Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 115 EsimeneEsimene ... 715161718192767 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 2288
  1. #321

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    kas kellelgi on veel address verification letter tulnud kauem kui 5 tööpäeva nagu moneybookersis kirjas? endal möödas juba 11 päeva ja kirja ei kusagil, peaksin uut küsima või?

  2. #322

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Võta täiesti rahulikult. See tuleb oma 3-4 nädalat bosnia ja hertsogoviinast. Aga võid supportiga ühendust võtta ja selle asemel oma "utility bill" skaneeringu saata.

  3. #323
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    skaneeringuga mõnest arvest on küll jh kiirem. Mul läks mingi 2 päeva aega ja korras.

  4. #324
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    mul tuli lõpuks 16 päeva :)

    Õnneks nüüd jama möödas ja kõik raha välja kantud MB-st sinna oma nina kunagi ei topi :D

  5. #325

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    ei tea mul mingit limiiti küll pole maksmisel.. kui on, siis 5 see igatahes pole

  6. #326

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Arvestage, et lennukiga hetkel posti ei liigu

  7. #327
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Küsimus tekkis, kas valuutat saaks kuidagi vahetada moneybookersis ilma, et oleks VIP või peaks uue konto tegema?

    Kui minna: Contact - > e-mail suppor - > My profile - > I want to change the currency of my Moneybookers account

    siis ütleb: Your currency cannot be changed because your account has transaction history. Do NOT open a new Moneybookers account. This is strictly against our terms and conditions and result in account closure.

    Muidugi mainib, et uut kontot ei või ka teha, aga kui suppordiga ära rääkida siis on kõik ok?

    Veel huvitaks selline asi, et kui tehakse mulle uus konto uue valuutaga, kas siis pean ennem ikkagi pokkerituppa raha kandma, kui hakkan välja kandma pokkeritoast, kuigi eelnevalt vana kontoga olen MB-sse pangast kandnud?

    Ja üks küsimus veel: kas pokerstarsist toimib veel otse panka kandmine reaalselt või keegi ei kasuta/saa kasutada enam seda võimalust?

  8. #328

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***


  9. #329
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Lugesin ka selle teema täitsa läbi sealt, aga rohkem väga targemaks ei saanud. Mu küsimus oli, et kas saan kuidagi konto valuutat vahetada, ilma et vana konto kinni paneksin...aga ju siis ei saa.

    Teine küsimus oli: kui mul õnnestub uue valuutaga konto teha siis kas ma pean ka uue depo pangast MB-sse tegema, ennem, kui saan pokkeritoast kanda MB-sse?

    Huvitaks veel kas keegi otse panka ka veel pokerstarsist kannab või ei toimi see enam?

    Ning mis valuutat keegi soovitaks MB kontole? Hetkel EEK-ides. Lugsin, et tuleviku mõttes oleks EUR parem, kuna Eesti läheb niikuinii EUR-ile üle uuest aastast. Samas, kui mu MB on dollarites siis ei võeta mingit vahetamistasu, kui kannan MB-sse pokkeritoast, aga, kui MB on eurodes siis läheb tasu maha ju.

  10. #330

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    enamus suurematel olemas või kohe tulemas euro kontod .. teed mb euroks .. ja ei kaota mingites convertimistes

  11. #331
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Arvan, et euro on parem valik, krediitkaardid ja asjad ka eurodes ning varsti kõik eurodes meil endal ka siin banaanivabariigis.

  12. #332
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Arvan, et euro on parem valik, krediitkaardid ja asjad ka eurodes ning varsti kõik eurodes meil endal ka siin banaanivabariigis.
    tee mb taalades ja netteller eurodes. ja oota. midagi on, paned mb uuesti kinni ja teed ka eurodes.

  13. #333
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kas full tiltis on ka olemas euro kurss nagu pokerstarsis? Mõtlesin, et kui MB konto laseks teha eurodeks siis full tilti depomise korral ei konverteerita ka midagi ära. Siis oleks bueno.

  14. #334

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    ftpl pole veel eurot, kuid r22gitakse 2+2 et pidavat utlema

  15. #335
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Panin vana MB accoundi kinni. Kui ma uut teen siis kas ja kuidas ma pean suppordiga ühendust võtma, et teavitada oma uue konto tegemisest?

  16. #336

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Obv. Vanalt kontolt pead laskma vabastada kõikvõimalikud pangakontod, krediitkaardidiandmed ja isikuandmed. Muidu instaban.

  17. #337
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Obv. Vanalt kontolt pead laskma vabastada kõikvõimalikud pangakontod, krediitkaardidiandmed ja isikuandmed. Muidu instaban.
    Siis läks hästi, et ma ei teinud neid. Nüüd peaksin siis vana konto lahti tegema helistades neile ja laskma vabastada kõik andmed?

  18. #338
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tegin väikse arupärimise MB'le, mis saab, kui Eestis tuleb EEK -> EUR (kui hetkel konto siis EEKides). Vastus oli küll ettearvatav, aga parem ikka kindel olla, kui lihtsalt uskuda, et nii on :)

    Thank you for contacting Moneybookers Customer Service.

    Please be informed that once the Estonian currency is changed to EUR, your Moneybookers account would be automatically updated in accordance to the previous. Then, your future transactions through our system would be processed in EUR.

  19. #339

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Siis läks hästi, et ma ei teinud neid. Nüüd peaksin siis vana konto lahti tegema helistades neile ja laskma vabastada kõik andmed?
    Ilmselt saaksid lihtsalt helistades paremini ja ei peaks vana kontot lahti tegema. Lihtsalt helistades seletad kõik ära.

  20. #340
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Ei tea, kas on õige koht halada, või nõu küsida, aga räägin oma loo ikkagi ära. Eile hommikul oli mu MB arvel teatud hulk dollareid. Käisin kohalikus kõrtsus söömas, peale seda poes õllevarusid täiendamas. Siis tuli meelde, et telefonil kõneaeg otsas. Astusin sealsamas R-Kioskisse sisse, et kõneaega osta. Müüja teatab mulle rõõmsalt, et teie päevane kulutamise norm on täis (mis on minu teada üsna suur ja mida ma kindlasti kulutanud pole). Jõuan koju ja kontrollin MB-st asjad järgi, kõik õige, päevanorm nullis, teatud summa arvel. Täna hommikul naist poodi saates kontrollin igaks juhuks rahalist seisu ja minu suureks üllatuseks on seal eilsega võrreldes hoopis väiksem summa. Küsimus on selles, et kas on keegi veel midagi sarnast kogenud (et kasutuslimiit lambist lõppeb vms.) või kelle poole üldse oma murega võiks pöörduda.

    Asi lahenes nüüd nii, et mingil müstilisel kombel on puuduolev raha kontole pärast 3 päeva tagasi tekkinud. Summa polnud küll suur (miski 50$), aga kahtlane on see värk ikka.
    Vanasti oli automaat bensiinijaamades kaardiga makstes see häda, et broneeriti tunduvalt suurem summa, kui tegelikult kulus. Ei tea kas siin võib olla tegu mingisuguse samataolise asjaga?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES