Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 71, kokku 115 EsimeneEsimene ... 2161697071727381 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 401 kuni 1 420, kokku 2288
  1. #1401
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
    Aga miks pokkerisse kanda saab ja välja mitte :S
    Jah, pokkerisse saab kanda, ma ei mäleta kas sõbrale ka sai.

  2. #1402

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Swedbankist Depositit tehes ütleb et moneybookersi poolt antud reference number incorrect?? Käib see ikka viitenumbri lahtrisse?

  3. #1403
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas RandyLahey Vaata postitust
    Swedbankist Depositit tehes ütleb et moneybookersi poolt antud reference number incorrect?? Käib see ikka viitenumbri lahtrisse?
    Pane see number selgitusse. mul oli sama asi

  4. #1404
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    helista supporti, ma sain nii korda
    Customer Call Centre:
    Monday - Sunday 9:00 - 18:00 GMT +44 870 383 0232
    See number annab koguaeg kinnist

    /Sain kätte
    Viimati muudetud lauri89 poolt : 30.08.11 at 15:41

  5. #1405
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mkay, praeguseks on konto siis lukustatud, hea uudis on aga see, et lasid raha välja võtta enne seda.
    Igatahes, long story short: üks tuttav oli mulle raha võlgu ja ta oli vist kellegi üle lasknud MBs (nii et jättis kuskil teises arveldusarves raha vastu saatmata) ja siis omakorda selle rahaga saatis mulle MBsse võla (500+ €). Läks siis ca nädal mööda ning eile tuli sisse logides kiri, et konto on suspended ja et tahavad id ja aadressi verificationit, mille ka kohe ära saatsin. Täna hommikul selline teade sisse logides:
    "Your account is pending closure but your account balance is available for withdrawal. To withdraw funds from your account, please go to the 'Withdraw' section."

    Tegingi withdrawali ära ja peale seda:
    "Your account has been closed for security reasons. You should have received confirmation of this via email from our Security Department. Please note that this decision is now final and we apologise for any inconvenience caused."

    Mingit e-maili pole (veel) tulnud, olen proovind nii eile kui ka täna telefoni-suppordist midagi saada, aga nad ütlesid, et security department neil täiesti eraldi ja et nad ei saa rohkem midagi öelda kui seda, et ootaksin neilt emaili.

    Googlest (ja tuttavatelt) uurides selgus, et teistelgi sama teema olnud, kui kusagilt on mingi kahtlase päritoluga raha nende arvele jõudnud, siis lõpuks MB on otsustanud ka nende accid jäädavalt sulgeda.. Suht kehv lahendus iseeenesest, aga vähemalt lasid ilma pikemalt vingumata rahale ligi pääseda. Fwiw, olen olnud kasutaja juba üle aasta ning korduvalt igasuguseid tehinguid teinud (ka sama isikuga, kes nüüd võla tasus) ja probleemi pole olnud.

    // mkay, mail tuli:
    Following a detailed security check, we have decided to terminate your account with Moneybookers.

    This action is taken in accordance with section 17 of our Terms and Conditions.

    Kind regards,

    Moneybookers Security
    17. Termination and suspension
    17.1. We may terminate your Moneybookers Account or any payment service associated with it by giving you two months prior notice. You may terminate your Account with us at any time. Different termination rights may apply under a Merchant Agreement if you hold a Merchant Account.
    17.2. Together with a termination notice or at any time thereafter we may give you reasonable instructions on how to withdraw remaining funds.
    17.3. If your Account is subject to a reserve, termination of your Account will not affect our right to hold the reserve and to make deductions therefrom for the time agreed.
    17.4. We may at any time suspend or terminate your Moneybookers Account without notice in case:
    17.4.1. you breach any condition of these Terms of Use or any other condition applicable to specific services covered by separate terms and conditions;
    17.4.2. you violate or we have reason to believe that you are in violation of any law or regulation that is applicable to your use of Moneybookers services; or
    17.4.3. If we have reason to believe that you are in any way involved in any fraudulent activity, money laundering, terrorism financing or other criminal activity.
    17.5. We may suspend your Account at any time if:
    17.5.1. we reasonably believe that your Account has been compromised or for other security reasons; or
    17.5.2. we reasonably suspect your Account to have been used or is being used without your authorisation or fraudulently; and we shall notify you either prior to the suspension or, if prior notification is not possible under the circumstances, promptly after the suspension unless we are prohibited by law to notify you.
    Viimati muudetud fyte poolt : 06.09.11 at 18:16

  6. #1406
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    See standart, et kui rahasi arveldanud mingi petturiga, siis ka sinul pannakse automaatselt konto kinni.

  7. #1407
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    imo kas mitte rankal ei jäänud niimoodi mingi paar kilo kinni?

  8. #1408
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Mkay, praeguseks on konto siis lukustatud, hea uudis on aga see, et lasid raha välja võtta enne seda.
    Igatahes, long story short: üks tuttav oli mulle raha võlgu ja ta oli vist kellegi üle lasknud MBs (nii et jättis kuskil teises arveldusarves raha vastu saatmata) ja siis omakorda selle rahaga saatis mulle MBsse võla (500+ €). Läks siis ca nädal mööda ning eile tuli sisse logides kiri, et konto on suspended ja et tahavad id ja aadressi verificationit, mille ka kohe ära saatsin. Täna hommikul selline teade sisse logides:
    "Your account is pending closure but your account balance is available for withdrawal. To withdraw funds from your account, please go to the 'Withdraw' section."

    Tegingi withdrawali ära ja peale seda:
    "Your account has been closed for security reasons. You should have received confirmation of this via email from our Security Department. Please note that this decision is now final and we apologise for any inconvenience caused."

    Mingit e-maili pole (veel) tulnud, olen proovind nii eile kui ka täna telefoni-suppordist midagi saada, aga nad ütlesid, et security department neil täiesti eraldi ja et nad ei saa rohkem midagi öelda kui seda, et ootaksin neilt emaili.

    Googlest (ja tuttavatelt) uurides selgus, et teistelgi sama teema olnud, kui kusagilt on mingi kahtlase päritoluga raha nende arvele jõudnud, siis lõpuks MB on otsustanud ka nende accid jäädavalt sulgeda.. Suht kehv lahendus iseeenesest, aga vähemalt lasid ilma pikemalt vingumata rahale ligi pääseda. Fwiw, olen olnud kasutaja juba üle aasta ning korduvalt igasuguseid tehinguid teinud (ka sama isikuga, kes nüüd võla tasus) ja probleemi pole olnud.

    // mkay, mail tuli:
    Täpselt sama case oli ka minul. Ühesõnaga kui keegi soovib Teile käru keerata siis scammer saadab lambist Teie MB kontole suvalise scammitud summa (kasvõi $1) ja seepeale lüüakse konto lukku. Aastaid tagasi kui mul kinni pandi ei taibanud MB-sse helistada ka, e-mailide nad panevad standard vastuse ja ei tea, kas üleüldse telefoniga jutule võtavad. Netelleriga sellist asja ei ole ennem kuulnud ja seepärast usaldan netellerit rohkem.

    Loo moraal: ärge vahetage mitte kellegagi rahasid. Isegi mitte oma tuttavatega. Olen rääkinud seda lugu korduvalt aga minul pandi konto lukku nii, et X scammis. X vahetas Y-iga raha, Y vahetas mu sõbraga omakorda raha ja mina oma sõbraga. Kõik kontod: X, Y, sõbral ja minul pandi lukku. Ometi Y, sõber ja mina ei teadnud scammist mitte midagi.

  9. #1409
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    imo kas mitte rankal ei jäänud niimoodi mingi paar kilo kinni?
    See oli paar kilo eeke.

  10. #1410

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    See jutt mis siis ennem oli igasugustest feedest on minu arvates ka täiesti mööda. Olen terve selle aasta 99% ajast kasutanud mb kaarti nii maksmiseks kui ka raha välja võtmiseks. Konto on eurodes ja maksmisel ei ole kordagi mingit lisa feed maha läinud ja raha välja võttes on maha läinud 1.8€ fee ja kõik, mingeid eraldi % ei ole kunagi millestki maha läinud...

  11. #1411

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    No kui konto on usd's siis sealt see fee tulebki + kui meil polnud eurot, siis oli samuti fee .. ob eur to eur puhul ei olegi mingit fee'd

  12. #1412

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mõned postitused tagasi rääkis keegi, et eur to eur withdrawalil on ka eraldi % fee peale 1.8€

  13. #1413
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kui kaart vahel nt on USD, siis ongi fee % teoreetiliselt. Kõik 3 peavad olema ühe valuutaga, et konvertimis feed ei tuleks.
    Viimati muudetud emmimees poolt : 08.09.11 at 17:50

  14. #1414

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mul on asjateadjatele üks küsimus.
    Nimelt kui ma teen omale moneybookersisse konto, ja ütleme et kannan sinna swed-ist nüüd 100 eurot. Nüüd aga tahan seda raha välja kanda, siis ei pea ometi mingeid asju ootama hakkama, et nad mulle koju midagi saadaks ?
    Ehk kogu värk on siis see, et tahan kanda moneybookerssise raha, minna välismaale ja kanda seal raha moneybookersist välismaisesse panka. Nii peaks tulea vahetuskurss kõige soodsam ? On selline asi reaalne ?

  15. #1415
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Väga segane soov, MB ei saa teha muid pangakandeid kui kanda raha tagasi Moneybookersist arveldusarvele, millelt kandsid raha peale, sõbra MB kontole edasi või tellida MB mastercard ja pangaautomaadist raha väja võtta.

    EHK selle sada eurot saad kanda oma pangakontole tagasi, maksta mingi teenuse eest (näiteks pokkeri kanda), millel on MB tugi või saata sõbra MB kontole.

    Dokumendid pead samuti kohe korda ajama, muidu ei saa mastercardi tellida jne võimalused on piiratud.

  16. #1416
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Sain MB meili - Moneybookers is becoming Skrill.

    Kellegil mingit infot vms? Või mis endaga kaasa toob?

  17. #1417
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    http://www.moneybookers.com/app/skrill.pl
    See on lahe et vipiks saab juba 2k€ kuus aint

  18. #1418
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Skrill (Moneybookers) is the official Payment Provider Sponsor of the EPT and is giving away 10 packages for the Skrill Grand Freeroll, held at the EPT Grand Final and offering €10,000 in prize money.
    Tee depo koodiga SKRILLEPT läbi MB/skrilli ja saad mängida EPT pileti eest freerollil.

  19. #1419
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Skrill (Moneybookers) is the official Payment Provider Sponsor of the EPT and is giving away 10 packages for the Skrill Grand Freeroll, held at the EPT Grand Final and offering €10,000 in prize money.
    Tee depo koodiga SKRILLEPT läbi MB/skrilli ja saad mängida EPT pileti eest freerollil.
    Mis toas see mäng toimub?

  20. #1420
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Starsis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES