Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 88, kokku 115 EsimeneEsimene ... 3878868788899098 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 741 kuni 1 760, kokku 2288
  1. #1741
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Following your inquiry about your Skrill (Moneybookers) available balance, we would like to inform you that the issue was caused due to delayed settlement of transactions with your Moneybookers MasterCard.

    The following transactions:
    2012/05/27 00:56:50 POS EXPIRED 6.00 EUR xxx
    2012/05/27 01:56:31 POS EXPIRED 16.10 EUR xxx
    2012/05/27 03:17:27 POS EXPIRED 2.90 EUR xxx
    2012/05/27 13:12:31 POS EXPIRED 0.57 EUR xxx

    were accounted in your profile on 13/06/2012. We would like to apologize for the caused inconvenience however we would like to note that these are not double payments.

    JA VEEL

    The transactions you made with your Moneybookers Prepaid MasterCard® between 26 -28 May 2012 have only just appeared in your Skrill (Moneybookers) account. This means that transactions you made in that period appear in your transaction history as if you made them today.

    Ju siis maksed ei läind läbi tookord ja pandi mingiaeg see summa tagasi ja siis võeti uuesti maha. Freerollida päris ei saand, aga võlgu juua küll.
    Viimati muudetud estdonk poolt : 14.06.12 at 20:08

  2. #1742
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Minuarust kõik oli õige kuni selle hetkeni, kui mulle lambist 114$ tekkis. Mõtlesin, et ju siis on enne jälle topelt võetud nagu kunagi juhtus ja nüüd kanti tagasi. Sellest historyst ei saa ka muhvigi aru. Igatahes kui mul nüüd nulli viskas balance-i, siis kui mulle veel raha peale peaks kantama võetakse mul sealt ka nii palju maha kui ära kulutasin sellest 114-st vms ?
    Mul sama keiss, ja hetkel samamoodi mõlemad: 0.00€

  3. #1743

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tere.
    Kunagi ca aasta tagasi oli selline lugu, et cashoutisin starsist xxx summa. Raha tuli üle ja otsustasin, et lähen võtan selle automaadist välja. Läksin automaadi juurde ja minu üllatuseks, automaadist teade, et kontol pole piisavalt raha.
    Olin enne seda vaadanud kodus moneybookersist, et papp peal. Peale teadet, et raha pole läksin tagasi kodu ja MB-s näitas, et olen raha välja võtnud. Saatsin neile kirja, et mis seis on, aga jäi tunne, et neil on seal 1 töötaja ehk. Kirjadele vastatakse imeaeglaselt, see on täiesti haige. Otsustasin siis helistada ja sain küll oma asjad korda, aga kulutasin telefonikõnedele ca 25 EUR kuigi tegelikult oli see nende mitte minu poolne viga
    Olen varemgi kuulnud, et Moneybookresiga on probleeme olnud, aga kuna rahad liiguvad starsi vahel kiiresti, olen siiski seda kasutama jäänud.

    Seekord aga oli siis selline keiss, et ükspäev MB kontole minnes kontojääki vaadates, märkasin et mulle on tulnud mittekuskilt 107 EUR. Vaatasin historit, aga seal polnud sellest rahast ühtegi märki. Enne seda olin saanud kirja, et kui maksan kaartiga või võtan raha välja, siis osalen mingis loosimises, kus võib raha võita. 1O7 EUR tundus kuidaski imelik summa, aga mis seal ikka. Läks 3-4 päeva veel, kontole tekkinud veel 144 EUR. Tundus väga kahtlane et 3-4 päeva jooksul juba teine võit
    Anyway raiskasin selle raha ära oma kaartilt.
    Cashoutisin starsist üleeile 250 EUR ja kui see raha MB-sse jõudis, siis see haitus sealt. Võtsin MB-ga ühendust telefonitsi ja selgitati, et tänu nende mingile veale tõepoolest tekkis mu kontole raha, mis polnud mulle mõeldud. Ja seega võeti nüüd minu rahast nende raha tagasi.

    See on nii haige suhtumine lihtsalt. First, saad emili et osaled mingis loosimises, kui oma kaarti kasutad, seejärel tekkib su kontole ei kuskilt papp ja kolmandaks võetakse sinu raha ära! Oleks no kasvõi mõni vabandus kaasnenud või selgitus mis seis on. Aga ei midagi. Jälle ise helista ja uuri asja ja raiska oma raha tänu nende vigadele.
    Tõsiselt tigedaks teeb selline asi.

  4. #1744
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Krt siiamaani ka ise väga rahul olnud MB-ga, aga see viimane kräpp, kus mitme nädala vanused väljavõtted ja maksed võeti ühe päeva jooksul maha, ajas ikka väga tilti. Kiirus on jah nende väga suur pluss, aga kui nad oma asju korda ei saa ja jamad jätkuvad, siis ootan selle 1-2 päeva ja hakkan panka kandma.

  5. #1745
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    ( Click to show/hide )


    Sama keiss mul ka siis. Tõesti oleks mingi kompensatsioon vajalik.

  6. #1746

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Orgunnige end MB VIPiks siis polegi ju vaja kasutada mastercardi, kannate raha panka :) + lisaks MB kaudu raha liigutamisele saate veits rakebacki ka :D

  7. #1747
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Icanbeatthis Vaata postitust
    Tere.
    Kunagi ca aasta tagasi oli selline lugu, et cashoutisin starsist xxx summa. Raha tuli üle ja otsustasin, et lähen võtan selle automaadist välja. Läksin automaadi juurde ja minu üllatuseks, automaadist teade, et kontol pole piisavalt raha.
    Olin enne seda vaadanud kodus moneybookersist, et papp peal. Peale teadet, et raha pole läksin tagasi kodu ja MB-s näitas, et olen raha välja võtnud. Saatsin neile kirja, et mis seis on, aga jäi tunne, et neil on seal 1 töötaja ehk. Kirjadele vastatakse imeaeglaselt, see on täiesti haige. Otsustasin siis helistada ja sain küll oma asjad korda, aga kulutasin telefonikõnedele ca 25 EUR kuigi tegelikult oli see nende mitte minu poolne viga
    Olen varemgi kuulnud, et Moneybookresiga on probleeme olnud, aga kuna rahad liiguvad starsi vahel kiiresti, olen siiski seda kasutama jäänud.

    Seekord aga oli siis selline keiss, et ükspäev MB kontole minnes kontojääki vaadates, märkasin et mulle on tulnud mittekuskilt 107 EUR. Vaatasin historit, aga seal polnud sellest rahast ühtegi märki. Enne seda olin saanud kirja, et kui maksan kaartiga või võtan raha välja, siis osalen mingis loosimises, kus võib raha võita. 1O7 EUR tundus kuidaski imelik summa, aga mis seal ikka. Läks 3-4 päeva veel, kontole tekkinud veel 144 EUR. Tundus väga kahtlane et 3-4 päeva jooksul juba teine võit
    Anyway raiskasin selle raha ära oma kaartilt.
    Cashoutisin starsist üleeile 250 EUR ja kui see raha MB-sse jõudis, siis see haitus sealt. Võtsin MB-ga ühendust telefonitsi ja selgitati, et tänu nende mingile veale tõepoolest tekkis mu kontole raha, mis polnud mulle mõeldud. Ja seega võeti nüüd minu rahast nende raha tagasi.

    See on nii haige suhtumine lihtsalt. First, saad emili et osaled mingis loosimises, kui oma kaarti kasutad, seejärel tekkib su kontole ei kuskilt papp ja kolmandaks võetakse sinu raha ära! Oleks no kasvõi mõni vabandus kaasnenud või selgitus mis seis on. Aga ei midagi. Jälle ise helista ja uuri asja ja raiska oma raha tänu nende vigadele.
    Tõsiselt tigedaks teeb selline asi.
    Loll saab kirikus ka üle?

    PS. huvitav on see, et sellistes threadides ei ole kunagi ükski hea pokkerimängija kurtnud oma murede üle. Huvitav millest see tuleb? Sellest, et neil on alati luckbox laes? Sellest, et neil on aju?
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 16.06.12 at 04:57

  8. #1748
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Jep, ainult Ranka sugustel tohmanitel juhtub.

  9. #1749
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    21

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    moneybookers charges 10euri annual fee kaardi eest peale seda, kui ma olin juba cancel pannud. saatsin kirja, et mis toimub ja botilik vastus vaatas ainult otsa. saatsin veel kirja, kas on lootust õiglusele loota? võtsid pmselt raha niisama

  10. #1750
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    helista neile!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #1751
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    helista neile!!!!!!!!!!!!!!!
    Selleks, et kõne eest €20 maksta? ;D

    Tho imestan, et ei netelleril ega Skrillil pole skype supporti..

  12. #1752
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Miks 20 EURi see kõne on, see ju tavaline UK lauatelefoni number mitte 0900 küsida võib kõike.
    Lauakalt helistada ei tohiks poolt eurigi minna.

    Ma usun et Skype support oleks ebaturvaline kui seal oma salaküsimusi ja sünniaegasid trükkida.
    Kui sa just skypes helistamist ei mõtle.

  13. #1753
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Eks ikka skypes helistamist pidasin silmas, tavaline chat oli ka eelmisel sajandil saadaval vast. :P

    Kunagi kui mingeid probleeme oli vaja lahendada, siis oli standard see, et ühendati teise osakonnaga, siis pidi jälle otsast hakkama seletama jne - üks kuu läks €40 nende kõnede peale..

  14. #1754

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Loll saab kirikus ka üle?

    PS. huvitav on see, et sellistes threadides ei ole kunagi ükski hea pokkerimängija kurtnud oma murede üle. Huvitav millest see tuleb? Sellest, et neil on alati luckbox laes? Sellest, et neil on aju?

    WTF? Kas ma peaksin kuidaski ennast süüdi selles loos tundma?

  15. #1755

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    Miks 20 EURi see kõne on, see ju tavaline UK lauatelefoni number mitte 0900 küsida võib kõike.
    Lauakalt helistada ei tohiks poolt eurigi minna.

    Ma usun et Skype support oleks ebaturvaline kui seal oma salaküsimusi ja sünniaegasid trükkida.
    Kui sa just skypes helistamist ei mõtle.
    Paljudel inimestel on lauatelefon :D ?

  16. #1756
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ei tea, pole statistikaga kursis.
    Aga ega see mobiililt helistades ka suurt kallim ei tule.
    EMTga näiteks 0,4418 EUR/min

  17. #1757
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    ma ei tea ma sain paari euroga asjad korda. ja isegi väga pikalt kestis see kõne. see 40 euri on ikka väga suur liialdus.

  18. #1758
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Skypest helistades saab mingi ~€0.1/min hakkama ju? Vähemalt Eestisse helistades oli €0.089 vist.

  19. #1759
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    seda enam! ma kasutasin mobiili.

  20. #1760

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    ma ei tea ma sain paari euroga asjad korda. ja isegi väga pikalt kestis see kõne. see 40 euri on ikka väga suur liialdus.
    Eeldame, et 40 EUR on 40 minutit rääkimist, siis ei ole see kohe kindlasti liialdus. Kui helistad neile, kuuled " press one if you want ... ", press 2 if you speak ... jne. Juba see peaks raha võtma. Igasugu isikuandmete jms andmine võtab aega, probleemi kirjeldamine võtab aega, uurimine võtab aega. Teinekord ütlevad, et uurivad mis viga. Probleemi ei lahendata. Pead tagasi helistama. Kogu jama jälle uuesti kirjeldama.
    Ma tean mida ma räägin, sest minu kõne on läinud maksma 25 EUR. Õigemini kõned kokku ühe probleemi vältel.
    Viimati muudetud Icanbeatthis poolt : 17.06.12 at 18:58

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES