Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 11 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 211
  1. #41
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Korra hakkasin 1 soovitatud filmi vaatama WTC teemal, üle 5 minuti ei suutnud vaadata. Kohe alguses, keegi Dario Fo selletas seal midagi, all oli et Nobeli preemia laureaat, 10 sec hiljem google abiga selgus, et muidugi mitte füüsika ega keemia alal, vaid kirjanduspreemia irw. See näide on väga tüüpiline, tavaliselt ei valetata, aga ei esitata kõiki asjakohaseid fakte ja vastuargumente. Ei saa ainult toetuda nendele videodele, ma pole veel ühestki videost leidnud sellist asja, mida ei oleks ümber lükatud. Pentagoni kohta leidsin 10 seciga selle : http://www.debunk911myths.org/topics/Pentagon . Pommide värki olen ka vaadanud, vastus on olemas.
    siit küll vastust ei saa!

  2. #42

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Mkay, võtame siis sinu sõna kui tõde ja ärme vaatame vastuargumente. Tegid suurepärase töö nende väidete ümberlükkamisel, nüüd näen, et see mis seal saidil on on ikkagi vale. [/sarkasm] Tehke teised kuidas tahavad, minu jaoks on oluline objektiivne tõde. Kogu asja ümber lükkamine oleks super kerge kui terve see WTC asi oleks inside job, ma peaaegu et tahan et, see nii oleks, siis oleks inimeste "üles äratamine" palju kergem. Kogu see ettevõtmine oleks väga mõttetu risk, see mis saadakse ja see millega riskitakse ei ole lihtsalt väärt. Kui tuleks välja et GOP orgunnis kogu asja, tähendaks see partei lõppu. Nagu ma ütlesin, siis surivoodi stsenaariumiga on paljud asjad välja tulnud ja tuleks ka see, sellel ei oleks mõtet lihtsalt "juhtide" jaoks.

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Ma ei viitsi ega taha kellegiga vaidlema hakkata aga olen 9/11 materjale uurinuid kuid ja mattunud väga väga sügavale, rääkinud inimestega kes seda kõike ümber on üritanud lükata ja teada saanud kuidas neid on ähvardtatud jne. Minu seisukoht 9/11 kohta ja seda ei muuda keegi, peale unetuid öid täis oppitud Fakte, et 9/11 on täis inside job. Viimane asi mil ma selle teemaga kokku puutusin oli üks dok film, mis ilmus netti ühel leheküljel ja kadus ka samas kolme päeva pärast ja enam pole ma seda leidnud.. dokis võtavad üksipulki mõned inimesed läbi mis toimus sel päeval ja pärast seda. Seletati lahti kuidas on monteeritud kõiki BBC,CNN ja teiste massiuudiste kanali videosid.

    Mõned näited mis kohe kohe meelde tulevad, et näiteks kõik 'juhuslikud' pealtnägijad tänavatel, kellega tehti intervjuu, need kõik olid kas kuidagi CNN või BBCga seotud (täälised keda kunagi ekraan ei näe)
    Siis kõik lennuki nurk kui tabas kaksiktorne, plahvatus.. ehh seda on nii palju..

    Nüüd siis see koht, kus ütlen, et jah Minu ARVAMUS ja teadmine on see, et 9/11 oli inside job ja et mingeid lennukid ei tabanudki kunagi ei kaksiktorne ega ka pentagoni.

    Ärkasin just ja veits unine ja sry kui segane jutt, aga kellel plaanis minuga vaidlema hakkata vms, siis ärge nähke vaeva, ma ei näe sellel mõttet. Its My Personal Opinion!

  4. #44
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    mingeid lennukid ei tabanudki kunagi ei kaksiktorne
    selle arvamusega oled küll üksi maailmas :)

  5. #45
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    ehh, kindlasti mitte. Eniveis, ma võin ära ka kustutada, kui see hakkab minu piht sitta vastukaja tooma :)

  6. #46
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    http://www.skeptik.ee/index.php/2008...astuteadmised/

    See on vastuteave: väärinfo, mis on pakendatud selliselt, et näeb välja nagu fakt. Me seisame vastamisi lihtsameelsuse pandeemiaga. Kunagi vaid äärealadel õilmitsenud ideed on nüüd tõsine jututeema Lääne haritlaste seas ja jooksevad kiini arenevas maailmas.

  7. #47
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    ärge uskuge kõike, mis faktide pähe esitatakse (nendes linkides peituvaid asju mõtlen)

  8. #48

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    minu jaoks on see mitte reaalsus

  9. #49
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Mkay, võtame siis sinu sõna kui tõde ja ärme vaatame vastuargumente. Tegid suurepärase töö nende väidete ümberlükkamisel, nüüd näen, et see mis seal saidil on on ikkagi vale. [/sarkasm] Tehke teised kuidas tahavad, minu jaoks on oluline objektiivne tõde. Kogu asja ümber lükkamine oleks super kerge kui terve see WTC asi oleks inside job, ma peaaegu et tahan et, see nii oleks, siis oleks inimeste "üles äratamine" palju kergem. Kogu see ettevõtmine oleks väga mõttetu risk, see mis saadakse ja see millega riskitakse ei ole lihtsalt väärt. Kui tuleks välja et GOP orgunnis kogu asja, tähendaks see partei lõppu. Nagu ma ütlesin, siis surivoodi stsenaariumiga on paljud asjad välja tulnud ja tuleks ka see, sellel ei oleks mõtet lihtsalt "juhtide" jaoks.
    :D pelasin pokkerit. ei viitsinud eriti argumenteerida.. mulle tundub et sa ei ole asjasse eriti süvenenud.. googeldasid paar linki ja kõik..

    igatahes ma ei viitsi vaielda ja kellegi arvamusi ümber pöörata..

    peac!

  10. #50

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Lisan ka ühe huvitava lingi.
    http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3493
    Kõik see on piiblis ka päriselt olemas ;D

  11. #51
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Miks te ei viitsi arvamusi ümber pöörata? Selliste teemade eesmärk peakski olema enda seisukohtade jms. tõestamine erinevate linkide ja värkidega.
    See oleks sama nagu strateegiafoorumis küsitakse abi ja pannakse oma mõttekäik käe juurde ja siis tuleb keegi tüüp ja ütleb, et vot näed mängid valesti, aga ma ei viitsi sinu arvamust ümber pöörata.

  12. #52

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    kogu see teema on oma usutavuselt ja tõsiseltvõetavuselt kusagil eneseabi käsiraamatute ja Kalev Jaiki majandusteooriate piirimail :)

  13. #53

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    :D pelasin pokkerit. ei viitsinud eriti argumenteerida.. mulle tundub et sa ei ole asjasse eriti süvenenud.. googeldasid paar linki ja kõik..

    igatahes ma ei viitsi vaielda ja kellegi arvamusi ümber pöörata..

    peac!
    Mulle tundub jällegi vastupidi, see oli paar kuud tagasi kui asjasse sügavalt süvenesin ja rohkem vaeva nägin ning lükkasin kõik asjad ümber, mis sellistest videodest sain. Kui üle 3 tunni neid asju vaadata siis hakkavad kõik korduma ja neid kannataks vaadata, kui nad ei oleks mingi "üüü aaaa" helinaga pidevalt taga ja mingit haledat vaataja manipuleerimist õudsate piltide ja bushi näitamise, põlevate tornide ja muu sellisega jamaga, st oleks lihtsalt esitatud argumendid ning teaduslikult põhjendatud.

    Kui sina või keegi teine, kes usub, et 9/11 oli inside job, siis peale nende ümberlükatud faktide: pentagoni ei tabanud lennuk; tornid tõid alla pommid; lennukikütuse tõttu sulanud talad; mingisugune hõõgumine rusude all, mida ei põhjustanud lennukikütus on mingeid asju, mis panevad teid oma seisukohta pooldama. Võibolla on veel neid, mida juba enda jaoks ümber lükanud, aga lihtsalt tahaks teada mida te siis teate, mida mina ei tea. Ma arvan, et need kes oma uurimust on siin teinud kirjutavad goolesse midagi sellist, et 9/11 inside job, bombs WTC jms, nad ei kirjuta 9/11 conspiracy debunked jms.

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Ma ei viitsi ega taha kellegiga vaidlema hakkata aga olen 9/11 materjale uurinuid kuid ja mattunud väga väga sügavale, rääkinud inimestega kes seda kõike ümber on üritanud lükata ja teada saanud kuidas neid on ähvardtatud jne. Minu seisukoht 9/11 kohta ja seda ei muuda keegi, peale unetuid öid täis oppitud Fakte, et 9/11 on täis inside job.
    mkva, sa tegid ausalt kuid uurimustööd ja sul olid unetud ööd ainult selle küsimuse nimel? See on internet, aga pole põhjust miks sina või keegi peaks sellise asjaga valetama. Aga mul küsimus, vähemalt Taimaa juttudest jäi suike tunne, et oled rohkem elunautija(ei ürita vihjata, et selles midagi halba oleks), kes ei veedaks kuid, me räägime siin ikka sitax pikkast ajast + rahalisest kulust, kui otsisid tunnistajaid välja. Ma ei tia aga sa ei jäta sellist muljet oma jutuga, nagu oleksid teadlane vms. Lihtsalt huvitab, et mis motiveeris sind nagu sa ütlesid unetuid öid ja KUID veetma selle küsimuse nimel. Ma olen suht google friik aga ma pole kunagi isegi midagi selle lähedast teinud. Keegi tuttav sai surma vms? Ma ei saa aru kuidas suudab lihtsalt uudishimu kedagi kuudepikkust uurimustööd tegema. Kas sa tegid mingi kokkuvõtte ka? Oleks väga huvitatud selle lugemisest, kui tegid. Siin ei ole mingit sarkasmi ega kahtlust sinu sõnadest, lihtsalt uudishimu ja see, et ma ei kavatse ise kuid veeta nii triviaalse küsimuse nimel.

    Igaüks kes oma uurimust teeb, peaks alati kirjutama ja otsima oma argumentidele, mis pooldavad nende seisukohta, ümberlükkamist.. Näiteks: kui arvad, et pentagoni lendas rakett, mitte lennuk. Siis otsima selle ümberlükkamist. Nende videode põhjal ei saa küll mingeid järeldusi teha, väga eba-teaduslikud.

  14. #54
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Tsitaat Algselt postitas jokk
    Lisan ka ühe huvitava lingi.
    http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3493
    Kõik see on piiblis ka päriselt olemas ;D
    ban

  15. #55
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    vandenõuteoreetikutele:
    ( Click to show/hide )

  16. #56

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    ( Click to show/hide )


    Mkay mul teooria olemas, sellesse majja sõidavad lennukid sisse millalgil ja siis ehitatakse koha peale 1 väiksem maja. Religiooni mõju USAs väheneb(in god we trust kaob ära) ja riik nimetatakse Unmerikaks. Tõestage, et nii ei juhtu.

    Praegu voldin eesti rahasid kokku ja siis hakkan selle pealt tuleviku ennustama, 100% reliable.

  17. #57

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Mis vahe seal on, kas sa usud massimeediat või neid vandenõu jutte. Taiki ütles õigesti, et vb on mõne Eesti raha kokkuvoltimisel näha 9/11 sündmusi jne.

  18. #58
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Selline film nagu 'Numbers' või oli see mingi ala number 27 .. fak ma ei mäleta, igatahes point on sellest, et on inimesi kes suudavad mittemillesti teha midagi.. eeh, ei oska seletada.. nt mida sellist täna 19. jaanuar 2010 20:52 1+9=10 + esimene kuu ehks sii +1 on 11 kell 20:51 e. 2+0+5+2 on 9 tõstame ringi saame 9/11 ala selline teema..

  19. #59
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    ( Click to show/hide )

  20. #60

    Re: KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!

    Zeitgeisti saab vaadata siis järgnevatelt linkidelt eesti tõlkega:

    Zeitgeist Addendum:
    http://www.overstream.net/view.php?oid=mgmfs3uvsjek

    Zeitgeist esimene osa:
    http://www.overstream.net/view.php?oid=n8axucl8txuz

Lehekülg 3, kokku 11 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES