Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 115 EsimeneEsimene 123451353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 2288
  1. #41
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    krt mind ajab ikka leili see mb konto... valuuta mittemuutmise võimalus, kui nii suuri rahasi edasi tagasi ja ümber nurga ei liiguta

  2. #42
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    teoorias peaks see kaart olema tavaline pangakaart.. ja tavalisel pangakaardil ei ole teenuste eest makstes mingit konvertimise tasu ega midagi.. ainult atmist välja võttes on.. (eeldusel, et su arve ja krediitkaardi rahaühikud kattuvad) maksa kasvõi rublades.. vahet pole..
    Võib-olla tõesti. Kui kaardil on dollarid, siis kus toimub konverteerimine USD>>EEK? Kui konverteerimine toimub MB juures, siis ilmselt tuleb ikka teenustasu maksta. Või annab MB dollareid ja pärast Eestis pangad konverteerivad? Pole kursis kuidas need asjad pankades käivad.

  3. #43

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Ma nagu ei saa aru mis vahet sul on kas ta on eurodes või USD. (Eekides on küll mõttetu)
    Küsimus on selles kus sa mängid ja mis valuuta eest. Järgnev näide on starsi põhjal:
    Kui nüüd oled starsis mängija ja valdav enamus raha on dollarites, siis MB-sse (kui MB on euros) kandmisel juba kaotad konverteerimisel.
    Ja nüüd kui Eestis tuleb Euro kasutusele siis tõesti teise konverteerimise säästad. Aga kui MB on dollarites, stars dollarites siis mis vahet sel enam on, milles mul kaart on, sest üks konverteerimine toimub ikka.

    Et konverteerimise raha säästa peaks imo mängima kuskil euro saidil, kus valuuta on euro, MB on sul eurodes ja Eestis tuleb kasutusele Euro. Mis on vähemalt aasta kaugusel.

  4. #44

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    converdid raha euriks tava kursiga ja kannad eurides MBsse v2ljha

  5. #45

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas leits
    converdid raha euriks tava kursiga ja kannad eurides MBsse v2ljha
    Mõtled,et nagu teed seda Pokerstarsis??? Pole ausalt öeldes seda teinud ja ei tea kui viisaks neil see kurss on?

    EDIT: typod

  6. #46
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas raunooo
    Aga iseenesest ma mõtlesin neilt küsida seda, et kui ma enda MB konto lasen kinni panna (on selline võimalus), et kas ma saan siis hiljem uue konto avada, kui peaksin tahtma?! Obv ma teeks siis uue konto valuutas EUR või $ (EUR imo parem isegi, stabiilsem jms?) !
    Uue kontoga vist oli see värk, sa ei tohi olemasolevat emaili addressi, krediitkaarti, pangakontot kasutada, vaid kõik peavad uued olema.

    Mul ka muidu EEKides praegu MB põhikonto. Ma mõtlen seda, et kui eestisse 2011 EUR jõuab, siis MB peab niikuinii mu konto EURideks konvertima, ehk siis on mõttekas kaart praegu EURis võtta ja mõne aja pärast on main account niikuinii ka EURis.

    Aga niikaua on tore logistika: Pacificust naelad --> MB eekidesse ---> MB kaardile euridesse ---> Säästukasse eekidesse. Ehk siis selle kaardi point kaob minu jaoks momendil ära ja mõttekam on ikkagi otse MB --> Swedbank kanda.

  7. #47
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    Uue kontoga vist oli see värk, sa ei tohi olemasolevat emaili addressi, krediitkaarti, pangakontot kasutada, vaid kõik peavad uued olema.

    Mul ka muidu EEKides praegu MB põhikonto. Ma mõtlen seda, et kui eestisse 2011 EUR jõuab, siis MB peab niikuinii mu konto EURideks konvertima, ehk siis on mõttekas kaart praegu EURis võtta ja mõne aja pärast on main account niikuinii ka EURis.

    Aga niikaua on tore logistika: Pacificust naelad --> MB eekidesse ---> MB kaardile euridesse ---> Säästukasse eekidesse. Ehk siis selle kaardi point kaob minu jaoks momendil ära ja mõttekam on ikkagi otse MB --> Swedbank kanda.
    pagan kus mulle meeldis see kommentaar

  8. #48

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    :o noo, on keegi selle kaardi juba kätte saanud ja ära proovinud. ATMist välja võtnud või midagi ostnud vms?

  9. #49
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas laur7man
    :o noo, on keegi selle kaardi juba kätte saanud ja ära proovinud. ATMist välja võtnud või midagi ostnud vms?
    Minul peaks selle nädala lõpus või järgmise nädala alguses kohale jõudma

  10. #50
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Mul MB master ammu käes ja täna võtsin hanza automaadist prooviks 3000 eeki välja ning arvutasin palju siis sellepealt vahelt võeti ja sain kokku 126,26 krooni.

    Mul on muidugi MB account kroonides ehk konverteerivad midagi lisaks.

    Homme lähen testin kuskil maksmist, kas ikka on tasu vaba :)

  11. #51

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mul MB master ammu käes ja täna võtsin hanza automaadist prooviks 3000 eeki välja ning arvutasin palju siis sellepealt vahelt võeti ja sain kokku 126,26 krooni.

    Mul on muidugi MB account kroonides ehk konverteerivad midagi lisaks.
    Ok, huvitav, see siis mingi 4%. Kas kaardi valuuta on euro? Igal juhul aitäh teada andmast, tulevikus tean arvestada, ei tule üllatusena.

  12. #52
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    saatsin kah passikoopia ära tuleb iokka üle see asi kaeda. Hetkel tundub kogu see süsteem segane, endal MP konto $$$

  13. #53

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Mul sai account EEK tehtud ja kaart €. Ei lubata ümber ka teha vaid öeldakse, et kõigepealt tuleb account sulgeda ning siis teha uus account ja uus kaart ... Praegu las olla niinagu on aga eks siis tulevikus näeb kui aktiivselt seda kasutan ja mis kulud on.

  14. #54

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Mu meelest olete te asja siin tiba segaseks ajanud.

    Mul enda kaart veel pole käes, tellisin alles. Samas sain just netelleri kaardi kätte ja testisin ära selle. Maksin netelleri kaardiga poes ~195 kr vms arve ja kontolt läks ~17.4$. Võtsin swedbangast nende müügikursi lahti ja arvutasin ära palju võtsid vahelt. Arvutused umbkaudsed, aga sain, et võtsid vahelt 4.5 EEK, ehk see on siis umbes 2.25%. Netelleri lehel kirjas 2.95% või oli 2.99%. Ilmselt nad võtavad seda teenustasu ikkagi ausalt ja mingit suurt kadu ma kyll ei näe.

    Eeldan et MB cc toimib samamoodi, siis kui konto on praegu $$$, siis kindlasti tuleks võtta kaardi valuutaks ka $$$. Siis liigutad muidu $$$ tasuta pokkerikontode vahel ja maxad ainult oma 2% poest ostes, mis ei ole tglt mingi kadu (100 eek korral 2 eek peale - kilekoti hind). Kui sul on MB acc EEK korral, siis pole suurt vahet mis sa sealt valid, eeldan, et vahetab siis mitukorda seda valuutat seal ja siis 4%. Kui see lisa 2% on meeletu kadu, siis soovitan teha uus MB account $$$ kursiga. Kuna selle ise läbi teinud, siis samat swedpanga kontot saab MB kasutajal kasutada, aga kindlasti enne teavitada MB supporti, et teed niimoodi ja et nad eemaldaks vanalt kontolt andmed (vana konto pead ise ka sulgema).

    Samuti kui praegu on konto sul $$$, siis ei soovita võtta nn kaardi valuutaks EUR, sest siis läeb hetkel 4% ikkagi vahelt. Kaardi vahetamine maksab 10 EUR ja eeldan, et siis saab ka kaardi valuuta ära vahetada, kui meil tuleb Eestis EUR. Ja kui ma valesti aru ei saand siis kaardil on vist ka aastane teenustasu? 10 EUR/10$ ?


  15. #55
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Kas kellelgi on juhtunud nii, et dummy deposiiti pole SEB pangas näha? Netipangas konto väljavõtete all peaks taoline asi ju olema (PayPali omasid olen alati näinud).

  16. #56
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Ise swedi sain kenasti, aga naine sebi mitte. Kirjutas siis MB supporti, et mis värk on. Need ütlesid, et tegid deposiidi, aga kui pole näha, siis saab ka teisiti. Palusid kontost, kus andmed kenasti näha, screenshoti teha ja neile saata ning panid ise kinnituse kehtima.

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Mul sai account EEK tehtud ja kaart €. Ei lubata ümber ka teha vaid öeldakse, et kõigepealt tuleb account sulgeda ning siis teha uus account ja uus kaart ... Praegu las olla niinagu on aga eks siis tulevikus näeb kui aktiivselt seda kasutan ja mis kulud on.
    Miks sa sellest kaardist siis üleüldse teed, kui ei tea kui aktiivselt sa seda kasutama hakkad?

    Ise ma tegin netelleri kaarti "hädaolukoradeks". Näiteks kaob keset pidu pangakaart ära [seda õigemini enam mul ei olei] või sularaha otsas ja kaarti ei ole [mu näide] siis hea netelleriga kondoomide eest arvet maksta, kui kiimas tots samal ajal taksos ootab :) Ilma netellerita oleks feil ju.

    Seega kasutan anyway väga vähe ja hädaolukordades.

  18. #58
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kunagi sai suure hurraaga konto tehtud moneybookersisse, ei old eriti aimu asjadest ja nii edasi ja tagasi... konto sai tehtud EEK-ides.

    Kas keegi palun seletaks viisakalt ära, kuidas ma saaks asja USD-deks (tean, et konto sulgeda jms, aga palun täpsemalt)?

    Tänades
    Rahapada
    (officially, thou probably my worst question asked)

  19. #59
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    Kunagi sai suure hurraaga konto tehtud moneybookersisse, ei old eriti aimu asjadest ja nii edasi ja tagasi... konto sai tehtud EEK-ides.

    Kas keegi palun seletaks viisakalt ära, kuidas ma saaks asja USD-deks (tean, et konto sulgeda jms, aga palun täpsemalt)?

    Tänades
    Rahapada
    (officially, thou probably my worst question asked)
    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Saada kiri MB klienditoele ja lase neil vana konto kinni panna. Üldiselt see teema lukku ja edasi jätka: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,3347.0.html

  20. #60

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    >> Log in your account
    >> Go to “Email support”
    >> Click on “Account security”
    >> I would like to close my Moneybookers account

    After that you may open a new account and select the currency you prefer. Please note however, that you cannot use the same email address that was registered at the closed Moneybookers account.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES