Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 60, kokku 115 EsimeneEsimene ... 1050585960616270110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 200, kokku 2288
  1. #1181

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    mis see dummypayment endast kujutab? saab sellega vabasid vahendeid kh juurde vmt?

    E: nevermind tegin 2ra juba:)
    Viimati muudetud K2snakas poolt : 05.04.11 at 14:52 Põhjus: asd

  2. #1182

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kellegil veel ei võta iTunes kaarti omaks?

  3. #1183

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    oi kurjam. 2 Kuud tagasi jamasin moneybookersiga. Tavaliselt starsist MB kaudu cashout teinud. Seekord tegin fulltildist MB cashout ja küsivad jälle addressi asja. Saadavad kirja koju jälle ja pean mingi koodi panema.. Jälle mingi nädal läheb. Lahe!!

  4. #1184
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas superkuul Vaata postitust
    oi kurjam. 2 Kuud tagasi jamasin moneybookersiga. Tavaliselt starsist MB kaudu cashout teinud. Seekord tegin fulltildist MB cashout ja küsivad jälle addressi asja. Saadavad kirja koju jälle ja pean mingi koodi panema.. Jälle mingi nädal läheb. Lahe!!
    Keegi ei käsi sul seda kirja oodata.

  5. #1185
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    probleem siis selles, et tegin upload funds läbi interneti panga ja senimaani on iga kord läinud suht insta üle raha. Nüüd esimest korda tekkisid probleemid. Eile tegin 4 kannet millest ainult üks tuli insta üle. teised ei ole siiamaani üle tulnud. saatsin sealt email supporti kaudu failid ja info ära aga vastust ei ole. täna proovisin veel ühe deposiidi ja jälle ei ole kohale tulnud. Kindlasti on siin varem läbi käinud aga sooviks teada seda moneybookersi skype aadressi mille kaudu saaks probleemidele kiirema lahenduse. ei tahaks küll oodata nädalaid,et raha kätte saada. Vastajat tänan ette :)

  6. #1186
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    probleem siis selles, et tegin upload funds läbi interneti panga ja senimaani on iga kord läinud suht insta üle raha. Nüüd esimest korda tekkisid probleemid. Eile tegin 4 kannet millest ainult üks tuli insta üle. teised ei ole siiamaani üle tulnud. saatsin sealt email supporti kaudu failid ja info ära aga vastust ei ole. täna proovisin veel ühe deposiidi ja jälle ei ole kohale tulnud. Kindlasti on siin varem läbi käinud aga sooviks teada seda moneybookersi skype aadressi mille kaudu saaks probleemidele kiirema lahenduse. ei tahaks küll oodata nädalaid,et raha kätte saada. Vastajat tänan ette :)
    Ma skype aadressist ei tea küll midagi, aga +44 870 383 0232. Töötab 09-18 GMT.

  7. #1187
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ma skype aadressist ei tea küll midagi, aga +44 870 383 0232. Töötab 09-18 GMT.
    Yeah. 1 Kõne ja 30min hiljem oli mure lahendatud

  8. #1188

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Keegi ei käsi sul seda kirja oodata.
    võib olla tõesti aga ennem cash outi teha ei saa

  9. #1189
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas superkuul Vaata postitust
    võib olla tõesti aga ennem cash outi teha ei saa
    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    imo see aadressi kinnitus polegi enam vajalik kui sa saadad neile id kaartist pildid+3 kuud vana arve...ise tegin need 2ra, tuli see kiri koju küll, aga selleks ajaks oli k6ik aproved juba:)
    .

  10. #1190

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    tänud.

  11. #1191
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Yeah. 1 Kõne ja 30min hiljem oli mure lahendatud
    ok tundub et pean ka tegema. ootasin selle kolm päeva ära mis seal kirjas oli et midagi on jama ja ei saa kohe kanda siis ütles seda et kolme päeva jooksul. nüüd siis möödas ja moneybookersilt tuli email vastus et meil näitab et on kantud teie kontole kuid mingit raha minu kontole küll tulnud ei ole. vahepeal olen teinud veel mõned kanded ja need on insta tulnud jälle. kuid kolm suhteliselt suurt kannet on puudu.. kunagi ei ole moneybookersiga jamasi olnud, nüüd ajavad nad mind küll tilti. täiesti ebareaalne. eks siis tuleb täna neile helistada ja uurida et mis jama on. Kas ma saan õigesti aru et meie ajas on neil telefon avatud kella 12-st kuni kella 9-ni õhtul?

  12. #1192
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Täna tahtsin poes maksta MB kaardiga, kuid andis sellise errori: Exceeds withdrawal frequency limit. Transaction impossible.
    Wha da hell? Enne seda olin ca poole tunni jooksul maksnud kahes erinevas kohas.

  13. #1193
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ööpäeva jooksul peaks 5x saama küll maksta. Dunno.

  14. #1194
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Ööpäeva jooksul peaks 5x saama küll maksta. Dunno.
    Eino Selge, ma sellest limiidist ei olnud teadlik, ma maksin eile õhtul ka.

  15. #1195

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Täna tahtsin poes maksta MB kaardiga, kuid andis sellise errori: Exceeds withdrawal frequency limit. Transaction impossible.
    Wha da hell? Enne seda olin ca poole tunni jooksul maksnud kahes erinevas kohas.
    endal korra olnud, et tuleb mingi pikem check kassast v2ljas ja siis tahab inimese autoriseerimist vmt, et pidin poe tsekile oma nime ja allkirja panema:O
    mis see muidu t2hendab? rohkem pole olnud nii..

  16. #1196
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    endal korra olnud, et tuleb mingi pikem check kassast v2ljas ja siis tahab inimese autoriseerimist vmt, et pidin poe tsekile oma nime ja allkirja panema:O
    mis see muidu t2hendab? rohkem pole olnud nii..
    PINi ei pidanud panema siis?

  17. #1197

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    pidin ikka, nagu tavaline makse, aga lihtsalt nõudis isiku tuvastamist vmt....dunno mix..

  18. #1198
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Täna tahtsin poes maksta MB kaardiga, kuid andis sellise errori: Exceeds withdrawal frequency limit. Transaction impossible.
    Wha da hell? Enne seda olin ca poole tunni jooksul maksnud kahes erinevas kohas.
    Ja mul on sama probleem juba eilsest õhtust alates. Raha arvel on, päeva makselimiiti pole yletanud. Loodame, et 24h pärast läheb see häda yle ja ehk on tõesti mingi kordade piirang päeva jooksul peal.

  19. #1199
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    mul nussis nädala alguses ükskord samamoodi, järgmine päev toimis jälle hästi....

  20. #1200

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    tahtsin siis sisse logida ja selline kiri...vot see kiri võttis juhtme kinni (tsipa raske inglise keel). Äkki keegi oskab lihtsat ära seletada, et mis see teeb kui ma checkin selle boxi ja ok vajutan.




    edit: teema selles, et see kiri tuli sinna MB-le kuhu läks ka starsi raha just. Teise MB acci sisse logides (õe oma) siis seda warningut ette ei löö.
    Midagi on väga kahtlast, sest seal kus see warning on, seal näitab ikka vana balancet (kuigi starsi järgi on 2000+$ üle kantud MB-sse)
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 22.04.11 at 09:39

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES