, vahe tegelikult suurenenud. Igasugu kuule lendamist ja paremaid autosid vaesed ikkagi ei saa.

    Jah kokkuvõttes on elu kõigil paremaks läinud, aga rikaste ja vaeste vahe pole vähenenud "Püramiidi" tipus asetsevate inimeste rikkuse vahe võrreldes tavainimesega on viimastel aastakümnetel kasvanud. Mingi enda intuitsioon sellise asja koha pealt ei mõika. Et vaadake meil on rohkem moblasid ja neil on samad moblad mis meil.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau
    Jah, rikastel on omal moel rohkem sõnaõigust ühiskonnas, aga see ei tähenda seda, et see veel halb oleks. Ma eelistaks iga kell, et rikkad (ehk proven track recordiga tüübid, muidu nad poleks ju rikkaks saanud) mõjutavad rohkem elu, kui et Rikkusevastase Komitee Peasekretär (või ükskõik missugune praegust süsteemi asendava totalitaarse (jah, totalitaarse!) reziimi ametinikest). Sest nendest lahti saamiseks on vaja Autoritaarset reziimi, aga see oli just asi (või vähemalt vägagi sarnaste ilmingutega olukorra), mille tekkimist prooviti vältida. Teisisõnu, Taiki, sa näed mingit ähmast ohtu enda õigustele ja vabadusele ja selle ähmase ohu vältimiseks oled valmis selle ohu kohe kohale kutsuma. Veel teisisõnu, üritad enda korterit kindlustada tulekahju vastu seda maha põletades.

    Rikastest juba on proovitud vabaneda, nii umbes kolmandik maailmast proovis seda. Ei töödanud nende plaan väga hästi.
    Kuidas on keegi Harvardi lõpetanud suure päranduse saanud ülbe nolk proven track recordiga tüüp?(jah ma tean, et kõik ei ole sellised, kuid sellist asja on väga palju ülirikkaid on olnud juba vähemalt 100 aastat ning on pärandatud väga suuri varandusi) Ebaausad võtted mida suured kompaniid kasutavad ei näita küll nende paremust või nende toote eeliseid teiste ees. Kas windows on parim OS või on se lihtsalt levinuim ja seetõttu parim "inglise k. compability".

    Autoritaarset reziimi? Kuna sa nii ütled, siis järelikult on? Sa ei ole tõestanud, et seda on vaja. Ma ei leia, et seda vaja oleks. Tegelikult ei oleks isegi vaja väga drastilisi muutusi praeguses süsteemis. Inimestel oleks vaja lihtsalt rohkem osaleda riigi juhtimises(valimised on sellest imo. väike osa) ja aru saada, et rikkad on mõttetud olevused, kes ei lisa mitte midagi, nad on parasiidid. Ettevõtteid on võimalik juhtida demokraatlikult nagu riikigi.

    Ma ei näe mingid ähmast ohtu mäe tagant. Ma näen seda iga päev, kui ma pean olema ettevaatlik kanepiga, kui minu pangale ei tule raha, sest netipokker on Eestis illegaalne. Neid asju on palju ja tundub, et lapsehoida kes keelab ja käseb läheb lihtsalt järjest võimsamaks. Midagi ähmast siin küll ei ole.

    Kui miski ei töödanud, siis järelikult anname alla? Vead, mida tegid natsi-saksamaa ja Venemaa on suhteliselt ilmselged, ei hakka seda posti veel pikemaks tegema. Tänapäeva maailm on tundmatuseni muutunud 20. saj algusest.

    Sorry kui mõned laused pisut segased või kirjavigu palju, nats joonud, unine. Lugesin üle, peaks suht arusaadav olema.

  5. #105
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Irw mida te vaidlete video üle, milles kajastusid järgnevad teemad:
    (vaatasin küll ainult 3 osa, aga sellest täiesti piisas)
    A) uus maailmavalitsus tahab Eestisse linnade vahele "saksamaa kiirteid järelvalvega" ehitada.
    B) 100 inimest maailmas on otsustanud, et õige oleks 5 miljardit inimest eemaldada.
    C) omakasu soov = maailmavallutaja diktaator.

    Ja kui te ei suuda välja mõelda, miks 100 maailma mõjuvõimsat/ettevõtlikuimat eraisikut ei taha avalikkuse tähelepanu igaastasel miitingul...

  6. #106
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    rikkad on mõttetud olevused, kes ei lisa mitte midagi, nad on parasiidid. Ettevõtteid on võimalik juhtida demokraatlikult nagu riikigi.
    Muidu ei viitsi vaimselt ebastaabilsete delfi kommentaatorite üle pead vaevata, aga noh see on küll vist kõige haigem lause, mida ma kunagi kuulnud olen.
    Mõned inimesed on kolmkümmend aastat vaeva näinud, haridust omandanud jne. , et endale ja perele majanduslikku heaolu garanteerida, aga sina paned nad kõik ühe puuga päranduse saajateks. Ilmselt oled ise üks laisk ja ignorantne inimene, kes ei suuda taluda, et tal raha ei ole millegipärast.

    Ettevõtteid võib igaüks seaduse piires juhtida nagu tahab. Tee ettevõte ja juhi seda demokraatlikult.

  7. #107

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas rasmer
    Muidu ei viitsi vaimselt ebastaabilsete delfi kommentaatorite üle pead vaevata, aga noh see on küll vist kõige haigem lause, mida ma kunagi kuulnud olen.
    Mõned inimesed on kolmkümmend aastat vaeva näinud, haridust omandanud jne. , et endale ja perele majanduslikku heaolu garanteerida, aga sina paned nad kõik ühe puuga päranduse saajateks. Ilmselt oled ise üks laisk ja ignorantne inimene, kes ei suuda taluda, et tal raha ei ole millegipärast.

    Ettevõtteid võib igaüks seaduse piires juhtida nagu tahab. Tee ettevõte ja juhi seda demokraatlikult.
    Ugh, üle lugedes oleks pidanud teise sõna kirjutama sinna. Rikkad on lai mõiste, omaniku ja juhti vahel on vahe. Rikas on täiesti suhteline mõiste ja poleks tohtind seda kasutada, ei hakka esimest posti editima kuna see tekitaks segadust. Rikka asemel mõtlesin seal omanikku. Vabandan.

  8. #108

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Kris


    Rikaste idee on muidugi aina rikkamaks saada.. gosh, neil on mingi fetish raha ja numbrite järgi arvate?

    "Ja kust tuleb üldse see, et rikkad tahavad enda võimu suurendada?"

    lolled.
    See tuleb ajaloost, need mehed pole üldse esimesed kes sellist trikki läbi üritavad lüüa, neil lihtsalt teised meetodid.
    Aga eks see kõik siin on vaieldav ja nagu teema pealkiri on küsitlev, siis soov ikka arutelu vastu ja kindlasti ka väiksed omaarvamused, aga peagem meeles et ei ole mõtet sõimata. Võta õeldu ja mõtle ja siis räägi lihtsalt kuidas sina asja näed. Mida viisakamalt seda parem meile kõigile arusaada.
    Minu küsimused järgmisedHuvitav mida inimkond tegema peaks, või kuidas reageerida sellistele karmidele faktidele?
    Kuidas näed sina tulevikku 50 aasta päras? Kas sina tunned ennast ohustatuna ???


  9. #109
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Paranoia
    http://www.youtube.com/watch?v=JR24APqFimM Jesse Ventura Conspiracy Theory.
    Lisan veidi põhjalikumalt, et kellel huvi, sellel oleks mugav...

    James George Janos (sünd. 15.juuli 1951) aka "Jesse 'The Body' Ventura"
    Ameerika poliitik (Minnesoota kuberner 1999 - 2003), kunagine proff wrestler (show-maadlus), spordi kommentaator, mereväe veteran, näitleja, endine raadio ja tv jutusaate juhi.

    Season 1 (2009-2010)
    (7 Episoodi)

    101 (1) "HAARP" - December 2, 2009
    Kui video hakkab lõppema, siis vajuta jätkamiseks video aknas "part 2 of 6" peale.
    ( Click to show/hide )

    102 (2) "9/11" - December 9, 2009
    ( Click to show/hide )

    103 (3) "Global Warming" - December 16, 2009
    ( Click to show/hide )

    104 (4) "Big Brother" - December 23, 2009
    ( Click to show/hide )

    "Long range Acoustic Device" (*LRAD*) tehnoloogia USA's demonstrantide vastu relvana kasutuses:
    ( Click to show/hide )

    105 (5) "Secret Societies" - December 30, 2009
    ( Click to show/hide )

    106 (6) "Manchurian Candidate" - January 6, 2010
    ( Click to show/hide )

    107 (7) "Apocalypse 2012" - January 13, 2010
    ( Click to show/hide )


    Intervjuu Jesse Venturaga:
    ( Click to show/hide )

  10. #110
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Taiki - lugesin su viimase posti. Seal on nii palju suuri mõtteid klassi(vahe)(viha) kohta, et mulle kohe meenus, kus see samamoodi on kajastatud. Loe üle, kui ei usu:

    http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?10910

  11. #111

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Imo võtavad osa inimesi siin asju liiga tõsiselt ja osa ei jaga leveldamise peenet kunsti.
    Kahtlen kas siin leidub isikuid, kes tõsimeeli usuvad reptoilide juhitud 33 astme "Musta Päikese" maailmavalitsemise plaani samas on siililegi selge, et palju meediakanalites levitatavat on mingitel põhjustel poolik või suisa lausvale(IPCC kasutab "teadusliku" uuringuna aastaid vana 1 teadlase välja pakutud hüpoteesi)

    Enne kui asuda mõne konkreetse teooria juurde tuleks paika panna vandenõude klassifikatsioon. Nimekiri ei ole kindlast täielik ja nii mõnelgi juhul liigub lugu ühest kategoorias teise aga abiks ikka.

    1.Ajaloo vandenõu. Pikemad või lühemad sündmused läbi ajaloo mille tomumist ja tõlgendust anna mitmeti mõista. Alates muistsete hiigel tsivilisatsioonide(Atlantis, Mu etc) läbi lühemate huvitavate perioodie(III Reichiga seotud, minu isiklik lemmik, me kõik ikka teame, et II MS lõppes 1967.a kui jänkide tuumapommi tabamuse tulemusena tekkinud maavärin sulges natside Antarktise baasi muust maailmas)kuni konkreetsemate sündmusteni.(Aastakümneid tagasi ilmus jutt, et V.I.Lenin Saksamaa rahadega võimule tuli, huumori nurgas, nüüd ei kahtle selles ilmselt keegi)

    2.Vabamüürlased(väga vaba sõnakasutus) elik suletud suure võimuga, sageli maavälised ringkonnad kes inimkonda orjastavad(Templirüütlitest Bilderberg gruppideni)

    3. Case-i põhjalised. Mõneti seotud esimesega aga reeglina on tegemist ühe konkreetse sündmuse uurimisega, enamasti on ka ajaliselt lähemal ja seega leidub rohkem (vale)informatsiooni(JFK, Roswell jne)

    4.Religioosed ehk kuidas juudid j(J)umala tapsid.(Usu vastu ei ole mul midagi aga väide, et osa inimesed on jumalale lähemal kui teised ja seega saavad nemad öelda mida jumal tahab on gg)

    5. Varia. Siia kuuluvad miksid, Big Brother(2,4) aga ka et tulnukad(kes UFOdega Maal käivad inimestele anaalsonde sisestamas ja kelle vastu aitab hõbepaberist mütsi pähe panemine) või lihtsalt kindel teadmine(tavaliselt läbi tubli annuse skisofreenia)et postiljon tahab teid mürgitada.

    Samas on igasugune arutelu ja mõtete vahetus positiivne ja vahest on napakate asjade üle arutlemine hoopis progresiivsem. Kunagi aga ei tohiks unustada tubli kriitikameelt. Eemale tuleks hoida inimestest kelle vaimne ebastabiilsus on meditsiiniline fakt samuti (nagu kuskil ülal juba ära toodi) see, et keegi kirjutab äärmiselt värviliselt ja tõetruult kuidas G.W.B väikeseid lapsi sööb ei tähenda, et see kohe tõsi oleks. Eriti 4 kategooria ja pisut 2se omade diskusioonis käib seda tihti läbi(4.asi on fakt, sest see on Piiblis kirjas, 2 parempoolsed on halvad sest vasakpoolsed on head jne)

    Seega soovitan, et diskursuse jätkamise nimel, et pisut vähem spämmitaks kommentaare"sa oled puhta loll" ja rohkem oleks avatud meelt rohke annuse huumoriga

    Jätkub.....

  12. #112
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    ära jätka, palun

  13. #113

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    george bush pidavat ufo olema ja barack obama pidi olema osama bin laden :S


    muide huvitav fakt veel, et G=7 e=5 o=15 r=18 g=7 e=5 b=2 u=21 s=19 h=8 (george bush)

    ehk 7+5+1+5+1+8+7+5+2+2+1+1+9+8=64 = 6x4=24 ja kuna räägime ühest isikust võtame 1 maha ja saame 23

    ja samamoodi barack obama = 2+1+18+1+3+11+15-2+1+13+1= 64 = 6x4= 24 ----- l l --------- 23

    SICKO :S:S:S:S

  14. #114

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  15. #115
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas vinney
    ära jätka, palun
    QFT

  16. #116

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas pwndre
    george bush pidavat ufo olema ja barack obama pidi olema osama bin laden :S


    muide huvitav fakt <- mulle meeldib see rõhuasetus veel, et G=7 e=5 o=15 r=18 g=7 e=5 b=2 u=21 s=19 h=8 (george bush)

    ehk 7+5+1+5+1+8+7+5+2+2+1+1+9+8=64 = 6x4=24 ja kuna räägime ühest isikust võtame 1 maha ja saame 23

    ja samamoodi barack obama = 2+1+18+1+3+11+15-2+1+13+1= 64 = 6x4= 24 ----- l l --------- 23

    SICKO :S:S:S:S
    See vend on omaette klassika. :D:D:D:D:D

    Peaks vaatama, kas keegi on vahepeal vabanenud või põgenenud Raja tänava statsionaarosakonnast.

  17. #117

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Jesse Ventura on küll viimane loll, kelle videosi vaadata või sõna uskuda :D
    Ma, kui tulid nüüd alles hiljuti esimesed ta saated välja, vaatasin neid - jättis endast totaalse lolli mulje, või oli siis saade mõeldud totaalsete lollidele, emb-kumb, võimalik, et mõlemad variandid, ei tea. Pani selle saate rohkem sinna kuhugi GhostHunters'ite tasemele, kuigi ma seda ainult South Park'i vahendusel näinud

  18. #118

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas muicelago
    Jesse Ventura on küll viimane loll, kelle videosi vaadata või sõna uskuda :D
    Ma, kui tulid nüüd alles hiljuti esimesed ta saated välja, vaatasin neid - jättis endast totaalse lolli mulje, või oli siis saade mõeldud totaalsete lollidele, emb-kumb, võimalik, et mõlemad variandid, ei tea. Pani selle saate rohkem sinna kuhugi GhostHunters'ite tasemele, kuigi ma seda ainult South Park'i vahendusel näinud
    Nõustun täielikult. South park on nuts sari, kui on veel kedagi kes ei vaata, siis kindlasti hakake vaatama.

    Sellised inimesed nagu Alex Jones(väga tihti räägib selles videos mis teema algul postitati), Jesse Ventura ja paljud teised on väga kahjulikud imo ja jätavad mulje nagu süsteemi vastasus = irratsionaalne üle pingutamine, tõe väänamine või laus hullus ja valetamine.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AvxOHWxbuFk[/youtube]

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wyNISU_ocOI[/youtube]

    Selliste inimestele oma saadete andmine ei ole rikastele kahjulik vaid kasulik. Peale ilmselge põhjuse rõhutavad nad ka valitsuse vastasust. Valitusus teeb salajasi eksperimente ja on väga kahjulik jms.

    Noam Chomsky on nimi, mis ilmselt 98% siinsetele inimestestele võõras, selle põhjus on ilmselge. Ta ei paku karjumist, tõe väänamist ega mingisugust showd vaid oma nägemust mis põhineb argumentidele, imo reeglina väga hästi argumenteeritud. Üks kuulsamaid intelektuaale USAs, kes "mainstream" meedias harva esineb(mitte, et ta seda ei tahaks), valitud ka 2005 mingis hääletamises tähtsaimaks intelektuaaliks. Tänapäeva inimestele ei ole ta nii huvitav, igasugused vandenõuteooriad ja salajased kiibi projektid jms on ju täpselt nagu action filmis ning on palju köitvamad, tõde on ikkagi teisejärguline.

    Edit: Täpsustan: rikaste all ma ei mõtle mersuga sõitvat valgekraed, pean silmas über-jõukaid.

  19. #119

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Film Number 23 on fiction, mitte tegelikkus, küll hea film, aga seda ei saa tõsiselt võtta
    Tsitaat filmist Pi (1998) :

    Sol Robeson: Hold on. You have to slow down. You're losing it. You have to take a breath. Listen to yourself. You're connecting a computer bug I had with a computer bug you might have had and some religious hogwash. You want to find the number 216 in the world, you will be able to find it everywhere. 216 steps from a mere street corner to your front door. 216 seconds you spend riding on the elevator. When your mind becomes obsessed with anything, you will filter everything else out and find that thing everywhere.

  20. #120
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Päris äge teema, tsekkige siis juba seda ka http://vaimumaailm.ee/

    /level

Lehekülg 6, kokku 11 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES