Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 87, kokku 115 EsimeneEsimene ... 3777858687888997 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 721 kuni 1 740, kokku 2288
  1. #1721
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Pidasin rohkem silmas seda, et vaid 5 kaarditehingut on lubatud teha.

  2. #1722
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kuidas MB-sse raha panek pangast käib? Mul 2 optionit, ühel peab vist mingi manuaalselt panema, teine on Swedi mingi variant (SEB 'd ei paku). Kas parem oleks siis Swedi kasutada või see manuaalne variant SEB-ga on ka ok? Ja kas kohe läheb üle?

  3. #1723
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kuidas MB-sse raha panek pangast käib? Mul 2 optionit, ühel peab vist mingi manuaalselt panema, teine on Swedi mingi variant (SEB 'd ei paku). Kas parem oleks siis Swedi kasutada või see manuaalne variant SEB-ga on ka ok? Ja kas kohe läheb üle?
    minu teada MB-l ei ole SEB kontot. seega SEB-lt kandes jõuab ilmselt hiljem. Kui kannad Swedist siis ajavahemikus 00:00-03:00 kui teostad pealekande siis võivad tekkida viivitused. ükskõik mis muul ajal deponeerid siis läheb suht insta peale. mingi 1-2min pead ootama kuni ta leiab üles selle kande ja sulle MB kontole laeb.

  4. #1724
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    21

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Pmst on olnud 1a+ juba mastercard, aga pidanuks maksma annual fee'd umbes märtsis või aprillis, aga 6senti oli tol ajal peal. Kas nüüd, kui ma kanna x<10€ v x>10€ summa peale, kas siis läheb automaatselt maha? Kaart on praegu active igatahes.

  5. #1725
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    minu mäletamist mööda läks konto koheselt juba miinusesse, seega võib-olla flipid ära
    aga ei usu eriti, ikka automaatselt läheb kõik

  6. #1726
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ei lähe miinusesse, tuleb hoopis email, mis teatab, et kontol pole piisavalt vahendeid selleks feeks ja kanna raha peale kui tahad kaarti edasi kasutada. Minul oli nii.

  7. #1727
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    wow. 4h ja 15min läks raha MB -> Swed. tavaliselt ikka päev-kaks.

  8. #1728
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kas kuskilt näeb MB kaardiga sooritatud väljaminekuid ka? History alt üritasin leida, aga tuhkagi

  9. #1729
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    mõned päevad läheb aega ennem kui ära processib, siis on kõik seal ilusti olemas. History all siis.

  10. #1730
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mis selle MB-ga toimub ma ei saa aru. Paar päeva tagasi oli Balance 135 ja available balance 0, siis järsku ilmus available balance-iks 114$. Nüüd peale paari poeskäiku oli eile available balance 28 ja balance 135. Täna on järsku mõlemad 0 ?!?! Ja history alt näitab, et viimase 7 tehingu ajal on balance koguaeg 0 olnud.

  11. #1731
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Jah täna hommikul vaatan ka et on umbes 35 maha läinud ja sellistes kohtades kus ma viimati käisin umbes kuu aega tagasi. Tundub et on 2 korda võetud raha maha.

  12. #1732
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    Jah täna hommikul vaatan ka et on umbes 35 maha läinud ja sellistes kohtades kus ma viimati käisin umbes kuu aega tagasi. Tundub et on 2 korda võetud raha maha.
    Kui topelt võetakse, siis balancest ei lähe maha imo. Sp siin olidki vahel jamad, et balance ja available balance olid erinevad kõigil. Aga mul nüüd järsku mõlemad 0 lambist.

  13. #1733
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Pakun, et MB-l on lihtsalt mingid finantsprobleemid. In b4 keegi balla oma MB rollist ilma jääb.

  14. #1734
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Historys on jah väga suure viivitusega mõned maksed viimasel ajal.

  15. #1735
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ma helistasin just ja öeldi et need maksed mis täna maha läksid olid tehtud maikuus, kuid mingi tehnilise jama tõttu ei läinud need maksed siis läbi kuigi poes makstes oli kõik korrektne. Siis võeti raha maha, aga olla hiljem tagasi pandud, ja nüüd need poed kes makset ei saanud esitasid mingi taotluse ja siis võeti see summa uuesti maha.
    Äkki sul sama teema, et freerollisid mingiaeg poes ja arvasid et maksed läksid läbi aga tegelt ei läinud. Nüüd poled kurdavad et raha ei saanud ja siis võeti uuesti maha.
    Kas sulle vahepeal ei tundunud et liiga palju raha on arvel?
    Mulle oli see raha juurde pandud 12 juunil, nii vähemalt öeldi.

    E: ja hetkel on available balance 1 sendi võrra suurem kui kogu balance, huvitav, pole kuskil 1 sendist makset kaardiga teinud.
    Viimati muudetud estdonk poolt : 14.06.12 at 11:06

  16. #1736
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Minuarust kõik oli õige kuni selle hetkeni, kui mulle lambist 114$ tekkis. Mõtlesin, et ju siis on enne jälle topelt võetud nagu kunagi juhtus ja nüüd kanti tagasi. Sellest historyst ei saa ka muhvigi aru. Igatahes kui mul nüüd nulli viskas balance-i, siis kui mulle veel raha peale peaks kantama võetakse mul sealt ka nii palju maha kui ära kulutasin sellest 114-st vms ?

  17. #1737
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kas sul Historys ei ole tänase-eilse kuupäevaga mingeid makseid mis on ammu tehtud?

  18. #1738
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    Ma helistasin just ja öeldi et need maksed mis täna maha läksid olid tehtud maikuus, kuid mingi tehnilise jama tõttu ei läinud need maksed siis läbi kuigi poes makstes oli kõik korrektne. Siis võeti raha maha, aga olla hiljem tagasi pandud, ja nüüd need poed kes makset ei saanud esitasid mingi taotluse ja siis võeti see summa uuesti maha.
    Äkki sul sama teema, et freerollisid mingiaeg poes ja arvasid et maksed läksid läbi aga tegelt ei läinud. Nüüd poled kurdavad et raha ei saanud ja siis võeti uuesti maha.
    Kas sulle vahepeal ei tundunud et liiga palju raha on arvel?
    Mulle oli see raha juurde pandud 12 juunil, nii vähemalt öeldi.

    E: ja hetkel on available balance 1 sendi võrra suurem kui kogu balance, huvitav, pole kuskil 1 sendist makset kaardiga teinud.
    Krt ju ma ei näinud siis valesti.Eelmine nädal sisse logides oli summa väiksem kui kohe läksin historyt vaatama oli summa juba kasvanud.Mingi kamm oli jah.

  19. #1739
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    No jah kui juurde pannakse siis seda ei märkagi kunagi :D
    Aga jah mulle mingi hetk tundus ka et balance oli suuermaks läinud. Oleks kohe selle raha välja võtnud ei tea kas konto miinusesse ka tõmmatakse...Oleks Selveris saanud freerollida.

  20. #1740
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    Kas sul Historys ei ole tänase-eilse kuupäevaga mingeid makseid mis on ammu tehtud?
    On küll mingi 130$ jagu makseid eilse ja üleeilse kuupäeva all, mis on tehtud vähemalt 6 päeva tagasi, või veelgi varem. Aga minuarust läks maksete ajal ka raha maha. Saab siis näha kas tõmmatakse veel pappi maha või mitte, lähipäevil peaks mingi summa tulema MB-sse.

    E: Ja läkski maha kogu see raha mille eest ma siis freerollisin paar päeva :D
    Viimati muudetud virukunn poolt : 14.06.12 at 16:58

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES