Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 65, kokku 115 EsimeneEsimene ... 1555636465666775 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 281 kuni 1 300, kokku 2288
  1. #1281
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Kriminaal Vaata postitust
    Täna hommiku proovisin 8 paiku tanklast MB kaartiga kütet osta, lasin endale 20l sisse ära, hakkan maksma ja voilaa saan errori et kaarti kood ei tööta vms. Mingi kahtlane error. Krt sula ka ei olnud üldse.

    Läksin automaadi juurde seal ütles, et kaarti teenuspakkuja pole saadaval vms.

    Tunnni pärast õnneks kõik funkas igalpool:)
    Eile oli sama teema statoilis, müüja ütles et nende "võõrast-tõugu" kaartidega päris tihti juhtub seda ning teisel katsel toimis.
    Viimati muudetud Skyline poolt : 12.05.11 at 01:31

  2. #1282

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas PATestrick Vaata postitust
    We will charge the redemption fee of EUR 1.80 to your credit/debit card (and not to your Moneybookers account). Please enter your credit/debit card details below:
    Siit tundub, et peaks ka deebetkaart sobima või olen ma millestki valesti aru saanud?
    Mõnede välisriikide pankade deebetkaartidel on CVV2 number. Eesti omadel üldiselt ei ole.
    Viimati muudetud sinisebra poolt : 12.05.11 at 01:25 Põhjus: Viimati muudetud sinisebra poolt; Täna kell 02:24. Põhjus: Viimati muudetud sinisebra poolt; Täna kell 02:24. Põhjus:

  3. #1283
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tegin uue MB konto ja võtsin endega ühendust, et selgitada mitmeaastast vahejuhtumit, kus seniajani süüdistatakse mind scammis. Selle peale öeldi, et jah, et suht OK, et kinnita oma konto ära ja saada dokumendid. Nii kui dokumendid laekusid tuli kiri:

    Dear Mr. Roomet,

    Thank you for your e-mail.


    We are sorry to inform you that we can not offer you our services. Your account has

    been closed. Please note that this decision is final and indisputable. Any attempt
    to open new accounts will not be tolerated.

    Best regards,

    Moneybookers Security

    Isegi kirja ei loetud korralikult läbi ning siis järgmisena tuli paari tunnipärast uus kiri:

    Dear Rainer,

    We just wanted to know if everything is OK with your Moneybookers account. If you are having any problems, then we’re here to help. You may find it helpful to take a virtual tour to find out how Moneybookers works.


    Lol, hullem kui FTP juba.

    Küsimus. Kui ma neile helistan, kas nad kuulavad mu jutu ära või viskavad koheselt toru hargile? Mul juba siiber, et idioodid siiani arvavad, et ma olen scammer ning isegi ei vaevu juttu ära kuulama.

  4. #1284
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Muidugi helista neile. Meili kaudu on nendega mõttetu suhelda. Helista ja sõima IMO, nii on kõige parem:)
    E: No sa tead seda muidugi ise ka sda, aga räägidki, et üks mail tuleb et konto on lukus igavesti ja teine mail ütleb, et kõik ok... debiilikud olete v.
    Niimoodi asjad liiguvad :D

  5. #1285

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ranka, milles sind süüdistatakse üldse?

  6. #1286
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    Ranka, milles sind süüdistatakse üldse?
    Olen kümneid korda rääkinud, ei viitsi rohkem :)

  7. #1287

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    ok, whatever, oleks siis linki vms.

  8. #1288

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Eelmine nädal proovisin mb-ftp kanda, ei saanud, ütles et ei tööta.
    Täna proovisin siis lasi ja kandsin raha peale, tund on möödas raha pole, kirjadele ei vastata ja on tunne et midagi kahtlast on toimumas...
    On keegi kursis?

    E: Oskab keegi öelda mulle mailiaadressi, mille ma võiksin saata moneybookersile? Otsisin päris pikka aega, kuid ei leidnud. Tegin ka seal mingi ticketi, millele pole vastust ning mida ma ka kusagil ei näe..

    Hello,

    Thank you for contacting us.

    The transaction in question was declined by the payment processor and not Full Tilt Poker. For information on this you have to contact them.

    If there's anything else we can help you with, please let us know. We're always here to help.

    Regards,

    Evan
    Full Tilt Poker Support
    Viimati muudetud B3ckha poolt : 13.05.11 at 10:46

  9. #1289

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    mulle ei mahu pähe, kui on mingi mitu posti tehtud, et FTP ja MB võib jamada, siis miks te üldse seda teenust hetkel näpite? omad vitsad peksavad. eks see raha tuleb sulle millalgi tagasi kusagile, aga võib aega võtta.

  10. #1290
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    terv.

    Seda on vic enne küsitud aga kaua võtab aega MB-st swedi või U-neti ülekanne?.

  11. #1291
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    terv.

    Seda on vic enne küsitud aga kaua võtab aega MB-st swedi või U-neti ülekanne?.
    Äkki küsid mingi 4 päeva pärast veel ühe korra?
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 14.05.11 at 19:10

  12. #1292
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    srry minu viga.
    Pea paks otsas natukene täna.

  13. #1293
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Moneybookersil üldse ei ole mingid aadressi, kuhu saaksin kirja saata? Või mille ma sealt support centrest valima pean, kui tahan uut kontot eurides avada?

    Tsitaat Algselt postitas twoplustwo
    We would like to inform you that the currency of your Moneybookers account cannot be changed because you have tried to verify a credit card at the beginning on 2007 and the verification transaction has been processed on your balance.

    Please note that if you permanently close youremail@address.com, we will allow you to open another account in EUR. However, you will have to go through all verification procedures with your new account and, in addition, you will have to use on its profile credit cards, bank accounts, e-mail addresses and mobile numbers which have not been previously registered in our system.

    You can permanently close youremail@address.com through our Messaging Center by going to My Account >> E-mail Support >> Account/Security >> I would like to close my Moneybookers account.
    Teise emaili, aadressi ja telefoni kasutamine ei ole probleem aga pean hakkama uut pangakontot ka veel tegema?

    Tsitaat Algselt postitas pokerstrategy
    Well, I unintentionally changed my default currency to one I did not want. I contacted their support and I was allowed to create another account, in my desired currency, provided I used alternate email.
    Või nendel, kes muutunud on, piisas reaalselt ainult uuest emailist?

  14. #1294
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Sa pead kõik kaardid, pangakontod jne asjad lihtsalt vana konto küljest ära kustutama. Pole 100% kindel, kas seda sai ise teha või pidi neil laskma seda teha.

  15. #1295
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas olavike Vaata postitust
    Sa pead kõik kaardid, pangakontod jne asjad lihtsalt vana konto küljest ära kustutama. Pole 100% kindel, kas seda sai ise teha või pidi neil laskma seda teha.
    Peab laskma neil teha.

  16. #1296
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Wrong thread. :D
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 25.05.11 at 11:40

  17. #1297
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Panin HEM peale sessi lõppu käsi importima, aga importis ainult 100 handi, kuigi mängisin kindlasti üle 100 käe. Prima võrgustikuga siis tegu. Milles võib esineda tõrge?
    selles võib olla,et MB konto on euridest tühi

  18. #1298
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    irwwww valesse teemasse postitasin :D

  19. #1299

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Küsimus:
    FT - MB ei saa hetkel raha kanda . Kuid kas saab kanda Moneybookersi krediitkaaridle, kui oled sellega ka ennem näiteks 10$ sisse kandnud? Kas kellegil on kogemus, et nii toimib. Või kuidas oleks kõige mõtekam praegusel ajal :) FT raha välja kanda

    Aitäh,

  20. #1300
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    Küsimus:
    FT - MB ei saa hetkel raha kanda . Kuid kas saab kanda Moneybookersi krediitkaaridle, kui oled sellega ka ennem näiteks 10$ sisse kandnud? Kas kellegil on kogemus, et nii toimib. Või kuidas oleks kõige mõtekam praegusel ajal :) FT raha välja kanda

    Aitäh,
    MB-l on Mastercard ja FT ei lase sellele vapsee kanda. Välja saab pmst ainult VISA kaudu hetkel.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES