Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 11 EsimeneEsimene ... 7891011 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 211
  1. #161
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du
    Ma eeldan, et ta pidas silmas planeeritud genotsiide Ermeni Soykırımı, Holocaust, Holodomor aga miks mitte Huttud/Tutsid või Etioopa kus rahuvalvajad poliitlise korreketsuse huvides pealt vaatasid kuidas tsiviliste kasti löödi
    kuidas sina siis veel elus oled :O

    omg omg kööörli is gonna doom usssss......run for ur life

  2. #162

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Kui mul oleks supermotivatsioon selleks (nt. rahaline, keegi teeb teleshowd ja maksab 20 milkut kui sellega hakkama saan), siis Eesti ülikoolis kindlasti. Tunnistan, et ei ole just kõige laiema silmaringiga inimene, kuid nendes ainetes magistrikraadi saavutamiseks ei pea juba alustades avar silmaring olema, loomuliku intelligentsi poole pealt arvan, et olen üsna tugev, distsipliin ja tööeetika jälle üsna halvad, aga piisava motivatsiooni korral suudaksin neid "biitida" kindlasti.
    Aga sõimata idiootideks inimesi on jumalast normaalne. Mis kuradi inimene oled. Ise räägid suure sõnaga et silmaring väike, laisk jne.
    Aga sõna võtta teemas millest pole õrna aimugi, meeldib küll.
    Usu või ära usu, kedagi ausalt ei huvita, aga ära sõima inimesi.
    Aga räägi siis oma seisukohast, et miks sina arvad et kõik meie oleme idioodid ja sina tarkur number üks?
    Räägi meile ja lükka kõik väited ümber et mitte midagi ei ole toimumas maailmas ja et kõik sõjad ja tegevused on olnud nii nagu ajalugu väidab ja et uudistes on kõik nii nagu on. Ja mitte midagi pole salajast siin ühiskonnas. Ja inimesed ei peaks üldse muretsema ja elu on facking lill.
    Räägi meile, me kõik kuulame. ???



  3. #163

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas volde
    Mitte midagi ei ole toimumas maailmas, kõik sõjad ja tegevused on olnud nii nagu ajalugu väidab, uudistes on kõik nii nagu on. Ja mitte midagi pole salajast siin ühiskonnas. Ja inimesed ei peaks üldse muretsema ja elu on facking lill.
    Jah.

  4. #164
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Jah.
    +1

  5. #165

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Jah.
    +2

  6. #166

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Suht naljakas, et inimesed arvavad, et on vaja postitada oma arvamus nii lyhidalt. Tõesti arvate, et kedagi kotib kellegi poolt/vastuhääl kui nad pole seda in. isegi kohanud.

    Pointless täiesti. Ei viitsi ei taha on lihtsalt vabandus, ma arvan et pigem ei saa/oska. Palun tsiteerige minu midagi minu postidest, nii et see kontekstist väljas pole ja lükake umber faktidega. Good luck with that. Kui ei viitsi miks üldse postitada midagi?

  7. #167

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du
    Ma eeldan, et ta pidas silmas planeeritud genotsiide Ermeni Soykırımı, Holocaust, Holodomor aga miks mitte Huttud/Tutsid või Etioopa kus rahuvalvajad poliitlise korreketsuse huvides pealt vaatasid kuidas tsiviliste kasti löödi
    Ei usu, et ta seda silmas pidas. Kui pidas siis sellega isiklikut küll ei nõustu. Genotsiid iseenesest ei ole eesmärk. "Süsteem" ei taha inimestele halba teha halva tegemise eesmärgil. See, et inimesed kannatava on tagajärg, mitte eesmärk. Ise ei pea Holocausti "süsteemi"( nagu ta on seda tänapäeval), poolt tehtud asjaks. Tavaliselt ei ole genotsiidid teistes riikides "süsteemi" jaoks iseeneset eesmärk vaid on asi mille ära hoidmiseks ühel või teisel põhjusel midagi ei tehta. NSVL ja Natsi Saksamaa olid imo. suuresti teistsugused kui seda oli samal ajal USA ja praegune Euroopa ning USA. Paraleele muidugi on palju, kuid on väga tähtsad erinevused. Holokausti ma kohe kindlasti "süsteemi" nagu ta on praegu arvele ei paneks. Praeguses olukorras on palju raskem läbi näha valedest ning "süsteemi" olemasolust ning tegutsemisest.

  8. #168

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Suht naljakas, et inimesed arvavad, et on vaja postitada oma arvamus nii lyhidalt. Tõesti arvate, et kedagi kotib kellegi poolt/vastuhääl kui nad pole seda in. isegi kohanud. Pointless täiesti. Ei viitsi ei taha on lihtsalt vabandus, ma arvan et pigem ei saa/oska. Palun tsiteerige minu midagi minu postidest, nii et see kontekstist väljas pole ja lükake umber faktidega. Good luck with that. Kui ei viitsi miks üldse postitada midagi?
    Ma ei saa väga hästi aru, et mida sa soovid, et tõestataks? Seda, et maailma ei juhi mingi rikaste punt?

  9. #169

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    super

  10. #170
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    sweet

  11. #171
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    495

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!


  12. #172
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    ( Click to show/hide )


    http://www.cracked.com/funny-44-conspiracy-theories/ :D
    (pildil erinev teooria, aga point sama)

  13. #173
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas volde
    Aga sõimata idiootideks inimesi on jumalast normaalne. Mis kuradi inimene oled. Ise räägid suure sõnaga et silmaring väike, laisk jne.
    Aga sõna võtta teemas millest pole õrna aimugi, meeldib küll.
    Usu või ära usu, kedagi ausalt ei huvita, aga ära sõima inimesi.
    Aga räägi siis oma seisukohast, et miks sina arvad et kõik meie oleme idioodid ja sina tarkur number üks?
    Räägi meile ja lükka kõik väited ümber et mitte midagi ei ole toimumas maailmas ja et kõik sõjad ja tegevused on olnud nii nagu ajalugu väidab ja et uudistes on kõik nii nagu on. Ja mitte midagi pole salajast siin ühiskonnas. Ja inimesed ei peaks üldse muretsema ja elu on facking lill.
    Räägi meile, me kõik kuulame. ???


    Sa postitad OP-sse video mis algab Matrixi lõiguga ja sa tahad, et sind tõsiselt võetaks.

    Enivei, ainuke asi, mida ma reaalselt uskuma võiksin jääda (mitte, et ma usuks), on see, et inimene ei käinud kuul. Seal kohapeal oli ainult käputäis inimesi ja failimisruumi seega vähe, oleks teostatav. Aga milline moran üritaks sellist asja nagu 9/11 lavastada kohas kus on sadu tuhandeid inimesi, kaameraid jne, selleks peab sitaks palju inimesi kaasatud olema ja tõenäosus, et kellegi südametunnistus hakkab piinama või keegi läheb ahneks on liiga suur.

    Kui sa üritad siin diskussiooni 9/11 või kiibistamise teemal jätkata siis vabandan ette ära, aga mina ei viitsi siin vaidlema hakata, sest mul oleks tõsiselt häbi hiljem kui ma oma aega sellele raiskaks.

    Vabandan, et sind ja teisi "uskujaid" idiootideks kutsusin, reageerisin üle veidi.

  14. #174
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Arvan, et juustust kera käisid nad katsumas küll, seal lihtsalt varjudemäng jne. Aga mis puudutab 9/11, siis see, et teraskarkass hoone WTC 7 kukkus põlengu tagajärjel vabalangemise kiirusel kokku nagu korralikult õhatud ehitis, see lihtsalt pole loogikale vastuvõetav. Ning see on vaid üks paljudest-paljudest kummalistest nähtustest 9/11 ümber.


  15. #175

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Alustame heledates toonides. Aitäh sulle, Taiki! Tänu sinule viitsisin lõpuks ennast ametlikuks kasutajaks teha pokkeriprodes.

    Ütlen kohe ära, et alljärgnev tekst ei ole kelkimine, teiste arvelt oma egopõllu väetamine ega kellegi sihipärane mahategemine.

    On suurepärane, kui inimesed vaatamata oma vanusele, tegevusalale või haridustasemele "iseenesestmõistetavates" asjades descarteslikult kahtlevad. Ma loodan, et mõnigi aspekt, mille ma su jutust välja toon, päästab sind tulevikus live-conversationites kergest häbist.

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Ma arvan, et need kes oma uurimust on siin teinud kirjutavad googlesse midagi sellist, et 9/11 inside job, bombs WTC jms, nad ei kirjuta 9/11 conspiracy debunked jms.
    See post, kus sa uurimustöödest kirjutasid, ajas mind kihistama nagu 11-aastast tüdrukut, kes kogemata poiste riietusruumi jalutas. Google, Altavista, isegi scholar.google.com jms kasutamine info leidmiseks ei ole uurimustöö. See on vaba aja veetmine alternatiivmeedia seltsis. Tahad uurimustööd teha, ebscohost.com (võin PM-is TÜ parooli anda) või tõesti scholar.google.com ja eelretsenseeritud teadusartiklid (peer-reviewed). Et, kui sa seltskonnas räägid oma huvidest, never-EVER ära kasuta liitsõna uurimustöö või uurimus. Ütle lihtsalt, et oled uurinud või köidab jne. Sest kui seltskonnas on juhuslikult kasvõi 1 vähegi ekstravertsem inimene, kes ise mõne uurimustööga tegelenud on, (a'la Baka, Magister või mõni tillem, mis pole referatiivne) siis võid väikse ämbri külma pissi kaela saada.
    Ahjaa, ma räägin sotsioloogilistest, üldisemalt humanitaarteaduste uurimustöödest. Enne kui geenitehnoloogidest ja astrofüüsikutest foorumikasutajad leveldama tulevad. :)

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Ei väida, et nad plaanivad seda, väidan et see juba käib. Jah olen nõus, et selline kontroll on kehvem majanduse arengule kui vabadus, aga miks arvad, et rikkaid kotib majanduslik areng? Neit kotib raha ja oma mõjuvõimu suurendamine, majanduse iseenesest ei ole neil mingi eesmärk.
    Nii, oletame et sinu "teooria" rikaste maailmavallutusest läheb täide. Kõik vaesed, upper/lower keskklass istuvad kuskil puuris või on kiibistatud ning võimetud omapäi otsuseid vastu võtma/arvamusi genereerima. Kamoon, mees! Rikas olemine tähendabki ju seda, et sa saad oma mõjuvõimu ja rahaga panna vähem rikkad ning vähem mõjukamad inimesed tegema midagi sinu eest. Ja seeläbi suurendada oma rikkust ja oma mõjuvõimu. Kui kõik peale miljonäride, okei miljardäride, oleks suukorvistatud mõtlemisvõimetu mass, kaoks ju rikastel väljakutse. Sellist asja nagu rikkus ei eksisteeriks enam, kõik endised rahabossid oleks hall keskklass. Kui keskmine varandus maailma nö "vabadel" e. rikastel, kel pole kiipi kuklas ja suukorvi ees, oleks 1 miljard taala, tunneks miljardär end nagu praegu lower keskklass Eestis. Tegelt isegi veel hullemini, sest nad teavad, et kunagi oli aeg, kui nad said oma ressursse suunata, investeerida, mõjuvõimsana manipuleerida inimestega oma eesmärkide saavutamiseks jne. Kõik see kaoks, mis nad teeksid siis, hakkaks pulli pärast omavahel valuutat vahetama? Enamik ropprikkaid ei ole oma haridust pärandatud raha eest ostnud ja ilmselt mõistavad, et ilma ülejäänud ühiskonnakihtideta pole nende positsioon essugi väärt. Ja vähe looduslikum aspekt ka: Kui kõik überwealthy inimesed ülejäänud populatsiooni ketti paneks ja robotlikeks muudaks, peaksid nad ilmselt hakkama omavahel paarituma. Kuna verd ei saa "ketikoera" omaga solkida, tekib lõpuks sarnane olukord nagu kunagi (ajalugu vajab kordamist) Euroopas, kus pidev kuninglike ja muidu sinivereliste omavaheline hooramine viis genotüübi mädanemiseni ja lastel oli sünnist saati pagasina haigustekompott kaasas.
    Tsitaat Algselt postitas taiki
    siis on nad abordi, "stem cell inglise k."
    Äkki oli näpukas, abort on sünnituse kunstlik katkestamine. Stem cell on otsetõlkes tüvirakk ja kui ma väga ei eksi, on tegemist mingite haiguste ravimisega viisil, et kuskil laboratooriumis miksitakse mingi rakk kokku ja istutatakse see patsiendi kehasse. Nö "jumala kätetöö" vigade parandus. Tüvirakk on stem cell kindlasti, definitsioonis võin eksida kuna bioloogia on olematu mul, keegi nupukam võiks sõna võtta.
    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Rikkad ei mõtle nii, et oh teeme töölisklassi rikkamaks ja saame ise ka rikkamaks,
    Mida rohkem raha on "töölisklassil", seda rohkem ta seda kulutab.

    1) Mida rohkem Vanja poes kulutab, seda rohkem maksab ta riigile makse. Riik ei istu meeletute rahatünnide otsas, mingit stabiliseerimisfondid peavad obv olema, muidu vaata lätlaste olukorda. Riik suunab raha tagasi ringlusse, kaks näidet: A) tulude ümberjaotamise näol (sotsiaaltoetused, pensionid, munitsipaalmajad) või B) ettevõtluse edendamiseks (abipaketid hädas firmadele, erinevate ettevõtlusmaksude alandamine). Mõlemal juhul on see ettevõtjale kasulik: variandi B) puhul , noh peaks ilmselge olema, et Sõõrumaa naeratus on veelgi laiem, kui ta vähem erinevaid ettevõtlusmakse maksma peaks ning variandi A) puhul vaata 1 rida alla.

    2) Mida rohkem Valdur poes kulutab, seda rohkem saab tulu ettevõtja (poeomanik, tanklaketi suuromanik, pangaomanik/osanik jne), sest käive suureneb, saab tellida suuremaid koguseid väiksema tükihinnaga etc. Pangal on veelgi rohkem nutsu, sest inimene saab palga pangakontole ja jälle törts likviidsust juures.
    Ja mida rohkem tulu saab ettevõtja, seda rohkem tulu saab ka alamkeskklass ja lihttööline, sest kasumi suurenedes tõuseb paratamatult ka palk. Ennetades küsimust, et miks peaks ihne rikkur tavainimese palka tõstma, vastasel juhul läheb kassiir ja vahetuse vanem Rimist Selverisse, sest seal pakutakse sama töö eest rohkem.
    Sa vist kuskil siin mainisid, et oled end majandusteemadega kurssi viinud. Ma üldiselt ennast majanduses absoluutselt tugevaks ei pea, aga noh, vabaturumajanduse eelised peaks common knowledge olema, eriti kui nii karvaseid teooriaid punuda nagu sina! :)

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Suht naljakas, et inimesed arvavad, et on vaja postitada oma arvamus nii lyhidalt. Tõesti arvate, et kedagi kotib kellegi poolt/vastuhääl kui nad pole seda in. isegi kohanud.

    Pointless täiesti. Ei viitsi ei taha on lihtsalt vabandus, ma arvan et pigem ei saa/oska. Palun tsiteerige minu midagi minu postidest, nii et see kontekstist väljas pole ja lükake umber faktidega. Good luck with that. Kui ei viitsi miks üldse postitada midagi?
    Proovisin nagu sinu soovi täita, kontekstist tirisin välja ainult tüviraku ja uurimustöö, aga need olidki lingvistilised möödalaskmised.
    Natuke ülekohtune on nõuda inimestelt argumenteerimist kui su enda postid on ikka päris faktivaesed. Enamik juttu on õhust võetud, a'la vaatasin filmi või guugeldasin. See pole eriti põhjapanev, too parem statistikat, seleta eluliste näidetega, selgita mõttekäiku, too näiteid jne. Samuti soovitan sul oma tekst alati üle lugeda enne "post" nupu vajutamist. Kipub teine ümmargune ja laialivalguv olema ja seepärast teistel raske argumenteerida (sinu genotsiiditeemalisest postist ei saanudki aru). Et kui juba nii anaalmenetlevalt teiste ignorantsusele ja/või ettesöödetud info kinnisilmi uskumisele tähelepanu juhtida, tee seda properly. :)

    Mul on loll komme venivaid lauseid trükkida, loodan, et liiga silma ei riiva.

    Ahjaa, siin oli juttu igasugustest parameetritest, mille järgi tõlgendada inimese olemust:
    Vanus: 19
    Haridus: Kesk, esmakursuslane ülikoolis
    Pokker: Kuus varieeruvalt 10-20 MTT turnat buy-in (2-10 EUR)
    Pärit tavalisest keskklassi perest, sente ei loe aga kõht on täis.
    Peenise pikkus: PM

    Btw, mulle meeldisid sebastian_du ja muruntau postid sisu poolest, pastilaa ning pwndre tõmbasid sarkasmiga koti pähe teistele :-*

  16. #176

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Kuul käimise kohta on Mythbusters'itel hea osa - Moon Landing :D

  17. #177

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    http://www.elu24.ee/?id=217050

    Täpselt nii maailma asjad käivadki.

  18. #178
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas muruntau
    http://www.elu24.ee/?id=217050

    Täpselt nii maailma asjad käivadki.
    Ty. Väga hea artikkel. Mind muutis igatahes. Kurvaks tegi muidugi see rahvusegregori teema...

  19. #179
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Lisan omalt poolt ka ühe teemaga haakuva video. Paraloogia vallast:

    http://www.elu24.ee/?id=169317

    EDIT: Egiptuse SALAtehnika.

  20. #180

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Vaadates mis masti mehed nendes artiklites sõna võtavad hakkab ka minu mõttemaailm muutuma.

Lehekülg 9, kokku 11 EsimeneEsimene ... 7891011 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES