Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9

Teema: IceCold @ NL5

  1. #1

    IceCold @ NL5

    Tervist!

    Tekkis ka tahtmine cashi biitima hakata. Postitasin foorumisse teema,et oleks coachi vaja. Pärast mõningaid vastuseid leidsingi omale sobiva coachi. Mängida oleme koos jõudnud veel vähe, kuid hetkel pole midagi halba öelda, olen väga rahul. Nime ma esialgul avaldama ei hakka.

    Et siis enda arengut ja mängu paremini jälgida ning oma emotsioone teistega jagada tegin ka siia teema.

    Aga alustagem siis:

    Sai siis laupäeval ja pühapäeval õppimisega alustatud, arvestades bankrolliga proovime kõigepealt NL5. Mängida küll väga palju ei jõudnud, kuid nii mõnegi asja jagasin juba ära, mida olin valesti teinud. Õppida on muidugi veel palju. Hoolimata sellest, et jäin pea 10 daala kahjumisse nädalavahetusega võin lugeda mängu õnnestunuks. Õppisin ise palju ja ebanormaalseid biite oli sel müstilisel nv-l palju.
    Anyways, öösel keset filmi vaatamist andis arvuti saba, kuid suurt takistust sellest vast ei saa. Uued jupid üritan nädala keskpaigaks hankida ja siis jälle grindima asuda.

    Graafikuid jms ei näita põhjusel,et ei saa neid hetkel oma raalist kätte.

    Okei, vabandan, mignite kirjavigade jms eest ette ära. Pikk päev selja taga.

    "May the wind always be at your back and the sun upon your face. And may the wings of destiny carry you aloft to dance with the stars." - George Jung

    Side lõpp,
    Kaspar


  2. #2

    Re: IceCold @ NL5

    Kuna õige arvuti ei paista nii pea korda saavat, installisin pokkeri ka läpakasse. Täna sai siis tehtud ca 900 handi. Ei läinud kõige paremini, paar päris kehva biiti oli ning ka ise tegin mõned vead, mida tegema ei oleks pidanud. Igastahes, kell on 1:24 ja tulemuseks siis ~-5$. Rahul ei ole, kuid midagi väga hullu sellest kah ei ole. Järgmine kord läheb paremini. Uploadin teile ka graafiku ja homme hommikul sorteerin mõned huvitavamad handid.



    Vaatan nüüd veel ühe osa OZ-i ja siis ära magama.

    Ööd rahvas

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: IceCold @ NL5

    Oi kes siin lärmab oma päevikus
    edu sir!btw twist olen ;D

  4. #4

    Re: IceCold @ NL5

    No ei lähe. Ei lähe lihtsalt. Ei teagi, kas nutta või naerda selle peale.

    Kahe viimase päeva graafikud:
    Neljap:

    Reede:


    Roll kuivab kiiresti. Mis ma oskan öelda.. eks ise ka donk, kuid ebaõnn on minuga ühes ikka pidevalt. Täna tõmbas tuju nii tilti, et ei suutnud enam normaalselt mängida üldse. Peab vist limiidis allapoole minema.

    Fuck it. Ma liigun ära magama...

  5. #5

    Re: IceCold @ NL5

    Panen mõned käed ka.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Mõned sellised kehvemad käed siis jms. Võiksite kommenteerida ka, kus mida valesti tegin jms. Kohutav on vaadata seda, kuidas ma näiteks AKs kätega olen kokkuvõttes üle 6 daala kaotanud. Ei tea. Alla igastahes ei anna. Täna mängime veel.

  6. #6

    Re: IceCold @ NL5

    Mis selle eel-viimase käe 0.10$ sinna 1.4$ potti mõte oli riveril?

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: IceCold @ NL5

    1. Cbeti rohkem. 1.10 vähemalt. Pretty much a flip neways.
    2. Standard flip
    3. Shortstacki vastu
    4. Ma paneksin 2 barrelit positsioonist. River minbet on täiesti mõttetu. TÄIESTI.
    5. Alati ei saagi bulletitega valuet, ei saa pihta eriti käe postitamis mõttele..

  8. #8

    Re: IceCold @ NL5

    See riveris 1bb bet on sellises limiidis selline asi mis tihti toimib, sest paljud kasutavad preaction commande.


  9. #9

    Re: IceCold @ NL5

    Tervist!

    Pole ammu uuendand. Igastahes sai tuba vahetatud ja Koogipokkerisse kolitud. Seal pole veel palju mängida jõudnud, kuid tuba meeldib. Tegin täna ka ühe lühikese sessiooni. Graafik on siis järgnev:


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES