Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 37 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 734
  1. #441
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Täiega hea postitus. Saab endalegi mõne idee!

  2. #442
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    pakun puusalt,et vaatad käe ja laua üle ning siis mõtled kas tegelikud sad selle 80% standard folditavast käest oopis siiski midagi välja pigistada ja see kasumlikuks pöörata selles lauas!
    Pakun, et kui lausa nii thin edgesid otsima hakata, siis on vaja laudu ikka korralikult alla tõmmata (nii from 15 to 10) ja houreli teenistus hoopis väheneb. Aga no late positionilt ma ju ikka vaatan kes on blindidel ja sellevõrra steal range laieneb või kitseneb. Või siis kui ees on tõste, siis olenevalt mängijast on ranged erinvad.
    Cypher0- Reeglina mul sessi ajal ongi lahti vaid lauad ja HEM. Vaid siis kui tekib hetk, kus mängin vähema arvu laudadega, siis vahel näpingi neti vms. See laudade täpne optimaalne arv ka kõigub natukene :D Mõnikord tunnen, et 12 lauaga ei jätku aega ja teinekord tundub 15 lauda aeglane. See ka üllatas kergelt, et NL25 mängin enamjaolt nii 13-15 lauda ja NL50 16-18 lauda.

  3. #443
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Pakun, et kui lausa nii thin edgesid otsima hakata, siis on vaja laudu ikka korralikult alla tõmmata (nii from 15 to 10) ja houreli teenistus hoopis väheneb. Aga no late positionilt ma ju ikka vaatan kes on blindidel ja sellevõrra steal range laieneb või kitseneb. Või siis kui ees on tõste, siis olenevalt mängijast on ranged erinvad.
    Cypher0- Reeglina mul sessi ajal ongi lahti vaid lauad ja HEM. Vaid siis kui tekib hetk, kus mängin vähema arvu laudadega, siis vahel näpingi neti vms. See laudade täpne optimaalne arv ka kõigub natukene :D Mõnikord tunnen, et 12 lauaga ei jätku aega ja teinekord tundub 15 lauda aeglane. See ka üllatas kergelt, et NL25 mängin enamjaolt nii 13-15 lauda ja NL50 16-18 lauda.
    ilmselget 15+ laudu siis juba see raskem jah

  4. #444
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Pakun, et kui lausa nii thin edgesid otsima hakata, siis on vaja laudu ikka korralikult alla tõmmata (nii from 15 to 10) ja houreli teenistus hoopis väheneb. Aga no late positionilt ma ju ikka vaatan kes on blindidel ja sellevõrra steal range laieneb või kitseneb. Või siis kui ees on tõste, siis olenevalt mängijast on ranged erinvad.
    Mängisin ise ka algul/vahepeal 12-15 lauda ja vähendasin laudade arvu drastiliselt 6'le. Winrate tegi kohe suure hüppe - kuna nüüd saan selectida täpselt sellised lauad mida ise tahan ja jõuan jälgida ka väiksemaid asju. Tihti saan lauda mängijaid kelle vpip on over 80 jms. Aga kiusatuste jutuga olen täitsa nõus, endal on ka see suur leak et mängu ajal netti näppida ja töötan praegu pingsalt selle leak'i eemaldamise kallal ja arvan et see 1sekundi idee mis chyperilt tuli võis selle vastu võitlemisel mulle otsustava edu tuua. Tänud veel kord :)

  5. #445
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    pakun puusalt,et vaatad käe ja laua üle ning siis mõtled kas tegelikud sad selle 80% standard folditavast käest oopis siiski midagi välja pigistada ja see kasumlikuks pöörata selles lauas!
    Just nii, ja näiteks kui on flopi otsus ja selleks on check, mõtled kohe valmis kas chk-fold, chk-call või chk-raise. Eks neid asju veel, lauas on küllalt asju peale su oma kahe kaardi, mida jälgida.

  6. #446

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Väga huvitav lugemine ja nagu korduvalt mainitud .. need .gifid :D

    Kui sa mängid 20+ lauda, siis ilmselt peavad käigud üsna kiired ja robotlikud olema? Muidugi fishile ja nitile saab vastavalt erinevalt lähtuda aga mingid (nt cbeti) standardid on ju ikka olemas? Oleks huvitav näha su "starting hand charti" ja kõike sellega kaasnevat (nagu Ranka tabel) :P

    Aga areng on korralik, ise olen mitu kuud juba NL10 mänginud ja jään ikka mingi seina taha kinni - ilmselt ei suuda mängida mitmeid käsi keerulisemates olukordades.

  7. #447
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Aitähh!:)

    Eks see jäi jah mainimata, et enne kui hakata üldse mõtlema korraliku volüümi andmisele, tuleb teooria ikka väga korralikult selgeks teha. Käikudega on nii, et igalt positsioonilt on mul mingi range, mida avan, enamasti ka 3betin alati. Kuskilt MP juurest alates käin kiire pilguga üle, kes veel taga on ja vastavalt sellele lisan käsi, millega avada. Eks cbettimisel jms on ka jah mingid nö standardid välja kujunenud. Üritan jälgida ka seda, et kui kuskil midagi teen for value, oleks mu ranges midagi, millega teeksin samamoodi ka as bluff. Suvalised näited: cbetin peaaegu alati A-high dry floppe olenemata sellest kas endal on A või mitte. Raisen alati cbette connectivatel 2-flush floppidel, olenemata sellest kas mul on air (draw) või tugevalt pihta. Need lihtsad aga you get the point, proovin seda alati arvestada ja hoida asju enamvähem balanced. Eks harjutamist ja grindimist kõvasti vaja, et mingi selline mäng välja kujuneks, kus peaaegu alati tead mida teha. Ja selliseid seinu tuleb ka mul tihti ette (praegu näiteks:), sellisel juhul võtan laudu vähemaks ja otsin tähelepanelikumalt kohti, kuhu raha kaob või käike, mis ei tööta nii hästi kui peaks. Kui need parandatud, läheb grind jälle edasi:) Edu!

  8. #448
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Week 14:



    Selle nädala eesmärgid:

    [ ]mängida natuke rohkem
    [ ]aga mitte palju

    VPP Count: 55,883 / 300,000

  9. #449
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Solid laud:



    Selle kõhulahtisuse värviga märgistatud on siis 40bb vadimid, sergeid ja dimad.

  10. #450

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Miks blindi ära ei oota enne välja sittumst?

  11. #451
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    laud on sita ja vastane on analny...oh jah....nice table selection skill härral ikka

  12. #452
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Ma arvan, et raix alustas lauda ja shordid vaatasid, et whoa, nice fish ja hõivasid vabad kohad.
    .
    Viimati muudetud bluelite poolt : 09.04.13 at 14:37 Põhjus: trollolololllollooo

  13. #453
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Miks blindi ära ei oota enne välja sittumst?
    Igatunnist pausi olin just tegemas, enamasti ikka ootan. Kuigi sellises lauas on edge mingi 0,00024 bb/100 kõige rohkem.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    laud on sita ja vastane on analny
    wat

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Ma arvan, et raix alustas lauda ja shordid vaatasid, et whoa, nice fish ja hõivasid vabad kohad.
    .
    Jutul oleks jumet, kui mõni neist patsaanidest üldse tuleks selle peale et fishe otsida. Neil ainuke selectimise kriteerium on, et saaks 40bb-ga maha istuda ehk et poleks hiljuti duublit rottinud selles lauas.

    ( Click to show/hide )

  14. #454
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Seal lauas istub AnalnyPirat ehk anaalpiraat ning laua nimi on Sita, kui pika posti tõlkida.
    Viimati muudetud bluelite poolt : 09.04.13 at 15:20

  15. #455
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Seal lauas istub AnalnyPirat ehk anaalpiraat ning laua nimi on Sita, kui pika posti tõlkida.
    wat

  16. #456
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Sul oli eelmine nädal sarnane minu nädalaga :P Loodame, et mõlemal see nädal kalle teises suunas! :)

  17. #457
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    wat
    Vaata laua nime ja vaata lauas istuvaid tegelasi ja kui ikka aru ei saanud sisi vaata uuesti nii kaua kuniks aru saad

  18. #458
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    Vaata laua nime ja vaata lauas istuvaid tegelasi ja kui ikka aru ei saanud sisi vaata uuesti nii kaua kuniks aru saad
    wat

  19. #459
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    wat
    See on sitt laud kus saad aint anaali

  20. #460
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL50/NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!


Lehekülg 23, kokku 37 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES