Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 11 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 211
  1. #141
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Well, siin on see vahe, mida teadmiseks nimetada. Ma toon näiteks relatiivsusteooria. Kas relatiivsusteooria teadmine on teadmine sellest, mida ta kirjeldab, või teadmine sellest, mida ja kuidas see matemaatiline teooria kirjeldab.

    Tegelikult on mõlemad õiged imo. Eesti keel on nii, me mõistsime sõna teadmine lihtsalt valesti. Teadma võib tähendada mida see teeb ja võib ka tähendada selle üksikasjade teadmist.

    Nu kui rääkida tõenäolsuset, et kas ta teab mis on all-in, nu minu arvamus, on et ta ilmselt ei tea mis tähendab pokkeris all in panemine, kuigi ei saa ümberlükada kui keegi ütleb, et teab. Sorry pikad postid, mulle meeldib vaielda :D.
    pokkeris kõik sisse, ei ole just raske läbi ammustada

    aga selleks peab jah pokkerireegleid teadma täpselt, äkki ainult telekast 5-draw cardi näinud, selles mängus puudub selline termin

  2. #142

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    pokker peaksi olema rohkem hobi kui töö. Ja 'tarkust' sellenajal mõõta on küll eriti ret.

    sellise suhtumisega oled sa lihtsalt järjekordne number kuskil 'sain surma kuna olen sheepie' statistikas. Kindlasti, mida rohkem sinu mõttekaaslaseid, seda parem maailm oleks. Kõik koos, allume süsteemile ilma küsimusi küsimata, jeee. Viimased 100 aastat näitab ära kuhu sellise suhtumisega jõuad, mitkümmend millionit inimest süsteemi poolt mõrvati? Sinusugused lambad lasevadki sellistel asjadel juhtuda. Maga edasi.

  3. #143
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Well, siin on see vahe, mida teadmiseks nimetada. Ma toon näiteks relatiivsusteooria. Kas relatiivsusteooria teadmine on teadmine sellest, mida ta kirjeldab, või teadmine sellest, mida ja kuidas see matemaatiline teooria kirjeldab.
    Sellisel juhul ei tea ilmselt paljud meie foorumikasutajad all-in EV-st ka midagi. Anname foorumlasele paberi, pastaka ja kaks starting handi ja ma tahan näha, kes arvutab EV ilma pokerstoveta välja. :D

  4. #144
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Viimased 100 aastat näitab ära kuhu sellise suhtumisega jõuad, mitkümmend millionit inimest süsteemi poolt mõrvati? Sinusugused lambad lasevadki sellistel asjadel juhtuda. Maga edasi.
    Sõdu mõtled? Well yeah, sõjad on küll viimase 100 aasta leiutis.

  5. #145
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Kindlasti mitte. Aga kui 3 aastat hiljem oled ikka microstakesis, siis mingit seost võib juba luua.
    Valus ego. Mul kursavend (meil mõlemal mag. kraad), kes laseb freerolle 4 fun ainult. Mida järeldad? Ma olen kindel, et vähemalt pooled siinsetest mängivad hobi korras pokkerit ega tunne muret eriti "leveli" pärast. Label peale panna on lihtne, aga maha võtta kerge...

  6. #146

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Kris, kas sa oled siis mingi "hunt" või? Ja seda seetõttu, et oled paari kahtlase väärtusega videot näinud? Ja nüüd, kas see "fakt" oleks sind II MS ajal rindel olles päästnud? (sa ju ei ole sheep kes surma saaks :D)

  7. #147

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    lugedes Codecci poste a'la "intelligents = limiit, millel mängid" ja "ma olen elus lugenud 10 raamatut, kõik raamatud on mõttetud" soovitaks sul tõesti veidi oma silmaringi laiendada. Loodetavasti see vanusega ka juhtub.

  8. #148
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Valus ego. Mul kursavend (meil mõlemal mag. kraad), kes laseb freerolle 4 fun ainult. Mida järeldad? Ma olen kindel, et vähemalt pooled siinsetest mängivad hobi korras pokkerit ega tunne muret eriti "leveli" pärast. Label peale panna on lihtne, aga maha võtta kerge...
    fuck ärge võtke kõike sõna sõnalt, kui sa oled 3a sleep, breath and live of poker ja mängid ikka nl25 oled retard, kui mängid freerolle for fun siis sa pole üritanudki ja ei kvalifitseeru retardiks

    ja magistrikraad näitab tööeetikat mitte intelligentsi

  9. #149

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Sõdu mõtled? Well yeah, sõjad on küll viimase 100 aasta leiutis.
    Ma eeldan, et ta pidas silmas planeeritud genotsiide Ermeni Soykırımı, Holocaust, Holodomor aga miks mitte Huttud/Tutsid või Etioopa kus rahuvalvajad poliitlise korreketsuse huvides pealt vaatasid kuidas tsiviliste kasti löödi

  10. #150
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    kui sa oled 3a sleep, breath and live of poker ja mängid ikka nl25 oled retard, kui mängid freerolle for fun siis sa pole üritanudki ja ei kvalifitseeru retardiks
    +1

  11. #151
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    ja magistrikraad näitab tööeetikat mitte intelligentsi
    Usun, et sa ei saa kunagi matemaatika või arhitektuuri mag. kraadi. Kas me pastilaaga oleme Sinust töökamad? Või mõtlesid EBSi magistrikraade?

  12. #152
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Usun, et sa ei saa kunagi matemaatika või arhitektuuri mag. kraadi. Kas me pastilaaga oleme Sinust töökamad? Või mõtlesid EBSi magistrikraade?
    Kindlasti olete, ma üks laisemaid inimesi ever.

    Kuidas saad sa arvata, et ma ei saa kunagi kraadi kui sa ei tea minust praktiliselt mitte midagi? Aga ilmselgelt on sul õigus, sest ma ei püüagi - arvan, et see pole seda rahaliselt väärt, rahateenimise kohapealt on paremaid suundi olemas (olen jube materialistlik inimene).

  13. #153

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Kindlasti olete, ma üks laisemaid inimesi ever.

    Kuidas saad sa arvata, et ma ei saa kunagi kraadi kui sa ei tea minust praktiliselt mitte midagi? Aga ilmselgelt on sul õigus, sest ma ei püüagi - arvan, et see pole seda rahaliselt väärt, rahateenimise kohapealt on paremaid suundi olemas (olen jube materialistlik inimene).
    qft, haridus on ülehinnatud, haritus on tähtis

  14. #154
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Kindlasti olete, ma üks laisemaid inimesi ever.

    Kuidas saad sa arvata, et ma ei saa kunagi kraadi kui sa ei tea minust praktiliselt mitte midagi? Aga ilmselgelt on sul õigus, sest ma ei püüagi - arvan, et see pole seda rahaliselt väärt (olen jube materialistlik inimene).
    Kui raha ja laiskus kõrvale jätta, siis suudaksid? Vasta vähemalt endale ausalt. Isiklikult sind ei tea, aga foorumipostituste põhjal annab inimesi enda peas lahterdada küll - puuduva infoga mäng.

    P.S. Inimene, kes läheb õppima raha pärast on juba eos läbi kukkunud ja mis haritusest me sel juhul rääkida saame?

  15. #155
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Kui raha ja laiskus kõrvale jätta, siis suudaksid? Vasta vähemalt endale ausalt. Isiklikult sind ei tea, aga foorumipostituste põhjal annab inimesi enda peas lahterdada küll - puuduva infoga mäng.

    [X] Stampväljend
    [ ] Diskussioon
    Kui mul oleks supermotivatsioon selleks (nt. rahaline, keegi teeb teleshowd ja maksab 20 milkut kui sellega hakkama saan), siis Eesti ülikoolis kindlasti. Tunnistan, et ei ole just kõige laiema silmaringiga inimene, kuid nendes ainetes magistrikraadi saavutamiseks ei pea juba alustades avar silmaring olema, loomuliku intelligentsi poole pealt arvan, et olen üsna tugev, distsipliin ja tööeetika jälle üsna halvad, aga piisava motivatsiooni korral suudaksin neid "biitida" kindlasti.

  16. #156
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    P.S. Inimene, kes läheb õppima raha pärast on juba eos läbi kukkunud ja mis haritusest me sel juhul rääkida saame?
    No sel juhul on tugev enamus tudengeid eos läbi kukkunud, või enamus ei lähegi sinu arust sel eesmärgil ülikooli, et tulevikus hea palgaga töökoht saada?

  17. #157
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    No sel juhul on tugev enamus tudengeid eos läbi kukkunud, või enamus ei lähegi sinu arust sel eesmärgil ülikooli, et tulevikus hea palgaga töökoht saada?
    Minu arust ongi enamus tudengeid eos läbi kukkunud. Tõsiselt. Põhiline on oma eriala vastu huvi tunda ja kõik muu tuleb ise.

  18. #158
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Minu arust ongi enamus tudengeid eos läbi kukkunud. Tõsiselt. Põhiline on oma eriala vastu huvi tunda ja kõik muu tuleb ise.
    Mina tunnen huvi erialade vastu mis võimalikult palju raha sisse toovad. Näiteks hetkel võib öelda, et pokker on minu "eriala". Kui sellega ei oleks võimalik raha teenida, siis ma lõpetaks mängimise päevapealt ja mängiks päevad läbi näiteks Monopoly selle asemel :)

  19. #159

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Nüüd läks teema kuidagi hariduse peale, kuigi teema algse mõttega pole seotud.

    Lisaks siis ühe lingi hariduse kohta mis läheb teemasse ja mis mulle väga huvi pakkus.

    School Sucks podcast

    http://schoolsucks.podomatic.com/
    (et esimese juurde saada tuleb päris alla kedrata)

    Saab võtta RSSiga podcasti Ipodile või tirida MP3 sealt.

    Ise kuulasin ka youtube kanalist.
    http://www.youtube.com/user/oobagnaj

    Pmliselt seletab lahti, kuidas töötab kool ning mis selle kogu mõte on. Endale pakkus väga suurt huvi. Ise sain juba ennem aru, et haridus sellisel kujul nagu seda USAs ja Eestis antakse on totaalne BS(ise olen veel keskoolis), aga seal seletatakse lahti rohkem ning sain palju uusi asju, mida ise kohe tähele ei pannud.

    Nime pärast paliuks mitte ära kohkuda, nimi on jh lihtsakoeline. Kutt, kes seletab on ise olnud õpetaja aastaid ja valitud osariigi parimaks kui ma õigesti m2letan jms, argumenteerib väga hästi imo.

    Enne kui keegi läbi kuulab(nu kogu asi on suht pikk, a ma kuulasin kas youtubest või MP3mega niisama vahepeal bussis jm) ja ütleb mulle et, ha vend on vastuolus täielikult sinu(minu) poliitiliste vaadetega siis jh, järeldused mis vend teeb ühiskonna kohta, et valitusus on peamine kurja juur siis sellega ma nõus ei ole. Ayn Randi filosoofia järgiatega, kes ennast objektivistideks kutsuvad ma üldse ei nõustu(tema ka mitte täieliklt aga suuresti nõustub). Üldiselt vahepeal ta mainib muid asju aga peamiselt on jutt siiski kooli teemal(mitte ülikoolid, kuigi nendele võiks suuresti sama kriitika teha) .

    Tema kooli "mõtte" ja selle eesmärkide lahkamisega olen täiesti nõus.


    Edit: Poole pealt pole kindlasti mõtet kuulata, 1. osas lahatakse lahti millest rääkima hakatakse.

  20. #160

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!


Lehekülg 8, kokku 11 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES