Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 37 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 734
  1. #301
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Very nice ja GL! Ise proovin ka natukene rohkem FRi näppima hakata. Tõmbasin mängu vähe tightimaks ja lisasin laudu. Praegu siis 15 lauda ja 13/10 stiilis lasen. Täna oli päris hea jooks ja praegu 4150 kätt ja + 10 BI. Kui sa oskaksid mind aidata, et kuidas volüümi näidata ja et sess koppa kiirelt ette ei viskaks, siis oleks tänulik :D Mul alati see jama olnud, et skill nagu vast lubaks, aga volüümi ei suuda näidata. Mul vist rekord kuu vaid nii 28k kätt :) Samas olen ka palju HUd mänginud..

  2. #302
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    No kui 'sess kiirelt kopa ette viskab', siis maiteagi, kas on väga midagi teha:) Ise üritan mängida 3x3h sessid päevas väikeste pausidega suht samadel aegadel iga päev, suht vabandusi ei otsi miks mitte grindida + ärkan ja lähen magama ka iga päev samal ajal. Ja kuigi enamike eesmärkide puhul, mis kunagi olnud, olen ma feilinud, olen neid ikka omale seadnud, see ka lisab motti vms. Eelmise aasta esimese poolega olin ntx väga rahul, aga suvi jms ajas paigast ära, üritan see aasta teistmoodi:) Võid mind Skype ka lisada (profiilis olemas), saab vahest veel juttu puhuda sel teemal.:)

  3. #303
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Räägi sellest study groupi'st lähemalt. On asjalik seltskond või käib enamuse ajast mingi leveldamine?

  4. #304
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Räägi sellest study groupi'st lähemalt. On asjalik seltskond või käib enamuse ajast mingi leveldamine?
    Pastilaad seal ei ole...

    nii et asjalik seltskond ja mingit lolli leveldamist pole

  5. #305
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Räägi sellest study groupi'st lähemalt. On asjalik seltskond või käib enamuse ajast mingi leveldamine?
    seltskond on hea, aga kui mina sinna oma nina pistsin, siis oli esimese tunniga, mil eemal olin, 150 postitust ja pokkeri kohta neist eriti ei märganud ühtegi :D. aga kindlasti tore koht - ise ei jõudnud infot vastu võtta.

  6. #306
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Grupp on korralik, koguaeg ei jõua stratti lasta lihtsalt, aju hakkab kärssama. Nobodreriga lasime vist eile 2.5h järjest mingit analüüsi ja need olid aint mingi 3-4 käe kohta, deep shit.

  7. #307
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Enamasti norm, vahepeal ainult miski vend räägib kilede läbitorkamisest :/.

  8. #308
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Enamasti norm, vahepeal ainult miski vend räägib kilede läbitorkamisest :/.
    +ˇ1

  9. #309
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!


  10. #310
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Eks ta üldjuhul levelzone ole, vähemalt need mõned üksikud grupid, kuhu sattunud olen. Samas, kui ise küsimusi ei esita, siis ka vastuseid ei saa. Kuidas sinna gruppi võimalik saada oleks? Ehk ei jookseks mööda külgi maha ja saaks natuke targemaks.

  11. #311
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Kohalikku omavalitsusse avaldus.

  12. #312
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Nagu lubatud sai, hakkab siis nädalaid kokku võtma.

    Week 1:



    Paar päeva läks raisku suht av pohmaka ja trio live pärast. Live pokkerit ilmselt üsna pikka aega tildiravina kasutada ei saa, kuna live run on rohkem tilti ajanud kui online whatever swingid. Lähiajal mingeid häppeninge ei tohiks olla, nii et tuleb hakata puid alla viskama. Varsti saab 100k fpp täis, siis ostan boonuse ja piilun nl50 taas.

    VPP count: 1,778 / 300,000


    E: Ahjaa bluelite, grupiga on see värk et tilti, leveleid ja stratti on suht võrdses ja suurtes kogustes seal ja möla käib suht 24/7. Kui miski huvi on, lisa skype mind ja uurib asja.

  13. #313
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    kuidas sa juba nl25 tagasi oled :/? eriti suur bankroll buy-in wise või lihtsalt alla kolinud? pole ammu jälgind:D

  14. #314
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Br on parajalt suur küll:) A 2 kuud be jooksu ja tilti oli vahepeal+arvuti andis otsad nii et olin veel 2 nädalat pimeduses ja uue arvuti alla läks ka klotsi jms. Varsti back jälle:)

  15. #315
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Ma jäin esimene nädal sinust volüümi mõttes vaid napilt alla. Käsi 17,7k. Mis statidega sa muidu 20 lauda mängid? Nii 11/9?
    Krt, peaks ka skype tegema ja micki sebima, sest see grupp tundub ikka parajalt +EV :)
    Ning lisaks, kui bb100 on nii 5%-8%, siis mitme BIga soovitada kõrgemale limiiti liikuda?

  16. #316

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Oleks ka sellest gruppist huvitatud. Saatsin sulle PM-i ka.

  17. #317
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Ma jäin esimene nädal sinust volüümi mõttes vaid napilt alla. Käsi 17,7k. Mis statidega sa muidu 20 lauda mängid? Nii 11/9?
    Krt, peaks ka skype tegema ja micki sebima, sest see grupp tundub ikka parajalt +EV :)
    Ning lisaks, kui bb100 on nii 5%-8%, siis mitme BIga soovitada kõrgemale limiiti liikuda?
    Õmm see kuu on 18/16, üldiselt peaks jääma 17/15 kanti statid. Grupiga on nüüd see jama et majandaja pigistasime veel sisse (saatis pm-i juba enne sinu posti), aga nüüd meil ikka väga palju liikmeid ja info voolavus suht jõhker:) Et hetkel kahjuks ei mahu enam, a kui ridasid hõrendame jälle mingi aeg, siis võtab ühendust!

    Üles liikumine sõltub täiesti sust endast. Kui tööl käid ja palk jookseb, siis mingi 30bi piisav. Ise mitte tööl käivana hoian at least 100bi mängitava limiidi jaoks. Elu on näidanud et nl25 to nl50 liikumine on paljudele üsna raskeks ka osutunud, sellega peaks arvestama.

  18. #318
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Vaatasin jah, et HEM näitas sinu kohta nii 16/14 :)
    Tegelikult olekski mul võimalik liituda ainult väga väikeses osas, sest full time töö ja õhtutel tihti trenn ning tavainimese jaoks magamaminemis ajal väga rääkida ei saakski..
    Ma ürita nüüd kütta kogu kuu NL25 ja vaatab, millise BRi ja käte arvu kokku saab ja siis reevaluate`in :)
    Kuu alguse volüüm on minu jaoks super olnud, aga edasi suht nii kütta ei saa, sest teisipäeva ja neljapäeva õhtud ka kinni. Esialgne min eesmärk oleks 50k+ hands, praegu 20k.

    Mis muidu suurim erinevus on NL25 ja NL50 vahel? Fish on ju igas limiidis fish. Seal lihtsalt regsid natukene paremad?

  19. #319
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Vaatasin jah, et HEM näitas sinu kohta nii 16/14 :)
    Tegelikult olekski mul võimalik liituda ainult väga väikeses osas, sest full time töö ja õhtutel tihti trenn ning tavainimese jaoks magamaminemis ajal väga rääkida ei saakski..
    Ma ürita nüüd kütta kogu kuu NL25 ja vaatab, millise BRi ja käte arvu kokku saab ja siis reevaluate`in :)
    Kuu alguse volüüm on minu jaoks super olnud, aga edasi suht nii kütta ei saa, sest teisipäeva ja neljapäeva õhtud ka kinni. Esialgne min eesmärk oleks 50k+ hands, praegu 20k.

    Mis muidu suurim erinevus on NL25 ja NL50 vahel? Fish on ju igas limiidis fish. Seal lihtsalt regsid natukene paremad?
    No kui skype lisad, siis käsi ja statse ja värki võib niisama ka vahepeal arutada kui tahad. Mul endal kuu eesmärk ikka sinna 120k+ käe kanti:)

    Fish on ikka fish jah, ja 50 regularid ei ole otseselt paremad, lihtsalt blindidel ja buttonil agromad ja kujutavad rohkem ette endale+metavad jms. Flippamist ja stackimist rohkem erinevalt 25 regidest, kes 2 barreli peale kõik alla top 2 mucki sahistavad.:)

  20. #320
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Week 2:



    EV joon jookseb kenasti ca. $2k month graafikus, nii et pole hullu:) Aga ega krt meeldiv küll mängida pole niimoodi.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    MP3 ($25)
    Hero (CO) ($63.50)
    Button ($26.40)
    SB ($25.20)
    BB ($103.55)
    UTG ($53.85)
    UTG+1 ($66.29)
    MP1 ($62.55)
    MP2 ($53.67)


    3 folds, MP2 calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.45, 3 folds, MP2 calls $1.20

    Flop: ($3.70) 2, 10, 5 (2 players)
    MP2 bets $1.25, Hero raises to $5, MP2 calls $3.75

    Turn: ($13.70) 8 (2 players)
    MP2 bets $3.50, Hero raises to $12.50, MP2 raises to $47.17 (All-In), Hero calls $34.67

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Cypher0 poolt : 13.01.13 at 14:55

Lehekülg 16, kokku 37 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES