Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 115 EsimeneEsimene 12341252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 2288
  1. #21

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Mina panin EEK sest midaiganes ma sinna kaardile kannan, kasutan Eestis EEK maksete jaoks anyway.
    Mul küll EEK valikut polnud seal.

  2. #22

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Kaardi valikutes olid USD, EUR, GBP ja PLN

  3. #23

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Küsisin STarsi teemas ka aga vastust ei ole. Teab keegi öelda kas Stars->MB makset saab teha alles pärast seda kui on tehtud esimene makse MB->Stars suunas?

  4. #24

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Küsisin STarsi teemas ka aga vastust ei ole. Teab keegi öelda kas Stars->MB makset saab teha alles pärast seda kui on tehtud esimene makse MB->Stars suunas?
    obv

  5. #25
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    113

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Kaart igatahes on tulemas ja pidi saabuma ~14 päeva jooksul, mul MB-s kõik võimalikud valideerimised tehtud ja päevane ATM piir siiski 250€, seega seda ei saa muuta ja kasutustingimustes kah ei olnud selle muutmise kohta midagi. Samas saad välja võtta päevas 250 ja maksta 1000-e eest, seega enamus tavainimesi peaks sellest piisama, mulle igatahes piisab :D

  6. #26

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    /%¤/¤%/&%¤/&¤%(/)(/())(=/(/ !!!!

    Please be kindly informed that in order for us to proceed with your
    Master card application procedure, we would need you to provide us with
    more clear copies of the front, as well as the back of your
    identification document.

    Krt no enam clearimat scanni ei ole olemas kui ma neile saatsin. Hi-Def vist vaja F!!!

  7. #27
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    113

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Endal oli mobiiliga tehtud, suht udune, siiski võeti omaks :D
    Tegid ikka mõlemast poolest koopia?

    Endal oli MB-s sama jama aadressi valideerimisega, ilusti skännitud arve oli ja ei kõlvanud, panin siis nats viltu ja skännisin uuesti ja kõlbas.

  8. #28
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    113

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Või oli asi selles, et esimese saatsin jpg formaadis (nemad nõudsid jpeg) ja teise puhul renamesin jpg>jpeg-ks :D

  9. #29
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas raunooo
    Nii ei jäägi ju midagi alles, st. et üsna kena % läheb arvatavasti kaduma ju kui tehakse $$$->EEK-> €->EEK? Või saan ma millestki valesti aru? ???
    endal sama küsimus, niiet lugesin seda kuradi t&c'd ajaviiteks:

    If your Moneybookers Card is denominated in a different currency from your Moneybookers Account, you will incur an additional currency conversion fee of 1.99% of the transaction amount for each transaction.

    ma loen siit välja, et iga tehingu eest maksad 2%. ehk kui limiit on 1000 euri päevas, siis maksimaalselt läheb 20 euri MBle. Ei tapa, aga samas tavaline CC on odavam. Ja allpool on veel nii kirjas:

    If you make a transaction that requires one or more currency conversions (for example because your Card or your Moneybookers Account is denominated in a currency that is different from the currency charged by the retailer), we will charge you a foreign exchange fee of 1.99% of the transaction amount for each currency conversion. This does not apply to the fee conversions stated above.

    Sellest ma saan niimoodi aru, et kui sul MB currency on EEK, kaardi currency on EUR ja maksad eestis EEKides, siis maksad kuradi 4% iga tehingu eest?! Pani veits mõtlema.

  10. #30
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas Albertti
    Või oli asi selles, et esimese saatsin jpg formaadis (nemad nõudsid jpeg) ja teise puhul renamesin jpg>jpeg-ks :D
    ??? Mis juttu sa nüüd ajad?

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Whee!!!


    Dear XXXX XXXX,

    Your Moneybookers MasterCard application has been approved! Your card will be issued and sent to you shortly. We will inform you as soon as your card is on its way.

  12. #32
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    Sellest ma saan niimoodi aru, et kui sul MB currency on EEK, kaardi currency on EUR ja maksad eestis EEKides, siis maksad kuradi 4% iga tehingu eest?! Pani veits mõtlema.
    Liiga haige, 4% ikka liiga suur summa, mis long runnis kaduma läheb. :(
    Hea on jah, kui MB account ja kaart on samas valuutas, siis jääb 2% kohe ära. Nahhui, et seda valuutat ka muuta ei saa MB-s, võtke see euro Eestis vastu juba!
    Aga iseenesest ma mõtlesin neilt küsida seda, et kui ma enda MB konto lasen kinni panna (on selline võimalus), et kas ma saan siis hiljem uue konto avada, kui peaksin tahtma?! Obv ma teeks siis uue konto valuutas EUR või $ (EUR imo parem isegi, stabiilsem jms?) !

  13. #33
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    no aga kui su MB konto on taalades, kaardi requestid ka taalades.. ja maksad eesti eekides.. siis ei tohiks ju mitte mingit teenustasu tulla?

    sest minu krediitkaart on eekides, konto on eekides.. ja välismaal makstes ei ole mingit teenustasu.. ainult välja võttes atmist on mingi %

  14. #34
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Miks peaks pokkerimängija üldse tegema MB accounti eekides? Standard peaks ikka dollar olema, sest siis ei võeta tubade vahel rahade liigutamise eest tasu.

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    no aga kui su MB konto on taalades, kaardi requestid ka taalades.. ja maksad eesti eekides.. siis ei tohiks ju mitte mingit teenustasu tulla?
    Siit just peaks ju teenustasu tulema? Kui sa tahad pokkerirahade eest Eestis süüa osta, siis vähemalt korra tuleb teenustasu maksta. Pokerstars >> MB >> MB kaart >> säästumarket. Ehk siis nagu mina aru saan on võimalus maksimaalselt kolm korda teenustasu maksta.

  15. #35
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Miks peaks pokkerimängija üldse tegema MB accounti eekides? Standard peaks ikka dollar olema, sest siis ei võeta tubade vahel rahade liigutamise eest tasu.

    Siit just peaks ju teenustasu tulema? Kui sa tahad pokkerirahade eest Eestis süüa osta, siis vähemalt korra tuleb teenustasu maksta. Pokerstars >> MB >> MB kaart >> säästumarket. Ehk siis nagu mina aru saan on võimalus maksimaalselt kolm korda teenustasu maksta.
    Mul on EURides MB, nii et 2011 saan ka ühe leveli teenustasu peale :).

  16. #36
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Mul on EURides MB, nii et 2011 saan ka ühe leveli teenustasu peale :).
    Kui euro stabiilsus välja jätta, siis vist annab EURi konto 2011 sama efekti, mis dollarikonto praegu? Teenustasu mõttes. Aga rolli liigutamiseks, mida ma ise eriti tihti ei tee, tundub dollarikonto kasulikum. :)

  17. #37

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    VIP kliendid saavad konto valuutat vahetada vastavalt tehingutele.


  18. #38
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas lambiain
    VIP kliendid saavad konto valuutat vahetada vastavalt tehingutele.

    kuidas VIP kliendiks saab?

  19. #39
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    kuidas VIP kliendiks saab?
    Pead ühe kuu jooksul vähemalt 5000€ eest rahasid liigutama.

  20. #40
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Siit just peaks ju teenustasu tulema? Kui sa tahad pokkerirahade eest Eestis süüa osta, siis vähemalt korra tuleb teenustasu maksta. Pokerstars >> MB >> MB kaart >> säästumarket. Ehk siis nagu mina aru saan on võimalus maksimaalselt kolm korda teenustasu maksta.
    teoorias peaks see kaart olema tavaline pangakaart.. ja tavalisel pangakaardil ei ole teenuste eest makstes mingit konvertimise tasu ega midagi.. ainult atmist välja võttes on.. (eeldusel, et su arve ja krediitkaardi rahaühikud kattuvad) maksa kasvõi rublades.. vahet pole..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES