Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 115 EsimeneEsimene ... 3341424344455393 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 2288
  1. #841
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Moneybookers muudab nime

  2. #842

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Paar päeva tagasi juhtus veider asi. hakkasin mbsse sisse logima ja sain 3 korda järjest vastuse, et vale password. MB lockis accoundi, sain sisse password recoveriga. Raha alles ja kõik korras, ärevus sees muidugi. Saatsin järelpärimise, et mis toimub. Vastuseks sain kirja:

    Since the security of your account is our highest priority, we regularly ask all customers to change their passwords. Since you haven't done this for a long time, your password had expired so we kindly asked you to choose a new one by following our new password procedure.

    We apologize for the inconvenience caused and appreciate your understanding.

    Kas kellegil veel nii juhunud ja väga üllatav, et nad ei suutnud siis sisse logides mulle öelda, et palun vahetage password. MBd olen kasutanud natuke üle kahe aasta ja suht aktiivselt, tundub, et selle aja peale siis aegub password.

  3. #843

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Sama jama oli paar päeva tagasi.

  4. #844
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Jah, olin kindel et mu parool oli õige aga sisse ei lasknud ja pidin ka recoveri tegema.

  5. #845
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tegin ka pühapäeval SWED-st sissemakse MB-sse ja ikka pole kohale jõudnud :S

  6. #846
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas saast Vaata postitust
    Paar päeva tagasi juhtus veider asi. hakkasin mbsse sisse logima ja sain 3 korda järjest vastuse, et vale password. MB lockis accoundi, sain sisse password recoveriga. Raha alles ja kõik korras, ärevus sees muidugi. Saatsin järelpärimise, et mis toimub. Vastuseks sain kirja:

    Since the security of your account is our highest priority, we regularly ask all customers to change their passwords. Since you haven't done this for a long time, your password had expired so we kindly asked you to choose a new one by following our new password procedure.

    We apologize for the inconvenience caused and appreciate your understanding.

    Kas kellegil veel nii juhunud ja väga üllatav, et nad ei suutnud siis sisse logides mulle öelda, et palun vahetage password. MBd olen kasutanud natuke üle kahe aasta ja suht aktiivselt, tundub, et selle aja peale siis aegub password.
    confirmed

  7. #847

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kusjuures eriti haige oli, et tellisin confirmi ja siis üritasin uuesti vana parooli panna, raibe ei lubanud ja lasi confirmi ka pange ja pidin veel uue tellima. Suht lambi laks aga miks on vaja närvi ajada niimoodi andge inimese moodi teada ja teeme ära.

  8. #848
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Keegi viimase tunni jooksul moneybookers.com lehele on ligi pääsenud?

  9. #849
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ei mingit probleemi lehega.

  10. #850
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Hmm...väga imelik.
    Kogu muu net mul töötab ilusti, aga MB täiesti lootusetult kättesaamatu.

  11. #851
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    hacktivistid (Anonops) pani MB ddos rünnakute alla (nii nagu ennem tehtud Visa/Mastercardi ja Paypaliga).

  12. #852
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    kaua suppordi vastustega MB-s aega läheb. 2-5 päevaga pidid aadressi kinnitamiseks kirja saatma, täna sai nädal täis. Eile saatsin maili.

  13. #853
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    kaua suppordi vastustega MB-s aega läheb. 2-5 päevaga pidid aadressi kinnitamiseks kirja saatma, täna sai nädal täis. Eile saatsin maili.
    Support ei oska sulle selle peale midagi vastata. Ütlevad ainult, et panid teele ja edasine pole nende kätes. Selle kirjaga on kuuldavasti ka paar-kolm nädalat läinud. Samas see kiri võib väga vabalt ka ära kaduda tee peal(endal juhtus nii), seega kõige kergem on ise neile mingi arve või asi saata.

  14. #854

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Viimastel kordadel MBst raha välja võttes on läinud kuidagi suur teenustasu maha, minu meelest kohe liigagi suur.
    Täna oli kontol 559 krooni, fee on 28kr + 1.99% summast nagu ma olen aru saanud.
    1.99% 559kroonist on 11.1kr lisada nüüd standard fee 28kr tuleks feeks ~40kr, ehk ma peaks saama automaadist välja võtta 500kr ja 20kr jääks veel kontolegi. Automaat mulle 500 krooni ei andnud, ütles et liiga vähe raha kontol. Panin siis 475krooni ja ka seda ei saanud, lõpuks sain 450krooni ja MB kontole jäi 12krooni. Ehk teenus tasule läks 97krooni kui sealt standard fee 28 maha võtta jääb 69kr ja see on rohkem kui 10% summast. Ma ei tea kas ma olen millestki väga valesti aru saanud või milles on asi, et nii palju raha kaotsi läheb?

    Oli endalgi täna sama jama sisselogimisega, panin kõik täht tähe haaval ja kindlasti õigesti, lõppes asi ikka sellega et konto lukus ja pidin uue parooli panema.
    Viimati muudetud Intzsz poolt : 12.12.10 at 06:22

  15. #855
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kas sul on MB account EEK ja kaart USD? Siis peaks vist kahe konvertimise eest raha võtma? EEK->USD->EEK. Vaata historyst palju fee on olnud. Mul account ja kaart USD ja fee läks 1000 EEK ($85.40) võtmisel $2.38.

  16. #856

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    No kaart on EUR ja konto on EEK, aga kui konto on EEK ja ma võtan ka välja EEKi mida nad seal konvertivad?
    Sai ka muidugi eelmine päev üks kaardimakse sooritatud, aga see bronnitakse kohe kontolt maha ju, või noh balances ta on sees, aga available balance enam mitte ju.

  17. #857
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mul ka oma konto on eek ja viimased kaks korda on tõesti võtnud mingi mega fee 200 krooni ringi on olnud fee, imelik natuke, peaks selgitust küsima, et millest selline vahe varem oli 100 krooni ringi.

  18. #858
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
    No kaart on EUR ja konto on EEK, aga kui konto on EEK ja ma võtan ka välja EEKi mida nad seal konvertivad?
    Sai ka muidugi eelmine päev üks kaardimakse sooritatud, aga see bronnitakse kohe kontolt maha ju, või noh balances ta on sees, aga available balance enam mitte ju.
    EEK->EUR->EEK? Raha võtad ju kaardilt ja kaart võtab kontolt.

  19. #859
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kannatame ära see paar nädalat ja siis oleme vabad nendest feedest :)

  20. #860
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    automaadist väljavõttes tõepoolest läheb topelt fee.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES