Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 11 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 211
  1. #121
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Päris äge teema, tsekkige siis juba seda ka http://vaimumaailm.ee/
    /level
    See on nüüd küll liialt reklaam ja offtopic.

  2. #122
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    irw@reklaam

  3. #123
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    irw@reklaam
    ahsoo, ei ma ei tunne sind, ma ei närinud konti kohe läbi, see oli vist iroonia hoopis.

  4. #124
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    ei viitsinud teemat läbi lugeda, aga istuge sisse oma vandenõuteooriad ja matrix, dongid

    kui kiibistamine tuleb siis mina panen selle ka rõõmuga, ei ole nii tähtis inimene keda jälgima keegi peaks/tahaks ja obv ei saa ka

    kas mõni inimene kes vähemalt small stakesi beadib ka seda jama usub siit foorumist?

  5. #125

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    ei viitsinud teemat läbi lugeda, aga istuge sisse oma vandenõuteooriad ja matrix, dongid

    kui kiibistamine tuleb siis mina panen selle ka rõõmuga, ei ole nii tähtis inimene keda jälgima keegi peaks/tahaks ja obv ei saa ka

    kas mõni inimene kes vähemalt small stakesi beadib ka seda jama usub siit foorumist?
    Ei viitsinud süveneda, teemat läbi lugeda jne. Siis miks üldse postitada siia??
    Ja miks sa sõimad inimesi donkideks?? Ja Kui sina high stakes oled, kas siis see tähendab et ülejäänud sinu ümber on microstakes idioodid ve??
    Mis sul viga on?
    Ja ma saan aru et sul on oma arvamus, aga kuidagi väga halvustaval kombel väljendad ennast.

  6. #126
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas volde
    Ei viitsinud süveneda, teemat läbi lugeda jne. Siis miks üldse postitada siia??
    Ja miks sa sõimad inimesi donkideks?? Ja Kui sina high stakes oled, kas siis see tähendab et ülejäänud sinu ümber on microstakes idioodid ve??
    Mis sul viga on?
    Ja ma saan aru et sul on oma arvamus, aga kuidagi väga halvustaval kombel väljendad ennast.
    siin ei saa kuidagi teistmoodi ennast väljendada, need inimesed kes kõike seda paska usuvad on idioodid

    sorry, kasutasin vale sõna, dongi asemel peaks idioot olema

    edit: sinu arust kõik on õige kui ma teeks teema, et pokerstars on rigged ja siis otsiks photoshopitud pildid välja, kus 5 ässa on või selle pildi, kus koll vajutab doomswitch nuppu või mõne youtube video, kus keegi on nalja teinud? tilti ajab kui terve mõistuse juures inimesed sellist asja tõe pähe suudavad võtta

  7. #127

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    tilti ajab kui terve mõistuse juures inimesed sellist asja tõe pähe suudavad võtta
    Elu tuleb ju põnevaks teha. :D

  8. #128
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    siin ei saa kuidagi teistmoodi ennast väljendada, need inimesed kes kõike seda paska usuvad on idioodid

    sorry, kasutasin vale sõna, dongi asemel peaks idioot olema

    edit: sinu arust kõik on õige kui ma teeks teema, et pokerstars on rigged ja siis otsiks photoshopitud pildid välja, kus 5 ässa on või selle pildi, kus koll vajutab doomswitch nuppu või mõne youtube video, kus keegi on nalja teinud? tilti ajab kui terve mõistuse juures inimesed sellist asja tõe pähe suudavad võtta
    Ehkki vormi heaks ei kiida, on see sisult väga sümpaatne post!

  9. #129

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    kas mõni inimene kes vähemalt small stakesi beadib ka seda jama usub siit foorumist?
    I loled :D ;D

    Su elu keerleb vist liiga palju ümber pokkeri. Ei usu, et Stephen Hawking teab mis on All in EV pokkeris.

    Anywayz, ülejäänud postidega olen põhimõtteliselt nõus, kuigi väljendad ennast nagu mingi ülbe purjus oss.

    Ma arvan, et probleem selles, et inimeste nö "bullshit-o-meterid" ei funktsioneeri või 6igemini neid pole. Tegemist ei ole teadmiste hulgaga, kuigi see aitab. Vaja on intellekti. Muidu maailmas on väga vähe inimesi kes selliseid asju mitte mingil tasandil ei usu. Euroopa ja Eesti on veel isegi normaalsed, kui minna Euroopast välja, siis võib ikka päris hulle leida. Religiooni paneks samasse patta.

    Ma ei näe pointi miks peakd "nende" peale vihane olema. Kahju on nendest tegelt, raiskavad oma elu.

  10. #130
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Ei usu, et Stephen Hawking teab mis on All in EV pokkeris.
    Kui ta teab, mis on all-in, siis ta teab kindlasti mis on all-in expected value - ega ta mingi humanitaarteadlane ei ole.

  11. #131
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    I loled :D ;D

    Su elu keerleb vist liiga palju ümber pokkeri. Ei usu, et Stephen Hawking teab mis on All in EV pokkeris.
    No see on pokkerifoorum, kõik siin mängivad pokkerit ning mingi taseme beatimisel on vähemalt mingisugunegi seos inimese intelligentsiga, kui ikka aastaid NL25 taod siis peab sellel mingi põhjus olema. Kui sa NL10 mängid, ei tähenda see automaatselt, et sa rumal oled, aga kui kõik, kes neid vandenõuteooriad sinisilmselt usuvad on microstakes vennad/kaotavad mängijad ja kõik kõrgema taseme mängijad ei usu, kas see ei tundu sinu jaoks veidi imelik kokkusattumus?

    Ossi osaga olen nõus, vabandan, topicu nimi ajas hüdrotilti.

  12. #132
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    I loled :D ;D

    Su elu keerleb vist liiga palju ümber pokkeri. Ei usu, et Stephen Hawking teab mis on All in EV pokkeris.

    Anywayz, ülejäänud postidega olen põhimõtteliselt nõus, kuigi väljendad ennast nagu mingi ülbe purjus oss.

    Ma arvan, et probleem selles, et inimeste nö "bullshit-o-meterid" ei funktsioneeri või 6igemini neid pole. Tegemist ei ole teadmiste hulgaga, kuigi see aitab. Vaja on intellekti. Muidu maailmas on väga vähe inimesi kes selliseid asju mitte mingil tasandil ei usu. Euroopa ja Eesti on veel isegi normaalsed, kui minna Euroopast välja, siis võib ikka päris hulle leida. Religiooni paneks samasse patta.

    Ma ei näe pointi miks peakd "nende" peale vihane olema. Kahju on nendest tegelt, raiskavad oma elu.
    Tänases EPL-s on arvamuslugu sellest, kuidas ja miks meil meedias lokkab igasugune parateadus, astroloogia ja nõiakultus.
    http://www.epl.ee/artikkel/486865

    Võib-olla oleks isegi hea, kui Eestis kanda kinnitaks mõni suurem religioon, mille väärtused on vähemalt välja kujunenud ja üldteada, parateadus ja ebausk on täiesti ettearvamatud.

  13. #133

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Kui ta teab, mis on all-in, siis ta teab kindlasti mis on all-in expected value - ega ta mingi humanitaarteadlane ei ole.
    Tegelt ta peaks teadma pokkeri põhireegleid(kuidas kaardid tulevad jms), et aru saada kuidas seda arvutatakse. Ei usu, et ta selliste asjade peale aega veedab,. Ma ei näe põhjust, miks ta peaks seda teadma. Loomulikult me ainult spekuleerime siin.

    Anywayz see polnud minu point, et kas ta teab v6i ei tea. Minu point oli selles, et pokkeri mängimise oskusel pole "mitte loll olemisega" mitte midagi pistmist. Ma arvan, et see point kehtib ka siis, kui minu esialgne väide ümber lükata. See oli lihtsalt illustreerimiseks.

    Edit: Kuigi ma n6ustun, et keskeltläbi võib olla mingi korrolatsioon pokkerim2ngu oskuse ja inteligentsusega, siis ma arvan, et see on üliväike. Enamus on ikkagi kunagi olnud microstakes, neid kes harjutasid suuremates on vähe. Ma olin 3 aastat tagasi microstakes, kas ma olin loll selle pärast siis :D? Või nuh igaüks võib enda peale mõelda, kas oleksite end paar aastat tagasi lolliks kuulutanud tingimata ja nüüd kui õppisite pokkeri olete siis tark? See asi võtab aega(liimitidest üles turnimine) ja seetõttu on see imo. väga halb tarkuse mõõtmisviis. Anywayz kogu see jutt oli wict offtopic, aga ma ei hakka enam kustutama.

  14. #134
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Mina usun, et kui Hawking vaevuks sellist primitiivset nähtust nagu pokker lähemalt uurima, siis hakkaks ta seda biitima jõhkralt kiiremini ja paremini kui keegi siin foorumis.

  15. #135

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Mina usun, et kui Hawking vaevuks sellist primitiivset nähtust nagu pokker lähemalt uurima, siis hakkaks ta seda biitima jõhkralt kiiremini ja paremini kui keegi siin foorumis.
    Ma usun ka seda! Aga praegu ta ei biidi, ma teeks talle HU 1:0. Järeldus on see, et ta on idioot ja ma pro, kui ta ära õpiks ehk siis oleks nõus teda vähegi targaks kutsuma[/sarcasm]

    Jutt oli praeguse limiidi biitimisest, mitte võimest kunagi seda teha.

  16. #136
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Edit: Kuigi ma n6ustun, et keskeltläbi võib olla mingi korrolatsioon pokkerim2ngu oskuse ja inteligentsusega, siis ma arvan, et see on üliväike. Enamus on ikkagi kunagi olnud microstakes, neid kes harjutasid suuremates on vähe. Ma olin 3 aastat tagasi microstakes, kas ma olin loll selle pärast siis :D?
    Kindlasti mitte. Aga kui 3 aastat hiljem oled ikka microstakesis, siis mingit seost võib juba luua.

  17. #137

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tõepoolest, mõne traditsioonilise religiooni esindajaid võiks peaaegu et inimesteks pidada. Samas igasugused vandenõupoisid, hipid, piikoilistid, puukallistajad, kliimamessiased, new-age-tshakra-valguse-liigutajad ja muud eneseabisõltlased klassifitseeruvad insta tõsist ravi vajavate klassi minu raamatus.

    ;D

  18. #138
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Tegelt ta peaks teadma pokkeri põhireegleid(kuidas kaardid tulevad jms), et aru saada kuidas seda arvutatakse. Ei usu, et ta selliste asjade peale aega veedab,. Ma ei näe põhjust, miks ta peaks seda teadma. Loomulikult me ainult spekuleerime siin.
    Usu mind kui füüsikule/rakendusmatemaatikule öelda expected value, siis ta teab, mis see on. Ta ei pea teadma kuidas seda pokkeris arvutatakse, see on universaalne kontseptsioon ka teistes valdkondades. Jääb ainult küsimus kas ta teab, mis on "all-in". Vabandused, lihtsalt tahtsin närida. :)

  19. #139

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Kindlasti mitte. Aga kui 3 aastat hiljem oled ikka microstakesis, siis mingit seost võib juba luua.
    Võib olla, et ma mängin ülivähe paar korda kuus.
    Nu ma arvan, et mu point ikkagi jääb, see pole hea tööriist "tarkuse" mõõtmiseks.

  20. #140

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Usu mind kui füüsikule/rakendusmatemaatikule öelda expected value, siis ta teab, mis see on. Ta ei pea teadma kuidas seda pokkeris arvutatakse, see on universaalne kontseptsioon ka teistes valdkondades. Jääb ainult küsimus kas ta teab, mis on "all-in". Vabandused, lihtsalt tahtsin närida. :)
    Well, siin on see vahe, mida teadmiseks nimetada. Ma toon näiteks relatiivsusteooria. Kas relatiivsusteooria teadmine on teadmine sellest, mida ta kirjeldab, või teadmine sellest, mida ja kuidas see matemaatiline teooria kirjeldab.

    Tegelikult on mõlemad õiged imo. Eesti keel on nii, me mõistsime sõna teadmine lihtsalt valesti. Teadma võib tähendada mida see teeb ja võib ka tähendada selle üksikasjade teadmist.

    Nu kui rääkida tõenäolsuset, et kas ta teab mis on all-in, nu minu arvamus, on et ta ilmselt ei tea mis tähendab pokkeris all in panemine, kuigi ei saa ümberlükada kui keegi ütleb, et teab. Sorry pikad postid, mulle meeldib vaielda :D.

    E: Ma ütlen korra veel, tegelikult ei olene see kas ta teab või mitte. Võibolla ta on 5/10 NL grinder, isegi kui oleks, siis ma arvan mu point jääks kehtima.

Lehekülg 7, kokku 11 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES