Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 37 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 734
  1. #321
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    küsin puht huvi pärast, miks turni nii vähe tõstad ? et kas see on standard vms,

  2. #322
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
    küsin puht huvi pärast, miks turni nii vähe tõstad ? et kas see on standard vms,
    100bb mängides külge jäänud see sizingu sättimine nii, et järgmiseks tänavaks jääb veits alla potsize:) Ega ta hea ei ole deep mängides, peaks ikka rohkem panema jap.

  3. #323
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Jaa läheb uus nädal!

    VPP count: 5,120 / 300,000

  4. #324
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    edu! :)

  5. #325
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    GL +1!
    Ütlesid ennist, et teed 3x3h päevas. Mis kellast siis tavaliselt sessid teed ja mis kell magama/ülesse? Pakun, et hommikul magama ja pärastlõunal ülesse :D

  6. #326
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Ärkan kell 12, esimene sess läheb umbes pool 2 käima. Teine reeglina 6-7 vahel ja kolmas 11-12 vahel õhtul, peale mida siis magama umbes 3-4 paiku. Pühapäeviti ei mängi üldse ja reloadin uueks nädalaks akusid:)

  7. #327
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    väga julm volüüm

  8. #328
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Ja kas tööpäevade esimesel sessil siis fishe ka jagub? Mulle küll mulje jäänud, et hilisõhtud küll tunduvalt more +EV.

  9. #329
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50-100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    NL25 jagub igal ajal fishe. Kui NL50+ mängisin, siis jah pidi päeval alguses paar lauda 25 võtma et sess käima tõmmata.:)

  10. #330
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL25 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Week 3:



    Viimaseks sessiks võtsin mõned NL50 lauad ka kõrvale ja noh, tahtsime parimat aga välja kukkus nagu alati. NL25 $ lauad on see kuu -6bi 62k käe peale. Kui PL ja € laudu ei mängiks, oleks juba ilmselt

    ( Click to show/hide )


    Hoolimata üleüldisest sitast jooksust on tunne tegelikult hea ja ei jäägi üle midagi muud, kui oodata peagi saabuvat hiiterit, sest lauad on tegelikult endiselt mõnusad.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    UTG+1 ($25.10)
    MP1 ($25)
    MP2 ($28.85)
    CO ($94.52)
    Hero (Button) ($64)
    SB ($69.42)
    BB ($56.65)
    UTG ($76.07)

    Preflop:
    5 folds, Hero bets $1, 1 fold, BB raises to $3, Hero calls $2

    Flop: ($6.50) 2, 9, J (2 players)
    BB bets $5.25, Hero calls $5.25

    Turn: ($17) 9 (2 players)
    BB bets $14.25, Hero calls $14.25

    River: ($45.50) 3 (2 players)
    BB bets $34.10 (All-In), Hero calls $34.10

    Total pot: $113.70 | Rake: $2

    ( Click to show/hide )


    VPP Count: 9,094 / 300,000

  11. #331
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL25 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Volüüm
    Sul on ju asi väga lihtne- tuleb lihtsalt sama moodi edasi lasta!

  12. #332
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL25 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Week 4:



    Kõik peaks olema NL50, välja arvatud mõned sajad käed NL10 deep laudu, kus käin Rebzi kollitamas vabal ajal:) NL25 ja NL50 laudu ei tohi mixida, sest see stiil, millega peaaegu igast 25 mehest üle sõidetakse, ei toimi NL50s ja kõik. Aaga kui mõne mängijaga olukordi vältida ja metameetri seier madalal hoida, siis pappi küll ka selles limiidis. Fishide nö random factor on ka tiba suurem kui 25, vahest jääb showdownil karp lahti lihtsalt.

    VPP Count: 13,836 / 300,000


  13. #333
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Solid graaf Raix. Heam et sa 25-st jalga lasid ka tho
    Guud lakk!

  14. #334

    Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    näta sd ja non sd joont ka?

  15. #335
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Kena nädal :)

    Vaatasin jah, et sind ei ole enam NL25 näha ja ülesse kolinud.

    Mõtlesingi sinu käest küsida, et millega peaks kõige rohkem arvestama kui liikuda NL25 to NL50? Regsid teevad rohkem metat? Kuidas laudade valiku ja fishactioniga lood on?
    Huvitas ka, et kuidas tableselectid? Ma teen nii, et panen players per flop nuppu ja hakkan waiting listi lisama kuni mingi PPF 22% või nii. Siis kui koht vabaneb, avan nii 18 lauda ja siis kui need täis, siis hakkan halvimates sitoutnextblind panema ja avan nende asemel uued. Samuti sessi vältel lõpetan jooksvalt halbu laudu (või kui lauad surevad) ja avan uusi.

    Pm arvan, et mulle sobib kui regsid metat panevad, sest selle vastu ju suht kerge adjustida ja nende vastu head kätt mängida. Shoti võttes just eriti, ei taha variatsiooni liiga suureks ajada- alguses pole statse ka niikuinii.

    NL25 olen viimasel ajal pidama jäänud 16/13 statside juures. Jätkaks samuti või peaks grammi langetama/tõstma? Ise arvan, et algul tõmban 1-2% tightimaks, et uude limiiti korralikult sisse elada ja seal harjuda.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 27.01.13 at 11:30

  16. #336
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
    näta sd ja non sd joont ka?
    Pole aru saanud sellest fenomenist et miks inimesed tahavad non-sd joont hirmsasti näha graphil.:) Ntx nädala sees päevastel sessidel hoian be seda joont, vahest 1-2 tiltsessi tõmbavad selle trainwrecki ja reede-laupäev mängitud sessidel ka langeb kolinal kuna teadlikult keskendun rohkem sd joonele sest härrad on väga lahkelt nõus showdownile minema huvitavate kätega. Aga siin ta on, this month:



    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Kena nädal :)

    Vaatasin jah, et sind ei ole enam NL25 näha ja ülesse kolinud.

    Mõtlesingi sinu käest küsida, et millega peaks kõige rohkem arvestama kui liikuda NL25 to NL50? Regsid teevad rohkem metat? Kuidas laudade valiku ja fishactioniga lood on?

    Mina ei tea. Mina pidin arvestama sellega, et pidin botmode maha võtma ja rohkem keskendunult mängima. Natuke laudu võtsin ka vähemaks. Ja mu NL25 style oli väga umm.. conventional, seda pidin muutma ja teatud spottidele hoopis teistmoodi lähenema hakkama. Kui sul mingi standard style mis NL25 toidab hästi siis pohhui vist (ise muutsin kõige rohkem seda et fold to 3bet väiksemaks, 4bet-bluffin rohkem ja aggro factor 6.5 pealt 5.0 peale:) Notesid teen ka enda kohta päris palju (mingi 5 tk päevas juba:D)

    Huvitas ka, et kuidas tableselectid? Ma teen nii, et panen players per flop nuppu ja hakkan waiting listi lisama kuni mingi PPF 22% või nii. Siis kui koht vabaneb, avan nii 18 lauda ja siis kui need täis, siis hakkan halvimates sitoutnextblind panema ja avan nende asemel uued. Samuti sessi vältel lõpetan jooksvalt halbu laudu (või kui lauad surevad) ja avan uusi.

    Mul mingi väga weird oma välja töötatud selectimis süsteem mis ilmselt paljudele ei sobiks, aga minu jaoks on töötanud siiamaani. Nii nagu teed tundub ok, ise ju näed ka, kas saad nii fishiseid laudu või mitte:) Ise ma waiting listi ei pane, kui rohkem kui 2 mängijat ees on.

    Pm arvan, et mulle sobib kui regsid metat panevad, sest selle vastu ju suht kerge adjustida ja nende vastu head kätt mängida. Shoti võttes just eriti, ei taha variatsiooni liiga suureks ajada- alguses pole statse ka niikuinii.

    Näha kohe et sa pole veel 50 mänginud, optimist:)

    NL25 olen viimasel ajal pidama jäänud 16/13 statside juures. Jätkaks samuti või peaks grammi langetama/tõstma? Ise arvan, et algul tõmban 1-2% tightimaks, et uude limiiti korralikult sisse elada ja seal harjuda.

    Ega ei pea loose olema lihtsalt sellepärast et loose olla. Iga postflop leak mis sul on, kaotab sulle kõvasti rohkem raha, mida rohkem käsi sa mängid. Keskendu lauale, positsioonidele, leia õigeid stealimise ja 3bettimise spotte ja läheb ise paika see vpip/pfr, pole mõtet eraldi muretseda selle pärast.

  17. #337
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    1 imelik tähelepanek kah- mul on non showdown nullis ja showdown on sealsamas kus cash :)
    HUs on suht sama värk. Ju siis mängustiil väga erinev ja rohkem thin vbetin ja blufin vms maybe :D
    Kusagilt mäletan, et keegi tark ütles, et kui nii mängides on win%at showdown (vms stats) vähemalt 50%, siis kõik kõige paremas korras. Ma võidan showdownil mingi 49% nii et see vast leak ei ole mida parandada.

  18. #338

    Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    kui beatid nii non showdown kui showdown joont siis crushid eepiliselt.

  19. #339
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    1 imelik tähelepanek kah- mul on non showdown nullis ja showdown on sealsamas kus cash :)
    HUs on suht sama värk. Ju siis mängustiil väga erinev ja rohkem thin vbetin ja blufin vms maybe :D
    Kusagilt mäletan, et keegi tark ütles, et kui nii mängides on win%at showdown (vms stats) vähemalt 50%, siis kõik kõige paremas korras. Ma võidan showdownil mingi 49% nii et see vast leak ei ole mida parandada.
    Mul sama teema. plussis päevad on 55% jne. miinuspäevas alla 50ne ja siis kokkuvõttes ongi üle300k sämpli 49 koma millegiga showdown win. Endal plaan coach võtta, et leket parandada

  20. #340
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Week 5:



    Ja jaanuar kokku:



    Hetkel NL50 tuleb rahhi küll, aga tunne on selline et korraliku hiiteri peal ikka. Kuna Raixi teooria ütleb, et long runis ei võida mitte see, kellel on võimsamad hiiterid, vaid see kes downereid paremini händlib, siis tulebki oodata kerget downswingi ja seal A+ game teha, kuna upswingi ajal oskab iga mees stacke sisse ajada:) Siis peaks olema alles näha, kas saab asja või mitte.

    Täna alles alustan veebruari esimese sessiga, kuigi silm alles veits krillis nädalavahetusest, mille märksõnadeks olid pokkeriprod, kaks viina ja 59 õlut.

    VPP Count: 16,308 / 300,000

Lehekülg 17, kokku 37 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES